BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 8 miesiąc temu #1002148 przez Patrizia
iiwkaa no czasem tak bywa tez tak mam focha bez powodu :D no cóz można nam :) a mały może ma intensywny dzień i sobie ćwiczy :D nie martw sie mamuśka :)

Mój dzisiaj tak wyginał że aż miło teraz odpoczywa :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002150 przez Patuśka
iwkaa Nie no myśle ze lepiej ze szaleją niż jak by nie dawali znać :)
Kurde mój gin też na urlopie ;/ wraca właśnie 9 więc oby wszystko było dobrze :)

agadzie to już taki okres chyba ze mamy takie samopoczucie itd.

Całe szczęście przestał mnie boleć brzuch bo już zaczynałam sie martwic .. Ale przez ten upał czuję się zmęczona a przecież nic nie robiłam :P zaraz kąpiel i spać obym dziś mnie już nic nie bolało .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002152 przez Patrizia
agadzie84 no powiem Ci że miałam parę razy ochotę spakować go i oddać teraz miałam rozmowę na temat pająków i węży gdzie żyją co jedzą jak się nazywają ae na szczęście właśnie spytał sie czy może sie położyć hurrraaa :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Nawet nie wiedziałam że takie małe dziecko może pochłonąć tyle mojej energii :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002155 przez agadzie84
Patrizia o matko bosko:) serio, podziwiam, nie wiem czy bym podolala;)

Mój mały właśnie zaczął gimnastykę chyba :p
Dziewczyny pytanko...jakos jeszcze nie potrafie rozróżnić ruchów jak ma czkawke...jak to odczuwacie ?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002160 przez Patrizia
agadzie84 mój ostatnio ma czkawki to tak jakby albo puknięcia w tym samym odstępie czasowym brzuch mi sie tak rusza i widze abo czasem to tak jakby stukanie tez takie równe odstępy :D ale u mojego długo te czkawki nie trwają, teraz już sie powygina i poszedł spać :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002212 przez iwkaa
Moja panna juz w przedszkolu i powiem wam ze jestem załamana bo jest w sali na 2 piętrze to dla mnie tragedia :( Jak sie urodzi maluszek nie wiem jak ja ją bedę zaprowadzać same schody wózkiem nie wjadę nawet do budynku kilka schodów jest bez podjazdu to dla mnie tragedia :( i do tego wszystkiego jeszcze zima! Przedszkole do którego chodziła jest obok aleduzo dzieci i zabrakło sal a że ona jest w najstarszej grupie dali ich do gimnazjum obok porażka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002214 przez Patuśka
agadzie U mojego też czkawka długo nie trwa ale zazwyczaj to takie delikatne odczucie mam jak by delikatne stuknięcie mniej więcej właśnie w tych samych odstępach :)
iwkaa O kurcze współczuję ale jakoś będzie trzeba dać radę.. Zawsze jak to się mówi na przekór .

Ja dziś miałam całkiem dobrą nockę bo zasnęłąm bez problemu :) tylko te pobudki na siku.. dziś ich naliczyłam 9 !! :huh: po prostu myślałam że oszaleje . Ale wyspać się wyspałam to najważniejsze :) Tylko coraz ciężej mi z brzucholem spać bo przez sen nieświadomie próbuję się rozciągnąć i czasami sie obudzę bo mnie zaboli no ale to nie kontrolowane i małemu nic przy tym nie robię ale jakoś unikam rozciągania .
Ja się szykuję i idę na rozpoczęcie roku do mojej siostrzenicy bo to już 1 klasa :) Ciekawe jak to będzie chociaż Ona jest załamana szkoła :P no ale mam cichą nadzieję że jej się spodoba i będzie chciała chodzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002220 przez Patrizia
iwkaa współczuje ale na pewno znajdzie się ktoś kto pomoże wnieść wózek na 2gie piętro

Patuśka ja na szczęście budze sie tylko raz na siku :) ale za to muszę własnie sie kontrolować z przeciąganiem dzisiaj mnie taki mocny skurcz chwycił nogi że myślałam że sie popłacze rano jak wstawałam to cały czas czuje jak mnie boli

No i dup.......a z dzisiejsza pogodą słońce daje na całego :( :( wrzucę dzisiaj następne pranie małego :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002223 przez Patuśka
Patrizia u mnie też pogoda okropna 36 stopni dziś :( wrócę z rozpoczęcia też biorę się za pranie ale tym razem moje bo troche tego nazbierałam :P
No ja też się staram kontrolować ale człowiek nieświadomie to robi i chyba z przyzwyczajenia ja przed ciążą tylko otworzyłam oczy to tak sie rozciagałam że latałam po całym łóżku :laugh: Ale mały już odkąd wstałam fika więc chyba i On się wyspał :P

wstawię link do łóżeczka powiecie mi którą pościel wybrać ? Bo chciałam dziś ewentualnie jutro zamówić ale jakoś nie mogę podjąć decyzji :P allegro.pl/promocja-kevin-radek-szuflada...iel-i5456519301.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002286 przez iwkaa
Patrizia ja nawet nie biore pod uwagę tego żeby wózek wnosic na to 2 pietro bo raczej trudno by bylo prosic kogos 2 razy dziennie by wniesc i zniesc a to tylko na 2 min bede malego zostawiac na dole bo innego wyjscia nie ma dobrze że sala jest kolo schodów to bedę go slyszec przynajmniej
U mnie tez skwar ale przynajmniej wiatr dośc mocny wieje no ale w domu go nie czuć. Mnie skurcz w lyde łapał codziennie jak brałam więcej magnezu teraz jak biore o połowe mniej to mnie nie łapie już a chyba powinno byc odwrotnie :)
Patuska ja bym chyba wybrała K12 lub k13 Jak zamawiałam pościel dla Mai coś podobnego jak ta twoja stronka tam miałam caly zestaw posciel łóżeczko materac koldra i wiele koloróe pościeli nie było ale byla atrakcyna cena wiec zdecydowałam się na jakąś i byłam zawiedziona bo kolor pościeli był na zdj bardzo wyrażny ale w rzeczywistości bardzo wyblakly To taka przestroga żebys sie nie zdziwiła jak ci to przyjdzie no ale takie jest kupowanie przez internet nigdy nie wiadomo na co się trafi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002296 przez MoNiQa89
Witajcie dziewczynki ja zaraz uciekam do szpitala potulic sie z moja krolowa :side: :silly: :laugh: :)
No pogoda straszna tak cieplo ze masakra :S :S :S
Dzis bylam z moim synkiem pierwszy dzien w szkole i KONIEC WAKACJI WITAJ SZKOLO!!!! :laugh: :laugh: :laugh: Natan strasznie sie cieszyl chyba najbardziej z tych slodyczy co teraz zajada :lol: :laugh: :) no ciekawa jestem jak dlugo ta radosc potrwa :laugh: :) :laugh:
Zycze wam dIewczyny milego dzionka i wytrwalosci w ta pogode
Najlepiej kto nie musi niech siedzi w domku i odpoczywa przy wiatraczku :laugh: :laugh: :laugh: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002302 przez iwkaa
Moniqa ucałuj swoją królewnę od ciotek :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002309 przez Patuśka
iwkaa no ja się trochę obawiam co do koloru ale jedna pościel juz zamówiłam i dotarła taka jak na zdjęciu więc moze i tym razem będzie dobrze :)
MoNiQa Dokładnie ucałuj od nas malutka :) :*

Boże ledwo żyje .. Rozpoczęcie roku zrobili na boisku szkolnym gdzie trzeba było stać na samym słońcu żadnych parasoli ani ławek MASAKRA ! Po wejściu do klasy usiadłam ale dosłownie lało się ze mnie .. Teraz wracałam do domu to aż w głowie mi się już kręciło .. idę wziąć zimny prysznic nastawiam dwa wiatraki na siebie i sie klade bo i ciśnienie mi podskoczyło czas odpocząć z godzinkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002336 przez ElizaZ
Patuśka ja również uważam że wszystko zniosę byle było szczęśliwe zakończenie. Miałam cc i wspominam dobrze, poza zakładaniem cewnika i chodzeniem z nim zanim się nie przyzwyczaiłam... ale to też nie było straszne.Teraz również będę miała cc ale nie myślę o tym zupełnie. Bardziej boję się badań.W piątek jadę na przepływy bo dr. uważa że co dwa tygodnie to max.
Ja również miałam rozpoczęcie na boisku... odczucia mam identyczne... ledwo tam wystałam chociaż było krótko.

Dziewczynki napiszcie co sądzicie bo nie wiem czy ja jestem pokręcona czy mam depresje czy co innego, czy nie uważanie że zerówka obowiązkowa od godziny 06-50 to nie jest przesada??? teraz ok, ale zimą ??? a może ja za dobrze miałam dotychczas i dlatego mi odbija??
Zeszły rok mieliśmy na 8 , jako jedna z nielicznych spóźniałam się w wyjątkowych sytuacjach ...parę minut. Jak np. obejmowałam muszę klozetową na początku ciąży i ciężko było się rozstać :( większość przychodziła późno..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002337 przez ElizaZ
iwkaa a gdybyś brała maluszka na ręce a wózek zostawiała na dole ?? ja będę tak robiła. .. jak przyjdę z dzieckiem ze szkoły to nie wtaszczę wózka na swoje 4 piętro więc będę brała na ręce i tak samo w szkole...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl