BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #525908 przez madziorskie
Vestusia a własnei jak ten lovi? Bo na avencie było napisane, że tylko do wody/herbaty. Czyli kaszka, mleko, sok już odpada... bez sensu to!

Ja kaszkę daję rano łyżeczką, ale wieczorem w butli przez smoczek.. a te smoczki co chwilę się rozwalają, bo są w kształcie Y i co jakiś czas nowy tzreba kupić...

Mleko też dostaje teraz w butli przez smoczek, a herbate z niekapka.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


W zasadzie jak Iza usiądzie to też ma piłeczkę z brzuszka.. ;)

U nas to gryzienie jest jakiś czas.. i do tej pory właśnie za każdym razem takim głośniejszym tonem mówiłam, że nie wolno tak, że to boli! No ale na nia nie działa... dzisiaj była grzeczna i mnie nie ugryzła, a z ojcem też za długo się nie widziała więc go tez nie ugryzła;)

Ja jak dzwoniłam do Przema to dawałam jej posłuchac bo się bardzo z tego cieszyła! I jak teściowa dzwoniła albo moja mama też... ale skończyło się...

Wkurzające jest to, że naprawy się przedłużają! My w końcu mamy autko w domu ;) Ja nie wiem jak mąż z nimi to załatwił, bo wymienili kilka innych rzeczy przy okazji a wykasowali jeszcze 100 mniej ;) heh to się nazywa miec znajomości ;)

Heh widzę, że pomału zaczynacie widzieć negatywne strony wózka...

Luśka hmm nie wiedziałam, że temat rudych włsoów jest tematem tabu... jeśli cos palnęłam to przepraszam Lenkę i Dorcię! ;)

No to moje gratulacje dla Aureski, za samodzielne picie ze szklanki!

Ja bez tel nie umiem żyć, no bo chociażby z mężusiem musz ew ciągu dnia pogadać;p przypomnieć, że go kocham i takie tam ;p

Tak to mała Izunia... zdjęcie z maja...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #525948 przez Malina86
Czesc Laseczki!

Ja oczywiscie troche w tyle, bo net mi nie dzialal caly dzien...

Dorcia, sesja Lenislawy piekna! Ostatnie zdjecie urocze :kiss:
No tego paszportowego nie widzialam niestety.
Kochana rudy jest w modzie! :laugh:
Mam nadzieje, ze sie nie wyjrwawisz Kochana, zlego diabli nie biora.

Vesta, oby Bobowi swinska grypa odpuscila :laugh: ;) no i zeby weekend wypalil.

Lusia filmik niezly, Aureska to prawdziwy Chochlik :laugh:

polunia super, ze Polcia zasypia tak ladnie. Moja Miśka codziennie i w dzien i na noc wypija butle w lozeczku, wypina tylek do gory i spi :laugh:
Ucaluj Bidulke poobijana :kiss:

madziorskie mi po antybiotyku lekarka kazala 6 tyg. odczekac ze szczepieniem, a po zwyklym przeziebieniu dwa.

Misia tez jest strasznie niedobra, wogole mnie nie slucha, psoci strasznie.

Co do przecen to kupilam (miedzy innymi oczywiscie ;) ) jej kurtke w Smyku na przyszla zime za 60zl.

Michalinka ma katar znowu, no chyba sie wykoncze! Nie wiem skad jej sie wzial wogole, siedzimy w domu od wtorku bo leje, chyba na hustwce ja zawialo. Ubralam jej na noc jeszcze body pod spiochy i skarpetki.

U nas dzisiaj kompletny paraliz miasta, zmrozilo deszcz z calego tygodnia plus walil snieg od rana. Wywrocil sie tir, zlamal tramwaj, samochody zjezdzaly tylem z najmniejszych gorek, no tragedia jakas. A. przyjechal z Niemiec w poltorej godziny, po czym jechal dwie godziny jakies 15km przez Szczecin.

Ide do mojego Meza bo cos mi tu zasypia juz ;) Nie przepuszcze mu ;)

Dobranoc! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #525986 przez vestusia
Dżem dobry Mamusie :D

Weekend, to będą pewnie pustki ;-)

My wstałyśmy o 7, więc nieźle :D

Lusia, ale z Aurelki akrobatka, no masakra!!!

Madziorka ten kubek to myślę, że tylko do normalnego picia się nadaje, więc właśnie mam problem z takim piciem. Chociaż jest to też takim rytuałem, bo Zuzia z tego kubka to sobie tak "popija" cały dzień, po łyczku, dwóch. A jak dostanie kakao w butelce, to dulda do dna, albo przynajmniej tyle, na ile ma ochotę.

Lusia ja nie mam cierpliwości do Zuzi i jestem dla niej czasami niedobra, tzn. ja się szybko złoszczę i mówię podniesionym głosem :P Chociaż, odpukać, ostatnio mniej skrzeczy i marudzi w ciągu dnia, potrafi się sama sobą zająć. Np. teraz mam chwilę na wypicie kawy, bo ona robi mi demolkę w pokoju he, he, he :D

Oj z tym oszczędzaniem, to ja sobie zawsze też obiecuję, ale jakoś zawsze wszystko idzie na potrzeby bieżące.

Postaram się odłożyć po stówce w miesiącu i będę przelewać (od po wypłacie) na drugie konto. Pewnie mi się nie uda, ale jakieś postanowienie noworoczne trzeba mieć ha, ha, ha :D

Malina, zdrówka dla Misi. Biedna ona, oby to był tylko katar.
A ja się kuźwa zeźliłam. Zuzia wstała wyobraźcie sobie, no zero kataru i zero kaszlnięcia, a jej się zdarza pokaszleć z rana, po przebudzeniu. Więc ucieszona byłam. A teraz ma gile do pasa, i co ja mam o tym myśleć? Madafaka!

Ps. Zuzia lubi bajkę Klinika dla Pluszaków na Disney Junior, ogląda ktoś? Fajna jest :D
Piotrek zawsze z Zuzią ją ogląda i śpiewa razem z nią tę piosenkę :D

Dobra Laski, ja idę się szykować, Piotrek śpi po nocce, a ja się zbieram, bo muszę iść na poszukiwania stroju karnawałowego dla Zuzanki. Mam nadzieję, że coś znajdę.

No do teściów raczej na pewno nie jedziemy, a szkoda, bo naprawdę chciałam.
Do Ali pojadę później, jak auto od mechanika wróci.

Spadam więc, have a nice weekend :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #525989 przez luska
hej laseczki


hehehe Pola ja mam tak charakterystycznie głos
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
,ze nie da sie go zapomnieć



Madziorska , to nie temat tabu , ale pamiętam jak Docia przezywała te niby rude włoski Lenki ;)

No to super , ze pomimo większej pracy mechanicy skasowali mniej :)No ja nie dopuszczam do siebie takiej możliwości , zeby ona spadła , bo bym nie przeżyła.mimo , ze to było realne.ale mam na serio dosyć jej włażenia na wszystko i wszędzie.

Malina no zdrówka dla Michaśi , byle coś sie nie wykluło z tego kataru

Vesta nop o 7 to nieżle , moje gnomy tez tak wstały .Z tym , ze zaraz się nawzajem pozabijają , albo ja im ułatwię sprawę :angry:

Vesta i zdrówka dla zuzki .a wiem jaka baja , ale moje dzieci jakieś dziwne sa i leja na bajki.Jedyne co ostatnio jest w stanie Olo dłużnej przy tv zatrzymać , to Tomek i przyjaciele


Ja tez lece włosy zrobic , o ile te paskudniki mi dadzą ,a dziś jestem sam.Olek ma w przedszkolu choinke na 10 , ale pojedziemy na 12 , jak Aureśka zaśnie.

Buziaki miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526021 przez polunia
Hej Dziwewuszki :)

Luska głupol jestes i tyle , juz kiedys gdzies pisałas , że masz niby
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
głos :dry:

Ty im lepiej nie ulatwiaj tego zabijania się nawzajem bo Cie przymkna i bedziesz sie musiała starac o przepustke na weekend marcowy :woohoo:

Tomka to Kacper móglby 24 na dobe ogladać. On w ogóle wszystko co z pociagami zwiazane , zajoba ma na tym punkcie. Ale tą klinike dla pluszków tez lubi , podobno , D tak mówi bo ja mu raczej bajek nie włączam , spradycznie na kompie myszke miki jak potrzebuje chwile spokoju.

U nas niekapek bardzo denerwuje Polę. Kacper też nie pil z niego. U nas króluje flaszka :)

Zdrówka dla pnienek Zuzannny i Michaliny.

Własnie , Luska jak Aurelcia? Chyba lepiej , co , bo nic nie piszesz.

Dorcia oj Ty , ale dobrze , że to u Ciebie szkiełko sie znalazlo a nie u Lenki. Ja to tez mam zawsze schizę jak cos sie zbije , niby sprzatam ale nigdy nie wiesz czy gdzieś jakis kawaleczek sie nie skitra :angry:

Malina no Poldek tą butle z mlekiem w poludnie kończy w łóżeczku inaczej by nie zasnęla , wieczorem też dostaje flaszke z herbatka do łózezka ale ostatnimi czasy to potrafi i z godzine , półtorej spiewać w tym łózeczku wieczorem zanim usnie.

Aaa , wczoraj jeszcze na ta sina kreche na czole sobie poprawiła gdzieś , nawet nie wiem gdzie i kiedy bo ma skórke zdartą na czole , nie dużo ale zawsze. A dojscie do szafki z plytami zastawiłam kanapa ale wieczorem patrzę a szafka otwarta i płyty wywalone. Ta mala gnida taka mała sczelina przelazła miedzy kanapa a scianą i sobie impreza zrobila. No wszędzei sie wsza wepchnie. Dobrz , ze jeszcze nie zajarzyła z łazeniem po krzesłach czy kanapach jak Aureska bo bym zawału przez nia dostała.

Malina a jaki rozmiar kurteczki kupiłas? Ja tez tak myslalam żeby jakis kombinezon dwuczęściowy na wyprzedazy kupić na przyszłaą zimę ale ni cholery nie wiem jak się wstrzelic z rozmiarem :dry: Powiedziałam , ze juz nie kupie za normalna cenę bo to gra nie warta swieczki jest , ten co ma teraz w idealnym stanie jest a na allegro pewnie nawet połowy ceny za niego nie dostanę bo tyle tego jest :dry:

No filmik rewelacja , nie zeby zima zakoczyla drogowców :cheer: Kuźwa takie duże miasto i takie cyrki :dry:

Oj to pewnie A mial cisnienie podniesione jak dotarl w końcu do domu :angry:

Madziorskie nie za słodko tam u Was? :silly: :woohoo:

Madziaska to Cię Madziorskie przyczaiła :woohoo: Ja ostatnio pisałam jakiegos komenta na fb i napisalam bieRZąco ale za chwile poprawiałam bo mi sie przypomnialo , ze tez mnie ostatnio Madziorskie poprawiała z tym bykiem :woohoo:

I tyle bo więcej postów nie widzę , osobnej strony nie otwieram bo do południa od kompa nie odejdę.

Buziaki , miłego dnia zyczę :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526037 przez Dorciaition
Cześć Laseczki.

Moje dziecie spało od 19 do 8:30. To rozumiem. :)

Vestusia o właśnie- gluty. Też się Tobie rozbiła? Ojej. Masakryczna ta lampa. Ta nasza spora- wzrostu Lenki. Dobrze, że na nią nie spadła.
Zdjęcie tragiczne. Mówię do Krzysia, że zrobię nowe, ale sapał, że przecież i tak nikt na nie nie patrzy.
Szkoda, że wypad nie był udany. Ale co się dziwić jak biegały takie dzieciaki duże. Nie zwracające uwagi. Ja zastanawiam się nad tym my3miasto.pl/28-zasoby/2399-swiat-zabawy-w-ergo-arenie ale coś mi się wydaje, że może być podobnie. Masa większych dzieci i tylko nerwy.
Cudne takie rytuary wieczorne z masowaniem. Ty to chyba masz najgrzeczniejsze dziecię na całym forum. ;)

MAdziorskie
i co napiłaś się wczoraj? Humor lepszy?
Oj bez telefonu faktycznie kiepsko.

W HM wydaje mi się też, że z tymi rozmiarami jest dziwnie., tzn na pewno jeśli chodzi i czapki. Ale np. te spodnie kombinezowate Lencia ma z HM i są rewelacyjne.

Lepiej nie będę już patrzała co w tej lampie było, bo to i tak już w niczym nie pomoże.

Co do Leni rudych włosów to Luśka ma rację ;) Ona nie tylko na zdjęciach ma, w rzeczywistości też ma rudawe, choć nie aż tak bezczelnie. Już ryczałam nie raz przez to, przeżywam strasznie. Krzysiu jeszcze złośliwie ciągle mi powtarza, że ona ruda jest. Najgorzej jak cała rodzina robiła dochodzenie. No nie mogłam. Nadal licze, że się jej zmienią, no ale zobaczymy.

Ale Izunia malusia. No i jak zawsze z uśmiechem. Włoszki wyszły rudawe, ale to od lamy może. Pamietam, że Hania też miała takie etap, ale przeszedł jej. Leni nie. Zresztą zobaczysz na żywo., ale na pewno nie są takie jak na tym zdjęciu strasznym ;)

My jeszcze pieluszek używany, bo Lenia śpi przytulona. Zostawiłam dla niej kilka, a resztę schowałam dla następnej dzidzi.

Vestusia
ja podaje Leni kaszkę i mleko z butli. Zresztą picie do zaśniecia musi mieć, więc też z butli.

Jak Piotrek dzisiaj? Mam nadzieję, że lepiej . Szkoda, że nie wyszliście razem, ale na pewno będzie jeszcze okazja.

O tak, wózek ma małą budkę, a ja za nic nie potrafię założyć tej folii.

Luśka ile Ty masz km do Torunia?
Luśka może Ty daj Aurelci trochę melisy? U nas po wypiciu troszkę Lenia się uspokoiła.
Wow, Aurelka to diabełek o wyglądzie aniołka ;) Ha ha Agentka mała.

Polunia te nasze chłopy chyba dużą wiedzą, więcej niż nam się wydaje. Ale Luśka ma taki specyficzny głos, więc pewnie dlatego zapamiętał.

Malina
ha ha o tak, złego diabli nie biorą. ;)
Ale kuźwa stopa mi co jakiś czas drętwieje mocno i boli :/
Jaki rozmiar kurtki kupiłaś na nast. rok?
Co za cholerne choróbska. Zdrówka dla Miśki. Koniecznie sobie jakiekolwiek galerie odpuście.
Oj masakra u Was . U nas też korki, ale raczej na łyżwach nie da się jeździć.

Vestusia
cierpliwa z Ciebie babka. Ja to w ogóle nie mam cierpliwości. Jak Lenia broi ale nie chce spać to tak mnie nos swędzi, że nie mogę ;)
Powodzenia z oszczędzaniem. Na zaoszczędzenie jest dobra np. sztabka złota, której się nie wyda, a wartość ma. Z czasem nawet pewnie większą.
Dla Zuzi też oczywiście zdrówka. :kiss:
Lenia też uwielbia tą bajkę, do tego „Ul”, „Wróżki” i oczywiście „Myszkę Miki”. To jej ulubione :) Aa, i jeszcze te chłopy co problemy rozwiązują. :blink:

Luśka co to choinka w przedszkolu? Toć juz po świętach.

Polunia ja naprawdę sumiennie posprzątałam, a przynajmniej tak mi się wydawało. Wkurzona jestem na maksa, że jeszcze coś się znalazło.
Jej Polcia to ma wypadków. W ogóle dawaj jakiś fotki dzieciaków, dawno nie było.

nie wiem czy mój chłop wczoraj chciał być miły, ale wypytywał o forum. O każdą z Was w sumie. Już nie raz mnie pytał czy jacyś mężowi po zjeździe utrzymują kontakt.
Ogólnie dużo gadaliśmy sobie o Was. Fajnie tak.
W ogóle to wymyślił żebyśmy na zjeździe w dzień pojechali na jakieś termy czy cuś, tak żeby dzieciaki się wybawiły, potem dobrze zasnęły, a poźniej wiadomo ;)
Dla dzieci myślę samą atrakcją będzie ilość innych dzieci, no i te kunie Poluni ;)

Miłego dnia

My dziś pewnie na jakieś zakupy pojedziemy. Muszę se adidaski kupić, bo moja mają juz sto lat. Obiecałam sobie, że dziś Leni nic nie kupię. Mam taką ilość ciuchów dla niej, że to chore ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526047 przez polunia
Ja protestuję , ja sie w strój nie ubiorę!!! Jeszcze woda by sie w basenie przelała jakbym wlazła!!! No w sumie na termy maltańskie można by uderzyć ale ja za fotografa robie jakby co(tylko ktos musi aparat udostepnic bo mój to juz złom). Nigdy tam nie bylam ale podobmo rewelacyjnie jest.

Łoo , to Lencia w końcu dała Ci pospać. Chyba maliska tak na nia zadzialała , albo jej wczoraj wina daliście przed snem :blink:

Link ni cholery nie chce mi sie otworzyć :dry:

Taa , sztabka złota , tylko najpierw na ta sztabke trzeba odlożyć :woohoo:

Ooo , to chyba miał jakis dzień dobroci skoro bez dogryzania o forum z Toba gadał :silly: A moze on notatki sobie jakies robi i bedzie nas podsumowywał na zjeździe. Az starch się bać :woohoo:

Nie wierzę , maja dwa kubusie a leją się o jednego. Ocipieje z nimi jak nic.

A w ogóle to u nas bujaczek ma swoje drugie zycie. Pola przytargala go z pokoju(z Kacprem do spółki oczywiście) i wiecznie w nim siedzi , no znaczy sie skacze po nim i ma mega frajdę.

A zdjecia juz wczoraj chcialam jakies wrzucic ale , że zostałam zdegradowana do telefonu to juz się na takie skomplikowane rzeczy nie porywałam(chociaz zdjęcia w wiekszości to i tak z D telefonu bo robi ladniejsze niz nasz pseudo-aparat i zawsze jest pod ręką).

Jak wróci D to moze przysiade na moment i cos wrzucę.

Papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526051 przez Dorciaition
Polunia ja za termy też dziękuję ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526090 przez kima
Siemanko :laugh:

Zgłaszam, że żyję, ale biorę się za robotę, bo chałupa wygląda strasznie.
Kubuś też strasznie psoci, wszystko strąca, rozwala, trzaska, zakręca i odkręca, no oszaleć można. Jest przy tym oczywiście bardzo uroczy, że nie potrafie się gniewać :laugh:
Ale klapsa w dupcie dostał już parę razy, gdy podniesiony i stanowczy głos nie skutkował - lekkiego, ale żeby wiedział, że nie wolno ;) .

Wieczorem spiszę się więcej, a teraz udanego wekendu Mamuśki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526210 przez vestusia
Witam po spacerku!

Nie uwierzycie, moje dziecko weranduje się na balkonie już od dobrych 20 minut :D
Szłam z nią na miasto w poszukiwaniu stroju, ale nic nie znalazłam. W Pepco mi zasnęła, poszłam do Biedry, do domu (wniosłam ją razem z wózkiem i nie było tak najgorzej, a więc wózek wykonał swoje zadanie na lekkość, bo razem z zawartością (czyt. Zuzią, bo zakupy wniosłam najpierw do domu) ważył chyba mniej niż ten mój stary wózek. Superowo. Samym wózeczkiem jedzie mi się świetnie nawet po śniegu, jedynie ta budka, no ale muszę dać radę.

Dorcia, ja na początku nie umiałam tej pokrywy założyć, bo ni cholery nie wiedziałam o co mam ją zahaczyć. Tam na dole zaczepiłaś a potem u góry to na tym stelażu aluminiowym. Udało mi się śpiwór mieć i nie zjeżdża, po prostu kwestia wparwy w zapinaniu Zuzi, a jest jej cieplutko. Zrobiłam jej telefonem zdjęcia, więc Wam wkleję, ale pewnie na fejsie, bo mój inteligentny telefon nie jest kompatybilny z moim zajebiaszczym laptopem :D

Wklejam Wam najpierw piosenkę na dziś:



No tak usłyszałam i się w niej zakochałam! :D Nie śmiać się proszę.

O, jednak Zuzia już wstała, ale i tak pospała z godzinkę :D

No jestem, mam nadzieję, że Zuzia da mi dokończyć tego posta :)

Lusia jak Ty coś walniesz, to aż się śmieję. Co Ty chcesz od swojego głosu, kobieto?
He, he Polunia ma rację, nie ułatwiaj im tego zabijania się, bo weekend w Trzeku nas czeka :D

No właśnie, co to za choinka?

Tej Bajki Tomek to nie kojarzę.

Jejor, Polunia to sobie wynajduje rozrywki, a ile się naobija przy tym, to jej. Bidulka malutka, a jaka mądra, szuka szpary i tam włazi psocić :laugh:

No właśnie Laski, ja nie bardzo wiem, jaki miałabym kupić rozmiar kurtki na przyszłą zimę. Boję się, że kupię i będzie albo za mała, albo za duża. Za duża to jeszcze pół biedy, ale za mała?? Sama nie wiem.

He, he, z tymi bykami to jest ciekawa sprawa. Madziorka musisz nauczyć się przede wszystkim wyrazu „WZIĄĆ” i „W OGÓLE” :D he, he, he :D

Faktycznie słodko w tym Waszym małżeństwie, ja to przyznam, że do Boba nie dzwonię w ciągu dnia, chyba że jest jakaś sprawa ;-) Pamiętam jak jeszcze on nie miał telefonu w sieci Play i miał brać, to mu powiedziałam, żeby wziął, bo będzie miał do mnie darmowe, a on odpowiedział, że przecież my i tak ze sobą przez telefon nie rozmawiamy he, he, he :D Miał rację :P

Dorcia, no zazdroszczę tego snu Leni :D
Jejku, to ta lampa taka duża była? My taką dość małą mieliśmy, na stoliku stała.

Co do zdjęcia to Cię rozumiem, w sumie takie zdjęcia w 10 minut są gotowe, więc jeśli paszport dopiero będziesz jechała wyrabiać, to może spróbuj zrobić Lence jeszcze jedno zdjęcie. Ale w ostateczności to jest jeden lot jak na razie, więc i tak na co dzień nie pokazujesz przecież nikomu paszportu. No jak chcesz, ale nie dołuj się za bardzo i nie myśl już tyle o tym.

Ta impreza może być fajna, w sumie niby Lenia mała, ale ona taka, że nie ma na nic czasu, to może akurat jej się tam spodoba, bo dużo będzie się działo. Zawsze możesz wrócić do domu, nic nie stracisz.

Czy ja wiem, czy Zuzia najgrzeczniejsza. Na pewno wygrałaby konkurs na najbardziej stękające dziecko na forum, bo sama się ze sobą nie pobawi. Tzn. bardzo mało i męczy mnie nieraz to jej stękanie. Ja naprawdę cierpliwa nie jestem, nieraz to aż mnie trafia, idę do łazienki, a ona uczepiona mojej nogi ryczy „mama”, jak tylko zejdę z pola widzenia to znowu jest „mama” i ryczy. No wysrać mi się nie da, ale jestem na etapie takim, że zamykam drzwi do łazienki jak idę na posiedzenie niejawne albo siku, ona puka z drugiej stronie stękająco, ale odpowiadam jej i tak chwila mija a ja mam chwilę samotności he, he, he. Bo do tej pory to normalnie musiałam ją wpuszczać, bo ryk był okropny.

Dorcia chciałam Cię zapytać, bo też kupiłam Zuzi tę czapkę, co ma Lenia – ta różowa z futerkiem. Ale niby rozmiar 80 – czy tam na taki wiek w każdym razie, a normalnie za duża jest i w sumie nie zakładam jej Zuzi, bo nawet jak ją zawiążę a ona odwraca głowę to uszy ma na wierzchu. Kurka.

Oj uczepiłaś się Mama tych rudych włosów, ja myślę, że Leni się zmieniają, bo przecież nie ma być po kim ruda. A rodzina niech się zajmie czymś innym a nie dochodzeniami w sprawie rudych włosów Leni.

My pieluszek tetrowych nie używamy, ale raczej żadne z nich nie będą się nadawały do ponownego użytku, no może ze trzy się znajdą. Zuzia za dużo ulewała, za często były prane, tak więc raczej pójdą na szmaty.

Ech Piotrek czuje się kiepsko, jeszcze śpi po nocce, ale zaraz go obudzę, bo co w nocy będzie robił.
Raczej na pewno nie jedziemy do teściów, zresztą nie wiem, co z autem, bo mechanik też nie dzwonił i auta brak!!
Folii na wózek jeszcze nie próbowałam założyć, ale muszę spróbować, bo może faktycznie na śnieg to będzie rozwiązanie. Wczoraj Zuzia wyglądała jak Bulinka ;-)

Jaka to bajka, co chłopy rozwiązują problemy. O tak, „Ul” też Zuzia lubi, a może bardziej ja he, he. Najbardziej wkurza mnie, że Zuzia staje przy szafce z telewizorem, no stoi tak i tak se chce oglądać bajki. Ja ją odsuwam, ale ona i tak tam wraca. A wasze dzieci też tak mają???

Dorcia co tam gadaliście o nas, aż się boję. Bo Krzyś to taki małomówny, ale pewnie niezły obserwator z niego i swoje opinie co do nas ma. Liczę, że nie uważa nas za najgorsze ladacznice i pijaczki, skoro pisze się na następny zjazd :D
O termy to bym chciała, ale przy Was bym się wstydziła. Tzn. przy Was, jak przy Was, ale przy chłopach to na pewno. Powiem Wam, że jednego Sylwestra spędzaliśmy w Bojnicach na Słowacji, no kuźwa uznałam, że teple kupele :D to mój najlepszy sport zimowy ha, ha, ha :D No siedziałam w jednym basenie, który miał nie wiem, ile stopni, ale najcieplejszy był, chyba całą godzinę. Miałam „praczkę” na palcach, ale było megaśnie.

O, ciekawe czy dotrzymasz słowa i nic Leni nie kupisz :D

Polunia Ty się nie próbuj wykręcić, tym razem rolę operatora obejmie ktoś inny, bo fotki mamy mieć wszystkie :D Nawet te rozbierane (albo przede wszystkim te he, he, he) :D Mam nadzieję, że żaden zbok tam nie grasuje, bo przypomniałam sobie tego faceta, co mnie w rękę dotknął. No myślałam, że na zawał w Powidzu zejdę!

A Zuzia w leżaczku nadal siedzi, tzn. ona tak ma, że rano pije sobie mleczko w nim i wieczorem tak samo. W ciągu dnia posiedzi, ale też najczęściej na niego włazi i robi „opa, opa”.
No i Zuzia nauczyła się kolejnego słówka „bam”, jak upadnie, albo coś upadnie to tak mówi :laugh: :lol:

Oj Kima, ja też zabieram się za sprzątanie, bo bajzel tu niesamowity. Ja nie wiem jak to się dzieje, że taki syf tak szybko robimy, a sprząta się tak długo :D

No, ja byłam na spacerku, jak już wspomniałam, ale niczego ciekawego nie znalazłam. Obeszłam kilka sklepów, ale same jakieś szmaty zamiast strojów karnawałowych. Zresztą, na takie maluchy to ciężko coś dostać, bo więcej jest na starsze dzieciaki. Macie jakieś pomysły? Chyba z Allegro czegoś poszukam, albo pójdę do tej wypożyczalni i tak to rozwiążę. Muszę jeszcze pomyśleć.
Kupiłam Zuzi dwie bluzeczki i gacie na lumpkach, w Pepco skarpetki, rajtuzki i jedną bluzeczkę, przeceniona na 5 zł, więc nie będzie mi szkoda, jak zrobi się z tego szmatka.

Lecę sprzątać i obiad robić, bo Zuzi cierpliwość się kończy, a dokończyć posta mi dała ;-)

Ciao!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526224 przez polunia
Nie przeczytalam tylko looknełam piosenke i sie ubawiłam bo mnie wczoraj D pół wieczoru katował ta piosenką , co Wy w niej widzicie??? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526264 przez vestusia
Ha, ha Polunia :D No jest świetna! Przynajmniej mnie wpadła w ucho, ale widać, że i Dymianowi również :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526271 przez polunia
To ja Wam też wrzuce "hit" - z Sylwestra :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526286 przez Dorciaition
Polunia meliska działa :lol:

No tak, ale sztabki są i mniejsze i większe. No nie gadaj, że z Sylwka nic Wam nie zostało. Ostatnio moja T z KRzysiem wyliczali ile jej szef zarobił na Sylwestrze. Ale to tak na pewno nie wygląda, bo o wielu kosztach nie mamy zielonego pojęcia, np o porcelanie ;)

Ha ha Ty to z Luśką macie wesoło z dzieciakami ;) Dawaj foty i nie pitol.

Vestusia no widzisz jak Zuzka ładnie pospała.

Za strojami popatrz na allegro. Wypożyczalni jak by co to dla takich małych dzieci nie polecam. Jak byłam w wypożyczalni na Sylwka coś wziąć to masakra- jaki smród :/ Chyba, że znajdziesz jakiąś fajną.
Mhm... a może jakąś kieckę balową, koronę i będzie księżniczka. Albo na czarno, kapelusz i czarownica :laugh: Ale sukieniusie w kwiatki, jakieś skrzydełka (można kupić) i będzie motylkiem. Może u siebie coś znajdę. Pomyśle i jesli wpadnie mi do głowy coś dam Ci znać. Najwyżej Ci pożyczę.

NO to czekamy na zdjęcia Zuzi w wózku na fejsie :) Teń śpiwór bardzo mi się podoba, ale Lenki to chyba nie dałabym rady upiąć.

Piosnka ok, ale szału dla mnie nie ma ;)
Patrz jaka za mną chodzi ostatnio


Uwielbiam wolne piosenki. Znam ją już na pamięć ;) Ja choć nie umiem śpiewać to kocham to robić. Na Sylwka robiłam występy, zresztą jak byliśmy w Zakopcu to też. Zrobili mi scene i im śpiewałam ;) Jak w Gdansku będzie casting do "Tak to leciało" to pójdę :)

Ta bajka Thomas to o tej ciuchci niebieskiej. Dla mnie mega nudna, ale mój chrześniak ją uwielbia i nie dawno nawet mu ją kupowałam.

A ci co rozwiązują problemy to "Imagination movers". Ooo, Ul też lubię i te Wrózki też ;)

My do siebie dzwonimy od czasu do czasu.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vestusia Ty mi lepiej snu LEni nie zazdrość, bo wykraczesz ;) Dziś nie dawno zasnęła, wiec wieczorem będzie sajgon:/

Zuzia tak kocha swoją mamusię, że chce ciągle być z nią. ;) Ha ha co do kibla to ja zawsze z Lenką ;)

Ta czapa właśnie jakaś dziwna jest, bo Lenia też ma w niej uszy odkryte. Rozmiar mamy też 80. Już myślałam żeby jakąs opaskę jej na uszy założyć i na to czapę. Nie wiem :/

Co do tej imprezy to wstęp kosztuje, wiec jakieś straty by były. ;)


Pamiętam to ulewanie Zuzi.

Ha ha Bulinka :)

Ha ha KRzysia się nie bój. On ogólnie to małomówny na takich imprezach. W pracy gdy musi być szefem to aż za dużo gada, czym mnie wkurza, bo u nas ja od gadania. ;)
U Was Bob ;)

"Praczkę na palcach" no poszczałam się :laugh: :laugh: :laugh:

Brawo dla Zuzi. Nooo na zjeździe to chyba już pełnymi zdaniami będzie mówić :blink: :blink: :silly: :laugh: hi hi
Serio, to zazdroszczę :) Kurcze, tak nasze dziewuszki "szły" razem, a teraz moja z tyłu.

JEju ale się rozpisałam. Zmykam, bo za chwile KRzysiu wraca z pracy.

Buziaki Kochane.


Aaa Vestusia to moja lampa (tzn już nie lampa) ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Przy okazji lampy znalazłam zdjęcia jak robiliśmy remont.
NO taki sajgon mieliśmy, tyle gruzu w samej kuchni.



Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526363 przez polunia
VESTA D kazał Ci powoiedzieć , ze jeszcze lepsza Libera jest ta :cheer: :lol: :



i jeszcze to :silly: :woohoo: :



:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl