BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 7 miesiąc temu #1009896 przez Patrizia
Agadzie84 no poleca zaraz te nasze bable kochane




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009897 przez Patrizia
zajecia na basenie fajna sprawa ale ja jednak bym sie nie zdecydowala jakos lapie wszystkie dziadostwa i unikam takich miejsc ale to moje zdanie




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009898 przez Patrizia
wizyta juz niedlugo bedziesz miec usg?

Iwkaa no pare dziewczyn mnie typowalo jako numer 1 a tu prosze hehe jeszcze Eliza przede mna




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009901 przez Patrizia
Eliza wlasnie czemu cesarka tak wczesnie?? To juz za tydzien




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009908 przez iwkaa
niby jesteśmy listopadówki a rozpakowujemy się już w październiku ej na dziewczyny poczekajcie przynajmniej do początku miesiąca potem wyjdzie na to że tylko ja i agadzie bedziemy listopadowe a reszta październik :)
Mój bąbel coś mnie dzisiaj od rana nie pokoi niby się coś rusza a nie rusza w nocy jestem pewna że go czułam ale od kąd wstałam to nie bardzo teraz zjem i go po obserwuje!!! A wczoraj wieczorem myślałam że umrę w końcu zjadłam tą wymarzoną pizze i chyba mi zaszkodziła bo było mi mega nie dobrze po 20 już poszłam spać na szczęście obyło się bez wymiotów ale już się przestraszyłam że to zatrucie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009923 przez agadzie84
Iwkaa mój się dawał we znaki przez większą część nocy i kurde już pobolewa jak tak fika. spać nie mogłam
:p
też czasem tak mam po pizzy że jest mi niedobrze, albo ogólnie jak zjem coś ciężkiego. Albo jak za dużo nabiału.

Patrizia ja tam (tfu tfu) na szczęście nic nie łapię, pewnie też za długo nie pochodzę, ale chociaż trochę wyjdę z domu do ludzi...
Nooo, myślę że mi USG zrobią, ile mały waży, ile ma wzrostu, i niech mi powiedzą że nastawiać się na listopad :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009949 przez ElizaZ
Patrizia napisałaś że zostało Ci 15 dni, więc dopisała że mi 18 ale juz dni mi wyleciało... jestem po Tobie.. a jak będzie to czas pokaże

agadzie84 żle napisałam .. zostało mi 18 dni cc mam na 29-10-2015 jeśli będzie tak jak ustalałyśmy z dr. po ostatnich jazdach do szpitala chciałabym podtrzymać to cc i nie czekać na sn... za dużo emocji. A co liczenia terminu to ja już się w nich gubię też...co lekarz to inaczej liczy.. więc trzymam się swojej dr. i jej wyliczeń.
Dr w szpitalu powiedziała mi jeszcze ze decyzja musi byc zdecydowana moja... jak chce cc to raczej problemów nie będą robić - za duże obciążenie.. a co do blizny to nie ma znaczenia gruba moze popękać a cienka nie więc czy pęknie podczas SN czy nie to się okaże, albo ryzykuję albo nie...

iwkaa no tak Tobie tak jak agadzie84 zostało jeszcze troszkę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010019 przez agadzie84
Elizaz, ale to już i tak niedługo :)
W sumie 2 tygodnie z malutkim haczykiem :) I faktycznie, jeśli masz wskazanie do CC to może będzie lepiej i dla Ciebie i dla malutkiej :)
Eh co do wyliczeń, też się trzymam tej daty wyznaczonej przez lekarzy tu. Ja wiem że się powtarzam, ale czekam na piątek :p

Mój mały się bardzo aktywny zrobił, raz że w nocy dał mi popalić to jeszcze od rana co chwilę harce wyczynia, a mnie boli :p Ale dobrze, niech się rusza ;)
W tym tygodniu jadę kupić sobie jakąś torbę do szpitala, pod koniec miesiąca spakuję i niech sobie czeka na godzinę zero ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010067 przez Patuśka
Czesc dziewczyny :-) u nas dzis cisnienie szalalo znowu .. nie wiem czemu leze caly czas a te cisnienie wariuje . Badania wszystkie okej ale jesli cisnienie bedzie tak szalec i w moczu wyjdzie bialko to robia mi cc a jesli nie to wyjde do domu . Wiec sama nie wiem . Ale mam juz dosyc ciagle chce mi sie plakac jakos tak smutno mi .. :-( a moj maly fika jak szalony chociaz tyle dobrego . dobrze ze to juz koncowka niedlugo urodze i wracam do domu z malym bo juz wysiadam ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010079 przez Patrizia
Patuśka to zostawili Cie jeszcze dzisiaj w szpitalu kiedy masz miec wyniki z moczu?

Ja po wizycie u położnej :) KTG super nie ma skurczów serduszko ładnie bije zgadała mnie też normalnie szyjka krótka miękka i otwarta na palec :blink: :blink: :blink: poród może nie na dniach ale już się zaczynają przygotowania jak to powiedziała powinnam do kulać jakoś jeszcze te 2 tyg :P za tydzień następne badanie zobaczymy czy doczekam :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010086 przez agadzie84
Patuśka o kurczę to się u Ciebie ciągnie i ciągnie :(

Patrizia super że badanie dobrze:)

Kupiłam żeberka żeby mojemu zrobić na środę, ale one jakoś dziwnie mi pachną, niby wyglądają normalnie ale ten zapach...taki jakby lekko nieświeży...zrobiłam w marynacie ale zobaczę jutro, jeśli dalej będą dziwnie mi pachnieć to chyba kupię nową porcję. Nie chcę żebyśmy mieli niepotrzebne sensacje...

Jezu mały dziś jakieś ADHD chyba ma, bo tak mi szaleje że szok, parcie na pęcherz to masakra dziś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010088 przez Patrizia
agadzie84 też myślałam dzisiaj żeby zrobić żeberka tak dawno nie jadłam :) ale jak ci źle pachną to może lepiej nie ryzykować ?? a mały niech szaleje i daje w kośc mamusi :)

Mój coś tak mniej ruchliwy niż wczoraj ale czuje jak mi daje w kość najbardziej nie lubię jak mi tam na dole się kręci takie dziwne uczucie :P :P nie wiadomo czy sie ruszać czy przeczekać :P a teraz mnie męczy zgaga masakra noce już coraz gorsze z boku na bok biodra bolą nie mogę się tak swobodnie wyspać ale już końcówka się pocieszam




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010094 przez agadzie84
Patrizia, racja, zdecydowałam że wywalę jutro i pójdę po nowe, trudno... a jak żeberka robisz? Bo ja kiedyś dawno temu wyrwałam gazetkę z biedronki i tam był przepis na żeberka w miodzie i piwie, zrobiłam raz, zdały egzamin i teraz właśnie tak robię:) A mój bardzo lubi.
Hehe no jak on tak szaleje teraz w brzuchu to co będzie jak już z niego wyjdzie...matko bosko :p
A na zgagę mleko :) albo migdały, ale mi osobiście mleko pomaga, toteż polecam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010106 przez Patrizia
agadzie84 szczerze to bardzo rzadko robię żeberka jak już u mnie goszczą to pospolitej odsłonie czyli dusze je bardzo długo i doprawiam czym uważam i robie sosik :) a w miodzie i piwie nigdy nie robiłam, trzeba by spróbować tak jak chodzi za mną żeby upiec kurczaka na butelce z piwem i też do tej pory nie upiekłam




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010109 przez agadzie84
kurczak na butelce z piwem? O kurczę, brzmi ciekawie :)
Zobaczę sobie na internetach jutro, bo zaraz prysznic i spać, na 11.30 mam szkołę rodzenia z inną grupą, a ja ostatnio uprawiam dość późne wstawanie :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl