BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #998957 przez patruska91
Hej dziewczyny :)
W końcu trochę ochłody bo już się przez te upały wytrzymać nie dało :)
Ja wizytę mam dopiero 26 już się doczekać nie mogę :woohoo:
Śliczne wybieracie te wózki aż żałuje że mam po córci i nowego nie mogę kupić bo co jeden to ładniejszy :) Ja mam tako jumper i się świetnie prowadził mój tylko dętkę musi wymienić w jednym kole bo dziurę ma .
U nas też imię wybrane Przemuś będzie jak się nic nie zmieni do końca : :laugh:

Patrizia faktycznie duży chłopak pewnie będzie ...Moja mama wczoraj rozmawiała z dziewczyną mojego kolegi z gimnazjum u niej na oddziele leży, jest w 32 tyg i 42 kg wazy aż sie przeraziła myślała ze ona na początku ciąży jest . Brzucha to wcale nie widać podobno 1500g dzieciątko wazy .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998969 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

Miałam dość intensywny weekend i się nie odzywałam za bardzo, ale dziś robię dzień nicnierobienia, tylko do babci na kawę skoczę.

Patuśka bardzo ładne imię, podoba mi się:)

Patrizia wooow, ale duży Twój maluch będzie!!! I super, że od razu zapobiegają ewentualnym komplikacjom, żeby ta bakteria się nie pojawiła, to mega ważne.
No a ja nie wiem ile mój bąbel waży bo się durna zapomniałam zapytać, no i za chwilę będę dzwonić do przychodni żeby się na to USG Dopplera umówić, ale prywatnie, teraz już tylko tak.

Moniqua daj znać koniecznie co Ci gin powiedział!!! A jak synek i jego paluch?

Iwkaa faktycznie Antków jest teraz bardzo dużo, Franków tak samo.

Uff w tym tygodniu czeka mnie glukoza, ale wiem że cytrynę mogę zabrać :)

Dziewczyny kupiłam ostatnio świetną książkę, "Bobas, instrukcja obsługi" - wiem że większość z Was ma już odchowane dzieci, ale i tak polecam:)
Wstawiam zdjęcie :)

Co do wózka - wiem na pewno że chcę mieć pompowane koła, i żeby przednie były zwrotne. I kolor raczej ciemny niż jasny, neutralny. W sumie chciałabym drugie małe mieć dość szybko - razem się lepiej będą chować, tak mi się wydaje, no a poza tym młoda też już nie jestem :p

A w lidlu byłam ale nic już nie dostałam:( a chciałam misiową bluzę - były dla dziewczynek tylko. Jutro pojadę do 2 innych.


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998974 przez MoNiQa89
Bylam u tego gin niestety dostalam skierowanie do szpitala na obserwacje ....moze bede w szpitalu tylko 3 dni musza mi sprawdzic czy to nie saczenie wod plodowych a jesli chodzi o ten bol w nocy to byl juz tak zwany bol party a ja myslalam ze to tak mala sie tylko rozciaga mocno niestety nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998976 przez Patrizia
patuśka Twój wózek bardzo mi sie podoba :D jak na razie nie mam takich długich skurczy pojawiają się ale zaraz przechodzą. Zazdroszcze Ci już tych wypranych ciuszków ja sie w przyszłym tygodniu zabieram za przygotowania :D

agadzie84 to dawaj znać na kiedy masz wizytę? może wtedy Ci powiedza ile mały waży

Dzieki Bogu ciągle u mnie pada od dwóch dni :D temperatura po 17 stopni dla mnie super :D mój "maluch" :P ułożony główką w dół a cały czas miałma wrażenie że jest bokiem tak sie rozpychał jest silny odczuwam te jego wygibasy i czasem aż zaboli ale to piękne uczucie :) Ja już ciuszków nie kupuje tylko śpiworek jeszcze a tak to daje sobie spokój muszę pokupować termometry, chemie, prześcieradła itd ciuszki idą teraz w odstawkę




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998977 przez Patrizia
MoNiQa będzie dobrze nie martw się w szpitalu sie Tobą zajmą i zatrzymaja te bóle i ten wyciek trzymam kciuki z całych sił jeśli tylko będziesz dała rade to dawaj nam znać




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998979 przez iwkaa
Moniqa moje przypuszczenia potwierdziłaś trzymaj się i ściskaj dupsko :) będzie dobrze i nagadaj tam tej swojej kruszynce żeby ci takich numerów nie wykręcała tylko niech sobie tam w brzuchu jeszcze po siedzi!!!
Agadzie Na pewno fajna książka ja się w tamtej ciąży tyle filmików na oglądałam i w szpitalu na czytałam gazet że chyba coś tam jeszcze pamiętam ale napeno Ci się ta książka przyda! Ja tek w późniejszym okresie kupowałam ksiązki na temat wychowania i karmienia co i kiedy wprowadzać dziecku do jedzenia także takie książki to skarb :) Ja tez ide na glukoze czwartek albo piątek jeszcze nie wiem kiedy mi się zechce :) To czekamy na wieści z USG i tzrymam kciuki aby wszystko było dobrze!
Patruska o tak fajnie że w końcu po upałach mam nadzieje że na ten rak już tyle no chyba że jednodniowe będą :) imię ładne a wózki tako faktycznie mają dobre opinie! :)
Patuska czekamy na zdjęcia nowych zdobyczy Ja kiedyś otworzyłam worek z ubrankami od teściowej i musiałam szybko schować żeby się za bardzo nie rozmarzyć takie słodkie są takie ubranka :D Mnie tez czasem dopadają skurcze aż się boje że maluszek wyleci takie parcie no ale niech macica ćwiczy byle nie za często ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998984 przez Patuśka
MoNiQa dokładnie tak jak mówi Patrizia tam się Tobą dobrze zajmą więc trzymamy mocno kciuki żeby wszystko było dobrze ! jak znajdziesz chwilkę daj znać co i jak .
agadzie na pewno wszystko jest dobrze ostatnio moja znajoma rodziła dziewczynke to tez jej mówili że taka malutka drobna a okazało sie że to kawał baby 3400 i 56 cm także nie martw się :)

Patrizia ooo zazdroszczę pogody :P U nas dziś 30 więc nadal mi gorąco ale wieje wiatr więc to zawsze coś :) Ja już ubranek też nie kupuje bo dosłownie tonę w nich jeszcze teraz te dostaliśmy tyle tego że chyba 2 szafy bede musiała kupić tyle ma ubrań :P

iwkaa pokażę buciki no cudowne zakochałam się w nich hehe:) to te całe "emusie" ale boskie :P

Ja dziś znowu troszkę leżałam bo coś mnie brzuch pobolewał i ciśnienie znowu szalało więc nic nie zrobiłam jeszcze . Jakoś ostatnio mam lenia giganta i najlepiej nic bym nie robiła :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998988 przez agadzie84
O kurcze, Moniqua trzymaj się tam!!! Wszystko będzie dobrze, zobaczysz!

Ehh najpierw trzeba znaleźć miejsce gdzie tego całego Dopplera robią, wcale nie tak łatwo o to...
Zarejestrowałam się do jednego miejsca ale 200 zł kosztuje, strasznie dużo, może cos taniej uda się znaleźć no a jak nie to tam pójdę...

Ja już też mam coraz więcej ubrań dla malego, ale w porównaniu z Wami to tyle co nic;)

Patuska w sumie o to ze mały jest mały się nie martwie, bo on nie będzie po kim miał być duży;) ją mam 150 w kapeluszu, mąż też nie należy do wysokich;) chodzi bardziej o to czy nie będzie wskazania do CC, czy wszystko tam ok, bo o ile na początku wychodził termin +/- połowa listopada to teraz jest wręcz na 30 ten taki prawdopodobny. No i ten gin u którego byłam powiedział że dobrze by było to sprawdzić ale też nie jest to badanie obowiązkowe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998990 przez Patuśka
agadzie aa rozumiem ale lepiej dla samej siebie zrobić żebyś była spokojniejsza :) Ja też się klasyfikuję do CC przez te nadciśnienie a biorę proszki i nadal mi skacze no ale nie ważne jak ważne żeby urodzić i żeby było wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998996 przez agadzie84
Ciśnienie mam akurat bardzo dobre, książkowe wręcz:)
Poszukam jeszcze tego badania, może taniej znajdę, bo 200 zł to jak dla mnie w tej chwili naprawdę sporo.

A co do proszków - u mnie tylko tyroksyna i witaminy dla ciężarówek, nic poza tym nie muszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998998 przez Patuśka
No pewnie 200 zł to dużo wcale się nie dziwię że chcesz poszukać czegoś tańszego :)
No u mnie też ciśnienie miałam książkowe a od niecałych 2 mies mam problem z nim ale okaże sie :)
No ja biorę na cisnienie i tez witaminki wiele tego nie ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998999 przez Patrizia
Patuśka buciki boskie :woohoo: a jak po tych tabletkach unormowało sie czy dalej coś szaleje to Twoje ciśnienie?

agadzie84 a co to dokładnie to USG doplera?? chyba mi umknęło

Ale mi sie bąbel wypycha teraz :D :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999001 przez agadzie84
Patrizia to jest takie na sprawdzenie przepływu krwi u mnie i u małego, w macicy u mnie, pepowinie i mózgu dziecka, m.in może byc wskazanie do cesarskiego cięcia,
A wszystko dlatego że powinien być 26 TC a wg USG jest 24...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999002 przez Patuśka
Patrizia różnie to bywa z tym ciśnieniem ale raz jest w miare a raz jak podskoczy to az oczy wychodzą, ostatnio miałam 156 myślałam że padnę ;/ więc zobaczymy co to będzie . Mój mały też szaleje :) a powiedzcie mi wypycha wam brzucho ? Bo mój czasami się wierci, wierci i nagle z jednej strony brzuch maleńki a z drugiej taka bania :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999010 przez Patrizia
agadzie84 czyli to tak jakby badanie połówkowe ja miałam właśnie w PL na badaniu sprawdzane te przepływy i mózg to daj znać kiedy sie umówiłaś na wizyte trzymam kciuki żeby wszystko było oki i maluszek po prostu był z tych drobnych :)

Patuśka może muszą mieć więcej czasu te tabletki żeby tak całkiem wszystko wyrównać, tez tak mam z wyginaniem już tak bardzo to widać mój ma ulubioną prawą stronę zawsze po niej sie wygina :D :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl