BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989812 przez agadzie84
Patrizia wow! No po Tobie to widać 100% że w ciąży;) ja mam wrażenie że dalej wyglądam jakbym była po prostu gruba :p
Zdjęcie wstawię później bo przed chwilą oddałam telefon do naprawy (pęknięty ekran) i nie mam jak zrobić :p

Żubr mnie dziś kurczę od rana straszy, miałam jakby małą różową smugę z hmm dołu, teraz już zupełnie normalnie, ale kurczę nie wiem co to mogło być...ani brzuch mnie nie boli, ani nic. Będę dziś u matrony to powiem, mam nadzieję że to nic poważnego, ale poproszę ją żeby mi dała może jakieś skierowanie na szybszą konsultację z ginem...może to przez te upały...kurczę sama nie wiem. Ale wolę dmuchać na zimne.

Patuśka nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze :) Może ta mała już nie zarażała, tylko miała strupki...
Mówiłaś o tym lekarzowi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989822 przez Patrizia
Najlepsze jest to ze wszyscy mi mowia tak delikatnie ze brzuszek juz taki duzy a ja nie czuje sie taka wielka moze za rzadko w lustro patrze zeby sie tak w calosci ogladac :P :P :P

No właśnie agadzie84 mi przypomniała ze jak już sa strupki to sie nie zaraża bedzie dobrze &&

Ale sie zmeczyłam odkurzaniem :P w samych majtasach po chałupie latam bo zaczyna sie parówka :/ dzisiaj barszczyk gotuje ale chyba za duzo wody wlałam bo taki średni wyszedł :( musze o siebie troche zadbac jesli chodzi o ta moja hemoglobine wiecznie na granicy minimum to żelazo

Ale mi kopie :D :D :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989829 przez iwkaa
a to pinda z tej matki normalnie nie wiem co bym jej zrobiła! ja tez miałam ospę ale jak by mnie taka sytuacja spotkała to chyba bym ja opierdzieliła i tez wyszła
Moja koleznka ostatnio miała ospe 27lat i zaraziła sie własnie w przychodni jak była z jedna córka u lekarki a w domu ma maleństwo pól roczne na szczęscie się mała nie zaraziła nie wiadomo jakim cudem no bo cały czas mialy kontakt ze sobą a mimo to nie złapała
Patrizia ładny masz ten brzuszek :woohoo:
u mnie dzisiaj tez zaczeło grzać jeszcze w kuchni spędziłam duzo czasu bo flaczki drobiowe robiłam a to długo schodzi teraz poasowało by to moje dziecię wsiąść na spacer ale tak mi się nie chce jeszcze poten do tego gina
a to mój brzuszek

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989833 przez Patrizia
iwkaa ładny brzuszek tak zgrabny jak sie patrzy :D :cheer: flaczki fuujjj ostatni raz jadłam jak miałam chyba parenaście lat i od tamtej pory nie tknełam ja nie lubie ale za to mój lubi :P nigdy nie gotowałam :P
Daj znac jak po wizycie bedziesz robic usg?




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989844 przez iwkaa
ja jak byłam młoda to nigdy nie jadłam teraz zjem ale domowej roboty innych nie tknęłam jeszcze i nie mam zamiaru ;)
w szpitalu jak byłam to dali nam na obiad żołądki z ziemniakami w jakimś sosie (wtedy miałam mdłości jeszcze) to myślałam że padnę tak mi obrzydziło że myślałam że już flaczków nigdy nie zjem ale jednak zjadłam bo to swojej roboty :lol:
nie mam pojęcia czy będę mieć USG bo ostatnio miałam choć mówił gin że następnym razem płeć potwierdzi to nie wiem ale jak mu powiem to mi zrobi :P
dzisiaj czeka mnie badanie ginek...
dam znać jak będę po wizycie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989882 przez Patuśka
Mówiłam lekarzowi powiedział ze nie ma co sie denerwować bo ta dziewczynka już nie zarażała bo ją wysypało ale i tak się zdenerwowałam bo ludzie to czasami naprawdę nie myślą i tylko człowiekowi podnoszą ciśnienie ..

Brzuszki przepiękne !! Ja zaraz zrobię zdjęcie i wstawię :) Tylko ja przez tą opuchliznę wyglądam przy was jak pączek :P :unsure: No ale co poradzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989884 przez Patuśka
Mój brzucho tak wygląda :) jutro zrobię zdjęcie dalej nie tak blisko to wstawię :) No ale tak jak mówię wyglądam jak dobry pączek :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989898 przez iwkaa
Patuska smakowity ten twój paczek ja taki miałam w 8 miesiącu tamtej ciąży :)
Ja juz po wizycie wszystko w jak najlepszym porządku prócz grzybicy tam... którą gdzieś jakimś cudem załapałam :/ ale mam globulki i ma przejść
Syn(no bo potwierdzony siusiak) fikał jak oszalały nie dał się zmierzyć ani fotki 4D zrobić ale za to kciuka pokazał jutro dam fotkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989957 przez agadzie84
Patuśka to duży chłopak rośnie:)

Mam już wyniki odebrane, wszystko ok, tylko znów muszę powtórzyć na mocz ;/ 3 raz w ciągu miesiąca.
No i tarczyca lekko ponad normę, ale podobno mam się nie martwić. No to się nie martwię. Mam zresztą w poniedziałek lekarza w tej sprawie.
Serca nawet położny (tak, dziś był położny) słuchał przez jakąś maszynkę i bije ładnie.
Aa, i do tej pory przytyłam 6 kg, czyli całkiem nieźle jak na mnie:) W sensie że myślałam że więcej będzie :)


Brzuchem jutro się pochwalę, mam telefon już ale strasznie nie chce mi się ruszać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989969 przez Patrizia
patruśka śliczny brzuszek taki okrągły :D czekam na zdjecie w całości :)

iwkaa teraz to mamy podwyższone ryzyko takich grzybic dlatego ja nawet do basenu nie wchodzę bo własnie w I ciąży miałam grzybice i zaraziłam sie na basenie teraz sobie odpuszczam kąpiele choć często jestem z moim to mocze nogi tylko :P Synek potwierdzony :) i wszystko z nim w porządku to najważniejsze :)

agadzie84 a co masz bakterie w moczu ze tak musisz powtarzać caly czas?? mówisz położny hmmm pierwszy raz sie spotykam z panem od takich spraw :P :P :P fajny chociaz ??? :P :P :P ja na ostatniej wizycie miałam juz 6kg na plusie zobaczymy w srode ile teraz bedzie :) Nie zapomnij zdjecia wstawic :) bedziemy wróżyc z kształtu czy to chłopak czy dziewczyna chociaż ja stawiam na dziewczynę :)

A jak tam imiona jakies macie juz wstępnie ustalone??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990011 przez Patuśka
Dziękuję bardzo :)

Patrizia to super że z małym wszystko ok :)
Ja też pierwsze słyszę ze pan położny :D
My mamy na 99% wybrane Dawid :) więc już chyba tak zostanie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990017 przez iwkaa
problem w tym że ja nie chodzę na basen ani nie korzystam z publicznych toalet i nie wiadomo z kąt to dziadostwo
Agadzie ja na początki nic nie czułam i tez w moczu coś wychodziło dopiero później objawy zaczęłam czuć
w Polsce już coraz częściej spotyka się położników u mnie w szpitalu chyba na razie jeszcze takiego nie ma ale musi być
ciekawie :)
a tu mój urwis pokazujący że wszystko tam u niego w porządku
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990025 przez patruska91
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było ale jakoś ostatnio czasu mi brak.
Ja wczoraj byłam u ginekologa jak na razie wszystko w porządku :) , dzisiaj miałam mieć usg ale moja Pani doktor miała jakiś pilny wyjazd i będę mieć dopiero w poniedziałek . Dzidzia coraz więcej daje o sobie znać.
Piękne dziewczyny macie te brzuszki mój to taki malutki , wczoraj nawet panie które czekały do ginekolog nie mogły uwierzyć że ja w 20 tyg ciąży jestem :(
A jeśli chodzi o wyprawke to ja mam prawie wszystko , czekam tylko zeby sie chłopak potwierdził to pare ciuszków kupie.
A jakich kosmetyków będziecie używać ? Ja np. oliwki wcale nie używałam dla Zosi, tylko oliatum i sudokrem i balsam z ziaji
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990032 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

No z tym moczem to jest tak: zaniosłam raz, miałam mieć konsultację wyników, to lekarz wziął i nie przyszedł, to kazali mi zrobić jeszcze raz żeby na świeżo było. No i wczoraj jak byłam to powiedział że dałam do analizy początkowy a nie środkowy (czyli że muszę dopiero po chwili a nie od razu sikać do tego pojemnika) i że wyniki mogą być mylące.
No to jutro zaniosę.

Patrizia też byłam zaskoczona że pan położny, ale szczerze mówiąc, jakoś lepiej z nim się rozmawiało niż z położną. No i mąż ze mną był wczoraj, bo jeszcze wszystkiego nie rozumiem :p Z tą wagą to mi mówili że mogę przytyć max 12 kg, nie wiem czy nie przekroczę, może się uda...
Wstawiam zdjęcie i proszę o wróżby i przepowiednie;) Hahahah apropo znaków - wczoraj w hiszpańskiej tv leciał program o produkcji naszej polskiej Żubrówki, na co Juan stwierdził że to na pewno znak i że będzie dziewczynka jak nic. No, zobaczymy. Za tydzień się okaże :)

Patuśka, co Ty chcesz, dobrze wyglądasz, żaden pączek:)

Patruska91 poczekaj, wybije Ci:) Moja koleżanka też taka szczuplutka, jak w ciąży była to do prawie 6 miesiąca nic nie było widać, a jak wybiło to porządnie;)

Iwkaa rośnie zdrowo i oby tak dalej :))

A co do imion...dla dziewczynki już ustalone że Maria będzie, a dla chłopaka...nie mamy, mi się strasznie podoba Gabriel i jest zarówno w Hiszpanii jak i w Polsce, a mi najbardziej zależy żeby imię występowało w obu krajach i żeby było takie samo albo bardzo zbliżone w zapisie - nie wiem gdzie przyjdzie nam mieszkać, i nie chcę żeby małe miało przechlapane w szkole przez imię, dzieci potrafią być okrutne.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990036 przez Patrizia
patruśka jest fajna kuleczka :) ładnie wyglądasz w ciąży :)

iwkaa zdjęcie bomba :) w stylu jest dobrze mamuśka :P :P :P fajna pamiatka :)

patruska91 no faktycznie mały brzuch ale widoczny ;) masz przynajmniej wieksze prawdopodobieństwo ze ci sie rozstepy nie porobia :P

agadzie84 u Ciebie tez okrąglutki :D no to weź sie w końcu wysikaj tak jak trzeba :P bo Ci tych badan nie zrobia :P :P :P :P :P

My ostatnio mamy pod względem dwa imiona Norbert i Leon które ja akceptuje bo mąż ciągle do brzucha mówi Eustachy i mnie wkurza później sie śmieje :/ Ide ogarnąć moje włosy obiad mam od wczoraj wiec luzik :) słonko daje czadu sijjjja :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl