BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 11 miesiąc temu #680428 przez natB
Spróbuję dzisiaj z tą apteką... kurczę, a mogłam już wczoraj o tym pomyśleć... no, ale kto nie ma w głowie ten ma w nogach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #680433 przez cortezia
Małopolanka masz racje nie można tego dodać w paincie, ja spróbowałam wykombinować taki link: docs.google.com/document/d/1-oEkJnpA0Q4Q...ZtE53sFBuuFJ0DGM/pub . Mogę go dodać do swojego podpisu przed suwaczkami i każda mogła by wejść na to za każdym razem jakby chciała sobie zobaczyć. Tabelka jest robiona w programie dokument google. Także albo zostajemy przy wersji Małopolanki bo na tym forum nie ma innego wyjścia albo po prostu link.

Jeszcze do tabeli można by było dodać skąd jesteśmy:)


Aaaa i tabelka jest do poprawy graficznej no ale to jak wybierzecie taką opcję z linkiem:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680489 przez suzi001
Mi działa i tu i na fb :) i nie przeszkadza ze w linku :) ważne ze jest :P i wrazie co mozna sobie zajrzeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680509 przez asiulek2706
dziewczyny a dodałybyście mnie do tabelki?
nick asiulek2706, imię Joanna, wiek 28, Szczecin, pierwsza ciąża, termin na 27 listopada
płeć: dziewczynka, imię: Alicja
Z góry dziękuję :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #680519 przez małopolanka
małopolanka napisał:

tabelka

Nick: Imię: Wiek: Która ciąża: Przybliżona data porodu: Płeć: Proponowane imiona:
Małopolanka Sylwia 24 1-sza 9 listopada chłopiec Kamil,Maksymilian
Pani P Klaudia 23 1-sza 1 listopada nieznana Zuzanna,Kacper,Ksawery
Suzi001 Monika 25 1-sza 7 listopada nieznana Natalia,Ignacy
Wielomama Ania 3-cia 3/15 listopada dziewczynka Oliwia
Agnieszkazst Agnieszka 29,1-sza 6/7 listopada nieznana Emanuel,Emmanuela
Cortezia Fabiola 24 1-sza 18 listopada nieznana Tobiasz August
Nat B Natalia, 25, 1-sza, 11 listopad, chłopiec, Władysław
Nefretete666 Agata 23, 2-ga 7.listopada nieznana
Asiulek2706, Joanna, 28, 1-sza, 27 listopad dziewczynka, Alicja
Brunetka,Sylwia, 29, 1-sza, 14 listopada dziewczynka Amelia
Oki222,Kinga,29 , 1-sza, 1-4 listopad,prawdopodobnie chłopak,Mateusz, Ola.



Powtarzam bo doszło parę dziewczyn.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680527 przez agnieszkazst
hej, na fb też działa, super robota dziewczyny :) Małopolanka i Cortezia spisały się na medal!!!! :)

Wiecie dzwoniłam przed chwilą do najlepszego prywatnego gin w mieście. Po ostatnim USG które miałam w I trymestrze w przychodni na NFZ miałam doła bo pan gin "załatwił" mnie w niecałe 10 min i odczucia po wizycie ... :( Wtedy postanowiłam sobie że na połówkowe idę prywatnie i koniec kropka. Dopytałam się mojej pani gin prowadzącej ze szpitala - która jest cudowna - kogo poleca i z dwóch wybrałam tego w mieście gdzie mieszkam. Pewnie się spytacie czemu nie mam USG w szpitalu?? Bo... dyrektor szpitala nie przeznaczył pieniędzy na badania USG dla ciężarnych i nie ma u nas takiej możliwości. Śmiech w biały dzień prawda? Moja pani gin. nie chce tego komentować i się jej nie dziwię...
Ale wracając do telefonu. Termin wizyty już mam, na 25.06. :) :) Ciesze się jak nie wiem co i już czekamy by zobaczyć Nasze Maleństwo... :)
Pięknego dnia Mamusie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680539 przez agnieszkazst
NatB a co do wody, to dla Maleństwa zdecydowanie normalnie przegotowana z kranu. Położne (moje znajome) nie zalecają mineralnej w żadnym wypadku, bo organizm później może mieć przez to problemy alergiczne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680548 przez małopolanka
ok kobietki właśnie spisałam sobie te wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy z listy którą spisały Asiulek i Wielomama i wyruszam na zakupy. Muszę powoli ogarnąć te przygotowania. Jak wróce dam Wam znać co tam wyszukałam po sklepach i zrobię w końcu te zdjęcia w sukience w tych spodniach które przywiozłam i albumu dla dziecka. Miłego dnia ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680557 przez cortezia
Asiulek2706 już jesteś dodana i dziewczyny LINK DO NASZEJ TABELI JEST W MOIM PODPIŚCIE PRZED SUWACZKAMI. Więc jak tylko macie ochotę możecie sobie tutaj patrzeć, prosić mnie na forum lub pisać do mnie na prv jeśli chcecie coś zmienić i oczywiście jeśli jakieś dziewczyny mają ochotę się dodać.

Po drugie jeśli chodzi o galerie możemy utworzyć nowy temat w "Przyszłe mamy 2013 X-XII " Np "Galeria listoapdówek 2013 "i tam umieszczać zdjęcia.

Druga taką rzeczą jest że jeśli nie chcemy żeby ktoś niezalogowany widział nasze zdjęcia lub np nasze dane to na BOARDCODE jest taka ikonka z dwiema osobami trzymającymi klucz (czy inne narzędzie.Jak najedziecie na tą ikonkę wyświetli się wam tam że jest to ukryty tekst. Wygląda to tak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wtedy mamy pewność że nikt nie widzi naszych danych ani naszych zdjęć. Zauważyłam to u mam lipcowych i mogę wam powiedzieć że jest to przydatne.

Jeszcze raz napisze TABELKA PRZED MOIM SUWACZKAMI i zapraszam nowe dziewczyno roaz te których nie ma do wpisania się do niej:)

Agnieszka śmiech na sali po prostu z tym szpitalem u was. Ale niestety tak wygląda NFZ;(

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #680598 przez baksik6661
allegro.pl/sukienka-z-baskinka-2-roz-38-...-46-i3261516696.html

prosze suzi001 i dzieki za opinie chyba sie na nia zdecyduje a pasek ewentualnie sciagne tylko tez wlasnie zastanawiam sie nad rozmiarem... :angry:

małopolanka jesli bys mogla przymierzyc baskinke na brzuszek to bym sie nie obrazila hehe :kiss: i z gory dzieki :*

natB wydaaje mi sie ze na poczatek mleko bedziesz musiala robic na niskozmineralizowanej wodzie najlepiej podobno źródlanej ja na przyklad na poczatku kupowalam 5l wody źrodlane i na niej robilam mleczko bo nie moglam karmic piersia :(:( pozniej ewentualnie bedziesz mogla przegotowywac wode jaka masz ja juz kolo 4 miesiaca przyzwyczajalam juz do kranówy...

a tak w ogole natB z tego co wyczytalam z tabelki to masz termin na moje urodzinki 3mam kciuki za niepodleglego skorpiona z charakterkiem :woohoo: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680689 przez Gravity
Elo Laski
mam cos dla Nas www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=284&...&id_f=587&akcja=view pop porodzie rewelacja do gojenia ran poporodowych kolezanka mi wlasnie rewelacja.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680720 przez wielomama
Ja z doskoku...
Jeśli chodzi o wodę do karmienia malca, to przy Wiktorii od początku stosowałam zwykłą kranówkę a przy Emilce kupowałam 2-3 butelki mineralnej tygodniowo dobrej jakościowo(znanej). Jeśli chcemy całkowicie dbać o malca to należy pamiętać, żeby ta woda nie stała za długo.
Więc widzicie, że prawie w ogóle nie używałam butelkowej wody, moje małe nigdy nie miały biegunek. To samo nie szczepiłam na pneumokoki i inne a wiem, że teraz jest to modne. Faktycznie znam wiele dzieci, które wylądowały w szpitalu z zagrażającą życiu biegunką i odwodnieniem i sama nie wiem skąd to się bierze. Ja nigdy nie dbałam o przesadną czystość i było ok a te bidne mamuśki miały sterylizatory, wyparzacze, mega czystość i wody przebadane.
Ogólnie to ja prawie na wszystko jestem na tak...chusty albo i nie, wyparzanie butelek albo i nie, woda jaką zastosujecie to wasza sprawa, jeśli kogoś stać to niech kupuje, ale jednak chyba potwierdzę wiedzę Agnieszki, że warto przyzwyczajać dziecko do normalnej wody, bo naprawdę może później źle zareagować.
W ogóle cudeńka starajcie sobie brać to macierzyństwo bardzo na luz, ja wiem jak jest ciężko. Jeśli będę nadal udzielała się na forum to zawsze postaram się Wam pomóc. Należę do matek, które nie dawały nikomu dziecka, co chwilę biegałam sprawdzać czy żyje i cały czas kontrolowałam, żeby się nie przewróciła. Teraz już naprawdę jestem mega szczęśliwa, że Oliwia jest moim trzecim dzieckiem a ja jestem taaaaka spokojna. Będę się starała, abyście i Wy były takie spokojne jak ja pomimo, że to Wasze pierwsze dziecko. Macierzyństwo to jeden wielki stres i ciągłe rozterki dlatego trzeba z tym nauczyć się walczyć każdego dnia i cieszyć maluszkami, bo bardzo szybko rosną.
A oto mój wykład, hejo do wieczorka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680728 przez agnieszkazst
Małopolanka wspomniała że chusty są trochę wynikiem marketingu, ale mi się wydaje (przynajmniej w moim rejonie) że co do chust to ich promocja jest nikła... I cieszę się że powstają stowarzyszenia promujące tę metodę opieki i tworzenia relacji :) Jak ktoś ma ochotę to zapraszam na stronkę klubkangura.com.pl/ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680814 przez małopolanka
Ok oto zdj w baskince. Niestety nie udało mi się w Pl złapać kolorku więc jestem biała jak ściana i wygląda to trochę śmiesznie ale w sumie głownie chodzi o to jak się układa na brzuchu.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680815 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl