BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 8 miesiąc temu #1001439 przez Patuśka
O fajne :) popatrzę sobie :)
Ja wstawiłam pranie :D i biore sie za prasowanie pieluch bo ostatanio poprałam flanelowe i tetrowe a tyle tego nazbierałam że troche mi sie zejdzie . Ale najpierw dokoncze herbatkę i ciasteczko zjem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001470 przez Patrizia
Boziu wstyd się przyznać ale ja nadal na kanapie :P zagadałam się ze szwagierką a później z siostrą i tak mi zleciało do teraz ale nie ma tego dobrego trzeba ruszyć zadek :D jakoś mi dzisiaj ciężko taki mam brzuch ciężki już dwa razy go smarowałam bo miałam wrażenie że skóra mi pęknie :D zaczyna się weekend i cisza powoli wkrada się na forum :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001472 przez Patuśka
Ja dziś pomimo lenia posprzatałam, poprałam i zaraz do sklepu idę :) Ale to chyba ten czas się zaczyna lenia na 100 % :P
U nas to w ogóle mało się pisze :P
Ciekawe co tam u MoNiQa i Emilki bo jakoś nie dają znać co u nich .

Kurde to już praktycznie wrzesień i równe 2 mies. do planowanego porodu jakoś teraz ten czas mi się dłuży ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001475 przez Patrizia
Właśnie o tym samym myślałam dzisiaj co tam u MoNiQi ??? długo się nie odzywa......., trochę mnie przeraża to że już tylko 2 miesiące kiedy to zleciało?? maluszek tak mi sie wygina że już dokładnie idzie wyczuć rączkę czy nóżkę takie malusieńkie ale jakie słodkie :D
A u nas mało się pisze bo nas też mało jest strasznie bo chyba z 6 babeczek nas jest tak??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001508 przez iwkaa
jestem i ja :) no tak weekend nadszedl to i czasu brak na pisanie
Ja dokladnie tak jak wy mysle co tam u Moniqi nic nie pisze zapomniała o nas czy nie ma czasu :(
JA walcze z układaniem i segregowaniem ubran po Mai układam je w pudelkasz bbo w yuch workach miałam tragedie niby podpisane ale..... szkoda mówic i jestem na dobrej drodze bo juz połowe zrobiłam i zawsze cos dla maluszka odłoże jakż bluzke czy dresy. JAk zaczęłam sie za to zabierac to sie zastanawiłam gdzie ona w tm wszystkim chodziła tyle tego że szok a jakie słodkie takie maleńkie rózowe sukieneczki :D mam nadzieję że kiedys jeszcze się przydadzą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001537 przez Patuśka
Widzę że wszystkie zaczynają się przygotowywać pomału :)
Ja właśnie wróciłam od mamy trochę pogadałyśmy ale jakaś padnięta jestem :)

Musze poszukać na allegro tego napisu na ścianę z literek imię małego bo tak mi sie to podoba :)
Kurde nie wiem jaki kolor łóżeczka zamówić .. białe ?? czy takie naturalne drewniane ?? jak myślicie ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001544 przez Patrizia
Patuśka mi osobiście bardzo podobają sie białe wszędzie na zdjęciach pościeli to tak ładnie wyglądają ja mam brązowe takie zwykłe z szufladą :) ja też będę kupować literki ale chyba szyte tylko musimy w końcu wybrać imię :P pochwal się jak znajdziesz i zamówisz :) no fajnie już tak zacząć te nasze przygotowania :) już nie mogę się doczekać aż będziemy sie wymieniać zdjęciami kącików naszych maluszków :D :D :D

iwkaa no to musisz mieć ładnie tego po córeczce :D :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001547 przez Patuśka
Ja też szyte jak zamówię to pokaże bo nie jestem pewna jeszcze co do koloru ;) kurde no wlasnie sie tak zastanawiam nad tym łóżeczkiem :P
Wiecie co ? godzinę męczyłam się żeby otworzyć słoik a jak już udało mi się to nie zjadłam bo po 2 gryzach zjadła mnie zgaga i właśnie piję jogurt który musi mi wystarczyć :( :P masakra .. No ale jogurcik i spać bo padnięta jestem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001574 przez MoNiQa89
Witajcie kochane dlugo nie pisalam poniewaz mialam kryzys
Pewnego dnia przyszlam odwiedzic malutka i....bylo zle mala miala problemy z jelitkami zrobil jej sie taki wielki brzuszek tak jak te chude dzieci z afryki non stop miala robione usg brzuszka dlugo nie umieli znalesc przyczyny do tego jej organizm nie przyjmowal pokarmu lekarz mi powiedziala ze jak taki stan sie bedzie utrzymywal to mala nie przezyje bo kazdy czlowiek musi jesc a ona nie umie ...przeplakalam dlugie godziny po 2 dniach dopiero wszystko wrocilo do normy i jest coraz lepiej odlaczyli jej nawet maseczke z tlenem moze dlatego ze ta masaczeka zrobila jej mala rane pod noskiem tak jak wspomnialam wszystko bylo ok do wczoraj gdy przyszlam na oiom zajrzalam do jej inkubatora jej nie bylo cala zbladlam ze strachu weszla siostra i powiedziala ze malutka jest przeniesiona na sale podstawowa poniewaz z jej stanem jest jeszcze lepiej normalnie az motylki poczulam z radosci hehe :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001576 przez MoNiQa89
No w koncu jak jestem w domu to udaje mi sie wstawiac zdjecia hehe dodam ze po ciazy waze 65kg czyli 1.300 tylko przytylam w tej ciazy nikt nie zna przyczyny ze tak szybko sie skonczyla ta ciaza i z takim strachem ciagle slyszalam ze mam sie tylko cieszyc ze nie grubne ale ja juz jestem pewna ze ten maly przyrost wagi w ciazy juz alarmowal bo w kazdej zdrowej ciazy w
aga wzrasta miarowo regularnie a nie stoi cos w tym musialo byc
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001590 przez Patrizia
MoNiQa :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: jesteście już w domu??? wspaniałe wieści chociaż musiałaś wycierpieć swoje ale najważniejsze że mała to mega silna babeczka i nie dała sie tak łatwo :D Kochana wszystkiego dobrego dla Was ale jakie ma bujne włoski ta nasza Emilka :D przesyłam całuski od ciociuni :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: i bardzo bardzo się ciesze że wszystko dobrze u Was :)
No takie wiadomości to ja lubie czytać z samego rana :D :D :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001591 przez Patuśka
MoNiQa O Boże jaka cudowna ta Twoja Emilka !! :kiss: :kiss: schrupałabym ją jak tak patrze hihi a jakie ma włoski :D No prześliczna ta Twoja córcia :) :) Dobrze że już w domu jestes :) a malutka jak już została przeniesiona to znaczy że silna z tej że tak powiem baba która jest mega dzielna ! :) :) Całe szczęście wszystko się ułożyło :) :) super wiadomości z samego rana :) :) No po prostu patrzę na tego twojego okruszka i napatrzeć sie nie mogę ŚLICZNA ! :* :* Trzymajcie się i dużo , dużo całusów dla Ciebie i malutkiej :* :* :* :* I daj nam co i raz znać bo my sie tu martwiłyśmy że się długo nie odzywałaś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001595 przez Patuśka
Patrizia My to ranne ptaszki widzę :D A wiadomości faktycznie super z samego rana :) :)

Co tam macie mamuśki dziś w planach ? :)
Ja śniadanko jak zawsze :P A później się okaże bo jakoś planów nie mam a może kolejny dzien lenia :D :laugh: :laugh:
Kolejna przespana noc mam nadzieje ze już tak zostanie do końca :)
Mały z samego rana się rozpycha :P także sobota zapowiada się miło :) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001605 przez Patrizia
hehe no mamy równy tryb funkcjonowania na to wychodzi :P :P my po śniadanku chyba na zakupy jedziemy zobaczę do tego sklepu dziecięcego :D mój tez sie rozpycha juz taki silny że mi z brzuchem robi co chce :D słonko świeci więc dzisiaj piękna pogoda będzie dobrze wstawi sie jakieś pranko :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001607 przez MoNiQa89
patrizia ja jestem tylko w domku ale codziennie na 4 godzinki przyjezdzam do malej do szpitala trzymam ja na raczkach tule glaszcze ale nie moge jeszcze przewijac jest jeszcze rozebrana tylko w samym pampersie bez ubranek ale to kwestia czasu ona tam moze zostac jeszcze moze niesiac do dwuch
Dziewczyny dziekuje za mile slowa o mojej corci no wloski ma bardzo geste hehe
Moja Emilcia pozdrawia wasze maluchy w brzuszkach hehe :laugh: no rozciagaja sie sie te chlopcy bo juz miejsca nie maja ale im tam jest najlepiej w tych brzucholkach waszych :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl