BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

9 lata 5 dni temu #978547 przez Patrizia
No wlasnie kolezanka tez mi polecila TAKKO Warior mowila ze juz stary bo ona go 3 lata temu miala ale byla bardzo zadowolona, x-lander ma chyba mala gondole w porownaniu do innych ale z wygladu tez mi sie podoba, mieszkam na pierwszym pietrze wiec duzo wnoszenia nie bede miala :) my bedziemy rdzic w zime wiec musza byc porzadne te nasze wozki :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #978548 przez Patrizia
wpadl mi tez w oko Takko mondi :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #978551 przez iwkaa
ja przed kupnem porownywalam te gondole i one wszystkie sa male masakrano ale na szczescie nasze dzieci w zimie nie beda duuuuzzze! :) a na wiosne juz bedziemy powoli zmieniac na spacerowki plusem jest to ze spacerowka rozklada sie calkowicie na plasko i nie ma problemu dla lezacego dziecka.
To fakt te wozki sa pieronska ciężkie ja mieszkam na 4 pietrze i czym predzej zmienialam na parasolke w mieszkaniu ten moj wozek nie byl ani raz! zawsze skladalam go i chowalam do auta. No ale plus jest taki ze ma duze pompowane kola i faktycznie tymi wozkami do lasu mozna pojechac ja nie moglam sie pozniej przyzwyczaic do parasolki ze zwyklymi kolami. Zima bedzie i kola pompowane nie straszne w snieg, no zima bedzie albo i nie bedzie u nas przynajmniej.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu #978552 przez iwkaa
ten tako monodi tez fajny choc jak dlamnie to wszystkie TAKO sa podobne a raczej takie sammee choc pewnie jeden ma byc lapszy od drugiego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 dni temu - 9 lata 5 dni temu #978567 przez patruska91
No ja córcie urodziłam 16 lisopada a wazyła po porodzie 3220 więc zbyt duża nie była i na spacerówkę zmieniłam dopiero w czerwcu :) Więc ja już doświadczenie z zimowym dzisiusiem mam :laugh: i wózeczek zima sie super spisywał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu #978704 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

Ja w sumie jeszcze się nie rozglądam za wózkami itd, za wcześnie, ale bardzo uważnie czytam Wasze rady:)
chyba powracam do świata żywych, mam jakby więcej energii i mdłości w zasadzie ustały:) Drażnią mnie wprawdzie jeszcze niektóre zapachy ale i to pewnie minie:)

A jak u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #978718 przez Panika992
Ja ciągle czuje się pełna, nawet kiedy burczy mi w brzuchu. Apetyt wrócił. Ale hormony robią swoje. jestem cholernie rozdrazniona:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #978741 przez paalinkaa
Na usg widzialam juz serduszko:) zaczynamy 7 tydzien ale obok jest krwiaczek i mam wypoczywac zeby mogl sie wchlonac. Termin mamy poki co na 20 grudnia wiec troche tu nie pasuje;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #978794 przez demoniqe
Witajcie ja po weselichu. Wybawilismy się do 2:30. Wracamy a tu synek się obudził i musieliśmy go usypiać godzinę. Poszliśmy spać o 3:30 a o 7:30 pobudka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #978847 przez demoniqe
dziewczyny nie martwcie się plamieniem... ja plamiłam w 7/8 tc poleżałam 3 dni i przeszło :) zaczynam dziś 11 tydzień :) czuję się dużo lepiej, także i z wami będzie ok!!!

wózek mam x-lander po Kubusiu. Jest bardzo dobry. Trochę ciężki, ale gondola wcale nie jest mała. I tak i tak używa się jej nie dłużej jak 6 miesięcy :)

cieszę się bo w sumie mam wszystko, nie musze niczego kupować oprócz łóżka dla starszego synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #978875 przez Patrizia
Czesc mamuski :)

agadzie84 wiem ze za wczesnie ale mi sie juz tak nudzi w domu a z drugiej strony chce sie cieszyc z tej ciazy :) jeszcze nic nie kupilam ale ogladam :)
u Ciebie juz coraz lepiej widzisz tak jak dziewczyny mowily im blizej drugiego trymestru tym lepiej :)

paalinkaa na swieta prezent w sam raz :) wszystkiego dobrego :)

demoniqe wybawilas sie? dobre jedzonko? pojadlabym takich pysznosci jak na weselach serwuja :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu - 9 lata 2 dni temu #978877 przez agadzie84
Patrizia jednak chyba do końca nie przeszło:( a już miałam nadzieję że to najgorsze się skończyło...chociaż w sumie nie czuję się jakoś strasznie źle, tylko że moje śniadanie długo się dziś nie utrzymało...
W sumie ostatnio się też złapałam na oglądaniu maleńkich ciuszków;) Byłam w Primarku i szukałam czegoś dla koleżanki która ma miesięczną córeczkę no i jakoś mi wzrok poleciał na rzeczy które dla mojego małego (małej?) mi się podobają.

Demonique Ty szczęściaro;) Super że wszystko masz:)
Ahh, też poszłabym na wesele, szykuje mi się jedno pod koniec września, ale nie wiem czy pójdę, raczej nie...w sierpniu jadę do domu na miesiąc, wracam 3.09 i potem już ciężko będzie mi się chyba ruszyć.

Dziewczyny, oświećcie mnie... wiem, że niektórych rzeczy w ciąży nie można jeść. Wolę Was zapytać jakie to rzeczy, bo internety internetami, a Wasza wiedza w tym zakresie jest na pewno bardziej wiarygodna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #978884 przez Patrizia
Tez mam troszke rzeczy z pierwszej ciazy wiec najgorzej nie jest jak tylko pojade do PL to pozabieram :) a moze jakos w maju uda mi sie zawitac ale to jeszcze nic pewnego

agadzie84 kurcze ale zadalas pytanie szczerze to nie wiem czego nie mozna jesc wiem tylko ze wodka i paierosy zabronione a tak to powiem ci ze ja sie normalnie odzywiam staram sie zdrowo ale jak mam ochote na frytke czy kebaba to tez z mila checia zjem :D nie zmienilam swojego jadlospisu ale pczytam moze inne mamuski cos wiecej wiedza :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #978897 przez iwkaa
witajcie a ja wczoraj przezyłam koszmarny dzień jakoś te niedziele są dla mnie pechowe! Wstałam o 7 bo tak moja Majka wstaje zrobiłamsiku wzielam tabletke bo mnie brzuch bolal i sie polozylam z powrotem za godzine ona mnie budzi a ja pionu nie moglam znaleźć takie miałam zawirowania i zrobilo mi sie slabo ze na stojaco chyba bym ze mdlala dobrze ze maz byl obok w pokoju szybko otworzyl okna i zdazyl po miske do lazienki no masakra caly dzien w lozu glowa jak 100kg i mdlosci do polnocy nic wczoraj nie zjadlam nawet tabletki nie moglam polknac co sie z czlowiekiem moze dziac to masakra
a dzisiaj juz ok jem chodze.
depomiqe ja plamie juz 2 tyg jak przejdzie na 2,3 dni tak dalej to nie jest obfite no ale jest i naprawde sie oszczedzam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #978902 przez agadzie84
Iwka współczuję, ja mam dziś spadek formy:( bóle głowy wprawdzie jakoś mnie omijają, ale dziś powróciły sensacje :S

Patrizia frytki czy takie tam to luzik, też jak mam ochotę to jem:) Bardziej mi chodzi o takie rzeczy jak np. tatar czy szynka surowa (mój ukochany jamon serrano ;) ), jakieś camemberty, tego typu rzeczy:) Coś mi się obiło o uszy że właśnie niekoniecznie można to jeść w ciąży będąc, stąd pytanie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl