BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 10 miesiąc temu #992321 przez Patuśka
iwkaa na pewno będzie dobrą starszą siostrą :)

Patrizia daj znać jak dojedziesz :)

A ja na chwilkę usiadłam od rana generalne porządki trwają :P sypialnia zrobiona, salon , łazienka i drugi pokój :P jeszcze tylko kuchnia ale chwilkę odpoczynku bo plecy bolą mnie strasznie . Nawet w szafie poukładane :D jestem z siebie dumna :P No to czas zjeść coś na szybko i kuchnia czeka :)

Miłej soboty kobitki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992340 przez MoNiQa89
Patrizia no faktycznie nie daleko :) :) :) :) :) opowiem wam dziewczyny o moim drugim porodzie spokojnie posmiejecie sie :) :) :laugh:
A wiec mieszkalam wtedy jeszcze z mama bo z mezem staralam sie o mieszkanie miedzy czasie dodam ze w 8 miesiacu spadlam z dwoch schodow i polamalam noge w kostce mialam gips nawet dlugo po narodzinach obudzilam sie z perwszym skurczem o 4:15 powiedzialam o tym mamie a ona na spiaco powiedziala mi zebym jeszcze sie okapala ogolila i ja mam obudzic za ok 3 godzinki ok dotarlam do lazienki rozbieralam sie az tu kwestia 5 min dostalam naglych gwaltownych boli skurczy co 30sekund wolalam mame zeby pomogla mi sie ubrac tak mnie bol sparalizowal z racji tego ze mialam noge w gipsie przyjechalo pogotowie dotarlam na izbe przyjec lekaz dyzutujacy leniwym krokiem przyszedl i chcial zaczac ze mna robic wywiad medyczny miedzy czasie polozna sprawdzala na ile palcow mam rozwarcie a tu 9 lekarz z wrazenia wypuscil z rak dlugopis i zaczely sie bole i parcie akcja porodowa trwala od przyjscia na izbe ok 15min i dzidzius na swiecie hehe polozna smiala sie ze ona codziennie chce takue ekspresowe porody a lekarz hehe komus tam jeszcze mowil ze zaraz przyjdzie na kawe ktora mu wlasnie szykowali a tu zonk :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992354 przez iwkaa
Moniqa to faktycznie się nie na męczyłaś tak to można rodzić ja tez mam takie kolezanki co 2 razy stęknęły i dzicko sie urodziło a nie to co ja 17 godz męki i tak nic z tegonie wyszło tylko CC
Ja się dzisiaj strasznie źle czuje od rana jestem strasznie słaba nie dość że wkurzona to jeszcze cay czas brzuch mnie boli nawet tabletki rozkurczowe nie pomagają czekam do jutra jak nie przejdzie chyba pojadę do szpitala. Dzisiaj ani palcem nie kiwnełam cały czas staram się leżeć a le dopiero teraz mam spokój bo mój M nareszcie zajął się dzieckiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992356 przez MoNiQa89
Oj nerwy tez mam caly czas naruszone odpoczywaj duzo iwkaa naprawde lepiej zeby nic sie teraz nie stalo niech dzidzius siedzi jeszcze w brzuszku jak najdluzej. :) :) tez mnie bolalo w tej ciazy tak ok miesiac temu kazali mi brac 2 tabletki nospe gdy bardzo bolalo i mialam kupic sobie magnez z wit b6 tez mialam brac 2 tabletki
Wszystko bedzie dobrze :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992358 przez iwkaa
ja biore magnez 2xdziennie dzisiaj nawet 3x i spasmoline bo nospa jest dla mnie slaba a boje się bardzo bo moja ciąża była zagrożona od 7 tyg i miesiac temu przestałam brac leki na podtrzymanie bo juz bylo ok a tu dzisiaj nie wiem co się dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992361 przez Patuśka
iwkaa nie denerwuj się na pewno przejdzie i będzie dobrze . Ale powiem szczerze że ja po tym sprzątaniu dzis tez się jakoś kiepsko czuje, leżałam 2 godzinki teraz i troszkę lepiej ale to chyba dziś taki dzień .

MoNiQa89 No to fajny szybki poród :)

Ja nie wiem wypowiem się bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem co mnie czeka :P ale mam nadzieję że szybko i najlepiej bez boleśnie :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992364 przez MoNiQa89
Patuśka lepiej juz nie bedziemy pisac o porodach hehe :laugh: musimy myslec pozytywnie i tez mam nadzieje ze wszystkie porody skoncza sie dla nas szybko i latwo
Iwkaa skoro ty jestes w takiej sytuacji czyli ciaza zagrozona i nospa jak na twoje dolegliwosci jest za slaba i bierzesz magnez i tez nie ma efektu nawet po spasmolinie to ja bym dmuchala na zimne i bieglabym tak dla swietego spokoju na izbe przyjec tylko sie zbadac
No przy zwyklych dolegliwosciach nospa przewaznie zdaje egzamin ja w poprzedniej ciazy poszlam tez nie od razu i jak juz bardzo mocno bolalo to zatrzymali mnie 3 tygodnie w szpitalu okazalo sie ze mialam rozwarcie na 2 palce musialam miec zalozony taki krazek ktory chronil aby te rozwarcie sie nie powiekszalo ale na szczescie wsxystko dobrze sie skonczylo teraz w ciazy zaczynalo mi sie rowniez robic podobnie moja gin powiedziala ze za slabo mi tam wszystko trzymie musze brac 2razy luteine i 2 tabletki magnezu rano i wieczor na razie jest tez wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992387 przez iwkaa
ja kiedys duzo brałam no spe przy okresie i teraz organizm juz na nią nie reaguje a na izbe nie chce isc bo napewno mnie zostawia u nas tak jest że przyjmuja na oddzial i wtedy badaja i nie ma zmiłuj trzeba zostac tak dbają zapobiegawczo o kobiety w ciąży dlatego przeczekam do jutra ale cos narazie się powoli chyba uspokaja więc nie będę zapeszać
Ja ostatnio na wizycie mialam troszke szyjke skrócona ale tak bezobaw i boję się żeby dalej to nie poszło a w sumie to nie wiem czy przy tym tez brzuch boli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992389 przez MoNiQa89
Oj iwciaa :( teraz mysle o tobie bo martwie sie ale jak juz pisalas ze troszeczke lepiej sie czujesz to ladnie :)
Tak przy skracaniu szyjki boli brzuch i nawet moga byc odczuwalne skurcze slabsze badz silniejsze ja po takim mocniejszymm skurczu poszlam do gin i od razu mi mowila ze musi sprawdzic stan szyjki ale tu nie wolno mylic ze skurczami tymi zwyklymi przepowiadajacymi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992390 przez Patuśka
MoNiQa89 a piszcie piszcie i tak nas wszystkie to czeka :P

iwkaa dobrze że troszkę lepiej już , na pewno do jutra przejdzie :)

Ja teraz tak patrze w lustro to przytyłam jak pączek i to ogromny :P nogi to mam ogrooooomne :P i szczerze mówiąc nigdy tyle nie warzyłam i ciężko mi się zaczyna chodzić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #992391 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

Wreszcie nadrobiłam ;)

Iwkaa odpoczywaj i się nie stresuj!!! chociaż z tym stresowaniem i denerwowaniem... czasem mam takie skoki że byle co mnie irytuje. ale i tak jest o niebo lepiej niż w pierwszym trymestrze, bo wtedy beczałam z byle powodu...

Moniqua wow, to błyskawiczny poród miałaś! W ogóle póki co staram się o tym nie myśleć;) zacznę bardziej koło terminu;)

My od teściów jednak dziś wróciliśmy, ale było bardzo sympatycznie, dziś byliśmy pozwiedzać Kadyks, i trochę mi się to dało we znaki, padam, a Mały Żubr siedzi cicho, jakoś się dziś nie aktywizował za bardzo.

Patrizia szerokiej drogi i uważaj tam na siebie!

Patuśka u mnie tak samo, pierwsze dziecko, więc też nie mam doświadczenia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992393 przez MoNiQa89
A ile jestes na plusie patuśka? Ja narazie 1kilo 600 :) mnie jak narazie wszystko idzie w brzuszek i nawet mieszcze sie jeszcze w spodnie z przed ciazy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992395 przez Patuśka
agadzie84 ja jak o tym pomyślę to już panikuję haha :laugh: no ale staram sie nie myśleć :)

agadzie84 w tygodniu miałam lekarza i jak się ważyłam to miałam 10 kg na plusie :( a gdzie to do końca :) mam nadzieje ze wiele więcej nie będzie bo mam takie obciążenie na nogi że siadają mi a jeszcze puchną mi stopy jak balony więc to też robi swoje .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #992396 przez MoNiQa89
Agadzie84 to ty tez tak dlugo nie brykaj jak koziolek :laugh: hehe ale zartuje ciesze sie ze spedzilas milo dzionek na atrakcjach :) a ja moja malutka czuje tylko wieczorkami ale kopie juz tak mocno ze mi caly brzuszek szaleje hehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992397 przez MoNiQa89
Patuśka staraj sie lezec z nogami ulozonymi na stosie poduszek i rob kapiele dla stop woda z sola najlepiej chlodna wtedy troszke sie zregenerujesz no mi tez puchna nogi hehe :laugh: jak wkladam stopy do chlodnej wody to licxe do 10ciu zeby sie uspokoic ale potem czuje sie swietnie hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl