BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 9 miesiąc temu #718105 przez Agusiak
Anecia suwaczek możesz sobie zmienić w każdej chwili na profilu, nie trzeba zakładać nowego konta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718109 przez Tośka27
Agusiak kochana juz zostane tak :D buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718113 przez Agusiak
Tośka, ehehe rozumiem, będę się musiała przyzwyczaić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718115 przez Kasiaa
to piszemy teraz Tosia nie Anecia:)?:P

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718116 przez Kasiaa
Ja ide prasowac ubranka te co wczoraj upralam:) i wstawiac nastepne :P

Milego dnia:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718118 przez Tośka27
Tak Kochane prosze przezwyczajcie sie do Toski hihihi a Kasiu poprasuj poprasuj a ja usmaze nalesniki i wroce do was wezme sie za kolejna sowe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718130 przez Agusiak
Kasia super, już prasujesz ubranka :)
Ja się za to biorę we wrześniu.
Już bym chciała wszystko pomału kupować i zamawiać, ale ograniczają nas nieco finanse i czas, bo męża praktycznie wcale nie ma.
Mam wybrany wózek ale chcę go zobaczyć na żywo, a najbliżej jest chyba w sklepie w częstochowie więc kawałek trzeba jechać.

Kasiaa a Ty masz już wózeczek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718133 przez Tośka27
ja tez prawie nic nie mam a wozek kupujemy jak sie urodzi Skarb wtedy :Dlozeczko tez a po ciuszki na swoja wyplate chyba jakies jeszcxze pojde bo mowilam do meza ze lepiej zabezpieczyc sie wczesniej to nie i Mama i on za wczesnie a teraz wypadla pewna sprawa i brak kasy i co teraz obsraj sie za przeproszeniem ale on sie martwi tym problemem a jak mowie a dziecko to mowi teraz ja o tym a ty o tym dobre co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718225 przez nuśka09
oleczka wiem co czujesz choć nie do końca
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kochane wybaczcie ale jak przeczytałam oleczki wypowiedź to mi się wszystko przypomniało i musiałam się wygadać żeby już potem o tym wszystkim nie myśleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718231 przez nuśka09
Kochane byłam na wizycie. Dziś bardzo szybko poszło, nie robił mi usg tylko tętno zbadał i wszystko jest ok :) wyniki mam dobre tylko mam za dużo bakterii w moczu i przepisał mi coś tam na zapalenia dróg moczowych. i kolejne 2 kg na plus...kolejna wizyta 30.08 ;)

kochane a od kiedy będą nam ktg robić?! bo zapomniałam dziś zapytać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #718234 przez P@ul@
Dziewczyny nie dałam rady wszystkiego nadrobić, bo strasznie zabiegany dzień. Zamiast się szykować na wesele to my po weterynarzach latamy, ale dobra wiadomość... Fado się znalazł. Ma strasznie obitą i poszarpaną łapę, ale dostał leki i wet mów, że z tego wyjdzie, tylko to może trochę potrwać.
Cieszę się przez łzy.
Chciałabym zostać z nim w domu, no ale to wesele...

Anecia śliczna czapa? A za ile byś taką zrobiła? Chciałabym z różu i zieleni, malutką, tak żeby na listopad, grudzień była.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718237 przez Tośka27
nuśka ach kurde co druga to lepsza Historia wspolczuje ale nie ma zlego co by na dobre nie wyszlo wiec tak jak u was mam nadzieje ze i umnie sie zmieni :( domyslam sie Nuska jak sie czulas wiesz ...
A co do Maluszka to super ze jest wszystko ok 2 kg to malo :D spokojnie Kochana a mocz to chyba kazda kobieta ma bakterie sok z zurawina popij :D pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #718238 przez Agusiak
nusia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Paula super, że piesek się znalazł. Tak samo ma na imię piesek koleżanki i z innego wątku, myślałam że to takie mega rzadkie imię a tu proszę :)
Super, że z tego wyjdzie i córcia będzie się jednak przy czworonogu chować :)
A jak go znaleźliście?

nusia super, że na wizycie wszystko okej :)
Ja w pierwszej ciąży w ogóle nie miałam zlecanego ktg, pierwsze miałam w szpitalu jak się sama zgłosiłam a wyszłam już z młodą :)
Teraz nie wiem czy mi każą chodzić bo należą do innej przychodni, ale szczerze to nie wiem czy jest to potrzebne, a znowu będę musiała uruchomić całą logistykę żeby na to jeździć, więc liczę że mi nie każą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718243 przez Tośka27
Paula Ciesze sie ze znalazla sie ten Piekny Pies bedzie ok z jego lapka cudak maly uffffff wierzylam ze sie znajdzie naprawde wierzylam
Co do czapusi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718245 przez P@ul@
Zobaczył go pan z sąsiedniej wsi, jak na pole jechał. Że coś łaciatego lata i chyba to Fado. Nas nie było w domu, zadzwonił do mojego wujka, a on wziął mojego kuzyna i pojechali. Jak my wróciliśmy to ciocia mi mów, że pojechali po psa, więc my szybko za nimi, a kuzyn miał go już w aucie i szybko do weta... Wszystko na wariackich papierach, ale ważne, że jest. Nie zupełnie cały i zdrowy, ale jesteśmy dobrej myśli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl