BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

9 lata 1 tydzień temu #978914 przez demoniqe
ja nie jem tylko tatara i nie piję alkoholu :) resztę jem :) unikam co prawda hamburgerów i kebabów, bo mój żołądek po nich strasznie mnie boli w ciąży.

weselicho super, bawiliśmy się do 2:30 :) do 3:30 usypiałam synka, a o 7:30 pobudka :)

jutro wizyta o 9:30 wkleję nową fotkę. Czekam na wasze :)

kurde musze kupić jakies spodnie do pracy bo się nie mieszczę w pasie. Szukałam na asos.com, ale oni nie mają wysyłki do polski :((((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978916 przez Patrizia
iwkaa uwazaj na siebie dobrze ze ktos byl obok Ciebie bo pewnie jakbys sama byla to jeszcze nerwy by doszly

agadzie84 aa faktycznie teraz sbie przypominam jak mi gin mowil zeby unikac tatara kogla mogla (niestety a luuuubie:) ) cammembert i wszystkie te sery plesniowe

Ja ognie dobrze sie czuje ale musze robic wiekszosc na zwolnionym tempie bo jak sie czasem wyrwie np do szybszego chodzenia albo jak chce szybko cos powiedziec to brakuje mi tchu :P no i wieczorami ostatnio boli mnie glowa tzn mam takie mocne uklucie. U mnie dzisiaj 24 stopnie :D no lato poprostu :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978918 przez Patrizia
demoniqe no to czekamy na fote z jutrzejszej wizyty :D powiem CI ze na allegro sa fajne spodnie albo w H&M mialam spodnie z tej firmy i bylam bardzo zadowolona i moje gratulacje ze jeszcze w starych spodniach smigasz moje juz dawno schowane w szafie :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978920 przez agadzie84
Demonique albo w C&A :)
Ja się przerzuciłam na leginsy albo takie spodnie ze ściągaczami na dole nogawek, z materiału, na gumce, mega wygodne i fajnie wyglądają:) Ja swoje kupiłam akurat w Primarku, ale w C&A też są:)

Ahhh, a taką miałam chęć na tatara...trudno:) Innych rzeczy pojem jak będę w domu:)

A ja fotkę będę miała za tydzień, mam nadzieję że wszystko jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978922 przez Patrizia
no to ja na samymy koncu mam wizyte :) bo 12 maja ide z mezem bo w koncu godzina na ktora mnie wpisala pasuje nam zebysmy mogli razem wejsc :) ciekawe czy bedzie badanie juz przez brzuch czy dopochwowo ale ja juz w 15tyg wtedy bede wiec moze przez brzuchol :)

agadzie84 kurcze wlasnie mi przypomnialas ze mam takie spodnie na gumce z takich przewiewnych :) kurcze a zapomnialam sobie o nich na lato beda jak znalazl :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978929 przez agadzie84
Patrizia właśnie też się zastanawiam czy będę miała na brzuchu czy nie... ale to nie problem, gorzej, że teściowa chce iść ze mną, a ja się trochę z nią krępuję... i muszę jakoś delikatnie to jej wyperswadować. Mąż nie może bo pracuje, to już wolę iść sama.

Te spodnie są rewelacyjne, jeszcze muszę sobie kupić kilka zwiewnych bluzek-tunik i chwilowo garderoba skompletowana:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978935 przez patruska91
Cześć :*
iwkaa tez wiem coś o omdleniach w ciąży, tez ostatnio prawie zemdlałam ale w poprzedniej ciązy też mi cię tak kilka razy stało. Moja Pani doktor kazała mi zawsze przy łóżku coś mieć do zjedzenia najpierw zjeść a po ok.10 minutach wstawać tylko nie gwałtownie . A jak po południu ci się słabo zrobi i masz mroczki przed oczami to od razu kładź się na ziemi i nogi do góry , żeby uniknąć niedotlenienia .
agadzie84 Jeśli chodzi o to czego nie można jeść w ciąży to surowe mięso odpada napewno bo można zarazić sie toksoplazmozom i odpadaja jeszcze surowe jaja i sery pleśniowe.

Ja na razie w większość ubrań się mieszczę , tylko w kilku parach spodni się dopiąć nie mogę :P Ja mam miec usg 4 maja ale mam jeszcze dzwonić bo moja pani doktor może mieć wolne a wizytę 13 mam umówioną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978937 przez agadzie84
patruska91 no to tak jak ja, 4.05 USG:)

Dzięki za wskazówki dziewczyny:) To tatara na 100% nie zjem :(
A jeśli chodzi o sushi? Są jakieś przeciwwskazania? Bo zjadłabym z chęcią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978939 przez Patrizia
agadzie84 sushi tez odpada :P :P :P jeszcze przypomniialo mi sie ze wocow morza powinno sie unikac. OOO i suwaczek wstawiony :)

patruska91 no to macie wizyty lada moment bedzie co ogladac :) na ojej ostatniej wizycie (11tydz) moja fasolinka tak brykala no widok przeslodki :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978944 przez patruska91
Ja już się doczekać nie mogę czy z moim dzieciątkiem wszystko w porządku :)
Patrizia ja jak w poprzedniej ciąży byłam w 20 tyg na usg 3D to doktor nie mógł pomierzyć bo tak się wierciła :D i do tej pory na sekundy usiedzieć nie może :cheer: i jeszcze takie miny stroi i buzi każdemu daje :*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978947 przez Patrizia
patruska91 jaka blonyneczka sliczna :) ja tez juz czekam z utesknieniem na wizyte zobacze moja fasolinke moze uda sie podejrzec czy tam cos widac miedzy nogami :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978950 przez patruska91
A dziękuję patrizia ja w poprzedniej ciązy dowiedziałam się że bedzie dziewczynka jak w 7 miesiącu ciązy byłam dopiero może tym razem szybciej sie uda i mam nadziej że chłopczyk do pary będzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978952 przez Patrizia
ja sie dowiedzialam w 16tyg wiec szybko :) mam taka cicha nadzieje ze teraz tez sie uda :)

Wlasnie nalazylam farbe na wlosy i tak przymierzam sie zeby ogarnac stopy jak taka piekna pogoda to zaraz w japonkach bedzie mozna biegac :) wiec ladne stopki wskazane :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978957 przez agadzie84
Patruska91 śliczną masz dziewczynkę <3 :))

Sushi też nie? Ueeee:( bez owoców morza przeżyję, bo nie przepadam, ale na to sushi miałam cichą nadzieję;)
Ale takiego camemberta jakbym wrzuciła na grilla to też nie? bo nie byłby surowy tylko hmm..."ugotowany" :p
Kombinuję;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978959 przez Patrizia
agadzie84 " nie bylby surowy tylko taki ugotowany" hehehehe no chyba masz na niego ogromna ochote co??? kurcze powiem Ci ze mi mowili zeby unikac ale teraz znalazlam ze te mikkie sery typu brie i camembert z Turka sa bezpeczne tu jest artykuł www.mjakmama24.pl/ciaza-i-porod/ciaza/di...sniowy,203_5083.html ale reki nie dam sobie uciac pisza ze musza byc z pasteryzowanego mleka wtedy gina te bakterie




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl