BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998042 przez MoNiQa89
iwkaaa no z tym upalem to masz racje ja prawie caly dzien siedze przy wiatraku i gdy tylko zaczynam sprzatac to po 5 minutach szybko wracam do niego hehe :laugh:
Patuśka iwkaa ma fajny pomysl my mozemy ci doradzic w sprawie wyboru wozka
Ja aby nie miec metliku w glowie to kupilam pierwszy wozek jaki mi sie spodobal bardzo szybko to mi pomoglo bo gdy w nastepne dni ogladalam kolejne wozki to pomyslalam sobie o jak dobrze ze tak zrobilam bo teraz bym napewno nie wiedziala co zrobic :)
patruska91 no to fajnie ze jedziemy na jednym wozku wagowo hehe :laugh: a ile masz w obwodzie brzuszka ??? Ja 100

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998101 przez iwkaa
hej nie było nas w domu 3 dni i jak zobaczylam temp to mylsalam ze padne 32 stopni to jakis koszmar tak nie da sie zyc czuje sie że płonę tragedia
Ja też muszę się zwazyć ciekawe ile mi przybyło przez 2 tyg bo w pasie to nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998208 przez Patuśka
Hej
A tu u nas coraz to gorsza cisza ..
Iwkaa mnie te upały tak męczą że szok :( mam już dosyć ale pociesza mnie fakt ze od piątku ochłodzenia trochę będzie już się doczekać nie moge .
Marzę już o 20 stopniach , lubię lato i upały ale nie w ciąży . :(

A wózek był bardzo ładny ale jak na złość skończyła się aukcja ;/ więc to chyba znak żebym kupiła ten co wybrałam jako pierwszy :)
Kurde tyle tych rzeczy dla małego nazbierałam ze od 3 dni piore i nadal nie poprałam wszystkiego .

MoNiQa89 mi brzucho tez narazie stanął na 110 :)

Teraz jakoś przestawiłam sie ze spaniem .. zasypiam 2-3 w nocy a budzę się 12-13 szok normalnie .. No i ta zgaga w nocy .. Oj już mi się marzy ten listopad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998212 przez agadzie84
Hej dziewczyny

Jestem po wizycie u ginekologa i w sumie sama nie wiem...niby wszystko ok ale polecił mi zrobić badanie Dopplera, bo mały jest mały... kurczę trochę się denerwować zaczynam. Muszę jak najszybciej zrobić.

Iwkaa znam ten ból, tez się rozpływam, i tak teraz jest lepiej bo tu nie jest tak masakrycznie jak tam w Hiszpanii.

Od poniedziałku w lidlu będą ubranka i pościele dziecięce - te za 40 zł, chcę iść kupić bo wyglądają na ładne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998222 przez iwkaa
Agadzie oj tak widziałam że będą w lidlu pościel super ale szkoda że nie ma ochraniaczy :(
a ubranka tez fajne szczególnie te spodnie z szeroką gumką sa świetne ale już takie mam teściowa przywiozła kilka rzeczy i niestety na zakupy do lidla się nie wybieram ale mogę polecić że są fajne i dobre jakościowo
Patuska to nie źle sie przestawiłaś :) to jaki ten wzek wybrałaś w końcu??? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998269 przez Patuśka
agadzie84 nie denerwuj sie na pewno wszystko jest dobrze .
Ja lepiej nie wybieram sie do lidla bo już mam wszystko więc zostaje w domu hehe :)
iwkaa póki co to zostałam przy tym który wybrałam pierwszy :P później pokażę :)
dziś moja noc była okropna .. głowa bolała mnie jak diabli .. do 4 nie mogłam zasnąć :( myślałam że oszaleje ..
Dziś pogoda suuuoper!! zero słońca :D i mam nadzieje ze dziś juz da od siebie odpocząć i nie będzie go :P
Dziś troszkę posprzątam bo wczoraj nie ruszyłam palcem , zrobie zakupy i uważam dzień odpoczynku od słońca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998270 przez iwkaa
hej a co tutaj znowu taka cisza????
Patuśka pewnie jeszcze spi :) a reszta mamusiek gdzie??? :)
Ja już troche ogarnęlam mieszkanie pranie zrobione i odpoczywam bo pozniej trzeba jakis obiad zrobic. Dzisiaj w nocy miałam takie sensacje że spać nie mogłam tak mi całą noc bulgotało w brzuchu i to tak porządnie że strasznie mnie to denerwowało a mały to się nawet nie ruszał podejrzewam że za późno wzięłam magnez i dzisiaj rano wzięłam 1 tabletke a nie dwie żeby dalej tak mi się nie robiło. Dziwne że wczęśniej tak nia miałam czy wy też tak macie po magnezie??? Jedna dziewczyna w szpitalu jak byłam tak miała jak brała magnez tylko że ona tak miała przez cały dzień i do tego biegunka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998278 przez Patuśka
iwkaa właśnie nie śpię :P
Ja niestety nie wiem bo nie biore magnezu .
Tak się zastanawiałam właśnie że ja ostatnie USG miałam 24 czerwca a tu już sierpień jakoś długa ta przerwa .. Ale na ostatnim USG jak byłam to było wszystko dobrze. teraz wizytę mam dopiero 9 września ciekawe czy będę miała .. Bo już stwierdziłam że pójde prywatnie . Ile miałyście USG juz? bo ja miałam 5 i jakoś wydaje mi sie że za mało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998297 przez iwkaa
w ciągu całej ciąży powinno byc nie mniej jak 3 USG Także Patuska nie martw się norme przekroczyłaś :) ja miałam 7 razy a na wizyty chodze prywatnie i byłam 2 razy w szpitalu na których tez miałam USG w tych co wyliczyłam. USG nie jest tak do końca zdrowe dla dziecka bynajmniej Ci starsi lekarze tak uważają także nie martw się i jak nie ma potrzeby lepiej maluszka nie podglądać :) a jak miałaś jeszcze w czerwcu to po prostu na wizycie we wrześniu poproś o USG bo miałąś dawno robione. Moim zdaniem nie ma sensu iść prywatnie :) tym bardziej jak dobrze się czujesz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998367 przez Patuśka
iwkaa Okej dziękuję za informacje :P
Kurde tak się cieszyła że dziś chłodniej a tu słońce wyszło i znowu gorąco ;/ oczywiście zaliczyłam drzemkę bo jakaś nie wyspana byłam i szczerze mówiąc spałam 2 godz i najchętniej to dalej bym się położyła i pospała . Ale moze taki dzień :) Ale biore się za robotę bo nadal nic nie zrobiłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998427 przez MoNiQa89
Hej dziewczyny musze wam napisac ze mialam dzis ta nieszczesna glukoze do wypicia pozwolili mi bardzo duzo cytryny wcisnac do kubeczka oj co za ulga co prawda nadal mdlilo mnie bardzo musialam glebokie oddechy brac zeby nie zmymiotowac i zeby nie padnac na podloge ale naprawde duzo lepiej to przechodzilam niz w tamtych ciazach wydaje mi sie a raczej jestem przekonana na 100% ze to ta cytryna "uratowala" mi zycie hehe :laugh: jest jeszcze jedna opcja w tej ciazy uwielbiam slodkie i to rowniez zawazylo na sytuacji a w tamtej nienawidzilam slodyczy i dlatego gozej wszystko bylo
Bylam rowniez z Danielkiem u konroli lekarskiej z ta nozka juz mialam nadzieje ze nie bedzie musial nosic tego bandarzu z ta szyna w te cieple dni a tu mi powiedziala dr ze niestety ale do 18tego sierpnia bedzie musial jeszcze troszke sie pomeczyc no jak mus to mus :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998500 przez iwkaa
Moniqa duzo cierpliwości dla synka! :)
Fajnie że masz tąglukozę za sobą ja ide robić za tydzień mam nadzieje że tez to przetrwam bez wymiotów :)
Miało być dzisiaj troche chłodniej ale jak na razie to sięnie zapowiada.
Wczoraj zmiejszyłam sobie ten magnez z 6 tabl na 3 i faktycznie bulgotania w brzuchu nie miałam tylko martwie się żeby mnie brzuch nie rozbolała bo później zanim się ten magnez nadrobi to zejdzie z 2 dni ale może będzie dobrze w końcu dobrze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998584 przez MoNiQa89
Dziekuje iwkaa :laugh: cierpliwosc sie przyda :laugh:
Kup sobie ta cytryne wtedy bedzie ci duzo lepiej wypic tak jak mnie :)
No próbuj z tym magnezem zmniejszac dawke mnie gin kazala brac magnez do dzis rano i wieczorem 2 tabletki ale calkiem przestalam brac bo ogolnie dobrze sie czuje no i w sumie jakas dawka magnezu jest w witaminach dla kobiet w ciazy to jest ok
Pisalas o bulgotaniach w brzuchu hmm ja wcale nie zwrocilam uwagi czy ja to mialam bylo bezobjawowo
Ale te nasze dziewczyny sa zajete ostatnio albo ta pogoda nas wykancza hehei nie mamy sil nawet na pisanie ;) :) :) :laugh:
Ja sie musze pochwali.c ze przyjechala moja ciocia z niemiec bardzo sie ciesze bo traktowalam ja zawsze ja moja mame duzo mi prezentow przywiozla i dla chlopcow jak i dzidziusia ja rowniez jej dawalam prezenty duzo radosci mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998596 przez Patuśka
iwkaa ostatnio pisałaś o bulgotaniu w brzuchu ja wczoraj się położyłam to jak mi zabulgotało dwa razy to chyba kazdy by uslyszał hihi tak głośno.. ale to był pierwszy raz i w sumie później juz się nie powtórzyło :)
MoNiQa89 to super że masz miłego gościa ;)

Ja jakoś nie pisze bo u nas ostatnio jakaś cisza to nawet nie ma co napisać :)
Ale pochwale się że wyprałam wszystko, wyprasowałam poukładane już leży i czeka :P ale ile wysiłku mnie to kosztowało haha stanie przy tej desce pozniej plecy dał mi to odczuć :P ale już mam z głowy :)
Ja przez te upały jestem też jakaś niewyraźna .. puchne jak balon masakra dobrze ze teraz zapowiadaja troszke ochlodzenia :)
A dziś żeby nie siedzieć w domu jadę do babci w odwiedzinki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998630 przez iwkaa
jak zmiejszyłam magnez to troche to bulgotanie ustapiło tylko że u mnie non stop tak się działo (całą noc bez przerwy) po prostu miałam juz tego dość
Moniqa fajnie ze masz taką ciotkę ja tez jak chyba każy lubie prezenty dla siebie i dzieciaków i chyba nawet bardziej sie cieszę jak Maja dostaje niż ja :D
Taka cisza się zrobiła na forum że chyba faktycznie niektóre mają lenia na pisanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl