BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 11 miesiąc temu #127079 przez kabrik
Cześć dziewczyny! Rzeczywiście cicho...
Rojku - nocki u mnie są okropne, bo latam chyba 10 razy do toalety. To chyba trochę nienormalne na tym etapie... Zapomniałam o to zapytać lekarza. Dowiedziałam się, że jedno, usłyszałam bijące serduszko i zapomniałam o całym świecie. Bakteriami w moczu nie kazał się przejmować, ale jednak każda mająca z tym problem coś na to dostała a ja nie...
Wziąść na własną rękę? Nie wiem co robić?
Chyba, że się wstrzymam do następnej wizyty a przed nią na własną rękę zrobię jeszcze raz badanie moczu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127084 przez sylka
Ja w ciązy na samym początku w 7 tyg. miaam zapalenie pęcherza to lekarz zalecił UROSEPT z wit. C (lek ziołowy) i pod koniec ciąży w szpitalu też go brałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127246 przez adiafora
KABRIK w pierszym trymestrze tak się chce siku i trzecim w drugim to mija, ja niestety dalej mega wymiotuje od dziś l-4, jak na razie 6 kg mnie i potworne osłabienie. Trochę te uroki ciąży dają mi popalić. Ech chciałabym ten etap mieć za sobą.

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127600 przez luska
hej kobietki:)
Adafiora 6kg mniej u to juz sporo ja bylam -2 i mnie szpitalem straszyli(chodzi o odwodnienie)Co na to twój lekarz??Moja kuzynka miała -5 i wylądowała na patologi pod kroplówkami nawadniającymi była właśnie mega osłabiona bo ciągle wymiotowała.Wec kochana moze skonsultuj to z lekarze z tego co wiem to sa nawet specjalne tabletki.
A u nas powolutku ja się dobrze czuje.Co do samopoczucia to jest tak na dwa razy zależy od dnia ale to już uroki ciąży ;)
Kabrik to właśnie jest ten test paapa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127900 przez rojku
kabrik z bakteriami słuchaj się lekarza :) a jak się martwisz to femisept uro czy urinal sa wyciagami z zurawiny i nie zaszkodza

adiafora skonsultuj tą Twoją utratę wagi, żeby chociażby dmuchać na zimne, to duża utrata wagi

dziś już 13t1d czyli zaczynam czwarty miesiąc :) hura!
idziecie na USG 3d?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127985 przez kabrik
racja, nie będę na razie :) panikować. Myślałam, aby wcinać po prostu suszoną żurawinę (w sklepie sprzedają taką eko:) ). A swoją drogą przed wizytą powtórzę badanie.
Samopoczucie ciut lepsze, brzuszek trochę wywaliło. Weszłam w ten straszny tydzień 10. Szwagierka i koleżanka poroniły w tym tygodniu... Więc w domu nie robię prawie nic.
A okna by się przydało umyć...:)Muszę pogonić do tego moją rodzinkę :)

O USG 3d, ja na razie nic nie wiem. Czy to robi się na tym samym sprzęcie co zwykłe?

rojku - fajnie, niedługo półmetek, czas leci, ja już bym chciała dzidziusia...
Na razie z dzieciakami czytamy i oglądamy tydzień po tygodniu co mały już ma i jaki jest duży. Córka przygląda się małym dzieciaczkom na ulicy i przeżywa, że niedługo u nas w domu pojawi się takie maleństwo. Trzeba będzie pilnować, aby go za bardzo nie rozpieścili :)
Rozpisałam się. Co tam u Was dziewczyny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127994 przez adiafora
Hej jestem cały czas pod kontrolą lekarza i wczoraj dostałam już czopki przeciw wymiotne jak dziś nie przejdzie to oddział :( Trzymajcie kciuki

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128186 przez kabrik
adiafora - trzymam kciuki !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128297 przez luska
adiafora ja tez 3 mam kciuki:)
Kabrik to z cory bedziesz miala małego pomocnika.A ciekawe jak ten moj przyjmnie nowego członka rodzinny az sie boje co to bedzie...........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128742 przez kabrik
no już nie takie małe.... :) Bliźniaki mają już 13 lat więc liczę na sporą pomoc :)

Czy Wam też ten upał daje się we znaki? U nas 30 stopni, dzisiaj szykuje się to samo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128861 przez lilian355
U nas też gorąco :S wyszłam na chwilę do urzędu pracy po zaświadczenie o ubezpieczeniu bo jutro trzeba do endokrynologa jechać z moim TSH :dry: i się zgrzałam jak dzika świnka ;) wizyta u dżina dopiero za tydzień w czwartek... nie mogę się już doczekać.jeszcze musze potem do urzedu pracy zanieść zaświadczenie o mojej ciąży, a potem po urodzeniu dziecka... nawet nie wiedzialam, ze przysługuje mi 140 dni urlopu macierzyńskiego :laugh: a jak tam u Was kobietki? jak samopoczucie przyszłych mam? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128970 przez adiafora
hej dziewczyny dzięki za wsparcie:) Czopki zaczęły działać więc powoli odzyskuje siły. Za niedługo wakacje, macie jakieś plany wyjazdowe?

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129072 przez luska
hej kobietki u nas tez upał 30 stopni.
co o wakacji to plany są gorzej z ich realizacja :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129112 przez rojku
No u nas jak wszędzie upał, ale grzmi, więc zbiera się na burzę.
Coś mnie dziś brzuch boli tak w okolicach pępka, może za dużo czereśni zjadłam.

Plany wakacyjne mam takie, żeby miejsce w mieszkaniu na dziecko zrobić :) i zaczynamy budowę, więc przez jakiś czas będziemy się musieli obejść bez wyjazdów. Ale do wolnego już sobie odliczam czas :)

o... już się rozpadało na całego, grzmi i hula deszcz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129217 przez lilian355
u mnie to z trzy godziny grzmialo i padało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl