BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991904 przez agadzie84
Moniqua to ja wręcz przeciwnie, jeszcze nic nie mam...ale już z mężem ustaliłam, że jak wrócę z Polski we wrześniu to zabieramy się za kompletowanie. A ciuszki i te inne akcesoria pewnie się teraz posypią ;) Dopiero dziś mi powiedzieli że chłopak, więc już wiadomo jaką kolorystykę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991920 przez Patrizia
MoNiQ fiu fiu jaka laseczka :) i brzuszek tez pokaźny :) jesli chodzi o wyprawkee to z ciuszkóww już prawie wszystko mam na początek muszę troche śpioszków kupic i jakis śpiworek do spania i do wózka no i cała chemie msze kupić dla maluszka i dla siebie ale teraz jak bede w PL to chociaż troche moze uda mi sie pokupowac :)

a wózek i łóżeczko do września planuje już zakupić tak jak Patuśka :) wózek mam upatrzony a łóżeczko mam juz w domu ale w PL trzeba je przewieść :)

agadzie Ty juz chyba czekolada jestes co?? cały czas na słońcu ale unikasz takiego siedzenia w samym słońcu ostatnio czytałam że to nie za dobrze tak sie w upałach wygrzewac




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991922 przez agadzie84
Patrizia zazwyczaj siedzę w cieniu, wysmarowana filtrem, a jak w słońcu - raczej rzadziej - to mam mokry ręcznik na brzuchu. No i duuuuuuużo czasu w wodzie spędzam ;) Ale opalona nieco jestem :) Chociaż tu babki w ciąży w sumie ciągle na słońcu siedzą, albo wręcz z leżakiem na brzegu. I fajka za fajką.... ehh mi też czasem papierosa brakuje, jednak cieszę się że udało mi się tak szybko palenie rzucić. Ale nie wiem czy po ciąży nie wrócę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991924 przez MoNiQa89
Hehe dziewczyny jestescie super fajnie sie tu z wami czuje :). :) :) :) :) a jak tam z ruchami waszych maluszkow ja juz czuje tak mocno ze niekiedy mnie obudzi w nocy hehe :laugh: ktora z was bedzie miala jeszcze dziewczynke i czy wy wszystkie jestescie zadowolone z plci dziecka?? :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991929 przez Patrizia
To ci powiem ze tutaj tez mamy z brzuchami opalanie pełną para nikt nie zakrywa brzucha, ja przed ciążą przezucilam sie na eletrycznego papierosa i tak rok go paliłam zaszłam w ciąże i jeszcze na drugi dzień pociągnęłam jednego buszka i koniec nie pale i mnie nie ciągnie mam nadzieje że nie wrócę do palenia a czytałam że nie powinn sie tak w słońcu siedziec bo szybciej sie kościec u dziecka buduje i może to prowadzić do zarośnięcia ciemiączka u malucha ja tam w słońcu troche posiedzę ale brzuch mam zakryty póżniej chowam sie do cienia :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991934 przez Patrizia
MoNiQa89 Ty jestes rodzynkiem bo tylko Ty bedziesz miec dziewczynke ja po cichu liczyłam na dziewczynke bo miałam imie juz dla niej ale że chłopak tez sie ciesze mój mąż odrazu mowił ze chlopak bedzie :) ruchy czyje ale mnie nie budza w ciągu dnia teraz od paru dni odczuwam takie troche bolesne przeciaganie i tak powoli zmienia pozycje i wtedy czekam az skończy kponiaki sa super :) ja i tak mniej odczuwam bo mam łożysko na przedniej ścianie i tez pozno zaczełam czuc bo tak kolo 19tyg




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991935 przez patruska91
Hej dziewczyny .
Dawno nie było ale czytam was na bieżąco . Po wichurze wczorajszej cały dzień prądu nie było .A dzisiaj to taki beznadziejny dzień mam , wszyscy jakieś wąty do mnie mają nic im nie pasuje. Cały dzień prawie beczę już mam po prosu wszystkiego dość :( :( ;(
Wszystkie macie takie fajne okrąglutkie brzuszki, mój to chyba cały czas w miejscu stoi. Wróciłam do swojej wagi z początku ciąży i jak na razie nic do góry nie idzie.
A jak tam wasza waga dużo już na plusie jesteście?
Podziękowania: MoNiQa89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991945 przez Patrizia
Patruska91 ja to do Cebie maja pretensje do kbiety w ciąży to niech oni wszyscy sie pilnują żeby ciebie nie zdenerwować bo nam hormony szaleją nie przejmuj się jak masz potrzebę to płacz ulży Ci i póżniej już bedzie lepiej nie stresuj się bo jak ci waga zmalała to pewnie z nerwów ja też tak mam jak mam nerwy i duzo stresu to odrazu waga spada a nam teraz nie wolno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec głowa do góry miej w nosie reszte i uśmiech na twarzy ma byc :D :D :D
ja mam 10kg na plusie :/




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991946 przez MoNiQa89
PatriziaHehe to ja tak mialam w szpitalu jak urodzilam mojego syneczka na sali byly 3 dziewczynki a moj synus jako jedyny :) :)
patruska91 moze masz taki typ urody ze taki maly brzuszek ale niektorym kobieta dopiero wybija brzusio w 7 miesiacu ciazy :) najwazniejsze jest to ze ciaza dobrze sie rozwija :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991950 przez MoNiQa89
Aja mam 1.600kg na plusie :P :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991952 przez Patrizia
ooo mój maly właśnie fika :)
Jutro mam intensywny dzien wstane rano zrobie śniadanko wezme sie pozniej za obiad a popołudniu zacznę lepic te pierogi ruskie później pakowanie i lista co mam wziasc i kupić w PL ale juz nie moge sie doczekać wizyty we wtorek zobaczę mojego skarba i zrobie porządne połówkowe :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991953 przez Patrizia
1,5kg co to ma być następna co tak ma mało na plusie az sie boje ile będę mieć na końcówce jak teraz już dycha :ohmy: :ohmy:




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991960 przez patruska91
Patrizia chciała bym się nie denerwować ale się nie da po prostu. Czasami to bym chciała uciec od tego wszystkiego i mieć ich wszystkich gdzieś.

Z moją Zosią też miałam taki mały brzuszek dopiero właśnie w 7 miesiącu się większy zrobił. Ciesze się że ruchy czuje już codziennie , skacze mi po pecherzu normalnie co pół godziny do wc lece.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991965 przez MoNiQa89
Dziewczyny mam pytanko czy wy ufacie swoim gin co do plci czy tylko i wylacznie uwierzycie jak urodzicie???? Duzo sie slyszy ze chlopczyk wyszedl ze szpitala w rozowym beciku i na odwrot

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991967 przez Patrizia
patruska91 czasem kazdy tak ma zawsze możesz sie nam tutaj wyzalic jak będziemy mogły to pomożemy lub pocieszymy :) wiec wal śmiało :)

MoNiQa89 ja raczej wierze widziałam siusiaka częściej chyba dziewczynkę można pomylić bo siusak może sie schować ale w sumie chłopaka można pomylić zamiast siusiaka jest pępowina i taki psikus ale ja wierze ze chłopak teraz we wtorek niech mi potwierdzi i będę na stówę pewna :) a co Moni masz obawy?? wszystko pod dziewczynke juz kupione :P :P :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl