BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 8 miesiąc temu #1001897 przez Patuśka
ElizaZ Chyba jest mi to obojętnie jak urodzę ważne zeby było wszystko dobrze . Ale uważam że skończy sie na CC ponieważ moja mama też miała nadciśnienie w ciąży i lekarz pozwolił jej rodzić naturalnie ale źle się to dla niej skończyło bo zapadła w śpiączkę ale Bogu dzięki tylko na 3 dni .. więc ja też będę powtarzać to mojemu lekarzowi zeby mnie nie spotkało to samo . No ale dowiem się bo 9 września mam wizytę i będę rozmawiać z moim ginem :)
Dobrze że u optyka obeszło się łagodnie :)

Ja właśnie skończyłam prasowanie i szczerze mówiąc nogi mi odpadają :P Zaraz robię kolację i odpoczywam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001959 przez iwkaa
ale się rozpisałyście :) juz nadrobiłam Patuska bedzie co ma byc cc nie jest zła :)
Boziu jak dobrze że ja malowanie zrobiłam z w lutym i teraz mamy to z głowy było to z myślą robione ze jak będzie maluszek to juz bedzie gotowe bo teraz w lecie mój M nie ma czasu poza tym przez t malowanie dobra energia powsytała w domu i zaraz po był maluszek :D bo wcześniej to ciężko było.....
Moniqa śliczna ta twoja kruszynka jest taka maleńka i taka słodka niech rośnie silna i zdrowa, a w domu oczywiście tez musisz wiedziec że ją masz fajnie że masz juz na co popatrzeć jak ona jest w szpitalu a ty w domu ale juz niedlugo i bedziecie razem :)
Ja na spanie od 3 dni nie narzekam bo jest ok choc dzisiaj znowu te upały..... no i po co?! JUż mam dość tego ciepła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002020 przez Patuśka
iwkaa Też tak myślę :) ważne żeby wszystko poszło dobrze.
Ja to się wręcz rozpuszczam .. jest mi gorąco okropnie ale podobno ostatnie 3 dni upałów i spadek pogody .. Mnie jeszcze moja Teściowa potrafi wyprowadzić z równowagi w 5 sekund co jej już się dziś udało wiec ze wściekłości jest mi dwa razy bardziej gorąco .. wrrr :/
Wczoraj wszystko posprzątałam więc dziś tylko jakiś obiad i dzień lenistwa :)
Idę wziąć prysznic włączę jakiś film i sie odstresuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002074 przez Patrizia
Ale naskrobałyście mamuśki :D

Nie mam jak na spokojnie odpisać każdej z Was bo mój podopieczny nie daje mi chwili spokoju :P upał straszny ale to ponoć ostatni dzień tak ma byc od jutra chłodniej będę czekać z utęsknieniem no i muszę się pożalić wyszedł mi jeden rozstęp ale długi ma chyba z 5cm mój dzisiaj zauważył :( no nic ważne że jak na razie jeden :P :P uciekamy teraz z młodym na zakupy może uda mi się go jakoś później zająć czymś innym to na spokojnie po odpisuje Wam :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002077 przez MoNiQa89
Witajcie dziewczyny bylam dzis na wizycie kontrolnej u mojej gin sciagla a raczej probowala mi sciagnac szew ktory ciagnal sie przez cala rane od wewnatrz od jednego konca do drugiego oj to byl bol przez to ze bardzo brzydko mi zszyli rane szewek ktory byl pod skora wrosl w cialo za kazdym ciagnieciem prawie ze krzyczalam z bolu krew sie lala w srodku na nowo sie zrobila rana i na dodatek szewek urwal mi sie w trakcie ciagniecia i troszeczke zostal mi w brzuchu bardzo mnie boli w tym miejscu sa teraz 2 opcje albo moje cialo sie przyzwyczai. do tego i nie bedzie z tym walczyc albo za jakis czas pojawi sie ropa goraczka zaczerwienienie wtedy bede musiala isc na stol zeby mi to wyciagli no masakra zobacze jak to sie skonczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002080 przez Patuśka
Patrizia miłych zakupów :) A jedyn rozstepem się nie martw :) ja mam ich chyba ze 101 :P codziennie pojawiaja sie nowe czerwone coraz większe .. dzis zauważyłam ze mam juz nawet nad pepkiem ..

MoNiQa Współczuję .. I mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy i ból przejdzie :)

Kurde ja jakoś dziś się kiepsko czuje .. brzuch coś mnie pobolewa poleżałam troszkę i w sumie lepiej było no ale nie przeleżę przecież całego dnia.
Ale mały fika jak fikał więc się nie denerwuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002084 przez Patrizia
MoNiQa współczuje :/ oby organizm sie przyzwyczaił do ciała obcego unikniesz zabiegu

Patuśka my już po zakupach ale ciągłe gadanie a co jeszcze kupujemy a papier tez a sok a kefir a maka i milion zapytań "a" juz mnie irytwało straszna gaduła z tego Filipa czekaja mnie dłłłłłłuuuugie 3 tyg :P :P a rozstępem się nawet nie przejmuje chociaż miałam cichą nadzieje że się raczej nie pojawią :)

Mój mały też fika zazwyczaj najbardziej rano i wieczorem :D a jeśli chodzi a cc nie mam nic przeciwko temu jeśli ktoś tak woli ale wolałabym rodzić naturalnie ale na wizycie jak mi nadal będzie pojawiać się ta bakteria to chyba bezpieczniej będzie cc muszę pogadać o tym z moją ginką chociaż śmiertelnie boje się tego znieczulenia w kręgosłup :blink: :blink:




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002088 przez Patuśka
Patrizia No czas się przyzwyczaić :D Jak nasze bąble zaczną to dopiero będzie wiele pytań :P
Mi to zupełnie obojętne co do porodu :) A znieczulenie ? uważam że będę taka przejęta tym wszystkim że dobrze go nie poczuje :P no ale u mnie się wszystko okaże :)
A ja dalej sie kiepsko czuje .. to pewnie ten upał :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002095 przez Patrizia
hehe ale ponoć do swojego ma sie cierpliwość :P :P :P teraz uczymy sie literek jaki spokój :D :D :D ja tez ciągle mokra u nas jest 35 stopni masakra wczoraj miałam kiepską noc taka duchota oby dzisiaj było lepiej

Patuśka mnie dzisiaj też jakoś ciągnie tam na dole więc spceru sobie odmówie na plac zabaw pouczymy sie tych literek pzniej ugotujemy obiad na jutro i może jakoś pyknie rodzice po niego przyjadą o 23 30 mam nadzieje że mi sie nie uśnie :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002098 przez iwkaa
Moniqa badz dobrej mysli mi na szczęście po Mai zaszyli super prawie wogole nie widac blizny zrostow nie mam i teraz mam miec ciete w tym samym miejscu minelo juz 5 lat a ja ciagle pamietam ten strach przed sciagnieciem szwow masakra jakas moze tak nie bolalo ale ten bol i obawa ze ktos będzie mnie tam dotykal bylo straszne!
Patrizia doskonale cie rozumie gadanie może człowieka zameczyc i ja tak mam na codzień i czasem brakuje mi cierpliwości niestety
Patuska ja też mam dzisiaj kiepski dzień brzuch mnie nie boli ale czuje takie parcie w dole brzucha i takie dziwne skurcze jak chodze ze staram się leżeć jak się da a do tego upal i jakas chandra mnie dopadla malo nie wybuchne :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002100 przez Patrizia
iwkaa a coś Cie wkurzyło że chandra?? ja mam ostatnio takie złe sny tzn np moja rodzina mówi mi jak ja wyglądam mój unika mnie jak ognia i strasznie mi przykro jest jak się budzę muszę trochę ochłonąć i jest oki ale ogólnie smutno jakoś :(




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002101 przez patruska91
Dziewczyny ja na myśl o cc panikuje, jakoś nie mogę sie przekonać do znieczulenia . Jak sobie pomyśle ze mi igłę w kręgosłup wbije lekarz to przerażona jestem. Mam nadzieje że mały sie obróci i naturalnie urodzę :)
Ja tez miałam nadzieje ze już nie wrócą te upały , bo znowu mi nogi spuchły i ledwo chodzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002103 przez Patuśka
Patrizia No to też prawda :) Więc życzę dużo cierpliwości :) :)

Kurde to widzę że to taki kiepski dzień nie tylko ja mam .. ja też mam jakieś parcie , pobolewa mnie jakoś tak dziwnie ale dziś nic nie robię tylko siedzę bądź leże. A co do pogody to masakra u nas tez 35 stopni obrzydliwie goraco ;/ już mam dosyć tej pogody .U mnie jeszcze jutro 36 i od czwartku spadek temperatury już marze o tych 20 stopniach :P
A mały dziś cały dzien tak szaleje że niedługo to mi brzuch pęknie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002144 przez iwkaa
Patrizia czasem mam taki dzień ze wszstko mnie wkurza a najbardziej obrywasię Mai bo ona jest ze mna a moj to mnie lukiem omija ale coz takie uroki ciazy :)
Patuska moj tez caly dzien szaleje az sie martwie czy tam u niego wszystko ok bo jak się uspokaja to na chwilke ale może po nocy będzie juz lepiej oby bo moj gin na urlopie i jak by co nie mam możliwości do niego zadzw Lepiej zeby takiej potrzeby nie bylo! :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002147 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

Wow ale się rozpisalyscie;)

Patrizia kurcze to masz przeprawę z młodym;) podziwiam, ją w ogóle nie mam cierpliwości do dzieci, i aż się boje jak to z moim będzie...

Patuska, Iwkaa, Patruska91.. Też mam jakieś doły... Chyba dlatego że już zaraz powrót do rzeczywistości i znów ta tęsknota. Niemniej za mężem też się stesknilam ;)

Elizaz w Hiszpanii zaraz będzie rok, 13.10 wyjechałam.

Też ciekawą jestem.jak u mnie z porodem będzie, w sumie w ogóle się staram nie myśleć o tym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl