BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1010425 przez Patrizia
agadzie84 super pomysł ja chyba też pomyślę nad czymś dla Jasia bo zwariuje z tych nudów tylko pochwal się jak już stworzysz coś dla małego Żuberka :D :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010432 przez agadzie84
Heheh pochwalę, ale pewnie pierwsze dzieło będzie jakie będzie ;) a tych motywów mam mnóstwo, jest w czym wybierać, pewnie na pierwszy raz wezmę coś bardzo łatwego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010439 przez iwkaa
O jejciu zazdroszczę wam tych nudów mi tak leci dzień za dniem a w sumie nic takiego nie robie tylko zwykle onowiazki domowe ale fakt faktem koncowka taka jest ze czlowiek potrzebuje wiecej czasu zeby cokolwiek zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010441 przez Patrizia
a ja z tych nudów to ciągle coś jem teraz zrobię coś nie zdrowego BEZE taka mnie naszła ochota właśnie :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010463 przez Patuśka
Tak mam nowe babki bardzo fajne :-) dostalam juz pierwsza kroplowke i pierwszy zastrzyk .. szczypie okropnie .. ale jeden za mna :-) jeszcze jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010476 przez agadzie84
Iwkaa ojj chciałabym żeby i mi tak leciało ;) bo czasem z nudów idzie zwariować

Patuśka super że masz wreszcie kogoś sensownego na sali :)

Mam wrażenie że brzuch mi strasznie urósł w ostatnich dniach, mój mąż dziś wrócił, zobaczył i że jaki Mały Żubr duży się zrobił ;)
I coś mi w mięsień dupny weszło, normalnie chodzę jak pokręcona, znaczy tak od razu jak wstanę, a potem przechodzi.

Kupiłam sobie materiał do wyszywania krzyżykowego...nie wiem po co mi aż 2 metry, ale to mój kupował, nie zrozumiałam kiedy mówił ile ma być...nawet nie wiedziałam że tu są w różnych kolorach :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010482 przez Patrizia
Patuśka i git jak babki są spoko to i czas szybciej minie :)

agadzie84 pokaż jak wyglądają wzory do wyszywania ciekawa jestem czy dobrze to sobie wyobrażam :) ja już mam nisko brzuchol

Ja dzisiaj tak średnio Jasiu się wygina i daje znać o sonie ale zaczęła mnie bolec blizna po nacięciu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
od razu pomyślałam że coś tam się rozszerza :P :P kurcze teraz to takie schizy będą i takie wyczekiwanie




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010483 przez Patuśka
Czas to tu sie dluzy okropnie ..
A po tej kroplowce jest mi tak goraco ze szok :( glowa to mi eksploduje i czuje kazde uderzenie serca taka rozdygotana jestem okropnie uczucie :-( oby do rana wytrzymac .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010484 przez agadzie84
Patrizia, na materiale nie ma szablonów, to jest rozrysowane w takiej gazecie na temat wyszywania, wrzucam zdjęcie, jak to wygląda :) Czeka mnie trochę liczenia ;) Ale wiem że w Polsce jest np. ten materiał już z wyrysowanym wzorem, to ułatwia sprawę.
sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie :p
No teraz to w każdej chwili się może zacząć u Ciebie!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010487 przez Patrizia
Patuśka dasz rade do poniedziałku zleci

agadzie84 no właśnie tak to sobie wyobrażałam tylko tak jak mówisz tą prostszą wersje czyli że na materiale już jest namalowany wzór :P no to ciotka będziesz miec co robić :)
Ja jak mi się uda robię jutro świeczki zapachowe :D mam nadzieje że ładne wyjdą muszę tylko na zakupy do południa jechać




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010530 przez agadzie84
Patrizia a jak robisz te świeczki? Ja uwielbiam takie zajęcia, mam ogólnie pełno świeczek do ozdobienia, ale zapachowych nie robiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010544 przez iwkaa
Patuska jakCie boli głowa i jest Ci gorąco przy kroplówce tzn że za szybko leci!!!!!! Też tak się czułam dopuki tego nie rozgryzłam lepiej polezeć dłużej a dobrze się czuć także albo poproś pielęgniarke żeby Ci skręciła albo sama to zrób Wiem że co inna pielęgniarka mówi różnie i nastawia różnie ale to napewno przez to! :)
Agadzie ja bym chyba nie miał cierpliwości na takie dziubdzianie :D cholera by mnie wzięła :)
Ja już dzisiaj czuje się lepiej chyba lepiej bo w nocy przynajmniej spałam gardło jeszcze coś tam drapie ale juz nie tak bardzo no i katar trochę się zmniejsza Zjadłam już pół słoika miodu ale chyba najbardziej pomagają mi inhalacje 3x dziennie po 15min to zbawienie W ogóle polecam wam inhalator dla dzieci jak tylko zaczną wam chorować katar czy kaszel bez gorączki od razu zaczynam działać z zwykłą solą fizjologiczną bez żadnego leku! Maja tak zaczęła chorować 2 lata temu i kupiłam w tamtym roku ani razu nie miała antybiotyku! Ważne jest żeby inhalacje zacząć robić zaraz na początku przeziębienia!
Ale wam zrobiłam reklamę :D ale jak matka matce nie podpowie to z kąt ma wiedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010556 przez ElizaZ
iwkaa ja też popieram i polecam każdej mamie :) :) :) też jedziemy teraz na inhalacjach z Jasiem... mamy na szczęście dwie końcówki.
ja nadal ledwo zipię, a najgorsze jest to mam gdzieś przytkany nos i ten straszny szum w uszach... ucho już bez zapalenia ale do doleczenia jeszcze :(
Jasiowi również poszło teraz na uszy.. tornado !!

Patrizia czy to drętwienie rąk poprzedzone jest tak jakby kłuciem igiełkami ?
Ja miałam wczoraj coś takiego że strach mnie obleciał... od południa do ciemnej nocy.. leżałam było ok, wstawałam i od razu kłucie w jednym udzie, przechodzące w drętwienie i szczypanie dosłownie na chwilkę a później nie czułam tego miejsca.. raz tak się wydarłam na głos ze mój o mało zawału nie dostał a ja nie mogłam się poruszyć... położyłam się spać a dzisiaj od rana ok....

Patuśka mi nikt o tym nie powiedział to co pisze iwkaa o kroplówce.. pamiętam że dostałam ich dużo wiec szybko schodziły.. bolało jak cholera... a ból głowy dla mnie nie do zniesienia... Ja niestety 24 przeleżałam... i nie miałam sn bo ciśnienie szalało jak wstawałam, ja również uważam że raczej nie urodzisz sn bo jak wstaniesz to Ci skoczy i zrobią cesarkę...to jest wysiłek a jak Tobie skacze od chodzenia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010561 przez iwkaa
Eliza ja ostatnio do inhalacji zaczełam dodawać olejek OLBAS super sie po nim oddycha a jak MAja ma katar daje kilka kropel na poduszke albo na piżamke i oddycha całą noc noskiem One działają na takiej zasadzie jak te plasterki na zatkany noc AROMACTIV
A z tą kroplówka tak jest sama tak się czułam :) teżkazdy organizm inaczej reaguje ja jeszcze dodatkowo byłam spuchnięta zaczeło się od ręki poźniej prawie cała taka byłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010586 przez Patrizia
Eliza tak mam też takie kłucia a dzisiaj to myślałam że się popłacze tak mnie biodra polały w nocy musiałam pare razy usiąść i chwilke odczekać i tak w kółko nie wyspałam się :angry: a tak to codziennie mam drętwienie rąk później cały dzień mnie palce bolą :) ale ponoć synek może uciskać na nerwy i dlatego też się tak dzieje

iwkaa dzieki za rade z inhalatorem :) jakiś godny polecenia masz?? na dzień dzisiejszy mam tylko fride do ściągania smarków fujjj jak ja dam rade na samą myśl mi niedobrze :P

agadzie84 no u mnie to też będzie pierwsza zapachowa, znalazłam taki mniej więcej opis że trzeba stopić świeczki białą i osobno jak chcesz inny kolor i dolać do nich olejku zapachowego lub takiego jak do ciasta :D póżniej warstwowo nalewać pierwsza warstwa i odczekać do ostudzenia dodać dodatki np ja wrzuce kawę i następna warstwa no zobaczymy czy faktycznie będzie pachnieć zaraz na zakupy uciekam i jak wrócę to się biorę :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl