BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 10 miesiąc temu #991973 przez MoNiQa89
No niby nie mam Patrizia ale zawsze jest jakies ale hehe:) no mi gin na polowkowym powiedzial ze tak ladnie nozki rozlozyla i widac nawet wargi sromowe prawa i lewa hehe te badanie polowkowe robilam prywatnie u innego gin kiedy przyszedl moment pokazania mojej prowadzacej gin nic na poczatku nie mowilam a ona usmiech od ucha do ucha i pierwsza mi powiedziala.
O KOGO MY TU MAMY DZIEWCZYNKE HEHE :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #991980 przez patruska91
Ja jakoś do tego mojego chłopca nie jestem przekonana :)
Dodam wam zdjęcie jak w 5 miesiącu ślub brałam 16 lipca też malutki brzusio miałam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #991981 przez agadzie84
Patrizia ja w słońcu to nawet tak średnio lubię, za gorąco mi;) tyle tylko żeby nieco przeschnąć ;) ale kąpiel w morzu musi być!

Moniqua u mnie powolutku się chyba ruchy zaczynają, czuję takie jakby mrowienie w brzuchu...w sumie końcówka 20 tc, powinno się już coś dziać;) Ale się nie denerwuję, wszystko w swoim czasie, a że z USG wynika że wsio ok to tym bardziej:)


Ja rzuciłam palenie 8 dni po zrobieniu testu - musiałam stopniowo, zwłaszcza że paliłam kilka dobrych lat i z dnia na dzień byłoby ciężko, nawet matrona mówiła że jeśli palę dużo i długo to lepiej stopniowo....też kwestia że zaczęło mnie odrzucać. Siebie mogę truć, małego nie będę. Ale w dzień jak zrobiłam test, z tych emocji wypaliłam więcej niż zwykle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #991982 przez Patrizia
mój też wstydliwy nie był i w 19tyg dowiedziałam się ze mam chłopaka :) ja teraz tez robie połówkowe w PL prywatnie bo tutaj to według mnie maniane odwaliła szybko posprawdzała i nawet nie wiedziałam ze zrobiła mi połówkowe na szczęście jeszcze wizyta za 5tyg i później juz z położną :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #991985 przez Patrizia
patuska91 faktycznie nic nie widac ze to piaty miesiac był :) szczesciara :) ładnie wyglądasz :)

agadzie84 to fakt tez słyszałam ze lepiej stopniowo bo takie nagle rzucenie tez nie jest dobre ważne ze teraz nie palisz :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #991988 przez MoNiQa89
patruska91 nono piekne zdjecie i tak ladnie wystrojona :) :) jesli chodzi o ksztalt brzuszka tobwiele kobiet ma co ciaze taki sam a rodza naa przemian i chlopca i dziewczynke poprostu to taka uroda i uklad budowy ciala ja teraz mam taki sam brzuszek jak przy chlopcach a gin stwierdzil zevto dziewczynka wiec chyba nie ma reguly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #991989 przez agadzie84
Patruska91 porycz sobie ;)
Ja przeryczałam większość pierwszego trymestru, o byle co, a jak ktoś mnie wkurzył albo się zdenerwowałam to już w ogóle ;) Teraz zresztą też mi się czasem zdarza poryczeć, czy mam powód czy nie.
Faktycznie w ogóle nie widać na zdjęciu że byłaś w 5 miesiącu ciąży! :blink:

Moniqua ja mam 6 na plusie już.
Co do płci..hmm. Mieszkam w Hiszpanii i tu w ogóle inaczej opieka wygląda... ciążę prowadzi położna albo i nawet lekarz rodzinny, ginekologa widujesz przy USG lub w nagłych wypadkach...a jeszcze język, cały czas się uczę no i niestety wszystkiego nie rozumiem...ale że el chico skumałam ;) pokazywała mi siusiaka, jajka, no i też dopiero teraz w 20 tc się dowiedziałam że chłopak :)
Ale w sierpniu mam wizytę w PL u swojej ginki i wtedy po polsku usłyszę że chłopak ;) To będę miała pewność na 1000% ;)

Patrizia ahh ale Ci fajnie, ja uwielbiam te przygotowania przed wyjazdem do PL :D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992019 przez Patuśka
O kurczę ale się rozpisałyście :P Ale już wszystko nadrobiłam :)
Patruska91 pięknie wyglądałaś :) a co do płaczu to ja czasami też mam takie dni :) czasami jak mój coś powie co mi nie pasuje to zaczynam płakać :P ale lepiej popłakać niż trzymać wszystko w sobie :) a co do zdjęcia i brzuszka to faktycznie nie powiedziałabym że to 5 miesiąc ale na pewno niedługo jak zacznie rosnąc to będzie mu sie ciężko zatrzymać :))

Moniqua co do kilogramów to u mnie jest 10 na plusie :)
Co do płci jestem pewna na 100 % ponieważ byłam prywatnie w 16 tyg i powiedział mi juz wtedy na 99% że to chłopak i później robiłam prywatnie połówkowe to potwierdził ze chłopak i później u mojego gina i on też potwierdził że chłopak więc mam pewność bo w końcu 3 lekarzy nie mogłoby się pomylić :P
A ruchy czuję i to bardzo :) wierci się, fika cudowne uczucie :) I codziennie miedzy 5-6 budzi mnie na jedzenie :)

Patrizia fajnie że masz niedlugo te USG ja to uwielbiam chodzić i oglądać małego ale teraz nie wiem nawet za ile będę miała pewnie za 3 tyg. dopiero sama sobie pójdę prywatnie :)

agadzie ja jak zrobiłam test to też wypaliłam troszkę ale wieczorem usiadłam i się zastanowiłam co ja robię i czemu palę :) wstałam rano zapaliłam jeszcze jednego i od tamtej pory nic zero az jestem w szoku bo starałam się wiele razy rzucić i mi nie wychodziło a tu z dnia na dzień :P ale dla takiej motywacji to widzę wszystkie rzuciły te śmierdziuchy :) :P

Chyba nic nie pominęłam :) :)

A wiecie co ja zrobiłam w nocy ? wstałam do łazienki i u mnie jak się wchodzi to stoi pralka zrobiłam co miałam zrobić a jak wychodziłam to byłam taka zaspana że mało się nie zabiłam .. jedna nogą uderzyłam w ścianę ( myślałam że palce połamałam ) drugą kolanem w pralkę , i odruchowo rękoma złapałam brzuch .. no po prostu ja to jakieś chodzący kaleczniak :p ale całe szczęscie brzucho cały ręce poobijane i tylko paluszek boli mnie u stopy :P hahaha teraz się z tego śmieję ale w nocy usiałam przerażona .. i stanęłam w lusterku i oglądałam brzuch czy nic się nie stało . Bogu dzięki nawet nim nie dotknęłam niczego . No taki ze mnie kaleczniak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992033 przez iwkaa
pAtuska to ty uwazaj w nocy żebyś się "nie zabiła" :)
Patuśka91 kazdy ma czasem gorszy dzien zacisnij zęby i olej to ja zawsze tak robie że mi to lata i szybciej przechodzi bo jak pokażesz ze sie martwisz bedzie gorzej!
Patrizia to miłeg pakowania :)
Ten moj suwaczek juz mnie wkurza na maxa razmam 20 tydz raz 19 i 4dni cos z moja data nie tak?? :)
Moniqa ja bylam nastawiona na dziewczynke od samego poczatku jak w 16 tyg dowiedziałam sie ze to chlopiec to przez tydzien musialam sie z tym oswajać taka byłam zaskoczona i co najgorsze chyba rozczarowana ale już jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #992052 przez agadzie84
Cześć dziewczyny

Patuśka, ja się ostatnio na ulicy na coś zagapiłam i wywaliłam się na szczęście na bok a nie na brzuch :) Łokieć sobie zdarłam :p

My dziś znów do teściów...;/ Chociaż w sumie dawno nie byliśmy, ale jakoś nie mam ochoty tam jechać.
Znów mnie wszyscy będą po brzuchu macać, tak o, a ja tego nie znoszę.

Nic, byle do niedzieli.
Potem już chyba do wyjazdu mnie tam nie będzie :D

Iwkaa mi się też suwaczek zbuntował kiedyś, weź sobie zrób jeszcze raz i skopiuj linka, może coś da.

Patrizia a Ty dawaj znać jak dojedziesz itd :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992085 przez iwkaa
dziewczyny to wy uważajcie na siebie!
zrobiłam nowy suwaczek tez jakos inaczej liczyy bo zawsze czwartek przechodzilo mi na nowy tydzien ale juz nie chce mi sie tym bawic
Patrizia obowiazkowo daj znac jak dojedziesz! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992104 przez Patuśka
agadzie to widzę że nie jestem sama :P haha :)
iwkaa a tam z tym suwaczkiem :) nie denerwuj się ważne że My wiemy :)
Miłego Dnia dziewczyny wam życzę :P

Ja zaraz się zbieram i do siostry jadę popilnować jej dzieciaków :)
Dziś u nas za to zimno strasznie ale chyba wole taka pogode niż upał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992148 przez agadzie84
Patuśka oj nie jesteś sama;) ja to taka sierota jestem że masakra :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #992152 przez Patuśka
No to chociaż trochę mnie pocieszyłaś :P

Jejku jaka nuda.. jestem u siosty ale dzieciaki mają swoje zjęcie nie są przejęte mną :P i tak siedze i czytam sobie jakies głupoty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #992157 przez Patrizia
Patuśka i agadzie84 uważajcie na siebie ale szczerze uśmiałam sie jak czytałam :silly:

agadzie84 to powiedz u teściów zeby cie nie macali po brzuchu bo teraz to wywołuje napięcie i ci sie brzuch stawia :P :P

U mnie dzisiaj ładnie słonko świeci ale jak rano wstałam mieliśmy jechac na zakupy i sie chciałam pomalować (zawsze sam tusz mam) wzięłam cienie i kredki do oczu i tak z 20min było oki później jak mnie oczy zaczęły szczypać ze do teraz mam popuchnięte :P spać mi sie chce i chyba zdrzemnę sie z pół godzinki i biorę sie za pierogi i pakowanie jutro wieczorem mamy wyjeżdżać wiec i tak będzie wesoło ja , moi znajomi z dzieckiem plus pies :P :P dam znać na pewno jak dojechałam :D mój mąż już chodzi smutny że go na tydzień zostawiam :( hehe my to wszędzie razem więc jakoś tak dziwnie
Ide w kimono :) do wieczorka




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl