BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 4 miesiąc temu #811205 przez myszka85
Dobry wieczór!
Mój Adaś też się dzisiaj popisał. Byliśmy w trasie i na działce łapać kota, który się odnalazł po pół roku od ucieczki. Kota nie udało się złapać ale przynajmniej go widziałam, wiem, że to nasz i że ma się dobrze i powoli się na nowo oswaja. Mieszka w gospodarstwie u sąsiadów działkowych. Adaś całą drogę w samochodzie spał, później zjadł jak dojechaliśmy na miejsce (czyli po 4 godzinach od karmienia), w drodze powrotnej trochę spał, trochę marudził ale grzeczny był. Później został z moją babcią na wieczór a ja poszłam z mężem do przyjaciół na wigilię i dekorowałam pierniczki :) Synek pomarudził godzinkę (ale nie płakał) także babcia nawet go z łóżeczka nie wyciągnęła ani razu. Po godzinie poszedł spać (czyli o 19.30) a babci chyba się nudziło bo wysprzątała mi na błysk kuchnię i łazienkę, więc nie muszę sprzątać nawet na Święta. :) Wróciłam po 22 a synek był tak uprzejmy, że pozwolił mi jeszcze pół godziny się ogarnąć po powrocie, teraz zjadł i śpi :)

Kasiaa, Tośka, Elusia - współczuję, że musicie karmić maluszki co 2 godziny. Mój jada w dzień co 4, czasem daję mu pierś w odstępach dwugodzinnych jak mocno marudzi, chociaż domyślam się, że jest to inna potrzeba niż głód. Na szczęście marudzi coraz mniej. Waży 5830 g, więc jak na 2 miesiące niemało. Zresztą widać po nim, że nie głoduje.

Edzia, Nuśka - ja daję Espumisan 40 ale nie wiem czy pomaga. U mnie są napady płaczu wieczorem, czasem godzina a czasem 3 minuty a czasem tylko marudzenie takie niegroźne do uspokojenia grzechotką/ głaskaniem/ przytulaniem do mamy/ cyckiem nie wiem od czego to zależy i czy to z bólu czy może z nadmiaru wrażeń. Stękania w nocy odpukać już od kilku dni nie słyszę.

pozdrawiam i życzę spokojnej nocy i miłej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811274 przez Kasiaa
cześć:)
Noc znowu co 2h pobudka.....:/ Jutro rano wyjeżdzamy na świeta i ciekawa jestem jak przez tydzień u teściów sie bedzie zachowywał... u moich rodziców przed i po chrzcinach spal tak ładnie a tu zobaczymy jak będzie...

Tosia miejmy nadzieję ze zmieni się naszym Maluszkom i beda ładnie spały:) to odstawiam ta wit K ..

Edzia u Nas było to samo z brzuszkiem i to kolki były:/... pózniej zaczeliśmy podawac własnie espuminsan100 2 dziennie o 12 i ok 17 tak zalecił pediatra + delicol i bio gaje i teraz odpukac nie ma problemow z brzuszkiem...
Zosia pięknie śpi:)

MYszka ale Adaś grzeczny chłopczyk:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811339 przez Tośka27
Hey Kochane nie mam czasu popisac do was w kuchni sotaj emiasto obeszlam jak zreszta clay tydzien sil nie mam ale jak cor roku zarzekam sie nie bede nic robic a stoje w kuchni odkad wroxilamz miasta do 15 w miescie i dalej kuchnia mam juz 10 potraw i gzie meisa z 8 a gdzie noc pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811424 przez Kasiaa
Dziewczyny jutro rano wyjeżdzamy na Święta:) wiec nie wiem czy dam rade zajrzeć jeszcze przed wiec ;
Kochane życzę Wam Maleństwom i rodzinie spokojnych zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia:*
buziaki:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811447 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Kasiu
dziękujemy za życzenia :)
Ja będę Wam życzyć jutro lub we wtorek bo pewnie jeszcze tu zajrzę przed Wigilią ;)

U nas prezenty już spakowane, został tylko jeszcze jeden dla moich dziadków ale to już jutro :)

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811478 przez nuśka09
dobry wieczór :)
kochane ten odciągacz katarku na odkurzacz tak wyglądahttp://allegro.pl/aspirator-katarek-do-nosa-odciagacz-szczoteczka-i3808266900.html i jest naprawdę świetny ;)
Przygotowania do świąt pełną parą u was?:) u mnie tez :P wczoraj D. kończył porządki a ja wybrałam się na spacerek, wzięłam ze sobą siostrę żeby mama sobie spokojnie posprzątała :)
Nocka super :) zmieniłam Maksowi pościel i ta nowa bardziej mu odpowiada bo chętnie śpi pod kołderką, wcześniej nie chciał...Poszedł spać przed 21 potem pobudka o 2, 7 i 9.30 :) oby wszystkie noce były już takie :)jutro biorę się za pieczenie ciast i sałatkę,D. tym razem bierze Maksa na spacer:) we wtorek zostanie tylko rybka i barszcz bo pierogi i uszka już gotowe :) nie szaleję z jedzeniem, nie lubię zresztą zasuwać w kuchni, potem ledwo żywa do stołu siadać a potem się wyrzuca bo za dużo :P
KasiaKochana Wam również spokojnych udanych świąt ;*
Edzia ja rodzinkę mam na miejscu ale D. 400km od nas, chyba dopiero na wielkanoc ich odwiedzimy, bo bez auta wcześniej ciężko będzie :P super Ci Zosia śpi:) oby te bóle brzuszka jej szybko minęły :)
myszkaAdaś elegancko się zachowuje :)

Spokojnej nocy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811615 przez Tośka27
Oj ja juz sie napracowalam ja uwielbiam siedziec wkuchni i fakt pozniej jestem zmeczona to tez. A my jeszcze dzis na wizyte d oKadriologa z Synkiem od urodzenia dopiero wizyta ach namecza mi synka :( biedaczka. I 50 ponad km musimy jechac a taki ruch pewnie nie chce sie jak cholera ale coz.nie przeloze bo kolejne z kilka miesiecy bd czekac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811816 przez nuśka09
witajcie dziewczyny;)
z góry przepraszam za literówki ale w pisaniu do Was towarzyszy mi Maks ;)
ciasta mam upieczone,sałatka zrobiona;) D. dziś prawie cały dzień Małym się zajal wiec moglam spokojnie sobie robic ;)
cisza naforum pewnie was przygotowania calkowicie pochlonely ;)
tosiaa co sie maluszkowi dzieje ze do kardiologa trzeba?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811867 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Tosia oj masz Ty też bidulko z tym lataniem z małym po lekarzach.
Ale na pewno będzie wszystko dobrze :)
Napisz nam co powiedział lekarz po wizycie :)

Nusia chyba faktycznie wszystkie mamusie pochłonięte przygotowaniami albo już powyjeżdżały.
U nas też już niemal wszystko gotowe, prezenty leżą pod naszą choinką a w nocy zniosę je na dół i ułożę jak co roku pod choinkę w salonie gdzie będzie kolacja Wigilijna :)
Jutro T będzie smażył karpika i będą przygotowywane inne potrawy a babcia zrobi moją ukochaną kapustę z grochem :lol: Na szczęście wypisali ją w piątek ze szpitala co mnie ogromnie cieszy :)

Kochane moje, nie wiem czy jutro uda mi się tu zajrzeć, więc życzę Wam wszystkim, Waszym rodzinom i bliskim i naszym kochanym forumowym dzieciaczkom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności zdrowia i radości.
Cieszę się że mogłyśmy się TU spotkać i mam nadzieję że to nie ostatnie nasze "wspólne" święta :)




Smacznych kolacji Wigilijnych i do spisania już po tym cudnym obżarstwie ;)

Śpijcie dobrze :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811882 przez Edzia04
Hej Kochane!

Nusia ja podobnie jak Ty już ciasta upiekłam, dziś zrobiłam już pierogi na jutro, barszczyk czerwony, a jutro tylko biały z grzybkami i na wigilię do teściowej:)

Agusia dziękuję za życzenia. :*

Ja też kochane chciałam Wam życzyć samych radosnych chwil w te święta, oby Nasze maluszki dały je przeżyć w spokoju :) Świętujcie z Waszymi rodzinami i maluszkami najradośniej jak umiecie. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812155 przez Tośka27
hey Kochane WESOLYCH ZDROWYCH SWIAT ZYCZE NIE MIALAM CZASU NAWET USIASC NA KOMPA
wczoraj mielismy jak co roku u siebie Wigilie i pozniej do brata zaproszenie mielismy na 18 a o 18 rowno pod blokiem bylismy i to tempem heheheh Alanus jak nikt go nie czepial bylo ok ale jak jakas nowa mordka podeszla to plakal nie spal nam caly dzien nie mial jak ciagle halasy po 10 minut i gdby to nie wyspanie bylo by ok ale spac chcial biedaczek.POza tYm gosciu w Koszuli POjechal w jeansach hohoh przeslodko wygladal Najmlodszy KROL :D
Prezentow a Prezentow BYlo ja dostalam Naszyjnik spodnie firane ktora zarzyczylam sobie :D
A i Alanek i COrka przeszczesliwa :D Tylko najgorsze ze Corcie cos rozklada :( drugi tydzien kaszle :(
a U Kardiologa oki wszystko Synek dzielny byl smial sie do kazdej Pani i lapal za palce i kabelki hihihihi Bonia puscil a maz Sprostowal mowi to sniadanie wychodzi hhuhauhaua smiechu bylo a bylo cos tam zamkniete ma jeszcze ale do pol roku powinno otworzyc sie wiec nic sie nie dzieje z apol roku wizyta,
no ja przez ta cukrzyce tak jezdze
EWE ty tez tak jezdzic bo u ans od urodzenia mialam 5 skierowan do poradni ciesze sie ale i smutno bo szkda mi Skarba tak meczyc :Dchoc lepiej teraz jak pozniej
tak wiec buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812660 przez P@ul@
Hej dziewczynki. Niestety nie udało mi się znaleźć czasu żeby odwiedzić was tutaj przed świętami. U nas święta przyjemne, chrzciny super, wszystko poszło super, a Agatka nawet nie zapłakała w kościele :)

Życzę wam szczęście w Nowym Roku już teraz bo nie wiem czy będę jeszcze przed Sylwestrem.

A na koniec kilka fotek :)




A tak w ogóle to Agatka kończy dziś 3 miesiące :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812667 przez ewe88
Tosia kochana przepraszam, że dopiero teraz odp ale w Święta miałam Chrzest Liwusi i w związku z tym mase pracy! Dziś już odgruzowałam dom i mogę odpocząć:) Co do aspiratora do kataru to jedną stronę wkłada się w odkurzacz a drugą z końcówką mniejszą wkłada się dziecku do noska :) i katarek pięknie schodzi :) Polecam :) super sprawa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812715 przez nuśka09
witajcie kochane ;)
Mam nadzieję że wszystkie spędziłyście spokojnie święta i maluszki nie dawały w kość ;)
U nas wigilia super:) tylko że Maks troszkę marudził, w pierwszy dzień świąt pojechaliśmy pospacerować po Rynku ale straszne tłumy były bo kiermasz świąteczny wiec połaziliśmy po Plantach i stamtąd do moich dziadków poszliśmy, Maksio z początku elegancko się zachowywał ale potem jak już się cała rodzina zjechała to marudził bo za duży harmider był.Jak wróciliśmy do domu to zjadł poleżał w łóżeczku chwilę i zaraz usnął i spał od 20 do 3! :) Wczoraj po spacerku odwiedziliśmy moją mamę no ale tam też po 2godzinkach Młody miał już dość. W ogóle ostatnio bardziej marudny jest ale sprawdziłam że 11-12 tydzień to kolejny skok;/ a następny 14-19tydzień...heh...
A jak wasze maleństwa? jakie postępy już robią?:) z brzuszka na plecki już się przekręcają? Maks jakiś czas temu raz się obrócił potem długo nie chciał i ostatnio za każdym razem jak leży na brzuszku to po chwili obraca się na plecki :)
Agusiak Edzia dziękujemy za życzenia :*
Paulasuper zdjęcia, pięknie wyglądacie :)
Miłego wieczorku ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812725 przez Agusiak
hej kochane :)

U nas Święta także bardzo udane chociaż mocno zabiegane i chwilami miałam już dosyć.
Najpierw Wigilia u nas, na drugi dzień imieninowo świąteczny obiad u teściowej a wieczorem już tradycyjnie w pierwszy dzień świąt imieniny mojego taty i zawsze masa ludzi ;)
Dorotka była bardzo grzeczna a w noc z 24 na 25 grudnia zrobiła mi super prezent i przespała całą noc- 8,5 godziny ciągiem :lol: :kiss:
No ale póki co nie powtórzyła tego wyczynu ale już od jakiegoś czasu karmimy się tylko raz w nocy a potem już nad ranem.
Oczywiście były też spacerki ale niestety nie ma w ogóle klimatu mimo licznych ozdób na domach, bez śniegu to już nie to ;)
Prezenty udane i wszyscy zadowoleni :)

Potem wrzucę kilka fotek a tymczasem miłego wieczorku życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl