BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 8 miesiąc temu #1000727 przez Patuśka
iwkaa Oby nie .. współczuję tej bezsenności ciekawe jak dziś będzie u mnie ..

agadzie to ja jutro wypróbuję krem :) I mi sie marzył deszczowy dzień odrazu lepiej :P Dziś mój maluszek ma chyba lenia :( jakoś ruszać mu sie nie chce .. ruszy sie raz na jakiś czas " z laski" no ale może na wieczór się uaktywni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000743 przez iwkaa
to widze żete nasze dzieciaczki leniwe się robią po kolei u każdej Czytałam o tym i faktycznie aktywnośc dziecka spada po 28tyg jak sie za dużo rusza i bardzo energicznie to może cos byc nie tak tak samo jak jest mało ruchów Pytałam lekarza dzisiaj jak jest 10 ruchów na 1godz w najbardziej aktywnym czasie jaki był codziennie tzn rano czy wieczorem to nie ma się czym martwić :) Mój sie uaktywnił juz fika ale nie tak mocno jak kiedyś ale ruchą są ma mało miejsca i dlatego tak się dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1000759 przez Patrizia
Hejka mamuśki :D

Eliza zawsze ktoś tu jest więc zapraszamy do naszeg grona :D

iwkaa zaopatrz sie w wapń bo z tego co pamiętam żelazo bardzo uszkadza zęby a jeszcze takie do picia to już w ogóle, ja już mam skutki obsunęło mi się trochę dziąsło przy dwójce na dole myślałam że to ukruszyłam zęba bo takie uczucie jakbym miała nerwa na wierzchu prawie mnie paraliżowało ale z zębem wszystko oki tylko to dziąsło teraz na nie uważam

Dzieki za pochwały ale muszę poćwiczyć jednak rysowanie idzie mi o wiele lepiej niz malowanie ;P od poniedziałku staje się opiekunką trzymajcie kciuki bo to mała gaduła zamęczy mnie ale to tylko 3tyg więc muszę dać rade :D

Dzisiaj następna wizyta :D Patruska91 czekam na relacje




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000790 przez iwkaa
Patrizia Dzieki za rade :) dasz rade z maluchem ale faktycznie gadanie może człowieka za męczyć cos o tym wiem mam swoją gadułe :) z która zaraz jedziemy zobaczyc małego bąbelka koleżnka urodziła i jedziemy ją odwiedzić Maja jestw siudmym niebie jak jej powiedziałam że dzidzius jest taki maleńki jak bedzie nasz juz nie może się doczekań a picie żelaza zostawiam na później :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000805 przez Patuśka
Mój maluch wczoraj miał lenia pod wieczór już było normalnie a dziś odkąd tylko wstałam że sobie fika :)

Patrizia dasz radę :P a jak szybko Ci czas będzie leciał :D
iwkaa będziesz miała małą pomocnice przy maluchu :)

Dziś przespałam całą noc ale budziłam się chyba z 6-7 razy na siku bo myślałam że pęknę :P I zauważyłam że jak mój ma wolne i kladziemy się normalnie spać to przesypiam cała noc a sama jak jestem to w ogóle nie śpię .. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000814 przez Patrizia
iwkaa ale fajne spotkanie przed Tobą już nie pamiętam kiedy miałam styczność z takim maleństwem :)

Patuśka ja od dwóch dni jakoś pozycji nie mogę znaleźć w łóżku, chyba musze sie znów przestawić bo jak rodzice byli na urlopie to my z mężem spaliśmy na innym łóżku i teraz ciężko sie znów przestawić :)

Mój mały puka dzisiaj do mnie fakt zrobił sie mniej aktywny ale to przez mniej miejsca na pewno ale daje znaki co jakiś czas :D Wrzuciłam pierwsze pranie bąbelka :D na razie kołdra i pościel ni i kocyki, mój mi mówi po co pierzesz ciuszki przecież się zakurzą jeszcze 2 miesiące :P :P No i cały czas nie mamy wybranego imienia :( :( muszę go w końcu wsiąść na rozmowę i koniec kropka do końca tygodnia musi być wybrane już tak mało czasu zostało. Biorę się za sprzątanie i później kawka u koleżanki drukne sobie od razu u niej słówka potrzebne do szpitala i związane z dzieckiem strach mnie oblatuje przed tym wszystkim nie boje sie porodu ale mój język ehhhh




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000820 przez Patuśka
Patrizia to śpijcie na tamtym łóżku :P po co sie męczyć jak można się wyspać :)
Ja też dziś zaczynam ciąg dalszy prania małego :) U nas narazie przystało na imieniu Fabian i się nic nie zmienia :P
Wczoraj leżymy i gadamy z moim zgadało sie o porodzie że to tak blisko a mój na to " blisko a Ty nadal nie jesteś gotowa" wybuchłam aż smiechem :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000870 przez iwkaa
My juz w domu MAja wniebowzięta Trzymła Hubercika na rękach głaskała całowała smoczek mu podawała opiekunka na całego i ciagle teraz pyta kiedy nasz się urodzi :D no to pomoc mam murowana byle by za dużo robić przy nim nie chciała ;)
A ja się dzisisj w końcu wyspałam Patuśka ja wstaje raz na siku i to mi się nie chce a ty az tyle razy!!! boziu chyba bym pampersa założyła :) To tobie męża brakuje do przytulania i spanie murowane jak męża nie ma idź po sąsiada :D Ja tez nie spie jak mojego nie ma ale na szczęście to się zdarza raz lub dwa na rok :)
Ja jak powiedzialam mamie że w październiku zaczne robic pranie to sie śmiała ze za wcześnie :) mysle że ona chyba by za mnie to zrobiła jak była bym juz w szpitalu
Patrizia nie martw sie my tez jeszcze na 100%nie mamy imienia i znając mojego męża postanowi dopiero jak się urodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000889 przez ElizaZ
Patrizia dziękuję za odpowiedz. Czuje się tutaj (mam nadzieję na razie) jak sierotka Marysia.. termin mam na 08-11-2015.. szukałam na początku mam z cukrzycą ciążową, ale żadna z Was chyba nie ma tej przyjemności, szkoda mi bardzo bo właśnie weszłam w 20 tydzień stosowania diety i chętnie bym wymieniła się informacjami. Ale wyczytałam że zaczynasz pranko? sama zastanawiałam się czy nie za wcześnie, ale chyba nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1000893 przez ElizaZ
Czy któraś z mam tu obecnych będzie rodziła w szpitalu na Żelaznej ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000902 przez Patuśka
iwkaa No to będziesz miała małęgo pomocnika z córci :)
No z tym moim sikaniem to masakra :P ale co zrobi? pampersa? na taki wielki tyłek jak mój ? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: hahahah :)
Po sąsiada ? :whistle: o boże :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Tylko czy ten sąsiad by pomógł :P o 2 razy do roku u mnie to jest co chwile jak ma zmianę na noc :P

Mi też wszyscy mówili że za wcześnie ale lepiej wcześniej niż później na biegu :) poza tym ja poprałam poprasowałam i mam już ułożone w kosteczkę w komodzie :D

ElizaZ ja nie mam cukrzycy więc nie pomogę ale dziewczyny jak wejdą to dadzą jakąś radę i wymienią się informacjami :) Ja będę rodzić w szpitalu Bródnowskim :) A będziesz miała córeczkę czy synka ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000907 przez Patrizia
Eliza tak zaczynam prac chociaż tak cichaczem przed mężem hihihi też wole mieć wcześniej zrobione niż później biegać i sie pocić nad wszystkim :) oo właśnie chłopczyk czy dziewczynka??? ostatnio chwaliłyśmy sie brzuszkami więc może i ty sie pochwalisz jak rośniesz :D Ja będę rodzic w Niemczech bo tu mieszkam :)

iwkaa widzisz pomoc już masz zapewnioną :D

Patuśka my sie z moim nie możemy zdecydować jaką komode kupić jak nam sie jakas podoba to za mała a jak funkcjonalna to nie pasuje i masz ci babo placek bede siedzieć dzisiaj na ebay i szukać możne akurat jakaś sie trafi :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000913 przez Patuśka
Patrizia No ja jeszcze malutką szafę będę musiała kupić :) ale to już po remoncie itd. :)

I dziś pierwszy raz siknęło mi z cycka :laugh: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001041 przez iwkaa
Ja tez mam siare juz od dłuższego czasu ale nie dotykam nie wyciskam żeby mocniej nie leciało :)
U mnie dzisiaj 10 stopni pochmurno ale po poludniu zapowiada się cieplej narazie to sie wychodzic nawet nie chce
Zamówiłam kombinezon ten w gwiazdki mam nadzieje że bedzie taki jak na zdj to jest moja pierwsza rzecz kupiona dla maluszka
Na wyprwke polecam wam strone internetową apteki gemini ja bedę tam zamawiac duuuuużo rzeczy :) maja atrakcyjne ceny i z domu sie nie wychodzi Dodam że zamawiałam u nich juz chyba 4 razy różne leki na jesiem zime dla dzieci i dla starszysz. (chyba Wam o tej aptece jeszcze nie pisałam) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001052 przez ElizaZ
Patrizia, Patuśka według doktor w 22 tc. tym razem będzie dziewczynka, synek ma 6 lat. A kto zawita na ten świat to się okaże, hehe. Mam nadzieje że doktor się nie pomyliła zarówno jeśli chodzi o płeć, bo nie powiem nie zaszalałam za bardzo ale coś tam pod dziewczynkę kupiłam...
Ja w zasadzie mam plan wyprania się 2 września jak synusia wyprawię do szkoły a sama będę już na zwolnieniu...tak podpytuję kiedy się zaczynacie szykować chyba bardziej żeby samą się uspokoić i nie panikować. Z Synem wyprałam się 7 tygodni przed terminem...mąż się śmiał że kusze los...no i urodziłam 5 tygodni wcześniej.

Cieszę się że wspomniałyście o mokrym "cycku" mi też poleciało ale trochę się przestraszyłam... to było w 28 tyg. Teraz już nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl