BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

13 lata 20 godzin temu #119821 przez luska
Powiem wam , ze te suwaczki coś oszukuja.Mi i malej czarnej niby dziś stuknął 11 tydzień a ja mam termin na 8.!2 mala czarna na 6.12(apropo na ten dzień miałam termin i Oluskiem)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 20 godzin temu #119823 przez kabrik
Cześć dziewczyny! Wczoraj i dzisiaj trochę intensywne dni, dopiero co usiadłam, aby trochę odpocząć. Sprzedajemy mieszkanie i na razie sami pośrednicy niestety.... Mam nadzieję, że szybko pójdzie i nie będę musiała targać wózka na 4 piętro :)
Witaj Axi :)
Życzę Wam miłego dnia, pocieszam się myślą, że skoro już dobrze się czujecie, to i u mnie już niedługo to się skończy... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 16 godzin temu #119976 przez rojku
No witajcie...
Wróciłam z pracy i powiem Wam, że dziś miałam wrażenie, że mój brzuch zaczyna czuć te godziny pracy. Co do suwaczków, ja sobie wyliczyłam termin porodu wg tego kalkulatora:
parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html
a otem suwaczek dopasowałam do terminu porodu, bo ja się wpisuje suwaczka wg terminu ostatniej miesiączki, to on nie uwzględnia długości cyklu, a każda z nas ma inny.
Już odliczam dni do wizyty, myślałam, że tych 3 tygodni do 23. nie zniosą, ale jakoś w miarę szybko mija.
Do tej pory myśląc, że nam się udało spłodzić kosmitę miałam samą radość, a od wczoraj jakoś strach mnie dopadł, czy ja sobie poradzę, czy nie będę matką-czarownicą.
Na szczęście Eryk (mąż) mnie pociesza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 14 godzin temu #120046 przez kabrik
Mój suwaczek też podaje dwa dni więcej niż podaje mi to mój ginekolog. Według twojego kalkulatora rojku mam termin 5 stycznia a nie 3 stycznia. Więc może są szanse, że będzie to styczeń?? Fajnie by było...
Rojku - na pewno nie będziesz matką - czarownicą:) Będziesz najlepszą matką na świecie:)
Będąc w ciąży z bliźniakami też miałam takie myśli. Gorzej...-jak się urodziły to nie dawałam sobie przez chwilę rady, ale to moje najcudowniejsze szkraby na ziemi i nie wyobrażam sobie gdyby ich nie było:)
A teraz też myślę, jaką teraz będę matką...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 13 godzin temu #120061 przez madziaska
dziewczyny jesli moge sie wtracic co do terminu... ja z listopadowek ;)Mnie lekarz wyliczyl z OM na 23 listopada.... z usg tez mam na ten sam dzien, bo dzidzius jest idealny wielkoscia jak z OM... Ale wiem, ze z usg termin moze byc ruchomy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 12 godzin temu #120091 przez luska
hej kobietki:)
U mnie junior już śpi coraz lepiej muu idzie zasypianie w swoim pokoiku i wyrku :laugh:
Rojuku na pewno nie będziesz czarownica :blink: Dasz rade prawie każda daje ja byłam pewna , ze dostane deprech a tu proszę mam mami synka :laugh: A tak poza tym moja rada jak juz sie maluszek pojawi motywujące są książki i czasopisma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 12 godzin temu #120096 przez luska
Mi z kalkulatora wychodzi 5 grudzień :unsure: Zresztą powiem wam szczerze ze nie pamiętam czy ostatnia zaczęła mi się 28.02 czy 1.03 ale wiem , ze poczęcie było 17.03 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 12 godzin temu - 12 lata 11 miesiąc temu #120114 przez Mama Piotrusia
hej dziewczyny:)

Gratuluję wszystkim przyszłym mamą i życzę łatwych porodów:)

Kochane mamy z Piotrusiem prośbę mogły byście na nas zagłosować??
PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM, PROŚBĘ MOŻNA UMIEŚCIĆ W ODPOWIEDNIM WĄTKU^^ MODERATOR

z góry bardzo dziekujemy:*
i pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 godzin temu #120185 przez rojku
No mi wychodzi termin na 4 grudzień i tak też wymyślił mój gin, po tym jak mu powiedziałam, że moja owulacja byłą zazwyczaj koło 19/20 dnia cyklu.

Odwiedziliśmy koleżankę w szpitalu i znów leniuchuję :)

Pytanie do tych, które już mają dzieci: jak odczuwałyście pierwsze ruchy dziecka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 godzin temu - 12 lata 11 miesiąc temu #120206 przez mala_czarna
Luska dziecko.haczewski.pl/ oto link do mojego kalkulatora :) ja to uwzględniałam liczbe cykli i wyszedł termin 6 grudnia :). Zresztą policzyłam sobie na kalendarzu i mnie się zgadza wiek. Eh powiem Wam że dopiero co robiłam test a tu juz sie zaczyna 12 tydzien :) Maleństwo jest kochane, bo nie daje mamusi popalić. Czuje sie świetnie, żadnych mdłości, zawrotów ani boleści (odpukać w niemalowane). Mam przeczucie że to bedzie chłopiec :)


Rojku każda z nas ma czasem takie mysli. Myśle że kiedy pojawi się to maleństwo na świecie, to nie będziemy się zastanawiały czy damy radę, poprostu (nie wiedzieć skąd) bedziemy wiedziały od razu co mamy robic, co nasze dziecko potrzebuje. Tak myśle. Bo to jest instynkt macierzynski, dany nam z góry. Nie ma sensu sie zamartwiać :) Rojku no bo kto ma nie dać rady jak MAMUSIA :silly: :lol: :lol: :lol:

Madziaska ja mam termin na poczatek grudnia, ale nie jest wykluczone, że malenstwo zechce przyjsc w listopadzie - na urodziny tatusia :woohoo: :blink: tak wiec tydzien w tą, czy tydzien w tamtą to specjalnie nie robi rónicy.

Karbik blizniaki B)- czacun :woohoo: podwójna dawnka miłosci, ale i tez pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 godzin temu #120208 przez mala_czarna
A oglądałyście ten program o lalkach? I co Wy na to?? Lalki prawie jak żywe dzieci... eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 godzinę temu #120217 przez luska
hej
Mała czrna nie ogladałam .Wiec nie wiem o co chodzi :blink: A robiłam tez na tym kalkulatorze i wyszło 5 grudnia ale mi się @ zaczęła albo 28,02 albo 01,03 ale do zapłodnienia doszło 17,03 :laugh: A jak wilicxzałam z zapłodnienia to wyszło własnie miedzy 6-8,12

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120346 przez lilian355
mala_czarna napisał:

Luska dziecko.haczewski.pl/ oto link do mojego kalkulatora :) ja po uwzględniałam liczbe cykli i wyszedł termin 6 grudnia :). Zresztą policzyłam sobie na kalendarzu i mnie się zgadza wiek. Eh powiem Wam że dopiero co robiłam test a tu juz sie zaczyna 12 tydzien :) Maleństwo jest kochane, bo nie daje mamusi popalić. Czuje sie świetnie, żadnych mdłości, zawrotów ani boleści (odpukać w niemalowane). Mam przeczucie że to bedzie chłopiec :)


ja też mam takie dziwne przeczucie, ze będę miala chłopca :) narazie też żadnych mdlości itd. a co do zachcianek to nawet sama nie wiem czy jakieś mam, bo do niczego konkretnego mnie nie ciągnie... no chyba że do jakiegoś pożądnego żarcia jak jestem głodna ;) i sama jestem ciekawa co mi z tego wyrośnie, ale czuję, ze to będzie chłopak :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120458 przez mala_czarna
Lilian 355 ja mam często taką intuicję. Ciekawa jestem czy mnie teraz nie zawiedzie? Nie mam nic przeciwko dziewzynkom ale jakos mi sie wydaje ze bedzie sisiak.. :woohoo:

Luska program był o tym, że dorosłe kobiety zamawiały lalki (wiernie odwzorowane prawie jak żywe dziecko). Traktowały je jak dzieci, ubierały,chodziły z nimi na spacery i woziły w wózkach. Dziwne...Mnie to sie tych babeczek nawet zal zrobiło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120468 przez lilian355
kurcze, ja to marzę o małej Majeczce, ale biorąc pod uwagę, ze wszystko mi jest na przekór to wątpie aby moje marzenie sie spełniło :( ale jak będzie chlopak to się nic nie stanie :) ważne zeby było zdrowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl