BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #998675 przez Patuśka
Oj tak tu u nas cisza coraz to gorsza :)
Wieczór niby nie ma słońca a mi gorąco okropnie jak było tak jest .. Dobrze że to koniec tych wakacji ..
a stopy mi tak puchną tak mi wszystko uciska że czasami mnie juz tak boli że stopna nie mogę ruszyć ;/ I jakoś ostatnio nie mam ochoty nic jeść dobrze że to jeszcze troszkę i już koniec :P
A jak wasze maluchy ? Fikają ? Bo mój to coraz bardziej czasami to aż mnie zaboli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998716 przez Patuśka
O Boziuuu ... Znowu zaczynają się bezsenne noce :( jak się położę to zasypiam po długiej bitwie sama ze sobą ale za to budze się co 15-20 minut po prostu męczarnia ;/ dziś wstałam już po 5 bo jestem gorzej zmeczona tym spaniem jak byłam przed położeniem sie .. Ledwo siedzę tak mi sie spać chce a jak się kładę to za nic nie mogę zasnąć.. chore jakieś to :(:(
Na dodatek wszystko mnie boli a o plecach to już nie wspomnę bo jak bym się nie położyła czy usiadła to tak mnie bolą plecy że płakać się chce . Dla pocieszenia co noc pali mnie zgaga .. No to z samego rana ponarzekałam wam bo tak to nie mam komu :p
Mój po pracy śpi do wieczora po czym wstaje je i zaraz znowu do pracy , tata na wyjeździe , siostra z mamuśką i dzieciakami już nad morzem więc komu tu pomarudzić ? wypadło na was :P hihi :)

U nas już słońce zagląda do okien więc podejrzewam że skwar kolejny dzień zreszta zapowiadają 33 stopnie .. Ojj :P
A dziś pewnie nie bedę robić nic tylko się wyspie bo jakoś w dzień śpię bez problemu .
Miłej niedzieli Kobitki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998728 przez iwkaa
patuśka narzekaj narzekaj :)my wszystko wysłuchamy Ja puki co na spanie nie narzekam tyle żejak wstane na siku to nie moge od razu zasnąc ale już sie do tego przyzwyczaiłam a tak poza tym to skwar u mnie też tyle że choć w nocy chłodniej jak po otwieram drzwi i okna to da się spać i nawet tzreba się przykryć bo zimno.... :)
Niby od jutra ma być już chłodniej zobaczymy co to będzie czy się sprawdzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998729 przez Patrizia
Mamuśki myślami jestem z Wami ale czasu brak codziennie z rodzicami gdzieś wyjeżdżamy cały dzień poza domem teraz dzień lenia tzn mój z tatą pojechali do Europaparku a ja z mamuśką zostałyśmy w domu nie dam rady być cały dzień na nogach jestem jednak już za słaba

byłam na wizycie mój maluszek ślicznie rośnie ma wage między 1700g a 2200g miedniczka powiększyła się o 1 mm przez 5tyg więc moja gin mówi że bardzo ładnie bo dziecko szybko urosło a miedniczka prawie w ogóle żeby się nie martwiła że po porodzie zniknie, oczywiście tak kolorowo nie ma bo mam ta cholerną bakterie która w trakcie porodu może zaatakować małego i doprowadzić do sepsy ale ciesze się z tego że tym razem wykryta jest tak wcześnie i od razu dostałam antybiotyk pózniej kwas mlekowy i za 4tyg do kontroli zrobimy wtedy posiewy na tą bakterie jak dalej będzie to dostane chyba jakieś przeciwciała w szpitalu na nią a jak mały będzie tak pięknie rósł to machniemy cesarke tak mi powiedziała bo aż sie przestraszyłam 2kg w 30tyg <woo> to bedzie kluska i jak na razie staneło u na na imieniu Tymek :D

Patuśka współczuje nocy ja nie mogę narzekać tylko siuku rano i płatki czasem o 5 bo jakaś głodna wiecznie jestem :D te upały mnie zabijały tak jak Ciebie już prawie sie modliłam o deszcz nie mialam czym oddychać daj linka jaki wózek wybrałaś u nas jak narazie jest ten www.ebay.de/itm/Kombi-Kinderwagen-Pram-P...&hash=item3f225dac00 ale nie oglądaliśmy innych

agadzie84 jak tam sie czujesz?? to ile waży Twój żuberek skoro mówią że mało?? nie martw się na pewno przyśpieszy :)

MoNiQa glukoza już za Tobą to tylko iwkaa została :P a Dawidek już ie dużo mu zostało z tą stopą i bedzie dobrze chociaż pewnie pobiegałby swobodnie a tak uziemiony

iwkaa pytałaś ile mamy na plusie to ja Ci powiem że na wizycie teraz miałam 15kg na plusie niestety będę z tych wielkich na porodówce :) ale oby było wszystko w porzadku zaczynam się denerwować teraz już taki czas gdzie trzeba zwolnić tempo i wytrzymać jak najdłużej




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998802 przez MoNiQa89
Mam pytanko do was dziewczyny ale najpierw dodam ze jutro mam termin do gin
Wczoraj w nocy obudzil mnie straszny bol wspomne jeszcze ze w tym momencie snilo mi sie ze mi wody plodowe odeszly i ze zaczyna sie porod to mnie wlasnie przebudzilo rzeczywiscie mialam mokro w kroczu dzis mala strasznie rozpycha sie na krocze i zawsze jak to robi cos mi cieknie napewno to nie jest mocz bo nie ma koloru ani zapachu tego musze miec dzis caly dzien podpaske czy to moga byc cieknace wody plodowe ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998810 przez Patrizia
MoNiQa ja bym nie ryzykowała do jutra to mogą być sączące sie wody jedz na Izbe zawsze można zatrzymać wyciek daj znac co i jak u Ciebie




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998813 przez iwkaa
moniqa ja bym pomyslała że to mocz ale skoro piszesz że raczej nie to lepiej skontaktuj się z jakimś lekarzem (choć trzymam kciuki żeby to jednak był mocz!)
Napisz jak sprawa się wyjaśni!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998814 przez iwkaa
Patriziawózek świetny bardzo mi się podoba a to jest mój wózek nawet udało mi sie znaleźć taki sam kolor :) sprzedajemy.pl/tako-warrior-ladny-wygodny-jak-nowy,4995277

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998816 przez Patrizia
iwkaa tako warior ma super opinie!! :D koleżanka tez mi go polecała ale znalazłam sobie ten i jakoś wpadł mi w oko juz wczesniej :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998819 przez Patuśka
MoNiQa Koniecznie daj znać co i jak !
Ładne wasze wózki ja jeszcze nie jestem pewna na 100 % bo co chwile inny mi się podoba :P ostatnio ten bardzo wpadł mi w oko :) allegro.pl/nowosc-wozek-wiejar-evado-3w1...row-i5543287262.html tylko kolor ten E 05
Ale za to imie wybrane na 100 % w końcu jednogłośnie uzgodniliśmy że będzie Fabian ;) Na początku nie byłam przekonana ale mój tak ciagle powtarzał Fabian Fabian i jakoś i mi się spodobało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998833 przez MoNiQa89
No i mam powtorke z rozrywki jest godzina 3:33 i znow mnie obudzil ten okropny bol jak ja sie ciesze ze dzis mam wizyte u gin juz nie umie sie doczekac i dowiedziec sie co to znaczy kochane musze dzis byc wyjatkowo w domu i czekac do tej wizyty bo moj maz jest w pracy a dzieci sa tylko ze mna ale spokojnie jak bedzie bardzo powaznie to zrobie taki alarm ze pojde budzic sasiadke
haha :laugh: ale tak na serio troszke sie martwie
iwkaa tez na poczatku myslalam ze to mocz bo to jest normalne ze kobieta moze popuszczac w momencie kiedy dziecko mocno uciska na dole ale specjalnie obserwowalam to i jestem pewna ze raczej to nie to
Co do wozkow to naprawde sa ladne i praktyczne no i wy kochane bedziecie przy nich wygladaly efektownie :)
patuśka gratuluje ze wkoncu sie zdecydowaliscie na imie :):):):) jest piekne
Tak piszac jest teraz godz 3:42 i zauwazylam ze powolutku bol przechodzi wiec nie bylo az tak zle wykozystam ten moment ide dalej spac papa :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998861 przez iwkaa
Moniqa to trzymaj się żeby wszystko bylo dobrze! Jak jak byłam na wizycie wtedy co się zle czułam co mnie lekarz skierował do szpitala pytał czy mi wody się nie sączą także może cośw tym jest ale lepiej żeby nie!!!! Napisz jak będziesz po wizycie!
Patuśka świetne imię a wózek z Pati macie podobny :) wogóle te wózki sa wszystkie bardzo podobne stelarz macie bardzo podobny do mojego a więc będzie się na pewno bardzo fajnie prowadził :)
U nas Imię Antek odchodzi powoli w odstawkę bo duzo Antków ostatnio jest :( a ja wolała bym żeby dużo nie było i na razie Karol pozostaje i ja chciałą bym jeszcze Michał ale mąż nie chce ale może sie powoli udobrucha :D
Patrizia 1700g wazy twój maluszek??? coś dużo chyba :) jestes pewna? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998864 przez Patrizia
iwkaa no miedzy 1700g a 2200g jestem pewna ginka mi mowila ze spory bedzie :D faktycznie Antków dużo moi znajomi własnie dali tak na imie swojemu synkowi ja jestem ciekawa czy u mnie zostanie juz ten Tymon :)

MoNiQa dawaj znac odrazu po wizyce trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998898 przez iwkaa
wow to faktycznie ten twój maluszek to chłop :D ja myslałam że dziecko w tych tyg wazy lekko panad kilo no ale kazde jest inne :)
Która mamuśka wybiera sie dzisisj do lidla na zakupy??? pochwalcie się zdobyczami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998925 przez Patuśka
Patrizia to mojej koleżanki synuś w 34 tygodniu waży 2200g :P To twój będzie kawał chłopa :)
iwkaa ja nie wybieram się do lidla ale z miłą chęcią popatrzę co tam kupiłyście :) Ja wczoraj dostałam cały wór ubranek , czapek i 10 par bucików super ale to kolejne pranie i prasowanie :P A niektóre te buciki no cudo później pokaże kilka :)
MoNiQa czekamy na jakieś informacje po wizycie :)

Mnie już zaczynają dopadać skurcze wczoraj jak mnie złapały to trzymały ze 2 godziny aż już zaczęłam panikować ale poszłam wzięłam kąpiel i się położyłam po jakimś czasie przeszło całe szczęście :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl