BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 11 miesiąc temu #679248 przez natB
Pani P zapomniałam dodać, że zazdroszczę Tobie tych widoków :)
Planuję wypad do Karpacza jeszcze przed narodzinami malucha :D bo tęsknię za widokami, górami i wszystkim :P Czy Ty mieszkasz we Wrocławiu? Czy się mylę?

Cortezia 160 zł.?! drooooogooo :D, ale niestety nauki to mus, więc lepiej je zrobić...

Ja napiłam się kawy i mały daje mi bailando w brzuchu :P nie mogę się nadziwić :D:P kocham Go niesamowicie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679260 przez pani_p
NatB Kochana w
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
;) A widoki są z Czantorii :) Fajnie było wyrwać się z miasta na parę godzin i powdychać świeżego powietrza, zapachy lasu. Mmmm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679290 przez natB
ano widzisz :)... jednak mi się wydawało :D... ale któraś Mamuśka na pewno jest z Wrocławia hmmm... za dużo Was i nie ogarniam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679299 przez cortezia
Ja jestem z Wrocławia:)

No tak drogo, ale to może dlatego że są to u Dominikanów i niby są one najfajniesze we Wrocku. Są co tydzień no i No pierwsze spotkanie było świetne, a drugie cóż, Ks mówił do nas jak do gimnazjalistów rzeczy no dla nas oczywiste. No ale nie wiem jak dla innych my jesteśmy z M wychowankami Salezjańskimi i chodzimy do Kościoła więc mamy wiedze taką teoretyczn. No ale cóż. Może tylko tyle powinniśmy wiedzieć.
No co Ty PaniP u was są za darmo, kurcze noooooooo nawet w Oleśnicy trzeba zapłacić jakbyśmy chcieli dojeżdżać i mieć tylko przez weekend -70zł.
Wielomama i Isa dodałam was do grupy na FB:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #679306 przez asiulek2706
Hej Dziewczyny!
Wielomama bardzo Ci dziękuję za poświęcenie czasu nad tą listą, właśnie o to mi chodziło - rozsądny komentarz doświadczonej mamy! teraz już wiemy że wiele rzeczy nie jest potrzebnych albo nalezy je zastąpić czymś innym. A mam do Ciebie pytanie odnośnie monitora oddechu - możesz coś więcej napisać jak to urządzenie sprawdza się w praktyce - bo ja słyszałam że niemowlęta mogą mieć taki bezdech na parę sekund i jest to normalne a to zaczyna wyć i robi się chaos - czy to prawda? Bo tej informacji nie mam z żadnego pewnego źródła.
Dziewczyny na zdjęciach wyglądacie przepięknie!! Tylko PaniP coś mi się nie wyświetla zdjęcie tylko jakiś kod..
Na koniec chciałam z Wami się podzielić radosną nowiną - byłam wczoraj na usg i pani dr stwierdziła że będę miała córeczkę :D Będzie miała na imię Alicja :D Maleńka rozwija się prawidłowo i jestem przeszczęśliwa :D
Życzę Wam wszystkim miłego dzionka :*
A, jeszcze pytałam dr odnośnie tego spania na lewym boku bo wiem że niektóre z Was miały wątpliwości - powiedziała że ma to znaczenie na koniec ciąży, a w tym stadium to można spać i leżeć jak się komu podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679373 przez agnieszkazst
Dziewczyny super lista, ja swoje też dodam jak już będę po obronie ;) wtedy oj to będę miała czasu że hej :D

Cortezia dobrze że wspomniałaś o chuście i przywiązaniu. Że to nie tak. Ja też mam swoje spostrzeżenia w tym względzie i wiem że to absolutnie nie tak. Chusta jest po prostu rewelacyjna pod każdym względem. Ale oczywiście nie każdy mimo wszystko się do niej przekonuje, mamy wolną wolę :)

Pani_p fotki pierwsza klasa! I u Gravity pogoda nieziemska!

Psotka sukienki the best :) Nie ma to jak ciucholand :) Ja z racji tego że jestem bardzo wysoka to też właśnie tam często znajduję odpowiednie sukienki, spódniczki, bluzki :) A i całe szczęście że trafiłaś teraz na porządnego ginekologa.

Suzi super był ten sen o którym wspominałaś!! My wczoraj przed zaśnięciem mocno poczuliśmy Nasze Maleństwo. Najpierw przez przypadek miałam rękę na brzuszku i właśnie w tym momencie Maleństwo kopnęło, mooocno :D I od razu mój Mąż przyłożył rękę i też się tak cieszył że czuje :)

Asia to tylko się cieszyć że ciążę masz bez dolegliwości! Bądź spokojna,teraz to już z górki :) A co do tego spania, to też zależy od brzuszka, jak już na tym etapie jest spory (ja tak mam) to już leżenie jak mi się podoba odpada ;)

Małopolanka Wielomama podsunęła Ci super pomysł :D :D :D To będzie najlepszy prezent pod słońcem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679376 przez pani_p
NatB hihi :D

Cortezia widocznie w Twoim regionie to normalne. U nas mogę iść do jakiej chcę parafii i zazwyczaj to jest przez trzy dni po jakiejś godz ;) My też jesteśmy zżyci z kościołem i dla nas to była tylko taka formalność bo wyedukowani byliśmy ;) hihi

Asiulek a zaglądasz z tel czy z kompa? bo faktycznie przekopiowałam linki z postu na staraczkach to może dlatego się tak wyświetla. Tu masz linka do str
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Może tu Ci się pokaże ;)
A i gratuluję córci :) Ja jutro idę i zaraz jajo zniosę tak się doczekać nie mogę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679388 przez Izaa.
No widzisz Asiulek, dobrze ze sie zapytalas . teraz jestesmy pewne co do tego spania na boku. gratuluje dziewczynki. Alicja-slicznie :) Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679415 przez cortezia
Ja np tak jak Agnieszka mam duży brzuszek i też pozycja spania niestety ma dla mnie duże znaczenie ja śpię narazie to na prawym boku to na lewym tylko przez chwilek mogę spać na plecach:) ale ja tak od zawsze mam że śpie w takich pozycjach nigdy na brzuchu bo mnie po prostu boli:)

PaniP to najwyrażniej faktycznie Wrocław i okolice szaleją z cenami:) W dupciach im się poprzewracało:D

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679421 przez pani_p
cortezia napisał:

PaniP to najwyrażniej faktycznie Wrocław i okolice szaleją z cenami:) W dupciach im się poprzewracało:D


Troszeczkę :D

Ja na początku ciąży ubolewałam bardzo nad tym, że nie mogę spać na brzuchu, bo od zawsze własnie tak zasypiałam, no i nie wysypiałam się wcale. Później kupiłam tego rogala i nie mam problemu :) W nocy przewracam się z boku na bok i jest ok :) Chyba się już przyzwyczaiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679460 przez natB
ej ej szalejecie z tymi wpisami, nie nadążam :P

Mi boki wysiadają od spania, raz na lewym, raz na prawym boku :P... biodra nie ogarniają tematu, pośladki to samo... ale jakoś się pomęczę... Właśnie koleżanka, która już urodziła pocieszyła mnie, że będzie coraz GORZEJ :D

Aaaa to Ty Cortezia jesteś z Wrocka :D, pytam, bo jak pojadę do Karpacza to możliwe, że nawiedzę Wrocław :D

Asulek gratuluję córeczki :), brakuje nam babek w tym towarzystwie :P

Pani_p jakiej długości masz tego rogala? bo czytałam, że są różne... chyba też zainwestuje, zawsze będę miała poduchę do karmienia dla małego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679488 przez Izaa.
cortezia ja tez mam duzy brzuszek. wystrzelil mi ostatnio az sie zdziwilam. w piatek bedzie 16 tydzien:) dzis bylam na pobraniu krwi TSh i Ft4- mam niedoczynnosc Hashimoto. alez mi jezdzila ta igla po zyle bleee. z tymi moimi zylami to jedna wielka masakra. zawsze jest problem z pobraniem.
Psotka, ale z ciebie laska:) Ja mam nogi jak dwie parówki:) od poczatku ciazy przytylam niby 2 kg, ale jestem jakas taka nabrzmiala, opuchnieta i ten celulit. OMG masakra. nigdy takiego nie miala. Wy dziewczyny takie laski ze pozazdrościc!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #679515 przez Gravity
Izaa Hashimoto to inaczej nieokreślenie czy to nadczynność czy niedoczynność:)to jakie masz wyniki Tsh Ft4 i Ft3 ?nie jest grozne ale napewno dostaniesz leki do unormowania tych 3hormonow.
Ja tez jestm pod opieka endokrynologa bo mam guza na tarczycy:(3 lata temu pobrali mi biopsje ktora spaprali i wynikow nie mam do dzis:to w pl((w uk jestem pod kontrola.I po badaniach w kwietniu wszystko ok nastepne mam we wrzesniu:)te tarczycowe.

Dzis mam niespodziewane wolne:)i siedze na ebay i patrze na ciuszki:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679528 przez cortezia
NatB no to jak będziesz we Wrocławiu dłużej to daj znać może jakaś kawa:D

Właśnie co to HASHIMOTO???

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679533 przez asiulek2706
Z tym spaniem to może nieprecyzyjnie się wyraziłam - chodziło mi o to, że jeżeli ktoś może i jest mu wygodnie to spanie na prawym boku czy na wznak nie jest zabronione - nie zaszkodzi Dzidziusiowi. Ale jeżeli komuś niewygodnie to jasne, trzeba szukać takiej pozycji która jest najwygodniejsza. A o spaniu na brzuchu to nawet nie pomyślałam hehe to raczej nie wchodzi w rachubę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl