BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1010589 przez Patuśka
ja nie wiem co z tym moim cisnieniem .. raz za wysokie a raz za niskie dzis mialam 119/55 rece mi opadaja :-( oby do poniedzialku .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010593 przez Patrizia
Patuska niesforne to Twoje ciśnienie ale pomyśl 4 dni i koniec :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ja juz zaczynam czuć taki niepokój :P 12 dni do terminu :blink: :blink:




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010600 przez ElizaZ
Iwkaa olejku nie dodawałam ale wlewam w miskę ciepłą wodę i tam dwie kropelki olejku, stawiam to na szafie i tez pomaga.
A druga opcja która pomaga się uporać to zamiast olejku do wody wsypuje garść majeranku.. podobno pomaga na zapalenia i szybciej wszystko znika.. jest też maść w aptece pod nosek.
Teraz u nas to jest inna bajka bo od 3 lat leczymy się tylko lekami homeopatycznymi... nie dawaliśmy sobie rady z antybiotykami tyle ich było...poszłam za nawową p.stomatolog która leczy tak swoje dzieci u homeopaty i mamy trzy lata bez antybiotyków...

inhalatora SOHO nie polecam... jest doby ale warczy tak że później w uszach szumi.

Patrizia cieszę się bardzo że napisałaś o tych bólach.. ja wpadłam w panikę bo bolało mocno.. dzisiaj nie do południa za to później zaczęła mi znowu noga drętwieć a po tym to miejsce boli... z tym że dzisiaj to czułam jak mała się przy tym rusza... nie mogłam dodzwonić się do dr. a ja się boje tych przepływów i nie wiedziałam czy to się może łączyć ze sobą. Jutro mam KTG i wizytę to zapytam jeszcze ale dzięki bardzo bo się trochę uspokoiłam.
No i mam jeszcze jedno pytanie czy maluchy też napinają Wam się parę razy dziennie tak że o mało brzuch nie pęknie (takie wrażenie) .
Mnie to własnie tak boli że promieniuje na kręgosłup... niby to ćwiczenie macicy ale ja czuję np.dwie górki tarde coś ja np pupę lub ramionka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010606 przez iwkaa
Patrizia ja mam taki www.sklep.kardioline.com/inhalator-t%B3o...s-!!-produkt-17.html był kupiony pierwszy lepszy w aptece bo potrzebowałam na już ale jestem zadowolona mam 2 maski dla dzieci i dorosłych zwykły ustnik i smoczek dla mniejszych Niektórzy przy kupnie sugerują się dźwiękiem ale one niestety ponoc wszystkie głośne są
Fride tez mam pamietam jak przed zastosowaniem zawsze brało mnie na wymioty bllleeeee mój brat stosuje coś co montuje się do odkurzacza brzmi to drastycznie ale dobrze ciągnie i oczywiście nie tak mocno jak odkurzacz ale sobą nie trzeba ciągnąć to taki plus
Eliza o maści majerankowej też mam dobre zdanie choć samego majeranku nie nawidzę!
Mój maluszek tak cały czas się napina czasem aż za krzyczę tak boli lekarz mówił ostatnio że ma mało miejsca mało macica się rozciągnęła i jak tu ma jeszcze urosnąć no nie wiem może moim kosztem będzie bardziej bolało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010608 przez agadzie84
Hej dziewczyny, ale się rozpisalyscie :D
Ja dziś dzień aktywny, bo jakieś zakupy do domu trzeba bylo zrobic, pojechalismy też zobaczyć podłogę do łazienki bo ta co jest to tragedia, naprawde.. Matko ja nawet nie pomyslalam o inhalatorze, chyba bede musiała się rozejrzec.

Mi się też mały wygina, też mam górki na brzuchu, w ogóle jak się rusza to brzuch takie kształty śmieszne przybiera czasem ;) no i też zaczyna bolec przy ruchach, ale najbardziej cisnie na pęcherz..

Wciągnął mnie ten haft krzyżykowy, ale jeszcze cwicze literki :p jak się uda to efekt pokaze później ;)

A już jutro USG!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010617 przez Patrizia
Eliza mój się tak wygina że dokładnie widać nie wiem czy to kolanko czy nóżka ale tak dokładnie jeździ po brzuchu od razu muszę się prostować bo czuje ból nie zawsze ale czuje najgorzej jak potrafi cały dzień wyginać się nad pępkiem i mam wrażenie że to miejsce takie obolałe się robi jakbym dostała wpiernicz :P :P
Dawaj znać jak po KTG jutro :)

agadzie84 super jutro USG ja ostatnie usg miałam w 29tyg i ostatnio jak byłam się zameldować w szpitalu ale to musiałam się mocno powyginać żeby go zobaczyć bo to takie badanie dla nich zerknęli ile wazy czy wszystko ok i tyle, zazdroszcze energii :)

JA po zakupach i siostra na kawke przyjechała miałam robić tą świeczkę ale po pierwsze: nie kupiłam kawy w ziarnach bo znalazłam jedna i to mega drogą :blink: a po drugie głowa mnie cos zaczyna boleć ............ nie wiem czy to pogoda bo od wczoraj zaczęło się mega nieprzyjemnie temp po 3-4 stopnie i leje :(




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010647 przez iwkaa
Patrizia my taka pogode mamy juz drugi tydzien ciezko sie przestawic z tad te przeziebienia to czekamy na swieczke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010648 przez Patuśka
Oj nie nadrobie was na tym telefonie :( u nas dzien zlecial dostalam drugi zastrzyk i cale szczescie ostatni :) wyjeli mi welflon bo mi reka spuchla :/ no ale to juz nie komentuje . Na obchodzie dowiedzialam sie to samo co wczoraj ze czekamy d poniedzialku i od poniedzialku rana zaczynamy dzialac :-) wiec nic nowego :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010650 przez agadzie84
a ja się wciągnęłam w to wyszywanie;) fajne, podoba mi się ;)
Nie wiem czy kota nie będziemy mieli, Juan przyniósł na chwilę od teściowej, a teściowa powiedziała że jeśli chcemy to może zostać u nas ;) fajna taka, pers ale umaszczenie wielokolorowe, wysyłam fotkę ;)

A u nas znów ma się ocieplić, ja już mam dosyć, ja chcę zimno!!!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010656 przez Patrizia
agadzie84 a Ty nie pisałaś wcześniej że będziesz chciała swojego kota do siebie zabierać?? bo jak tak to nie wiadomo czy sie zaakceptują ?? ja sie tak zastanawiam jak to moje kocurki na Jasia zareagują mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. To jak skończysz to sie pochwal :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010659 przez agadzie84
Patrizia ogólnie to myślałam czy mojej niedobrej koty nie przeflancować tutaj, ale jednak nie...tu by była dla niej zmiana klimatu, ubyłyby jej 3 osoby...bałabym się o nią...
A o to jak koty zareagują nic się nie martw :) Na pewno będzie dobrze, na początku pewnie będą oswajać a potem zobaczysz że będą nierozłączni, Jaś i koty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010672 przez Patuśka
Hej mamuski :-) u nas dzien jak codzien nocka kiepska nic prawie nie spalam :( no ale do poniedzialku coraz blizej i coraz bardziej sie boje :p ale jestem tu ponad tydz i schudlam 5 kg :D kurde mam nowe babki na sali ale co jeden przypadek to mnie bardziej przeraza . No ale juz tylko kilka dni i wracam do domu do mojego S bo juz mam dosc psychicznie itd. Jednak dom to dom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010691 przez iwkaa
Wy to macie z tymi zwierzakami jedne koty drugie psy :) a my mamy chomika i to nam wystarcza :D Kiedyś jak mieszkałam w z rodzicami miałam shih tzu ale niestety zginął śmiercią tragiczną fajny był taki kochany ale w bloku nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na kota czy psa ze względów wychodzenia na dwór i bałaganu jaki robią Ale jak będziemy mieć dom to wtedy na pewno się skuszę na jakiegoś sierściuszka :D
Patuśka diete sobie zrobiłąś w szpitalu??? Chudniesz a jeszcze nie urodziłaś :) A noc odeśpisz w dzień w końcu w szpitalu tylko się leży i śpi :)
Ja ostatnio tez w nocy bardziej się wiercę jak śpię nie mogę znaleźć wygodnej pozycji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010741 przez agadzie84
Hej dziewczyny

Miałam USG, mały waży 2300 g, rozwija się prawidłowo i wszystko ok, i szacowana data porodu to jednak 25.11 :)
W sumie to myślałam że będzie mniejszy, szacowaną wagę przy porodzie pani doktor powiedziała że ok 3500 g i zdecydowanie siłami natury, ale nie ma żadnych przeciwwskazań do podania znieczulenia jeśli będę chciała :)
Dziwi mnie trochę że tu nie robią ktg ani nic takiego, ale mam 28.10 wizytę u matrony, więc może u niej.

Mam nadzieję że już ostatni raz zmieniłam ten suwaczek :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010758 przez Patrizia
agadzie84 super wiadomości rośnie żuberek :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl