BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 4 miesiąc temu #810220 przez Agusiak
witam się wieczorkiem :)

Kasia super, że jednak się szczepiliście i mały dobrze to zniósł. Oby nie dostał gorączki i ładnie przespał noc :)
Prezent dla dziadków świetny, na pewno będą zadowoleni :)

U nas jak na razie mogę polecić tą bio gaję i debridat (na receptę) reszta nie bardzo nam pomogła, no może jeszcze najlepiej espumisan.

Kochana mam nadzieję że to mleko poskutkuje bo właśnie zamówiliśmy 8 puszek z allegro, ktoś sprzedawał po 20zł a tak to płacimy prawie 40zł za puszkę :ohmy: Jeśli tylko zobaczę poprawę to ubłagam pediatrę o to mleko na receptę, wtedy jest za grosze no ale najpierw muszę sprawdzić czy to w ogóle działa i młodej odpowiada (daj Boże).

Miłego wieczorku kochane i spokojnych, przespanych nocek :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810542 przez Kasiaa
Hej:)
Nocka ok ładnie spał Wojtek ale wieczorem podalam mu pedicetamol bo miał 37.7C i bylo ok . Rano od nowa stan podgoraczkowy ma 37C - 37,5C heh nie wiem co robic czy jechac dzis do lekarza czy jeszcze czekac? niby to od szczepionki moze ale rano miał katarzysko i kaszel nie wiem..

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810653 przez ewe88
Hej kochane :)
Ja tylko na chwilkę. Wszystkim mamom zmagającym się z katarkiem dzidziusiów polecam odciągacz do katarku montowany na odkurzacz domowy!!! Rewelacja!!!
A co do kup to moja też robi co 2-3 dni.
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810725 przez Tośka27
Ewe Kochana jak to robisz ????z tym odkurzaczem ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810764 przez nuśka09
witajcie Mamusie :)
wczoraj nocka w końcu jakaś znośna :) Maks usnął przed 21, obudził się o 1 potem przed 5 i po 8 :) za to dziś ok 17 coś mu nie spasiło i to konkretnie bo się strasznie darł,nic nie pomagało, w końcu usnął. Teraz usypia w łóżeczku ale ze smoczkiem... Wolę jak usypia bez po wtedy nie muszę co 10 min mu go ponownie dawać :P Byłam dziś w bibliotece i w końcu udało mi się wypożyczyć 50 twarzy Greya :laugh: Trzeba sobie urozmaicić życie po porodzie ;)
evemy też mamy ten aspiratorek do odkurzacza :) jest świetny :)
Agusiakmam nadzieję że to mleko spasuje Dorotce :) jak tak to koniecznie leć po recepty bo wtedy są za ok 9 zł ;)
Kasiamówią że do 3 dni po szczepieniu może wystąpić gorączka,ale jak ma katar i kaszel to może skonsultuj się z pediatrą.
Super prezent od firmy dostałaś :)

Dobrej nocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810830 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Właśnie słyszałam że ten aspirator do odkurzacza jest świetny ale jakoś nie bardzo mogę to sobie wyobrazić ;)


Nusia super, że nocka lepsza, u nas też dziś o 17 było darcie nie wiadomo o co.

U nas w salonie choinka już ubrana :) Jutro tylko jeszcze rodzice skoczą po łańcuchy bo od lat mamy te same a teraz mama chce spróbować czegoś innego, więc jutro tylko dokończymy zarzucanie łańcuchów ;)

Paulinka zbiła dziś bombkę. Uśmiałam się bo to była bombka w kształcie dzwonka a Paulinka śpiewała sobie :" wszystkie dzwony biją, wszystkie dzwony biją, bim bam bom", i w tym momencie bombka- dzwonek zrobiła BAM.
A potem babcia też stłukła bombkę więc było 1:1 ;)

Ja właśnie poprasowałam stertę ubrań, umyłam się już i mam relaks ;)

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810849 przez Edzia04
Hej kobietki !

Nusia to firma się popisała, na Twoim miejscu tej Twojej szefowej to bym chyba coś powiedziała, stara ropucha;/ Fajnie, że dzisiejsza noc już lepiej.

Agusia ja mam ogromną nadzieję i trzymam kciuki mocno, żeby mleko się sprawdziło.
Jak zmienicie łańcuchy to od razu inna choinka będzie:) Ja już choinkę ubrałam we wtorek, ale w tym roku taka malutka, bo wiadomo miejsca mniej:)

U nas kolejna noc super bo 8 godzin snu, później już po 3 godzinach pobudka, ale w dzień ma Zosia takie napady bólu brzucha, że tylko suszarka do włosów pomaga nic więcej. Praktycznie w dzień śpi ok 4 godzin łącznie, a nawet mniej. W sumie mi to nie przeszkadza, bo wolę nosić ją w dzień niżeli noce miała bym mieć z głowy.
Jutro zabieram się za pieczenie ciasta, tylko jedno będę robić, ale takie trzy warstwowe, jak zrobię i mi wyjdzie to fotkę podeśle. Resztę ciast piecze teściowa, bo w tym roku zostajemy tu, niestety Zosia jest za mała, żebym mogła z nią jechać do rodziców, a to aż 300 km. Poza tym już prawie wszystko posprzątane i można będzie niedługo świętować. Oby nasze dzieciaczki dały nam wypocząć:) Każdej mamusi tego życzę.
Spokojnej nocki kochane buziaki papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811022 przez Kasiaa
Hej Kochane:)

U Nas już stan podgoraczkowy i gorączkowy minąl na szczęscie:)ale Wojtek ma kaszel w nocy i rano no i katar:/ Heh mam nadzieje ze przejdzie mu to po inhalacjach ... My w poniedzialek albo w niedziele wyjeżdzamy na Swięta.
NIe wiem co sie dzis w nocy dzialo ale juz było tak ladnie a dziś.... co 2 godziny równo jak w zegarku pobudka i jeść jeść chcial...
Nuśia ja juz przeczyaalm 50 Twarzy Greya trzy części jak bylam w ciąży:) strasznie wciągająca jest:P

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811090 przez Tośka27
Agusiak moj MAz tez nie umie sobie wyobrazie teg oaspiratorka ze cos takiego jest ...
Kasia u nas tak ciagle jest co dwie godziny a lekarze nic nie mowili na ten temat ze Wojtus tak je co dwie h a ile wazy ?????? bo nasz teraz Nie wiem nie mam jak zwazyc i kiedy po swietach POjade chyba i zwaze.ja przygotowuje sie do swiat potraw musze troche zrobic jak zawsze bo uwielbiam miec na stole duuuzo jedzonka co prawda duzo nie zjem ale cos tam trzeba zrobic :)
Do brata bd szli ale nie na dlug owiec wole miec w domku swoje.atak mi sie nie chce tam isc uwierzcie bo ten brat by chcial by kazdy naniosl na stol a on poniej powie ze Wigilia u niego wez wrrrrrrr brrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811115 przez Agusiak
hej kochane :)

Kasia dobrze że temperaturki już brak :)

Edzia faktycznie daleko masz do rodziców i nie dziwię się że w tym roku nie pojedziecie, ale za rok to już zupełnie co innego ;)
U nas też już prawie wszystko posprzątane, mama chce dziś dokończyć na dole a jutro przelecę na szybko naszą górę i to tyle. Dziś ogarnęłam łazienkę więc lśni i błyszczy :blink: została jeszcze łazienka na parterze ale to już jutro.
Biedna Zosieńka z tym bólem brzuszka :(
Kiedy to minie naszym szkrabom, ech...

My dziś z T zamierzamy pakować prezenty :lol:

Spokojnej nocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811121 przez Kasiaa
Tosia nie mówiłam pediatrze ze budzi sie co 2 godz bo to ostatnia noc byla taka a wczesniej juz ładnioe spał po 4-4 godz... A waży 6,600. Pediatra pytala czy odstawiłam juz wit K a ja jeszcze nie odstawiłam jej bo mam jeszcze sporo i ona mówiła zeby odstawic a ja sie zastanawiam czy jak podam jeszcze to co mam to chyba nic nie bedzie Wojtkowi?

Agusiak a espumisan podajesz Zosi?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811126 przez Agusiak
Kasiaa napisał:

Agusiak a espumisan podajesz Zosi?

to chyba pytanie do Edzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811130 przez Kasiaa
ojjjj pomylało mi się przepraszam:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811142 przez Tośka27
Karmiac piersia daje sie wit K do 3 miesiaca wiec Ty Kasiu juz nie dawaj
A wazy ladnie ja to zapytslsm polozna bo myslalam ze on budzi sie bo glodny jest i dlatego co dwie h ale ona mowi ze to i tak dobrze. ooo to Twoj robi postepy moj raz moze w tyg do 3 goddzin pospi i to pierwszy zazwyczaj sen bo jest wymeczony poki zasnie zasypia o 22 po 22 wczesniej od 18 po kapieli kimy wali po 20 minut

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811194 przez Edzia04
Hej kobietki !

Kasia podaje espumisan i to nawet ten mocniejszy bo 100 trochę jej pomaga, ale jak ma ten silny ból brzucha pewnie to kolka to tylko uspokaja się przy suszarce do włosów.

Dziś moja kocha córka mnie posłuchała, wczoraj na wieczór z nią porozmawiałam i nie dość, że spała całą noc 9 i pół godziny :D to jeszcze dziś cały dzień spokojna, zjadła i spała i tak cały dzień , bo ja jej nagadałam, że dziś muszę upiec ciasto i posprzątać do końca. I moje kochane dziecko matki posłuchało hehe i zrobiłam dziś wszystko co chciałam, nawet okna jeszcze na szybko po przemywałam.

Zosia wykąpana i śpi, więc lecę się umyć i spać. To spokojnej nocki buzki papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl