BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 8 miesiąc temu #999169 przez Patuśka
MoNiQa wierze że będzie wszystko dobrze ! mała poradzi sobie ! Musicie być dzielne :* lekarze wiedzą co robią . Kurde jak czytam co piszesz to ciarki mnie przechodzą .. :( Jestes bardzo,bardzo silna! trzymam bardzo mocno kciuki za twoją kruszynkę ! To będziemy czekały na zdjęcie Emilki :) Trzymam bardzo bardzo mocno kciuki !!!! :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999170 przez MoNiQa89
Jestescie naprawde kochane dziekuje serdecznie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999190 przez Patuśka
Kurczę cały dzień chodzę i myślę co tam u was MoNiQa . Trzymam kciuki i nie masz za co dziękować po to mamy siebie na forum :) :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999212 przez iwkaa
ja tez nie moge przestać o Was myśleć! Dokłanie po to tutaj jesteśmy żeby się wspierać a nie tylko plotkować! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999214 przez agadzie84
Moniqua kochana dopiero przeczytałam...jestem bardzo mocno z Wami, bądź dobrej myśli, lekarze na pewno wiedzą co robią :* i całe szczęście że była tak szybką interwencja... Trzymajcie się dziewczyny, jestem z Wami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999234 przez MoNiQa89
To jest moja malutka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999235 przez Patuśka
MoNiQa Niestety nie dodałaś zdjecia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999236 przez MoNiQa89
Oj nie wiem czemu nie idzie dodac zdjecia ale tak na szybko to odlaczyli mala juz od respiratora i ma tylko juz podlaczony tlen i monitoring serduszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999237 przez Patuśka
Ooo super ! Dzielna jest Emilcia :) Kurczę trzymam tak mocno za was kciuki ze musi być dobrze !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999238 przez Patrizia
MoNiQa wooow to są świetne wiadomości :D :D :D :D wszystko idzie w dobrą stronę dzielna mała kruszynka trzymajcie sie tam :)\




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999243 przez agadzie84
Moniqua bardzo dobre wiadomosci! A co mówią lekarze? I jak Ty się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999247 przez patruska91
Oj Moniqa jak czytam forum to aż mi się słabo zrobiła :( Trzymam kciuki za malutką żeby wszystko w porządku było ... Oby wszystko dalej szło w dobrą stronę, Emilka silna dziewczynka na pewno da sobie rade ... Ty się kochana dzielnie trzymaj :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999309 przez iwkaa
moniqa super wiadomości silna dziewczynka! napisz co tam u Was dzisiaj?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999416 przez Patuśka
MoNiQa Jak będziesz miała chwilkę to koniecznie daj znać jak się czujesz i jak Emilka oczywiście się czuje, co tam u Was ?
Wczoraj wieczorem się wymodliłam za twoją kruszynkę i bardzo mocno trzymam kciuki oczywiście ! :*

A reszta dziewczyn jak się czujecie ? :)

Ja dziś od rana nic nie robiłam nic nie ruszyłam aż tu nagle telefon od rodzinki mojego Sebastiana że jadą do Warszawy i niedługo wpadną szok i sprzątanie w tempie przyspieszonym.. kurde nie lubię tak ale trzeba było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999420 przez MoNiQa89
Dziekuje za wasze modlitwy kochane chyba pomagaja bo jutro juz pierwszy raz na pol godziny pozwola mi ja zabrac na raczki hahaha tak sie ciesze jest dzielna i bardzo ja kocham za jej sile :):)
Moje dzieci dzis mnie odwiedzili ciagle mowili o emilce a moj Danielek powtarzal non stop tylko nie pozwol zrobic emilce krzywde ani zastrzyku hehe a Natan i jest bardziej taki zamkniety w sobie uczuciowo ale oznajmil mi Mamusiu jak to dobrze ze Emilcia przezyla my ja tak kochamtak
ogladalam dzis zdjecia mojego brzuszka jak jeszcze bylam ciazy z Emilka i troszke mi sie smutno zrobilo ze nie doczekalam sie wiekszego brzuszka ale z drugiej strony juz mam to za soba :):):) z minuty na mute z godziny na godzine wiem i wierze ze bedzie wszystko dobrze :):):):):):):):) dowiedzialam sie dzis ze niekoniecznie bedzie musiala tu zostac 2 miesiace tylko moze ok miesiaca :):) Jest bardzo podobna do mnie az mialam motylki ze szczescia w brzuszku hehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl