BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 11 miesiąc temu #123665 przez lilian355
Kabrik, ja też co do bAdań moczu mam liczne bakterie, a norma to pojedyncze :/ też się martwię tym co mi lekarz powie :/ oby nic poważnego :/ a wizyta dopiero za tydzień w środę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123681 przez rojku
Też miałam bakterie w moczu i zalecił mi lekarz brac ziołowe tabletki Femisept Uro. Pomogło. Podobno to jest normalnie i z tego co rozmawiam z koleżankami, to większość z nich miała w ciąży to samo. Nie ma się o co martwić.

Ja wróciłam z USG. Dzidziuś w najlepszym porządku. Ma 67,2mm. Przezierność karkowa 0,9mm i kość nosowa też w porządku. Szyjka cyt."mistrzostwo świata 55mm".

Załączam zdjęcie bobasa :)

Kabrik to jedziemy na tym samym wózku. Gdzie uczysz? Liceum, podstawówka, gimnazjum? To jak tyflo zrobiłaś to potrafisz migać?
Mówiłaś już w szkole? Jak zareagowali? Do kiedy zamierzasz pracować?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123728 przez madziaska
Rojku ogromniasta dzidzia ;) Moja w tym samy czasie miala 58 mm od glowki do pupy i lekarz twierdzil, ze rozmiar zgadza sie co do dnia, a tu 67!!!! wow :)
dziewczyny ja tez mam bakterie w moczu, nieliczne. przed ciaza mialam wiele problemow z bakteriami, ale lekarz nie kazal sie martwic... biore zurawine w tabletkach...
Widze, ze dziewczyny tez w oswiacie, ja jestem logopeda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123991 przez kabrik
Rojku - świetnie widać dzidzię - gratulacje :)
Widzę, że więcej nas w oświacie... :)
Pracuję w podstawówce i w gimnazjum. Teraz jestem na zdrowotnym, bo co roku ktoś idzie (nie ma godzin :( ) I tak zakończyłam mój zdrowotny.... Miałam wrócić we wrześniu, ale chcę wziąść zwolnienie od 1 lipca lub na pewno od 1 września.
W pracy powiem teraz po wizycie u lekarza, jak stwierdzi, że wszystko dobrze z dzidzią.
Odliczam już czas do lekarza, jeszcze środa i czwartek..
Zastanawiałam się, czy nie zrobić jeszcze raz badania moczu, przed wizytą. Czy badania te potwierdzą się za drugim razem, nie wiem...
Pozdrawiam Was dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124108 przez rojku
Kabrik, a jakbyś wzięła od końca roku szkolnego, tzn od np.27 czerwca? Ja chcę tak zrobić, bo potem po macierzyńskim oddają 6 tygodni za te wakacje wtedy.
Też ucze w podstawówce i gimnazjum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124283 przez kabrik
Rojku - zapytam kadrowej czy mogę, bo zdrowotny mam do 30 czerwca.

Najadłam się dzisiaj truskawek :) Pyszne były..., ale jeszcze drogie. Nie mogłam się jednak oprzeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124298 przez luska
Rojku dzidza prześliczna:)Jak te fasolki szybko rosną.Mi ogólnie jakoś szybko czas ucieka dopiero co test robiłam o tu już 12 tc.Ale to chyba zasługa tego , ze jest Olek i wiecznie coś do zrobienia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125141 przez kabrik
Cześć dziewczyny, jak samopoczucie dzisiaj?? Dzisiaj nasze święto!! :) :)
Więc wszystkim mamusiom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO - aby nasze dzidzie zdrowo rosły!!

Ciekawe czy moje dzieciaki nie zapomniały o mnie, bo jeszcze ostatnio przeżywały (tak słyszałam) aby tylko nie zapomnieć...
Dzisiaj rano nic..., poszły sobie do szkoły po prostu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125293 przez lilian355
No właśnie wszystkiego najlepszego Mamuśki :)
ja dzis mam pełny 9 tydzień :) jak patrzę na ten suwaczek, to juz wiem, ze moje maleństwo przypomina malego człowieczka :) coś niesamowitego :D a za tydzień w środę mam wizytę więc pewnie już ujżę, jak moja kruszynka wywija w moim brzuszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125507 przez rojku
No dziewczynki nasze święto dziś :)
Uczciłam je zajadając się truskawkami, a teraz leżę i czekam aż mąż wróci z pracy.
Wczoraj miałam dzień łez, ale dziś już dobrze. Senność mnie nie opuszcza.

A co u Was?

W radio leci właśnie "nie ma jak u mamy" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125691 przez mala_czarna
Hej :) Rojku dzidzia jest spora :) najważniejsze że wszystko wporządku. Ja dzis troche zamieszania miałam w domciu. A wieczorem padam. Padam jak mucha. Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA MAMY:) Ja dzis postawiłam świeczkę na grobie mojej... to juz 18 lat... ale wiem że czuwa nade mną, a przede wszystkim nad moim malenstwem...Dobranoc...pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125794 przez mala_czarna
Witam Was! Nowy dzień się pięknie zapowiada...słoneczko świeci :)a mnie energia rozpiera :) wczoraj widziałam moje maleństwo. Urosło już sporo, słyszałam bicie serduszka - dla mamy to jak najpiekniejsza muzyka... Moje słoneczko jest zdrowe, prawidłowo się rozwija - co mnie szalenie cieszy :) No i takie fika koziołki że na tym usg po drugiej stronie sobie juz siedzi w brzuszku. Bardzo jestem szczęśliwa. Zaczął się już 4 miesiąc (13 tydzień idzie). Myśle sobie ze zanim się obejrzymy to bedziemy tulić swoje malenstwa w ramionach. A tymczasem brzusio się pokazuje, z czego jestem bardzo zadowolona i chodzę dumna jak paw ;) :P
MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM FASOLKOWYM MAMUSIOM :):):):):):):):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #126092 przez kabrik
mala_czarna - gratulacje, wiem jaka to radość wrócić od lekarza i zobaczyć swojego dzidziusia :)
Ja już też po wizycie, dzidzia ma 2 cm i też słyszałam bicie jej serduszka !!! :)
Lekarz powiedział mi o możliwości zrobienia testu podwójnego - jest to badanie które określa prawdopodobieństwo wystąpienia wad genetycznych płodu np. zespół Downa. Jest to badanie z krwi, więc chyba się zdecyduję. Poza tym na następnym USG ma jeszcze też to zbadać.
Tak więc znowu nie będę mogła się doczekać kolejnego badania....

Jednak moje bliźniaki nie zapomniały o mnie wczoraj, było bardzo miło...
Jak przeniosę zdjęcie z USG na komputer to się pochwalę.
Pozdrawiam Was dziewczyny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #126226 przez adiafora
Rojku widzisz już podobieństwo maleństwa do siebie?:) Widzę , że tu sama oświata. JA mam 4 podyplomówki i na razie pracuję jako oligofrenotyflopedagog i na wczesnym wspomaganiu. Roboty mi nie brakuje mam 2,5 etatu wychodzę o 7 rano i wracam po 18 do domu. Trochę tego za dużo idę na l-4 od poniedziałku, tym bardziej , że w mojej pracy noszenie jest nieuniknione. A i wirusy itd,. Trzeba czasem pomyśleć o sobie. a stałe l-4 planuje od końca czerwca by też wakacje wybrać. Teraz 2 tyg l-4 Tydzień pracy i znowu l-4.
Kto wymiotuje tak jak ja? strasznie się meczę dziś i tak mało na razie 8 razy. I żadne sposoby nie pomagają:(

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #126848 przez rojku
adiafora wolałabym, żeby do tatusia było podobne :) Ale dzień dobry że już umie przekazywać, to pewnie moja zasługa :silly:
Ładnie się napracujesz, podziwiam! Ja w sumie tez ponad etat, bo 16 godzin +13 w świetlicy i jeszcze korki w domu, które na szczęście się już kończą, bo koniec roku :) Na zwolnienie idę od 21 czerwca, bo mam wizytę 20tego. Wyliczyłam sobie, że przez następny rok nie wrócę do pracy.

Co do objawów to ja mam jedynie senność - dziś przespałam z małymi przerwami cały dzień :D

Co u Was dziewczynki? Też śpicie, że tak tu cicho?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl