BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 11 miesiąc temu #120498 przez Dorciaition
Kurcze, Mała Czarna też tak bardzo chciałam to oglądać, ale zapomniałam :(

Dla mnie to chore... :huh:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #120518 przez mala_czarna
No to lilina355 życzę Ci tej dziewczynki :)

Dorcia - dokładnie, dobrze powiedziane : chore.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120870 przez luska
hej z wieczorka.
Mała czarna dokładnie chore :huh: Dziwne i nie wiem jeszcze jak to określić..........
Ja tez mam totalne przeczucie , ze będzie chłopaka .Chociaż z 2 tygodnie temu dała bym sobie uciąć za to rękę ,teraz już nie ale nadal jestem bardziej za tym ze będzie siusiak :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120891 przez rojku
Ale się opisałam i mi znikło....


Pierwsze to odnośnie tych lalek, kiedyś coś widziałam na ich temat. Co do sposobu wykonania to przypominają mi nurt w sztuce hiperrealizm, ale tak wpisane w życie codzienne jak dla mnie mogą zapowiadać problemy natury psychicznej.


Ja dziś leniuchuję dalej... biedny mężulek

Nic tylko myślę o czereśniach :P Pożarłabym ich wiadro jakbym tylko miała :D

Dziewuszki jak Was brzuch boli to tak jak na @, tak ukłuje czasem po boku, czy jeszcze inaczej?
Już odliczam dni do wizyty, oby wszystko dobrze, bo już w robocie sobie nawet planują wszystko jak to będzie, jak mnie nie będzie. Ale jestem pełna nadziei, że będzie wszystko OK. Mocz mi już wyszedł bez bakterii, więc już o pęcherz się nie martwię.
Buziaczki ja zdycham już na łóziu. Do jutra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120994 przez kabrik
Cześć dziewczyny!
mala_czarna - programu nie widziałam, ale z tego co piszecie - to dziwne jakieś...
rojku - ja czasami jak wstaję z łóżka to mam taki dziwny ból brzucha, ale nie jak przed @, tylko kłócia jakieś.
Dzisiaj idę na pobranie krwi, niecierpię tego. Czas się w końcu wybrać.
U mnie codziennie niezłe zasuwanie, bo cały czas pośrednicy przychodzą oglądać mieszkanie i ciągle latam ze sprzątaniem, aby błysk był. Dzisiaj mamy nareszcie pierwszych dwóch klientów zainteresowanych kupnem. Jakby tak w końcu to mieszkanie poszło.... Marzy mi się ten upatrzony domek...
Ja też mam przeczucie, że chłopak będzie. Wszyscy naokoło mi mówią, że mam ładniejszą cerę, nie wymiotuję, tylko te okropne mdłości i naokrągło bym jadła ogórkową...
Truskawki u nas strasznie drogie, ale wczoraj kupiłam sobie 1/2 kg i pożarłam sama... Nawet się w domu nie przyznałam (taka wredna jestem). Muszę to im wynagrodzić:)
Miłego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #121054 przez lilian355
Dzień dobry Mamuśki :)
Jak tam Wasze samopoczucie? :)
Ja dziś rozpoczęłam ósmy tydzień i oczywiście rano na dzień dobry po śniadanku się ładnie polozyłam i co? i musiałam lecieć zwymiotować :/ chyba się zaczęło... póki co czuje skię dobrze, ale zapewne to dopiero początek i w końcu zacznie trzymać cały dzień :/ aż strach o tym pomyśleć :/ a tak ladnie słonko na zewnątrz świeci :)
tak w ogóle to denerwują mnie te suwaczki, bo drugi zaczął mi źle wskazywać :/ nie wiem co jest... bylo dobrze a teraz źle pokazuje grrrr...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #121150 przez luska
hej .
Ja dziś na nogach od 5.30 B) i po ciężkiej nocce.Jsk się spodziewałam młody miał wczoraj za dużo wrazen i źle mu sie spało i rano w stal dziś o 9.30 już spał(normalnie chodzi o 13) i jeszcze śpi i oby pospał :laugh: Ja dziś wizyta siedzę jak na szpilkach :cheer:
lilian uu to współczuje mi dokuczają nadal mdłości i bóle żołądka ale tylko raz zwymiotowałam :) Poza tym mogoda sie u nas super zrobila sloneczko goraco....ach jak mi sie marzy wypad nad morez

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #121321 przez agnesssa
Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam... Ale jestem po ciężkich przejściach i dzisiaj wyszłam ze szpitala:( Nie chcę żebyście się denerwowały więc nie będę się rozpisywać, chciałam Wam podziękować za wspólną drogę przez chociaż te parę tygodniu. Ja już nie będę grudniową mamusią :( Ale na pewno czasami sobie do Was będę zaglądać, żeby Was wspierać i mam nadzieję, że za kilka miesięcy będę mogła znowu podzielić się z Wami dobrą nowiną.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #121377 przez mala_czarna
Agnessa bardzo mi przykro.... :( za pare miesiecy napewno i do Ciebie sie słoneczko usmiechnie :) - zobaczysz. Nie opuszczaj nas z forum, poprostu przenies sie na staraczki. Dziewczyny tam są świetne, doradzą, na duchu podtrzymają a jak trzeba to i do pionu postawią. Wiele z nich przeszło stratę, tak jak Ty. Nikt inny nie zrozumie Cie jak one. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #121447 przez rojku
Agnesssa przykro mi bardzo, trzymam kciuki za dalszy rozwój sytuacji, oby jak najlepszy.
Wpadaj do nas. Mam nadzieję, że niedługo nam przekażesz lepsze wieści, żebyśmy się mogły z Tobą cieszyć

Znów wbombiłam za dużo owoców - pół kilo truskawek i koszyczek nektarynek :) Niezły mam spust... Na razie waga nie skacze szybko do góry, więc się nie martwię :)

Luska Ty dziś zdaje się przezierność miałaś mierzyć? Daj znać jak poszło i wrzucaj zdjątka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #121479 przez Dorciaition
Agnesssa bardzo mi przykro...

"Nie płacz kochana mamo,
ja patrzę na ciebie od rana,
jak tylko oczka otworzę
i skrzydła anielskie rozłożę
-to zaraz lecę do ciebie,
pomimo, że jestem tu w Niebie,
lecę, by ciebie utulić ,do serca przytulić,
głaskać twe włosy rozwiane
i skleić twe serce złamane
I znajdziesz mnie w listkach na drzewie
i wiatru ciepłym powiewie
i w jasnym słońcu promieniu
i w ptaku co usiadł na ramieniu
w Tatrach i szumie morza
w tęczy łuku barwnym jak zorza
w tatusia czułym uścisku,
bo jestem tak bardzo blisko...
i śpiewam ci liści szelestem
i kocham-przy tobie jestem
w zachodzie i wschodzie słońca
ja będę z tobą do końca!"

Trzymaj się kochana


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #121510 przez adiafora
Agnes, wiem co przeszłaś. Też przechodziłam w grudniu to samo. Pamiętaj , życie toczy się dalej. A Ty szybko się pozbieraj i staraj się od razu jak lekarz pozwoli. Nie ma co ran rozdrapywać.Choć nie jest łatwo o tym zapomnieć.Życzę dużo siły.


Ja wymiotuje rano, wieczór i w południe, nawet nocą. 5 kg na wadze mniej, ale byłam we wtorek u gin i wszystko jest ok. Moje bóle brzucha też są ok. bardzo się ciesze, pomimo , że ciąża daje mi zdrowo w kość. Pamiętam o Was tylko ciągle wymioty ograniczają mi moja aktywność.Mąż się śmieje , że telewizor w wc zamontuje.
pozdrawiam

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #121583 przez luska
agnesss kochana współczuje :( Wim co przeszłaś te niestety w grudniu miałam podobna sytuacje ale widzisz u mnie oki wiec i u ciebie będzie dobrze .Czekam na wiadomość od ciebie o tym , ze się ułożyło.
Tak juz jestem po badaniu i wszystko oki a jak zobaczyłam moja zioziomke to wpadłam w totalny szok.To już nie fasolka to niemowlę .Raczki nóżki buźka :blush: A duze .No poprzednim usg zajmowało kącik a teraz cala powierzchnie zajmowała:)Kolejna wizyta 22.A co mnie zdziwiło lekarz badał mnie i dowcipnie i normalnie przez brzuch :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #121599 przez mala_czarna
Luska wstaw zdjęcie z usg - chętnie zobaczymy maleństwo :) Ja badanie przeziernosci karkowej i kosci nosowej mam 26 maja - w Dzień Mamy :) Już się nie mogę doczekać. Pochwal sie swoim dzidziusiem, bo my w tym samym tygodniu jestesmy i jestem bardzo ciekawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #121605 przez mala_czarna
Dorota - wzruszający ten wiersz...aż się łezka w oku kręci..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl