BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #997723 przez patruska91
Hej dziewczyny ja już wróciłam do domu w końcu :) dzisiaj już byłam u dentysty i w piątek znowu może w końcu skończy mi leczyć kanałowa tego zęba .
Nogi to tak mi puchną ze ledwo do klapków nogi wciskam , mogły by się skończyć te upały bo już do wytrzymania nie jest to gorąco.
Ja mam po zosi taką pościel allegro.pl/posciel-100x135-do-lozeczka-3...ino-i5161807390.html a teraz marzy mi sie taka allegro.pl/10cz-posciel-dla-dzieci-100x1...ory-i5193850595.html
Moniqa mnie też przerażają te ceny w sklepach kosmos totalny , moja idzie od września do przedszkola i mamy dostać listy co kupić . Mój jak ostatnio zobaczył ze za kredki bambino 15zł trzeba dać to sie przeraził :ohmy:

Nie macie dziewczyny sprawdzonej strony z ubrankami dla dzieci w miarę porządnych i w rozsądnych cenach, potrzebuje mojej Zosi jakieś spodnie dresowe kupić ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997728 przez Patuśka
patruska91 ta pościel faktycznie super !! ale czy te poduszki to praktyczne ? :)
Mi też nogi puchną mam jedyne klapki w które wchodzą mi nogi ostatnio musiałam moczyc nogi 2 godz w zimnej wodzie zeby weszły w klapki bo do sklepu chciałam iść więc znam ten ból :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997733 przez patruska91
Ja akurat w poprzedniej ciąży nie miałam takiego problemu a teraz straszne są :( Siostra sie śmiała ostatnio ze jak mnie pszczoła ukąsiła to takich nawet nie miałam ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997735 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

fajne są te pościele, wszystkie śliczne:)
Na weekend byłam na działce z moimi dziewczynami, z internetem tam kiepsko, więc nie pisałam, a dziś to jakoś tak od rana niby miał być dzień lenia ale poszłam do babci i trochę zostałam, teraz wróciłam do domu i zaraz jadę na mały szoping - w sobotę mam 30 mojej kuzynki i chcę jej jakiś prezent kupić - na szczęście powiedziała czego potrzebuję, więc mniej więcej wiem co kupić:)

Powiem Wam, u nas też są upały, cholera, człowiek jedzie od nich odpocząć a one się wloką za mną :p. Ale i tak jest o wiele lepiej tu. W nocy przynajmniej jest troszkę chłodniej:)

Co do leków - ja biorę tylko tyroksynę i witaminy dla kobiet w ciąży.
Wyniki mam ok, ciśnienie w normie :) Także z tego jestem zadowolona:)

Moniqua kurczę współczuję synkowi wypadku:( Ale dobrze że nic poważniejszego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997744 przez Patrizia
MoNiQa dziecko=drogo teraz takie bajery wymyślają żeby tylko rodziców naciągnąć a dzieciom sie oczy świecą :)

Patuśka Ty sie w końcu zwiełaś za pranie a ja nadal nie skończyłam z szafami :/ i chyba dopiero za 2 tyg sie zabiore jak już rodzice pojadą i zostane sama :) jak tam robiłaś naleśniki ??

Patruska91 a na stronce smyka tam są super ubranka :)

agadzie84 no i ważne że wszystko w porządku :)

Ja umieram w ten upał co chwile pod prysznicem moje nogi chyba nie wytrzymują mojego ciężaru i bolą jak pochodzę lub postoje masakra




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997745 przez MoNiQa89
Dziewczyny a ile macie na plusie ja na 28 tydzien tylko 2 kilo boje sie ze troszke za malo kazdy mi mowi ze mam za maly brzuszek jak na ten miesiac ciazy termin znowu mam na 17 sierpnia zobacze co mi powie gin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997755 przez Patuśka
patruska91 moje tez jak balony , nie jestes sama :)

Patrizia zrobione :) dobre tylko ja dodałam do srodka ser żółty , pieczarki, smażoną kiełbasę :)

MoNiQa89 ojj 2 kg ? jejciu.. ja mam juz pewnie z 17 kg na plusie :P Ale przestałam się tym przejmować :) najważniejsze że mój maly jest cały i zdrowy a kilogramy zgubi się po porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997758 przez MoNiQa89
patuśka pewnie ze zrzucisz te kilogramy nie ma problemu :):)
Tylko ja czytalam ze jak sie ma maly przyrost wagi w ciazy to to jest gorsze od nadwagi jem doslownie wszystko slodycze kilogramami slodkie napoje non stop cos podjadam czasami zmuszam sie majac nadzieje ze przytyje a tu kiepsko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997761 przez Patuśka
nie denerwuj sie i nie czytaj bo tylko będziesz sobie coś wmawiać . Po prostu masz szybką przemianę materii :) Gdyby było coś nie tak to na pewno by Ci powiedzieli więc spokojnie :) Ja tez jem bardzo dużo tylko ze u mnie wszystko zostaje :P na początku sie martwiłam że za dużo tyję ale lekarz powiedział że jedna kobieta przytyje 5 kg a druga 30 nie ma na to reguły więc Ty należysz do tych co malutko przybierają na wadze a ja do tych słoniątek :P Tak mój Sebek na mnie mówi :P Małe słoniątko haha :) na poczatku sie obrażałam ale teraz juz się przyzwyczaiłam do tych moich kilogramów :) Także nie martw się !! :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997772 przez MoNiQa89
Masz racje damy rade :):) ale slodziutko ci mowi ten twoj hehe a moj zartuje ze jak urodze mala to od razu z talia osy jak tak dalej bedzie z moja waga hehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997777 przez Patuśka
No właśnie tylko pozazdrościć ! :) Nie to co ja ze słoniątka zamienię się w pączka haha :P
A w każdej ciąży tak malutko przybierałaś na wadze ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997797 przez MoNiQa89
Kochanego ciala nie jest za wiele :) moj tak mi mowil jak bylam w ciazy z Danielkiem wtedy to dwa kilo na tydzien przybieralam i bylam taka dumna hehe :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997934 przez Patuśka
Każdy mówi że w pierwszej ciąży tyje się najwięcej .. A później mniej :P
No nic trzeba brać się za robotę :) sprzątnąć , zrobić jakiś obiad chociaż wcale mi się nie chce w taki upał :P No i dalej pierzemy rzeczy bąbelka :)
Wczoraj wieczorem tak siedziałam z moim oglądałam wózki na allegro i po raz kolejny zmieniłam zdanie .. już sie zakochałam w innym :P jak ja mam wybrać ten jeden ? jejciu .. :P
U nas dziś skwar znowu 35 stopni ;/ więc masakra.. no i znowu powrócił mi ból pleców .. Wczoraj jak sie położyłam to nie mogłam ruszyć stopą tak mnie bolały ;/
Tak patrze .. uprać to raz dwa drzuce do pralki i powieszę ale jak ja mam to uprasować to o jezuuu ... :P :P nie lubie tego robic :(
A Wy drogie Kobitki jakie plany ? Jak samopoczucie ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997965 przez patruska91
Ja w pierwszej ciązy byłam przy porodzie 12 na plusie a po zostały mi tylko 2kg :lol: moniqa nie martw sie ja tez tylko 2 kg mam na plusie na razie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997982 przez iwkaa
kiedy ten upał się w końcu skończy!!!!
ja mam już dość goraco swoja droga ale mi juz tak sie zle oddycha ze szok takie mam czasem duszności
Patuśka to będziesz mieć wyzwanie z tym prasowaniem :) jak chcesz to daj link my doradzimy w kwestii wózków może coś podpowiemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl