BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu #682375 przez natB
a ja pół dnia harowałam, jak wół... prałam-> szybciutko wyschło, bo pogoda piękna :D, gotowałam, sprzątałam i teraz padam :(... zostało mi jeszcze prasowanie i sprzątanie c.d.

Potem na chwilkę wystawiłam twarz i nogi na słoneczko, ale małemu się nie spodobało :( kopał, jak oszalały i po 5 minutach zmyłam się do domku... a teraz leżę w wyrku i na razie nie wstaję :D:D:D:D:) a jutro dawno obiecany wypad z moim S. nad jeziorko :):) SUPER!!

Agnieszka najszczersze kondolencje... musicie razem przejść przez ten ból :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682428 przez Ellie
natB ty się tak nie przemęczaj tym sprzątaniem, poleż sobie jak ja i Gravity hehe
Ja już profilaktycznie dostałam od mamy balsamy brązujące i samoopalacz do twarzy co bym się nie smażyła na słońcu, a ja tak lubię słoneczko w połączeniu z wodą... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682620 przez małopolanka
hej w końcu mogłam się zalogować. Wczoraj cały wieczór nie mogłam się tu dostać. Strona była niedostępna.Też tak miałyście czy tylko u mnie był problem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682627 przez oki222
Aga -> to bardzo przykre, moje kondolencje dla Ciebie i całej Twojej rodzinki ale proszę staraj się nie zamartwiać, czym mniej stresu tym lepiej.

Ellie-> przykro mi , ja też często jeżdżę autobusami i wiem jak Ci kierowcy jeżdżą, Ciesz się ,że skończyło się tylko na kostce bo mogło dużo gorzej.Głowa do góry i pamiętaj już będzie tylko lepiej :) ale uważaj na siebie !

Dziewczyny APEL -> UWAŻAJCIE NA SIEBIE w tej chwili nie widać jeszcze u nas tak bardzo brzuszków i często mijają nas przywileje pierwszeństwa czy miejsca w środkach komunikacji miejskiej , niestety teraz musimy mieć oczy dookoła głowy, zaczął się sezon rowerowy i motocyklowy jeżdżą jak szaleni. Ja to już czasami myślę 10x zanim coś zrobię , ostatnio słyszałam bardzo przykrą historię własnie jak mamusia była w ciąży a druga dzidzie miała na rekach i schodząc po schodach nogi jej się zaplatały i chroniąc dzidzie na rękach straciła w brzuchu :( Nie będę więcej o takich sytuacjach pisać ale UWAŻAJCIE NA SIEBIE !!!

Nat B - nagana dla Ciebie :) oszczędzaj się !!! wiem ,że to nie łatwe ja też ostatnio nie mam czasu na nic bo jak wracam z pracy to padam teraz tez cały weekend pracuje, ale wczoraj tez byłam jakaś nakręcona jak wróciłam z pracy to do 23 ogarniałam w chałupie :P i jak się położyłam to z bólem pleców od razu zasnęłam i tez dziś dostałam naganę :)

Małopolankaja nie próbowałam się wczoraj wieczorem logować ale często jak piszę i chce zrobić dalej to pojawia mi się" błąd kodu" i wtedy żeby nie stracić tekstu muszę kopiować tekst i wchodzę w forum od początku i wklejam :dry:

Dziewczynki miłego słonecznego, leniwego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682628 przez cortezia
No ja też wieczorem nie mogłam się zalogować;/ U mnie piękne słońce..... W KOŃCU!!!!!! Więc dziś z przyjaciółmi, (bo mój M oczywiście w Szkocji pojechał na 10 dni)idziemy nad wodę:) a co:) Buziaki i życzę miłej niedzieli wszystkim mamom:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682659 przez JustynaNL
U mnie wczoraj wieczorem też problem z wejściem na stronę, ale za to w dzień się nie nudzilam bo pojechaliśmy do moich rodziców. Mala do basenu a my za mycie i sprzątanie auta. Na koniec zrobiliśmy grilla i jakoś tak szybko dzień minął za to cały na świeżym powietrzu. A dzisiaj juz po spacerze z Mala, Ona drzemie, Tatuś też a Mama na kanapie się byczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682674 przez suzi001
Malopolanka tez nie mogłam sie tu zalogować chyba problemy z forum były :/.

Ellie współczuje,to jest bol okropny :( nie wiem czy w ciazy mozna przykładać altacet na opuchniecia ? Dbaj o siebie i odpoczywaj jak masz okazje :)

Okii straszna sytuacja,biedna ta kobieta przez nieuwagę doszło do tragedii,dlatego nie lubię zatłoczonych autobusów :/ kiedyś jechalam ścisnieta jak Sardynka i z braku powietrza mały włos nie zemdlalam,szybko wysiadłam i usiadlam na przystanku w dodatku zwymiotowałam w krzakach,i od tamtej pory nie jeżdżę autobusami zatloczonymi :(

Cortezia swietnie cię rozumiem,szybko zleci :) a czas z przyjciółmi dobrze wykorzystaj hihi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682722 przez Ellie
Ja też miałam wczoraj problemy z wejściem tutaj, już zaczęłam w laptopie grzebać, ale na szczęście zaraz przestałam, bo jeszcze bym popsuła :P U mnie też często ten błąd kodu wyskakuje jak chcę posta wysłać, dlatego zawsze profilaktycznie kopiuję tekst.
Właśnie z kąpieli wróciłam, zauważyłam kropelki siary z prawej piersi jak się wycierałam, myślałam, że to jakiś babol hehe, ale ścisnęłam ją trochę i znowu poleciało.
Z nogą już lepiej, jak chodzę o kulach to lekko mogę ją postawić na podłodze.
Oki okropna ta historia, tyle zagrożeń na naszej drodze czyha, trzeba uważać, już ja coś o tym wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682795 przez małopolanka
Ellie szkoda że nigdzie tego nie zgłosiłaś ale fakt czasami po prostu się nie myśli o takich sytuacjach dopóki coś takiego się nie stanie.

Okii bardzo przykre to co się stało tej kobiecie. Nie wyobrażam sobie bólu gdybym miała nagle stracić tego małego człowieczka w brzuchu.

JustynaNl super że w Polsce taka pogoda. U nas się pogorszyło i raczej o spędzeniu całego dnia na świeżym powietrzu nie ma mowy. Co jakiś czas kropi deszcz a szkoda bo przydałby się taki relaks.

NatB ja we wszystkie prace domowe zaangażowałam męża w weekend także mam trochę luzu haha musi powoli się przyzwyczajać do pomagania mi w różnych zajęciach bo jak dzidzi przyjdzie będzie mi potrzebny. Powiedz co z ta Twoja infekcją poprawiło się coś?

Cortezia pewnie korzystaj póki możesz. Z przyjaciółmi zawsze weselej. Udanej niedzieli ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682812 przez Gravity
Elos w ten piekny popoludniowy dzionek:)

Widze ze wszystkie mialysmy wczoraj problem z logowaniem:((

Ja dzis po obiadku leżakowanie na sofie przed tv wstalam chwile temu zjadlam juz buleczke i deserek tiramisu mniam ma moze ktoras z Was przepis na pyszny krem ??taki wprobowany bo w necei jest mase:(((

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683007 przez JustynaNL
Maz na mieście z kolegami, Cora spi juz od godziny bo jakos Ją dzisiaj zasmarkalo i chyba kolejne zeby ida bo ledwo zasnela a w dzien potoki sliny. A ja korzystam z wolnego komputera i zrzucam Wam na fejsbunia obiecany nie tak dawno film Mojej Tancereczki ;p a Dzidziol w brzuchu zazdraszcza bo łomocze Mamę niemilosiernie, jak reke przykladam to czuje jak nie kolanko to lokiec lub pietke (nie pytajcie skad wiem, ze to to, ale z poprzedniej ciazy juz sie nauczylam co mniej wiecej jakiej wielkosci i wystarczy porownac i dopasowac ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683188 przez cortezia
Dzień dobry wszystkim mamom:)

JustynaNL świetna ta Twoja córeczka:)

Ja dzisiaj dostałam o 6.20 takiego kopniaka, że myślałam że się nie pozbieram 10 minut później znowu i to zobaczyłam coś wystającego z mojego brzucha. niesamowite uczucie czekałam na to żeby końcu dało mocniej o sobie znać, bo wcześniej tyko tak delikatnie, a dzisiaj po prostu nie dało mamie spać to łobuziątko moje najukochańsze.
Przenoszę się na tydzień do rodziców, bo niestety mieszkanie w ciąży i bycie samą przyprawia mnie o częsty płacz i ogólnie zaczynam popadać w paranoje i depresje. Także jadę do rodziców odstresuje się na ogrodzie poopalam i trochę po rozrabiamy z najmłodszą siostrą:)

NatB Napisz jak tam Twoje wyniki?? I jak się czujesz??

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683234 przez Gravity
Witam Kochane.

NatB tez pytam ak samopozucie dzis?

Suzi001 Happy Birthday Moniczko!!!!!

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683304 przez asiulek2706
hej Dziewczynki! Chciałam Was uprzedzić że z opalaniem trzeba uważać bo ciąży nasza burza hormonów plus zwiększone wydzielanie melaniny może spowodowac powstanie ciemnych plam na twarzy i ciele. ja jestem tego żywym przykładem, 2 tyg. temu wystawiłam się na pierwsze promyki słońca i wyskoczyła mi ciemna plama pod okiem. Wyglądam z tym tak, że można się zastanawiać czy to oko nie jest przypadkiem podbite. Tak więc przed weekendowym wyjazdem nad morze idę kupić wielki kapelusz :) Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683347 przez cortezia
asiulek masz racje z tym opalaniem. DLATEGO JA MAM SUPER EKSTRA GWIAZDORSKIE WIELKI KAPELUSZ:) aaaa co Kocham wakacyjne kapelusze:) Tez zakupiłam sobie nad morze ale chodzę w nim po mieście bo jest tak czaderski:)

Suzi Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, wielu radosnych chwil i żebyście zdrowo rośli Ty i Twój maluszek:*:*:* STO LAT:*!!!!

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl