BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

9 lata 2 tygodni temu #978961 przez agadzie84
Podoba mi się ten artykuł!!! Czyli jak wezmę camemberta tej firmy i wrzucę go na grilla, to będzie on bezpieczny;)
A taki camembercik z grilla z żurawinką to niebo w gębie :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978962 przez Patrizia
chyba tak bo z Turka napewno jest robiony na pasteryzowanym mleku i takie sa bezpieczne :D a ja nie lubie camemberta wiec mi smaka nie narobilas :P :P ale samym grilem juz troszke tak :) juz mi po glowie chdzi co by tu na kolacje zjesc :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978964 przez agadzie84
Ohh taaak, grill w całej swojej rozciągłości...
Jeszcze jako dodatek do mięsa polecam czosnek z grilla - główkę czosnku zawinąć w folię aluminiową i wrzucić w żar, na jakieś pół godziny, 45 min - aż będzie miękki, trzeba sprawdzić widelcem. Coś pysznego.

Już jestem zaproszona na grilla do znajomych jak będę, i marzenia mi się włączyły;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979045 przez iwkaa
ale was naszło na jedzenie :) matko jak ja bym chciała miec takie zachcianki a tu nic a nic mogla bym caly dzien bez jedzenia chodzic masakra niby mi cos sie pomaży ale za chwile juz odleci masakra kiedy mnie to w koncu przestanie meczyc a tak bym sie chciala czyms objesc pysznym a tu nic
ale choc czasem mi przyjdzie smak na kawke to sobie wypije taka z mleczkiem slabą to jedyny moj rarytas.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979049 przez demoniqe
no ja dobrych wieści po wizycie nie mam :(

dzidziuś urósł ładnie, ma 4,25 cm czyli zaczynam 11 tc, ale niestety ma na karku taką dużą fałdkę. Lekarz mówi, że to może być przezierność karkowa, jeśli tak to jest bardzo duża, bo ok 4 mm a norma to 2 mm. Nie wiadomo czy to błonka z worka owodniowego który jeszcze nie pękł, czy fałd. Nie widać tego bo na usg transwaginalne dzidziuś jest bardzo duży a przez brzuch za mały :)

kolejne usg za tydzień, wtedy stwierdzi gin czy wysyła mnie do kliniki na testy i aminopunkcję ;( nie pozostaje nic tylko czekać....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979051 przez agadzie84
Demonique trzymam kciuki żeby wszystko było ok! Tydzień szybko zleci, i na pewno usłyszysz dobre wieści, bądź dobrej myśli!

Ja od wczoraj znów mam sensacje, w nocy strasznie źle spałam bo cały czas było mi niedobrze, a dziś czuję się jakaś taka wypluta.
A było już tak pięknie... ehh :( Na herbatę miętową i rumianek już nie mogę patrzeć, od kawy mnie odrzuca jakoś, została woda, bo soki zrobiły się za słodkie...
Byle do 2 trymestru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979056 przez iwkaa
Demonique bedzie dobrze musi byc
Kazda z nas ma jakieś ciążowe małe stresy i problemy musimy byc dobrej mysli bo inaczej człowiek by zwariował
Ja dzisiaj czuje się dobrze tzn bez mdlości bo leżenie nadal aktualne rano zaprowadziłam córcie do przedszkola i teraz sie bycze balagan nieziemski ale nic nie robie korzystam z ciszy i spokoju do 14 potem muszę znowu po przedszkolaka i moze cos powoli ogarne Najgorsze jest to ze moja mała chce na plac zabaw ładna pogoda no ale ja nie moge mojego męża nie ma a ona na tym wszystkim cierpi no ale co ja moge musimy to przetrwać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979066 przez Patrizia
demoniqe bede trzymac kciuki najmocniej jak sie da zeby wszystko bylo dobrze trzymaj sie :* najwazniejsze byc dobrej mysli wiem ze to nie latwe majac za soba ciezkie doswiadczenia ale ja to doskonale rozumiem limit zlych chwil sie wyczerpal teraz czekaja nas tylko dobre :D

iwkaa mala da rade dlugo takie Twoje lenistwo nie potrwa ale teraz musisz patrzec na siebie i malenstwo odbijesz malej za jakis czas :)

a ja sie jak narazie dobrze czuje chociaz dzisiaj w sklepie stalam w kolejce do kasy i byla taka powolna baba i mi sie tak cieplo zrobilo myslalam ze zemdleje bo zaczynalo mi sie w glowie krecic na szczescie dalam rade wyprulam ze sklepu jak perszing na swieze powietrze odrazu lepiej :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979068 przez patruska91
Demonique trzeba byc dobrej myśli , mam nadzieje że za tydzień wszystko w porządku z dzidzią będzie.
U mnie dziś też kiepski dzień strasznie mi nie dobrze od wczorajszego popołudnia męczą mnie mdłości i wymioty, jeszcze dziś ból głowy straszny mnie męczy :/ Mąż wziął córcie na zakupy więc chodź troch spokoju i ciszy na chwilę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979081 przez Panika992
Ja byłam na wizycie. Lekarz stwierdził że zarodek się nie rozwija. 2tyg temu 6,6mm czyli 6t4d, dziś13 mm czyli 7t4d...
Na 16 idę do innego.
Dostałam skierowanie na badania do szpital I jeśli się potwierdzi to zabieg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979085 przez agadzie84
Panika... poczekaj do tej następnej wizyty, a nuż lekarz się mylił.. (oby)
Bardzo mocno trzymam kciuki!

Godzina prawie 14 a ja rozmemłana, w piżamie, nic mi się nie chce.
Nic a nic. Wczoraj jednakowoż byłam bardziej aktywna.
Miałam nieodpartą ochotę na kakao, z zimnym mlekiem, zrobiłam, wypiłam, chcę więcej :p
Moja mama każe mi zrobić listę co chcę zjeść jak będę w domu... chyba prościej będzie zrobić czego nie chcę ;)
Fakt że większość rzeczy mogę spokojnie zrobić sama, ale co u mamy to u mamy :silly:
A poza tym, tu nie ma śledzika w śmietanie a la matjas :p A kiszona kapusta którą kupiłam na Gibraltarze i na którą po jej kupieniu straciłam ochotę, w końcu otworzyłam...i jest tak kwaśna że nie mogę zjeść :whistle: Poszła na bigos :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979095 przez Panika992
Nie ma kolejnej wizyty. Skierowanie do szpitala dal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979096 przez agadzie84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979103 przez Patrizia
panika992 ale na 16 idziesz do innego ginekologa tak?? lepiej potwierdzic trzeba sie upewnic daj znac co i jak i trzymaj sie :kiss:

agadzie84 to przybij piatke ja tez lozko rozlozone i wyleguje sie w poscieli :) ale dzisiaj u mnie pogoda do kitu pada zimno 7 stopni brrrr




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #979105 przez agadzie84
Patrizia a u mnie właśnie słońce się pokazało... ale i tak jestem dętka, a tu do szkoły na 19 trzeba jechać... nie chce mi się ale długo już nie byłam, przez złe samopoczucie... i się zastanawiam czy dziś iść czy nie. Nadrobić nadrobię, ale egzaminy w czerwcu.
Dylematy :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl