BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

9 lata 2 tygodni temu #979365 przez agadzie84
Patrizia na pewno.. mnie cycki już w sumie od dawna nie bolą, może są bardziej wrażliwe ale ogólnie to ich nie czuję aż tak, tyle że są duże.
A w razie czego, masz możliwość podjechania do szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979368 przez Patrizia
no z tym szpitalem to troszke ciezko bo kolo 40km mieszkam na wiosce nic niepokojacego nie czuje moze to mj chwilowy schiz poprzypominalam sobie nieciekawe chwile i mi w glowie namacilo :P juz przestaje napewno jest oki :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979369 przez agadzie84
Hehehehe nie schizuj, będzie dobrze:)
Podobno drugi trymestr jest "miodowy" ;) już go wyczekuję.
To kawałek masz do tego szpitala
Ja jak mam jakieś obawy, albo jak brzuch mnie boli to mówię Małemu Żubrowi (tak tak, nazwa robocza made by mój mąż ;p ) żeby sobie jaj nie robił, bo już za dużo osób na niego czeka;) Pomaga :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #979375 przez Patrizia
tak dla porownania zrobilam sobie przed chwila zdjecie zeby porownac brzuchola ze zdjeciem z tamtego tygodnia :) i musze wycofac jednak rosnie hehe ja tego moze juz tak nie odczuwam jak na poczatku ale brzuch mam jakbym byla w 20tyg :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979376 przez agadzie84
O kurcze, to ładnie:) Ja sobie wczoraj zrobiłam pierwsze zdjęcie, też jakby coś już było widać...ale wstawię jak będzie więcej;)
Ciekawa jestem od czego zależy wielkość brzucha i to, kiedy zaczyna się pojawiać... dla porównania, mojej koleżance brzuch wyskoczył dopiero w 5 miesiącu, natomiast inna w końcówce 3 miała już ładny balonik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979379 przez patruska91
Też wiem coś o poronieniu bo pierwszą ciąże też straciłam w drugiej był też komplikacje bo ciąża była dwu jajowa i jedno poroniłam w czwartym tygodniu do piątego miesiąca plamiłam, całą ciążę wtedy w nerwach przechodziłam :( .Teraz oczywiści bez komplikacji sie nie obeszło bo zaczłam plamić, ale jak narazie ustało na luteinie jestem cały czas. Mnie niestety nadal męczą mdłości i wymioty nic prawie przełknąć nie mogę , wszystkie mocniejsze zapachy mi przeszkadzają.U mnie brzucha nic nie widać a w 12 tydzien wskoczyłam. Usg na drugi tydzien mam i już się martwie czy wszystko w porządku jest :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #979380 przez Patrizia
no ja w pierwszej ciazy napewno mialam mniejszy niz teraz jakos mi w tej drugiej ciazy szybciej rosnie ale czytalam ze tak moze byc bo tak jakby w tej drugiej organizm ma pamiec jak to bylo w pierwszej ciazy i teraz juz wie i sobie robi juz wiecej miejsca i szybciej to wszystko sie tam uklada hehe namieszalam ale mam nadzieje ze zrozumiesz o co mi chodzi :)

A tak wygladam dzisiaj naprawde szybko u mnie idzie :D




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979382 przez Patrizia
patruska91 bedzie dobrze nie martw sie :)

Kurcze ale wielkie zdjecie mi wskoczylo czemu nie jak w pasku na dole taka miniaturka i jak sie kliknie to wtedy sie pokazuje hmmm tylko takie na pol strony :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979384 przez agadzie84
Wow, faktycznie masz widoczny brzuszek!
Ja mam połowę tego;)
Faktycznie, logiczne wytłumaczenie czemu w 2 ciąży brzuch jest większy:)

Patruska91 współczuję tych sensacji:( wiem co to znaczy...ale nie martw się, do 16 tygodnia powinny przejść...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #979385 przez Patrizia
no nie da sie ukryc :) ale dobrze niech rosnie wazne zeby fasolka miala wygodnie :D

No to teraz w poniedzialek wizyta agadzie84 i demoniqe tak?
patruska91 iwkaaa Wy dokladnie kiedy wizyta? ja 12 maja




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979387 przez agadzie84
Tak jest:) na 9.50.. jakoś tak.
A następna 19.05 :)
Jeszcze tylko 2,5 tygodnia i będę w domu...czekam z ogromnym utęsknieniem!
Właśnie, muszę się lekarza spytać czy nie ma przeciwwskazań do latania....czytałam że do któregoś tam tygodnia nawet nie trzeba mieć zaświadczenia, ale wolę się spytać. A czeka mnie lot z przesiadką. A ja tak nie lubię latać :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979388 przez patruska91
Prawdopodobnie w poniedziałek ale mam dzwonić bo może moja Pani doktor mieć wolne a jak jej nie będzie to wizytę mam dopiero 13 maja .
patriziaoj widze ze faktycznie duży masz brzusio , u mnie jedynie jak coś zjem to ciutkę różnicy widać.
agadzia84w poprzedniej ciąży to do około 20 tygodnia mnie mdłości męczyły wymiotowałam trzy razy dziennie i 4 kg schudłam zamiast przytyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979390 przez Patrizia
A ja lubie latac :) do nas szwagierka latala jak byla w 5czy6 miesiacu bez problemu wiem ze w 37tyg juz cie nie wpuszcza do samolotu :P :P kurcze bedziesz w PL to sie wszystkiego wypytasz lekarza to czekam na zdjecia w poniedzialek :)

My tu na listopadowkch tylko cztery jestesmy ciekawe kiedy dolacza inne mamuski :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979391 przez Patrizia
patruska91 biedna a nich ida w cholere te mdlosci tego zycze:) mi na szczescie udalo sie za kazdym razem bez wymiotow :) a co do brzuchola to teraz tez po jedzonku rano jest troszke mniejszy :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979392 przez agadzie84
Patruska91 o masakro :( Współczuję:(

Patrizia, ja nie znoszę startów... zawsze, czy lecę sama, czy z kimś, mam odruch że łapię za rękę osobę obok... automatycznie;/ A potem, jak jestem już w górze to ok, jak jest sygnał że można rozpiąć pasy to się rozluźniam... no i gorzej jak turbulencje jakieś :p Ale nie mam wyjścia, wolę pomęczyć się te kilka godzin w samolocie niż kilka dni autobusem.

Oby wyszło że wszystko ok na tym poniedziałkowym USG...
Pochwalę się, a jakże:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl