BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 8 miesiąc temu #1001192 przez Patuśka
Posprzątałam, zakupy zrobione ale nadal nie mam siły :( niby odpoczęłam bo poleżałam godzinę ale jestem taka zmeczona i śpiąca że szok będę ze sobą walczyć chociaż do 21 żeby przespać nockę .. Dziś zakupiłam sobie spodnie ciążowe w lumpku za całe 1,99 zł :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001210 przez ElizaZ
Dziewczyny .....chłopcy są superowi... bo mam chłopaczka :) co nie znaczy ze nie chciałabym mieć córeczki, wręcz przeciwnie. Najważniejsze że będzie... oby zdrowe i nic mi do szczęścia więcej nie potrzeba.

Nie wiem jak jest z dziewuszkami, natomiast z chłopcem radzę Wam od początku na każdej wizycie pytać lekarzy o naciąganie siusiaka.Ja nie miałam kogo zapytać..sama jestem trzecią babą więc mama też nie pomogła i ciągle teraz walczymy z maściami i naciągamy ale chyba drobny zabieg nas nie ominie... i już drżę.

Co do Fridy... miałam, byłam zadowolona, ale potem w aptece za namową doktor kupiłam takie cudo co się podłącza do odkurzacza... rewelka. Mały zachwycony był.. ale wyparzyłam i oddałam bo ktoś potrzebował a ja już nie... potem poszłam za ciosem i oddałam wózki, fotelik itd....a potem zobaczyłam dwie kreski hehehe.....mało nie zemdlałam. ... moja połówka również, ale nie dlatego że nie chciałam, mówili że się raczej nie uda...słabe szanse... hehehe... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001216 przez ElizaZ
Patrizia ...oczywiście jeśli nie chcesz nie odpowiadaj..... a dlaczego masz ryzyko wcześniejszego porodu ??
agadzie84 wyczytałam że miałaś robione lub będziesz miała, przepływy.... wiesz dokładnie dlaczego to się robi ????? i czy bierzesz acard lub kleksan ??

Mi dr. ale w szpitalu tylko powiedziała że przepływy robi się żeby sprawdzić czy dziecko dobrze się rozwija... miałam robione w zeszły piątek.. a teraz kolejne za 3 tygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001230 przez iwkaa
Paalinka ja żadnej bazy pod fotelik tzn nosidlo nie miałam i nie zamierzam kupować poźniej przed rokiem kupiłam zwykly fotelik ale mial dobre testy do 16kg a później ten większy zainwestowalismy i kupiliśmy na isofix z dobrymi testami to sprawa indywidualna jak dla mnie do nosidełka nie potrzeba żadnej bazy no chyba że się dużo podróżuje to już inna sprawa
Patuska smoczki super tez mi sie te podobają a za zakupy zapłaciłś nie złą sume :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001233 przez patruska91
Hej dziewczyny :kiss:
Ja po wizycie wczoraj i usg dziś :) szyjka długa zamknięta synuś ma się dobrze wazy 1400g tylko się obrócił i jest ułożony pośladkowo i jak się nie obróci do 35 tyg to będzie cc co mnie troche przeraziło :( Ja od początku ciązy mam 3kg na plusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001237 przez Patuśka
iwkaa no smoczki śliczne ciekawe tylko czy małemu podpasują :) Oj tak sam z siebie się śmiałam z tych spodni :P
patruska91 jejciu .. 3 kg :) a ja pewnie już ze 20 ..A synuś się obróci nie martw się :)

Kurde ja dopiero 9 września mam wizytę już się doczekac nie mogę zeby dowiedziec sie ile wazy mierzy i co tam u niego słychać :) no ale jeszcze troszkę ..

Kończę kolację i kłądę sie bo dziś cały dzień ze sobą walczyłam i szczerze mówiąc zaraz zasne na siedząco :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001238 przez patruska91
Patuśka no tylko 3 kilo na plusie jak do końca ciazy dobije do 60 to będzie dobrze :)
Ja ostatnio jakoś codziennie się taka zmęczona czuje, dzisiaj po południu 2 godziny drzemki ale już padam i też za chwile kładę się spać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001242 przez Patuśka
Kurde super waga :) Ja w ciązy bardzo duzo przytyłam chociaż nie obżeram sie bardzo jem jak jadłam wcześniej no ale będę walczyc po porodzie z ta waga :P
Ja właśnie ze sobą walczyłam bo później w nocy spać nie mogę ..
No to uciekam śpijcie dobrze mamuśki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001263 przez ElizaZ
1 ciąża przytyłam 27 kg :evil: teraz 3 Kg :) a słodką mamą (cukrzycową) w jednej i drugiej.....

patruska91 .... jeszcze maluch może zrobić parę razy obrót więc się nie przejmuj....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001265 przez Lidziun

Patrizia napisał: Eliza u mnie będzie chłopczy i to na 100% bo już tyle razy mi swoje klejnoty pokazał że nie ma innej opcji :) ja już piore chociaż mój mi mówi że za wcześnie ale ja już mam nauczkę nie chce później nie mieć nic przygotowanego tak to popiorę ale wrzucę w worki próżniowe i później wyprasuje :P


Tak z doświadczenia nie warto chować w worki próżniowe uprawnych ubrań bo potem przesiąkając zapachem worka i po prostu śmierdzą, takie moje zdanie, ale zrobisz jak zechcesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001274 przez agadzie84
To badanie dopplera jest właśnie na sprawdzenie przeplywow- u dziecka w mózgu i w pepowinie i u matki w macicy. U mnie akurat była niezgodność wielkości małego z data porodu, po prostu się okazało że zapłodnienie nastąpiło później niż było to szacowane na początku. Ale wszystko jest ok, mały rośnie:) Ale to nie jest badanie obowiązkowe, i jeśli jest wszystko ok to nie trzeba robic- ją niby też nie musiałam, lekarz powiedział że mogę ale nie muszę. Zrobilam dla swojego spokoju.

Muszę zmienić suwaczek ale to jakos w wolnej chwili. I i tak mimo że się zrobię bardziej grudniowa to nie uciekam na grudniowki...przywiazalam się do Was dziewczyny;) wirtualne ale przywiazalam ;)

Patrizia mam zdjęcie bąbla ale niewyraźne za bardzo ... Nawet nie wstawiam bo dużo widać nie będzie...

Patuska uroki lumpeksow no nie?;) też strasznie lubie i zawsze jakąś perełke znajdę:)
Fajne te smoczki! Ja sobie też już wypatrzylam takie z kotami ;)

Patruska91 nie martw się ułożeniem, bo on pewnie jeszcze zdąży zmienić pozycję 100 razy;) mój jest ułożony głową w dół ale też mi dr powiedziała że to się może zmienic;) bądź dobrej mysli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001288 przez Patuśka
ElizaZ wow 27 a 3 to ogromna różnica ! :)

agadzie84 Oj tak za te całe 2 zł opłacało się a szczególnie że to już tylko na 2 mies :)
A smoczki są przeróżne i wszystkie śliczne mi sie jeszcze podobaja takie z tymi wąsami :laugh:

Noc przespana jestem z siebie dumna ;) co prawda godzina 6 a ja już nie spie ale przespałam całą noc i tylko raz budziłam się na siku :D
Teraz na spokojnie śniadanko, herbatka i może jeszcze się położę a jak nie to wezmę się za robotę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001429 przez Patrizia
Eliza wcześniejszy bo ja już raz rodziłam w 34tyg i dlatego istnieje takie ryzyko że też może sie coś wcześniej zacząć oby nie jak na razie jest dobrze. Ja miałam robione przepływy dwa razy raz na połówkowym w PL takie bardzo dokładne a ostatnio na wizycie tylko pępowina i czy łożysko dobrze ukrwione.

Patruska91 i elegancko wszystko z maluchem w porządeczku rośnie w siłę nie martw sie ma jeszcze troche czasu żeby się ułożyć jak trzeba, ale 3kg boziu gdzie tu sprawiedliwość :P :P :P wychodzi na to że tylko my z Patuśka idziemy na całość jeśli chodzi o wagę :P :P :P Patuśka zawsze to we dwie sie będziemy motywować żeby zrzucić te nasze kilkadziesiąt kilo :P

Lidziun dzięki za rade to może odłożę jeszcze na chwilkę to pranie na później jeśli wytrzymam :P :P

Patuśka gratulacje zakupu :D ale jeśli chcecie to mogę Wam polecić fajne leginsy ocieplane akurat jak sie jesień zrobi zamawiałam je na allegro z firmy LUMIDE super się je nosiło bardzo wygodne no ale to tak na marginesie :)

Mój dzisiaj na popołudnie więc zaraz zaczynam szaleć tym bardziej że chyba zaraz popada tak jakoś ciemno się zrobiło :) muszę Wam powiedzieć że na prawdę robie sie jak leniwiec zaczynam wszystko robić mega wolno mały jak sie zaczyna wyginać to czasem czekam na wdechu az skończy troche zaczyna boleć allle dam rade niech się mały pręży i ćwiczy mięśnie żeby szybko z pomocą mamusi wyszedł jak już przyjdzie na niego pora :) jutro jadę do jedynego sklepu dziecięcego (inny mam ponad 40km) jadę obczaić co tam mają i może uda mi się cosik juz kupić :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001435 przez Patuśka
Patrizia Oj tak co do wagi będziemy walczyć :D ja chętnie zobaczę te leginsy bo przecież w nic sie nie mieszcze na te chłodne dni muszę coś zakupić bo będe z gołym tyłkiem codzić ..
O kurde a jakiego ja mam lenia :blink: nic ale to zupełnie NIC mi się nie chce robić ! :unsure:
Mi jeszcze kilka drobnostek zostało a tako to wszystko mam :)
U mnie też pochmurno się zrobiło i coś grzmi pomału to może jakaś burza u nas zawita :) Miałam z siostra jechać do PEPCO ale odechciało się nam :P więc biorę się za robote . :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001437 przez Patrizia
tu masz ale to nie są ocieplane tylko zwykłe fajne maja to że sie nie obierają ja mam dwa koty więc dla mnie to było ważne i są bardzo tanie :) allegro.pl/super-legginsy-getry-ciazowe-...070-i5008577060.html

Też mi się jednak niczego nie chce ide zrobić sobie bułkę wstawię może jakieś pranie i poukładam u siebie w szafie bo tam to już tornado przeszło :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl