BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu #680820 przez małopolanka
Oto moje spodnie które upolowałam w H&M. Wyglądają jak normalne dżinsy rurki a przy tym są wygodne dla kobiet w ciąży. Pod bluzką nie widać tego pasa więc myślę że spokojnie po ciąży będę mogła jeszcze je założyć. Jakość zdj jest okropna ale mój aparat to już zabytek.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680822 przez małopolanka
cd jak już będę troszkę większa zrobie zdj w moich drugich spodniach beżowych materiałowych rozmiar większych które kupiłam na zapas.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680831 przez suzi001
Malopolanka sukienka super :) i tak jak myślałam ze będzie przyslaniac brzuszek :) spodnie tez fajne,ja sobie kupiłam ostatnio z tym pasem ale mam wrażenie ze mnie uciska,mam z taka mniejsza gumą i narazie w nich chodzę i w legginsach jeszcze sprzed ciazy :) heh

Wielomama jestem całkowicie twojego zdania,dziecka nie uchroni sie od bakterii znam taki przypadek ze matka dziecka nie wpuszczala do piaskownicy tylko na balkonie wysypala mu piasek gladziudki i dziecko ciagle chorowalo,nie ma co prżesadzac heh ja z będę wyluzowana pod tym względem,mam chociaż wyprawę bo na codzień zajmuje sie 15 miesieczna dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680845 przez małopolanka
Suzii z tym mniejszym pasem to są spodnie na same początki tak do 3 mies powiedziałabym. Mierzyłam i tez mnie uciskały. Dużo lepiej jest z pasem który zachodzi na cały brzuch ja mam sporo luzu jeszcze więc nic nie czuje ;-)

Słuchajcie zrobiłam dzisiaj meeega zakupy. Dodam zdjęcia na fb bo strasznie ich dużo może wybiorę parę i wrzuce tutaj później dla Was wszystkich. Kupiłam te wszystkie wkładki laktacyjne podpaski poporodowe, butelki Avent , smoczki, zestaw do pielęgnacji szczotki grzebyczki, nożyczki termometr i pare innych rzeczy w jednym, ręcznik do kąpieli, czapeczki po kąpieli takie malutkie dla noworodków, ściereczki i znalazłam jeszcze coś o czym nie miałam pojęcia że istnieje czyli podusia masująca na kolki na baterie. Dodam że połowe rzeczy kupiłam na przecenia za pół ceny bo opakowania gdzieniegdzie były uszkodzone ale co mi z opakowań jak w środku wszystko zapakowane w folii pudełko i tak się wyrzuci. Ogólnie zakupy jak najbardziej udane ;-)

PS idę dzisiaj oglądać wózek. Nie brałam pod uwagę kupna używki ale podobno pare domów koło mnie ktoś sprzedaje prawie nieużywany wózek toutunia cosmo. Moja siostra ma taki i wiem że są świetne. Cena tylko normalnie w sklepie przeraża więc jeśli ta używka faktycznie jest jak prawie nowa może się zdecyduję i już dzisiaj będę miała wózeczek ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680854 przez pani_p
No i lipa... Nasz bombel jest ułożony pośladkowo i nie było możliwości podejrzenia kim jest :( Także dalej jest bezimienne i bezosobowe. Wymiary prawidłowe i termin z wymiarów zgadza się już z terminem z OM :) Teraz jest na 7 listopada :) Zdjęcie Wam później pokażę, najbardziej na nim jest widoczny kręgosłup ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680912 przez Gravity
Pani_p
to super wazne ze wszystko ok!!!

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680931 przez natB
Małopolanka, ale jesteś lasencja :) zgrabna mamuśka :D zakupy super, albumik też widziałam na fb :D

Słuchajcie udało mi się zdobyć sok żurawinowy 100 %, nie mieli w aptece u mnie w mieście, ale Pan Kierownik pofatygował się pojechał do drugiej apteki i za pół h było do odbioru :D... kwaśny, jak nic, ale da się przyzwyczaić :) kuracja w sumie max 10 dni, bo tyle może być otwarta butelka... zaczynam się kurować i w poniedziałek oddaję piękny, zdrowy mocz :P:P

Pani_p szkoda, że nie udało Ci się podpatrzeć maluszka, znaczy się tego, co ma pomiędzy nóżkami... dalej trzymam się swojego i mówię, że masz chłopaka :P:P... ważne, że jest zdrów :)

A moja rybka dzisiaj dała mi takiego kopniaka, że aż brzuch się uniósł... po czym szybko włączyłam aparat i nagrywanie, żeby Wam pokazać, ale chyba nie chce zaistnieć w internecie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #680943 przez małopolanka
Pani P szkoda wielka. Ja też nie mogłam się doczekać żeby poznać płeć tym bardziej że większość tutaj z nas już wie co będzie mieć. Moja dzidzia też była ułożona pośladkowo ale w trakcie wyobracał się maluszek na wszystkie strony i doktor coś tam zobaczył. Najważniejsze że wszystko ok. Mi się wydaję że będziesz mieć dziewczynkę ;-)

NatB dzięki ale już widzę że coś bioderka mi się poszerzają haha super że zdobyłaś ten sok. Pan kierownik chyba Cię lubi ;-) Kwaśny jest ale musisz przeżyć. Po jakimś czasie nie będzie Ci to przeszkadzać. Oby do poniedziałku była poprawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680957 przez JustynaNL
Oj chyba z ta plcią to jest chyba pol na pol tzn polowa wie a polowa jeszcze czeka :) ja jestem w gronie czekajacych, ale tylko do srody :) pozniej to juz sie bede niecierpliwic czy aby Moja Dzidzia tym razem nie pojdzie z charakteru po Tatusiu wstydnisiu i bedzie sie wstydzic az do porodu ;) a tego chyba nie wytrzymam ;p za to wiem, ze ma sie dobrze bo mi tak szaleje w brzuchu jak starsza siostrzyczka na zewnatrz ;D jak zgram filmiki z komorki to Wam zapodam na poprawe humoru moją Małą tancereczke ;) a jak mi sie kiedys uda to nagram fale dunaju w wykonaniu mojego brzucha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681110 przez oki222
Małopolankajak możesz to i mnie dopisz do tabelki oki222,Kinga,29 lat,pierwsza ciąza,warszawa,termin 1-4 listopad,prawdopodobnie chłopak, imiona Mateusz lub dla dziewczynki Ola.

Widziałam Twoje zdjęcia na FB :) jestem pod wrażeniem Twoich zakupów :)Ja mam nadzieję , ze we wtorek się dowiem już na 100% czy będzie Mateusz czy Ola i też ruszę na zakupy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681172 przez małopolanka
oki222 dodałam Cię ale tabelkę powtórzę jak dojdzie więcej dziewczyn. Ja też jestem pod wrażeniem że to wszystko dzisiaj kupiłam haha niestety z wózkiem nie wypaliło okazało się że nieużywany był używany przez chyba dwa pokolenia przynajmniej tak wyglądał haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681247 przez natB
Witam Witam :)

cieszmy się, bo zaraz wknd :D... JustynaNL Ty to masz wesoło ze swoimi dzieciaczkami, jedno to tancerka, a drugi/ druga? :D...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sok żurawinowy coś mi nie wchodzi, dzisiaj wszystko zwróciłam :P... no, ale nic walczę dalej :)

Miłego kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #681248 przez pani_p
Dzień dobry :-)

Nefretete dodam Cię kochana po południu jak będę korzystać z komputera :-)

Przedstawiam Wam mojego bombla :-)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681264 przez Gravity
Witam Laseczki.
Pania_p nie martw sie ja tez nie wiem co bedziemy miec:)a do usg 3tyg koszmar.I czuje ze sie nie pokaze:)martwie sie bo jeszcze nie kopie:(

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681277 przez natB
Gravity nie stresuj się... mój zaczął kopać po koniec 17 tygodnia... a moją koleżankę dopiero w 20 tygodniu... jeszcze ostatnio z nią o tym rozmawiałam, stresowała się, bo wszystkie już kopały maluchy, a ją jeszcze nie... po prostu miała dziwnie ułożone łożysko, tak jej lekarz powiedział... połóż się kiedyś na plecach i tak odczekaj dłuższą chwilę, na początku musiałam się w sumie skupić, żeby wyczuć, czy to jest to, czy nie... bo też nie wiedziałam, jak to się odczuwa, ale na pewno będziesz wiedziała :):) 3mam kciuki za pierwsze kopniaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl