BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu #677880 przez Izaa.
ja sie dowiedzialam w czwartek 6 czerwca ze bedzie chlopak , czyli pod koniec 14 tygodnia. A Twoj synek ile ma lat? masz wybrane imiona? Moze cos podchwyce:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #677883 przez suzi001
Witajcie nowe dziewczynki bardzo szkoda ze dzidostwa nie ma takto byłoby większe nasze grono na fb ;) moze napiszcie prywatna wiadomość ze swoimi danymi fb do dzidostwa a ja do niej napisze na fb ze jest pare nowych dziewczynek co chcą dołączyć do naszej grupki :) i moze tu na chwilke zajrzy,bo napewno chwilowo nie ma czasu :))))) tylko takie wyjście widzę :P
Widzę ze macie przeboje z tymi tesciowymi,moja jest luzik idzie sie z nią dogadać,chociaż jak ja czasem wkurze to nawet mi tego nie pokaże heh lubi mnie bo trzymam pion mojego M haha :)

Baksik ja jeszcze nie znam płci przeczuwam ze to moze być dziewczynka,jakieś takie wewnętrzne uczucie mam,no ale to sie okaże :) a ty innaczej czujesz sie w tej ciazy niż z synkiem? Niby to nie ma nic wspólnego z plcia ale tak z ciekawości pytam :) mi w 15 tyg jeszcze nie chcieli powiedzieć bo babka nic nie widziała więc tak myśle ze siusiaka to juz by chyba było widać,dlatego mam przeczucie ze dziewczynka :) no ale sie okaże czy moja intuicja nie zawodzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677888 przez Izaa.
a jak mam ja znależć na forum, by do niej napisać ze swoimi danymi?
U mnie na usg siusiak byl na prawde widoczny, od razu go zauwazylam w tych wszystkich plamkach i ciapkach jak lekarz mi pokazal gdzie jest:) Czulam, ze bede miala dziewczynke:) ale intuicja sie mylila:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677909 przez suzi001
Izaa ;) na forum na początkowych i późniejszych stronach znajdziesz dzidostwo :) więc napisz pw i gitara hihi
Postanowiłam wam trochę pomóc :) zeby każda miała dostęp do gr i mogła śledzić topiki itp )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677922 przez Gravity
hej
nefretete666 ja tez czekam na usg w uk mam w lipcu:( zwarijuje tak dlugo:((a Ty w jakim miescie w uk???ze masz polskiego gina blisko:)

cortezja sliczne malenstwo!!tez czekasz jak ja:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677925 przez suzi001
Dziewczynki macie wszystkie pozdrowienia od dzidostwa,napisałam do niej na fb i kazała wszystkie pozdrowic :) nie moze póki co bywać często bo nie ma czasu ( tak jak myślałam hihi) a po drugie to laptop jej sie popsuł i korzysta z kuzynki takze wszystko oki u nich :)

Do dziewczyn które są w grupie fb czy my możemy normalnie kogoś dodać do grupy? Wydaje mi sie ze chyba tak bo widziałam z prawej str dodaj do grupy..więc moze dzidostwa nie będziemy męczyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678104 przez JustynaNL
Z tego co mi wiadomo każdy członek naszej grupy może dodać kolejnego :) wystarczy podać dane i znaleźć ta osobę :) może ktoś chętny się tego podjąć? Bo trzeba będzie odebrać priv i wysłać zaproszenia, ja niestety korzystam z telefonu i ciężko by było :) wiec zgłaszać kandydaturę i dane kandydatek do członkostwa w Naszej Elitarnej grupie Mamusiek Listopadowych :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678159 przez nefretete666
Gravity ja mieszkam w dewsbury,polska klinike mam 40km od siebie ale nice jezdze tam teraz jade do polski i tam odwiedze swojego ginekologa a to usg 20czerwca to mams normalnie w szpitalu.witam snowed kolezanki fajnie zero znacie plec ja niestety musze czekac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678187 przez natB
Witam wszystkie Mamuśki, dzień zapowiada się super... zaczęłam, jak taka pogodynka...
od rana męczę się z nerwobólami, tym razem po prawej stronie I love it :D

...a wczoraj dopadłam nasze, polskie truskawki, zerwane prosto z pola... mmmm niebo w gębie, ale potem miałam odruch wymiotny, więc chyba małemu coś nie przypadły do gustu :P

Jak tam te wasze ruchy maluszków? Ja wczoraj nic nie czułam, mały puścił focha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678221 przez cortezia
Hey dziewczyny,

Mi już powoli schodzą bomble mój M zajął si mną jak fachowa pielęgniarka tylko z o wiele większym uczuciem i mój stan poprawia się z godziny na godzinę. Już mogę ruszać dłońmi:D Dziękuje wszystkim za wsparcie na was można liczyć:D

NatB ale fajnie że maluch tak Ci się rusza, mój od dwóch dni chyba nie chce za bardzo się odezwać, albo nie czuje bo coś innego odwraca moją uwagę.

Agnieszka i Wielomama ja też raczej będę dostawało po rodzinie, a jedynie kupie najpotrzebniejsze rzeczy.

Witam nowe dziewczyn, super jest nas coraz więcej.

Suzi na pewno możemy dodawać nowe osoby my też. W takim razie dziewczyny jeśli chcecie dołączyć do nas na FB to napiszcie na prv wasze imię i nazwisko do którejś z nas albo do mnie, albo do NatB albo do Suzi jeszcze na FB jest Małopolanka Agnieszkaszs, Justynka Nk, Brunteka, Garviti i Koliberek, i na pewno was dołączmy:)

No tak Graviti musimy czekać:( ale szybko to minie czerwiec nam przeleci jak maj:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #678234 przez Gravity
Ja to najpierw czekam na te upragnione ruchy:((

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678238 przez agnieszkazst
Witamy kolejną Mamusię w naszym gronie!! :) Baksik co do płci to masz rację - w 14 tyg. moze się wydawac że dziewczynka a później teręęęę - niespodzianka, jednak chłopczyk :D ja mam miec usg połówkowe pod koniec czerwca i wtedy pewnie czegoś się dowiem ;)

Pani_p, wiem że to się tylko tak mówi, ale lepiej się nie denerwować na zapas, bo może będzie wszystko dobrze...

Suzi co do fb to chyba rzeczywiście my też możemy dodawac :)

Cortezia super że Mąż się tak czule Tobą opiekuje - jeszcze chwila i nie będzie ani śladu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678239 przez Gravity
nefretete666 napisał:

Gravity ja mieszkam w dewsbury,polska klinike mam 40km od siebie ale nice jezdze tam teraz jade do polski i tam odwiedze swojego ginekologa a to usg 20czerwca to mams normalnie w szpitalu.witam snowed kolezanki fajnie zero znacie plec ja niestety musze czekac


Ja do Ciebie mam 88m to okolo 2h i pewnie piszesz o klinice w Manchester:)ja mam tam polozna na telefon:)jak cos potrzebuje dzwonie do Mirki.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678243 przez agnieszkazst
Dziewczyny miałam się już jakiś czas temu spytac, czy Wy też tak macie. Bo zawsze jak się loguję i wylogowuję na naszym forum to mój program antywirusowy mi się włącza i ostrzega że na tej stronce są jakieś wirusy i że wchodzę na własną odpowiedzialnośc. Jak na razie program antywirusowy mi kompa skutecznie chroni, ale czasem mnie to irytuje, bo dawno już się z żadnym wirusem nie spotkałam, a tu masz, na naszym forum... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678254 przez cortezia
Pani P nie martw się na zapas może to nie tak, a jak coś to jedna z dziewczyn napisała, że nie masz się co przejmować że jest na to rada, ale współczuje ponownych badań... to jest paskudztwo...

Agnieszka mi się nic takiego nie włącza, a mam Nortona, może tak reaguje na niektóre cookis Twój program??

Graviti poczujesz je w końcu zobaczy i wtedy będziesz się tak cieszyć jakby Ci ktoś najlepszy prezent na świecie dał.

Dziewczyny w ogóle wrócę do mojego pobytu w szpitalu byłam w pokoju z dwoma dziewczynami które własnie urodziły maluszki iiiii. To było fantastyczne po pierwsze dziewczyny rodziły tego dnia co przyszłam i mogę wam powiedzieć, że były bardzo żwawe następnego dnia ganiały po całym szpitalu i ich maluchy było nooooooo PRZESŁODKIE.... troszkę sobie porozmawiałam jak tam im się rodziło o tym jak się czuja jak było w czasie ciąży i w ogóle. Ale dzieciaczki urodziły takie nie za duże i nie za małe Wojtuś ważył 3200 g a Natalia 3100 zauważyłam coś tak śmiesznego każde z tych dzieciaczków po porodzie przypominało swojego tatę :D Także taki pozytyw wyniosłam ze szpitala:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl