BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 9 miesiąc temu #718025 przez Agusiak
Anecia ja to bym normalnie do szanownej rodzinki zadzwoniła, ze tego i tego dnia przyjeżdżam po wszystkie MOJE (czyli Twoje ;)) rzeczy: łóżeczko, ubranka, i to wszystko co wymieniłaś i mają być spakowane i przygotowane do zabrania bo nawet wchodzić nie będziesz :angry: :angry:

I żadnego zostawiana kochane ubranek dla jakiś tam przyszłych dzieciaków w rodzinie!!! Nie będą Wam potrzebne to sprzedawać i tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718028 przez oleczka86
Anecia to traktuj ja tak samo jak ona ciebie, i może idz do męza i powiedz mu ze mial racje ze masz teraz tylko jego i co bys bez niego zrobila wiesz tak go troche połechtaj faceci to lubią zobaczysz ze wtedy sie zainteresuje :) A ja to bym może zrobiła tak że wzięłabym ciasto pojechała do niej i powiedziała ze przyszłam na kawę w odwiedziny i przy tej kawie to bym jej wygarnęła co mi na wątrobie leży. Powiedziałabym że źle sie czuje z tym że tak mnie traktuję ze ważniejsi są synowie dla niej że jesteś jedyną córką i zawsze myślałaś że ona będzie twoją przyjaciółką tak wiesz wziąć ją pod włos żeby jej sie głupio zrobiło i zobaczysz jak sie zachowa. I choćby cie skręcało to nie mów jej złego słowa nie żal sie tylko jej powiedz że liczyłaś na to że będzie przy tobie że będziecie mogły sobie mówić o wszystkim wspierać sie a ona woli synów i że cie to boli. Do stracenia nie masz nic a może coś jej to da do myślenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718046 przez oleczka86
Agusiak ja nie zostawie ani jednego śpiocha!!!

Coś Wam opowiem jak już tak gadamy.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718061 przez oleczka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718072 przez Anecia225

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718073 przez Anecia225
ijak........ ?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718079 przez Kasiaa
witam Was Kochane:)
od rana cięzkie tematy... nawet nie wiem co napisac bo to strasznie przykre co piszecie i nie wiem jak sama bym sie zachowala w takich sytuacjach... ale Anecia ja zrobialbym tak jak mói Oleczka ze pojechałabym do mamy i porozmawiała z nia wygarneąla jej... bo los jest przewrotny bardzo i nie wiedomo czyu ona nie bedzie potrzebowala kiedys Twojej pomocy...
Oleczko miałas cięzkie chwile w swoim życiu ... ale najważniejsze ze juz wszystko sie wyprostowało i ze jest dobrze .

Ja nie mam takich przykrych przezyc, chociaż każda z Nas ma inne mniejsze bądz większe musimy byc silne.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718080 przez Anecia225
Oleckzo a poza tym cos ty ja nie mam odwagi isc i tak zrobic przestan ja bym pewnie naryczala sie nie dala rady Agusiak no masz racje tez tak zaczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718082 przez Anecia225
Tak Kasiu musimy byc Silne kazdy w zyciu cos przezyl :( ja wystarczy napisze do niej i juz sie rzuca a co mowic jak pojde

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718083 przez Kasiaa
Sówka jest piękna:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718084 przez Kasiaa
to może nie odzywaj sie do niej lepszy skutek moze przyniesie to... po co masz non stop sie denerwowac...

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718092 przez Tośka27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #718099 przez Agusiak
Anecia czepeczka rewelacyjna, pełen profesjonalizm :)

Olusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718103 przez Tośka27
Oleczko dziekuje ze jestes i bylas od rana wsparlas mnie Mocno jak i Ty agusia i Kasiu ech co za zycie ja to zawsze mowie nie moze byc dobrze bo cos sie spindoli
Dodalam nowy suwaczek bo termin wychodzi na koniec wrzesnia dokladnie powiem wam 4 Wrzesnia co dalej :D buziaki Kochane a ja ide nalesniki usmazyc z Parowka na obiadek a co do czapeczki dziekuje slicznie za komentarze mile uwierzcie jak mnie to podnosi na duchu chce mi sie wiecej i wiecej robic wtedy :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #718104 przez Tośka27
Agusiak musialam jakies obawy mialam tak sie rozpisalam ze rozumiecie spokojnie spokojnie wsio jest OK :*

hi i w sumie teraz to bede Mamusia wrzesniowa ale nie pojde juz od Was bo mi tu dobrze termin na pazdziernik wychodzi ale Lekarz CC chce zrobic juz koniec wrzesnia wiec dlatego zmienilam suwaczek nie wiem dokladnie w jakim dniu nastawiam sie na 30-ty ale powiem 4,09

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl