BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 10 miesiąc temu #992398 przez Patuśka
MoNiQa89 robię tak :) pomaga na chwilkę :) no ale już bliżej niż dalej :P niechcący dwa razy napisałam do agadze84 a o tych kilogramach miało być do MoNiQa89 wybaczcie jakaś rozkojarzona jestem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992400 przez MoNiQa89
Hehe jest ok Patuśka
:) Ja tez w tej ciazy jestem mega rozkojarzona dzisiaj stoje na przystanku autobusowym czytam rozklad jazdy o ktorej godzinie ma przyjechac autobus czekam z kolezanka czekam czekam nie jedzie co sie okazalo 3 razy patrzylam na ten rozklad ale nie na te godziny totalny odlot te hormony :laugh: :laugh: :laugh: :cheer: :cheer: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992401 przez Patuśka
Oj ja też jestem :)
Muszę się spakować bo jutro jedziemy na wieś do rodzinki :P ale jakoś nie mogę się zebrać w sobie, a tu już coraz później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992402 przez MoNiQa89
W takim razie zycze tobie patuśka udanego pobytu na wsi oj tobie to dobrze hehe :laugh: a ja juz mykam spac zycze wam wszystkim spokojnych snow dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992406 przez agadzie84
A tutaj znów gorąco jak diabli, a tam u teściów gdzie mieszkają taki fajny chłodek i temperatura 25 st ...teraz jest prawie godzina 23 a u nas na zewnątrz 30 st, w domu nie lepiej ... byle do sierpnia.

Moniqua ja chyba nadrabiam pierwszy trymestr;) Bo bywały takie dni że ani rączką ani nóżką, masakra, teraz jak jest już dobrze to jak nowo narodzona ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992415 przez Patuśka
MoNiQa89 dziękuję bardzo :)

agadzie84 u nas wczoraj było moze ze 20 stopni jak dla mnie cudownie:P

Wstałam rano trzeba się ogarnąć i spakować ( bo wczoraj zabrakło mi weny) :P później obiad u mojej mamuśki i koło 16 wyjazd z Warszawy :) troszkę odpoczynku :)
Miłej Niedzieli dziewczyny :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992455 przez agadzie84
Uff mi się może dziś uda też trochę odpocząć od gorąca bo jedziemy do miejscowości w której non stop wieje ;) I ogólnie jest chłodniej.
Od jutra 3 tygodnie i znów jadę do Polski :) Wzięłam zaświadczenie że mogę latać, tak w razie czego, bo niektóre linie wymagają, nie chcę mieć problemów.
Moją kumpelę kiedyś cofnęli, bo nie miała takiego papierka, ale to podobno od linii lotniczych zależy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992466 przez Patrizia
dziewczyny tak na szybko powiem ze podroz przezylam nawet spoko myslalam ze bedzie gorzej dojechalam cala i zdrowa rodzice juz mnie zaczeli paść i pękam az sie boje ile przytyje przez tydzien :) nadrobie was wieczorkiem bede miec wiecej czasu a widze ze juz sie coraz bardziej rozkrecacie pozdrowionka mamuski :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992520 przez MoNiQa89
Patrizia milo ze juz jestes na miejscu no to uwazaj z tym jedzeniem :) wiem jak to jest gdy odwiedzam moich rodzicow na niedzielnych obiadkach hehe :) :laugh: :laugh: :laugh:
Ale jestem padnieta dlugi spacerek z dziecmi sobie urzadzilam plac zabaw itd a teraz jak lerze to czuje ze zyje hihi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992531 przez Patuśka
Ja też tak na szybko :) dojechaliśmy szczęśliwie rodzinka zadowolona ale uciekam spać bo jestem padnięta :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992532 przez MoNiQa89
Dobranoc :) :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992606 przez iwkaa
fajnie dziewczyny że dojechałyscie całe i zdrowe :)
U mnie jak narazie ok brzuch nie boli wczoraj cos troszke pobolewal ale nie wiele i tak sobie pomyslałam czy to nie z nerwów ta sobotę tak przezyłam niby człowiek wie że ma się nie denerwowaća siła rzeczy w środku jest odwrotnie ale jest dobrze :)
Teraz będęplanować wyjazd do krakowa i na Węgry ale musze sprawdzić czy będę się dobrze czuć przez najbliższe dni.
Jak wam minęła niedziela???My bylismy na dniach mojej rodzinnej wsi cały dzien nam zeszło duzo atrakcji dla dzieci koncerty no i fajerwerki na koniec Maja była zachwycona :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #992656 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

Matko jak ja dziś fatalnie spałam. Albo za gorąco, albo jakieś hałasy...no masakra.

Patrizia i Patuśka to się dziewczyny bawcie dobrze :)

Patruska91 a Ty milczysz zagadkowo...nie milcz tak, odzywaj się coś!:)

Iwkaa, super że już lepiej! Mnie czasem brzuch też pobolewa, ale wtedy mówię Żubrowi żeby się nie wygłupiał i działa ;);p A tak serio... to racja, człowiek wie że się nie ma denerwować, ale czasem się nie da.

Moniqua u mnie o spacerku mowy nie ma, jest taki skwar że parę kroków zrobię i cała mokra jestem, a cienia malutko... Ale za to na plaży siedzę, tam jest wiatr i wooooda. A cień sobie robię parasolem, o!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992729 przez iwkaa
agadzie to siedz w domu i sie nie ruszaj no chyba ze na plaze jak ci tam tak dobrze jest! :D
u nas jest juk kilka dni pogoda extra po ok 24stopni mozna żyć :)
A my teraz do lasu idziemy na spacer! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992737 przez MoNiQa89
Oj to ladny bedzie spacerek w lesie tylko uwazaj na kleszcze bo teraz jest epidemia tego robactwa iwkaaa :) :) ja teraz dopiero przyszlam ze sklepu u mnie co jakis czas pada deszcz nie ma slonca wcale ale za to jest bardzo duszno
Dziewczyny powiedzcie mi co ile chodzicie do gin na kontrole ja niestety co miesiac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl