BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #474038 przez kima

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474040 przez luska
hej Laseczki

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Emka fajnie , ze ta druga impereza była w 1005 dla Natki
Prezenty bardzo fajne i Natka przesłodka

Vestka spoko bedzie komu jeść .W koncu szykuje sie doża impra ;)

dcoia sama sobie nie poradzilam t mi pomogła , bo chyba ze dwa dni bym stała.

Na szczepienie ide po roczku.

Docia powiedz mijak ty robisz te rozjaśnienia na krawędzi zdjęć??

Prezentacja bardzo fajna , Lenisława cudna na każdym zdjęciu , no i z filmikami poszalałaś

Madziorska na ładnie tym fiknieciem się załatwiłaś , i przez to wcześniej urodziłaś??

vesta dawaj mi tu prezentacje i to już :lol:
I daj znac jak wyniki małej

surali sliczny ten twój Igorek

Malina wiadomo , że od razu młoda nie będzie za każdym razem na nocnik trafiać , ale i tak jestem w zajebistym szoku :lol:

Reszty chyba nie dam rady , bo wczoraj nie wiem co mi i Ł obiło do [rawie 2 przed tv siedzilismy i to żeby cos konkretnego obejrzec , to jakieś głupoty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474041 przez Suari
Kubunio cudasek :) i jak zobaczyłam tego pająka to mi się przypomniało, że tej nocy snił mi się wieeeelki pająk !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474043 przez kima
Suari nie odpowiedziałaś na moje wcześniejsze pytanie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #474045 przez Suari
Kima - ciiiiiiiiiiiicho ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474046 przez kima
Suari dokonałam niemożliwego!
W końcu wkleiłaś fotkę na której Ty jesteś :laugh: :laugh: :laugh:
jestem zajebista :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474051 przez kima
No dobra, paszła spać :laugh:
do jutra :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474064 przez Suari
Dać ci wódki Kima ;)

Uciekam spać, bo rano znowy trza wstać, niestety !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474075 przez Malina86
Dorcia, a po co z Lenia do dentysty?
Szczepienie mamy za tydzien.

Kubunio swietny! On mi przypomina mojego bylego :laugh:

Suari Igorek cudny no i teraz moge stwierdzic, ze ładny po mamusi :)

A i mojemu dziecku zaczynaja się włosy kręcic! Grzywke ma prosta, ale z tylu głowy loki jej się robią.

Ide spac. Dobranocka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474078 przez Malina86
Jezusie na tvn style leci program o jakieś dziwnej kobiecie, która przygotowuje matkom po porodzie koktajl z łożyska :ohmy: Niby ma na laktacje wpływac i zapobiegac depresji poporodowej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474148 przez Aleksandra
Hej dziewuszki :)
W sobote wieczorem wyłączyli nam neta ale juz jest więc i ja jestem :)

Dorcia śliczna prezentacja :)

Vestka torcik cudowny :)

Ja dzis na nogach od 5.30 B) Zbyszek teraz przez tydzień ma szkolenia podnoszące kwalifikacje więc od rana sama zajmuje sie młodą. Chodze jak zombi, nawet kawa mi nie pomogła. No nic. Jak młoda pójdzie spac po obiedzie to ja razem z nią.

Suari bardzo ładne zdjęcie, a jaki widok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474313 przez madziorskie
Dzień dobry!

Dzisiaj miałam kiepską noc. Iza obudziła się o 22:30 i nie chciała spać... no w końcu jak się koło niej położyłam zasnęła,a potem nawet do łóżeczka Przemo ja przełożył.. mi jakos tak ciężko wkładać ją tam na sam dół... wolałam, jak miała łóżeczko wyżej ;)
Potem całą noc co chwilę się budziła i popłakiwała... raz nawet zastałam ją w pozycji siedząco-leżacej tzn leżała skulona do przodu na swoich nóżkach tak jakby skłon do przodu na siedząco robiła... musiałam nie słyszeć jak się przebudziła i usiadła a że zmęczona to pewnie tak przyznęła.. Spała ostetcznie do 7:30 i jak wzięłam ją do siebie to wariowała w łóżku, wchodziła na mnie, albo zabawkami się bawiła... w końcu o 9 udało mi się ją uśpić na całe pół godzinki... a ja w tym czasie wstałąm i pomyłam podłogi. Chciałam zrobić śniadanie to się już obudziła... ech może to znowu zęby? Może dam jej czopek na noc jak dzisiaj będzie podobnie...

Teraz jakoś się sama bawi musze przyznać... więc może uda mi się chwilę popisać...

Teraz poszła do kuchni i słyszę, że w szufladach grzebie... ;)

Biedne te dzieciaczki, które na co dzień nie mają obu rodziców!

Kima tak przez miesiąc no niecały bo 2 stycznia wyszłyśmy ze szpitala, a 25 stycznia mam filmik z kąpoieli! Przez ten czas kazali mi kłaść ją rozebraną na ciepły ręcznik, w miseczce miałam ciepłą wodę z "emolium" (żebym nie musiała już jej oliwkować tylko od razu ubrać cieplutko no i husteczką bewełnianą ją obmywałam tak po kolei. Jak myłam buźkę, to reszta ciałka była przykryta, jak brzuszek to na głowce miała już czapkę, a nóżki były przykryte ręcznikiem cieplutkim...;) a i tak płaczu było przy tym co nie miara i ręcznik zawsze okichany był...

Kima jakiego masz przystojniaka w domu! No nie mogę się na niego napatrzeć! A Izuni też się spodobał... uśmiechała się do niego jak jej pokazałam...

Idę zrobić herbatkę i wracam do czytania, chociaż chyba jeszcze ją przewinę i uśppię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474320 przez Aleksandra
Ech...młoda pójdzie spac dopiero koło 13-tej bo dziś z rana o 8 z min poszła spac i teraz ani myśli a ja ledwo na oczy widzę.

Dzis na obiad robię rosół bo mnie naszło :)

Pogoda taka, że znowu siedzimy w domu - zwariowac można...

Madziorskie może to faktycznie zęby a ile razy ci śpi w ciągu dnia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474415 przez madziorskie
Od dziewczyn Kima to On się nie opędzi... ;)

A szczepienia nie powinny być w 13-14 miesiącu? Więc hcyba nie tzreba się spieszyć zaraz po roczku?

Luśka tak bo dzień przed upadkiem byłam u gina i móił, że nic nie zapowiada akcji porodowej! Że szyjka dopiero zaczyna się skracać i rozwarcia nie ma! Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Teraz cieszę się, że tak się stało!
W domu się śmiejemy, że musiała w 2011 się urodzić, bo u nas co rok w rodzinie dziecko i nie mogło być przeciez przerwy... hi hi
Brat ma chłopaki urodzone 13.06.2008 i 13.11.2009, drugi ma córkę 28.06.2010, a ja 28.12.2011 ;) Widać u nas chłopaki rodzą się 13, a dziewczynki 28 ;)

Ciekawe jakie to głupoty oglądaliście do 2 w nocy przed tv??? :silly: :lol:

ooo Suari w końcu Cię widzimy! Pięknie wyglądasz!

Malina ja jeszcze jak byłam w ciązy to widziałam jakiś program o tym właśnie, że zjadają po porodzie swoje łożysko... coś tam też pamiętam wspominali o tabletkach robionych z łożyska.. no masakra jak dla mnie...

Olu pewnie odpocznij sobie! ja jakoś nie umiem iśc spać jak mała śpi.. może dlatego, że ona tylko pół godz to mi się nie ołaca kłaść?

W ciągu dnia śpi 2-3 razy po pół godz. Właśnie zasnęła... potem koło 13-14 idzie i jeszcze koło 17-18...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474550 przez Aleksandra
Jednak nie idę spac bo rosół wstawiłam ale nawet mi sie jakos odechciało.... Młoda śpi więc ogarnę troszkę chałupkę.

Madziorskie moja śpi dwa razy po ok. godzinkę - raz 9/10 rano a drugi raz koło 13-tej i tyle a później dopiero koło 19-tej i śpi całą noc - chyba, że zęby idą....

Co do szczepień to my teraz miałyśmy - w 13-tym miesiącu, następne mamy w czerwcu a jutro jadę z Natalką na pobranie krwi ;)

Oj tak Kubus będzie bożyszczem kobiet - te loki i dołeczki...mmmm....ciacho :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl