BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1009545 przez MagdaM
Kurcze a nam pieluchy z Lidla przeciekaly... Tzn środek suchy a pajac mokry :/

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009549 przez paalinkaa
Balbina czyzbys zamowila wozek Adamexu? Ja zamowilam Barlette w poniedzialek i tez czekamy na koniec listopada;) na fotelik z maxi cosi tez czekamy do konca pazdziernika bo dopiero w polowoe pazdziernika beda wiedziec jakie kolory przechodza na 2016 rok a tego z 2015 juz sie nie da. Jezeli przejdzie nasz wybor na 2016 to wtedy go bedziemy mieli :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009575 przez Mastynka
Dzięki to jednak się zdecyduję na Dady a w razie czego zawsze można kupić inne. Pomalutku się trzeba zaopatrywać.Widziałam na allegro taki aspirator allegro.pl/aspirator-do-nosa-haxe-skutec...aru-i5664931753.html i nie wiem czy warto to kupić czy to tylko strata pieniędzy jak myślicie?21 idę na USG 3d nie mogę się doczekać,choć troszkę się stresuje czy będzie wszystko dobrze z małym.
Ja wózek kupiłam na allegro i po paru dniach już był u mnie :)
balbina a Ty na kiedy masz termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009585 przez mała82
Nefri u nas flanelowe pieuchy też się nie sprawdziły, dobrze,że tylko kilka kupiłam :P

balbina a pewnie, że my tu zgodnie :) Przecież trzeba sobie pomagać :) Nie zawsze się musimy zgadać, ale przecież to nic złego.
Co do tych emolientów to jak skóra jest ok to nie ma co na zapas jej ulepszać wg mnie. Ale przecież też nic złego jak któraś uważa inaczej i będzie ich jednak sobie używać. Każde dziecko ma inną skórę i same będizemy musiały znaleźć dla niej dobry środek.

Mastynka
nie pomogę z tym aspiratorem, nawet nie widziałam takiego jeszcze. A co piszą o nim na necie? Może fajny :) U nas Filip nic nie chce używać, ani Fridy ani katarka teraz
Ja mam wózek po starszym synku na początek i fotelik też, ale nie wiedziałam, że tak długo trzeba czekać na nowy. Masakra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009589 przez Nefri
Dla mnie też te pieluchy z lidla beznadziejne, cienkie i jak mały więcej nasikal to aż te kuleczki, co chlona wilgoc strzelaly pod palcami, co normalnie nie powinno się ich czuć.
Johnsons często uczyła, nawet mnie jak się kiedyś posmarowalam oliwka Johnsons jak byłam w ciąży z Tymkiem, to mnie uczulilo, że myślałam, że mam cholestaze i zrobiłam sobie badania. Okazało się, że jak zmienilam na balsam z Rossmanna to od razu przeszło.
Co do emolientow, to prawda, że jak nie trzeba to wystarczy tylko jakis płyn do mycia, hipp faktycznie dobry i my tez na początku po urodzeniu go uzywalismy i niczym po kąpieli nie smarowaliśmy. Ale potem mały miał problemy trochę skórne i używamy teraz cal czas Emolium do mycia a potem smarujemy balsamem emolium albo oilatum.
Balbina ja takiego aspiratora nigdy nie widziałam, wiec też się nie wypowiem, ale dla nas Frida na początek się sprawdziła, mąż zawsze odciagal. Potem jak mały byl starszy to też katarek, a teraz to sam smarka i nic sobie do nosa nie da przylozyc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009684 przez balbina
Dokładnie tak, Paalinkaa, też zamówiłam wózek Barletta:) Jeszcze powiedz że tez kolor 604K to niezły będzie zbieg okoliczności?
Mastynka ja mam termin na 28 grudnia. Ooooo widzę że my chyba mamy dokładnie równiutko te nasze ciąże?!? Wow:) Czyżbyś też miło wspominała tegoroczny lany poniedziałek?;) Też chciałam iść na usg 3d, bo gin mi włącza na chwilę głowicę 3d tylko, ale jakoś mało mi tego, no tylko się zastanawiałam czy warto osobno iść i gdzie. Nie wiem. Ale też mam 21 paź wizytę u gina więc już nie zdążę się od Ciebie dowiedzieć jak było.
Nie decydowałabym się na ten aspirator Haxe. Wszystkie takie duperelki zasilane elektrycznie zawsze mnie zawodzą, może mam pecha, ale takie rzeczy jak termometr elektryczny, pilniczek elektryczny itp. to jakos jednak mi tak działa jakby chciało a nie mogło. Do takiego kataru to musi być konkret. Moim zdaniem Frida wygrywa bo nie potrzeba innych rzeczy do niej.
Ja już +10 kg, a jak u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009688 przez Nefri
Balbina ja mam termin na 29 grudnia, wiec też blisko Ciebie i Mastynki ;) ale u mnie będzie cc 22 lub 23 grudnia, bo pierwsza ciąża zakonczyla się po wielkich bojach cc, teraz już po prostu boje sie rodzic naturalnie, że znowu się namecze 16 godzin a i tak mnie potna. Ja mam jakieś 9 kg na plusie, wiec idziemy prawie łeb w leb :laugh: jeszcze tylko 2,5 miesiąca, wiec mam nadzieje, że max 15 będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009689 przez Nefri
No i święta spedze w szpitalu. Już się zdarzyłam poplakac z tego powodu. Dwa lata temu też spedzilam święta w szpitalu ale byłam wtedy z Tymkiem, a teraz nie spędzimy tych świat razem i po prostu nie mogę sie powstrzymać od placzu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009758 przez Mastynka
U mnie to troszkę skomplikowane bo termin mam na 30-go grudnia z Usg a miesiączki nie miałam bo poroniłam wcześniej także lekarka nie była pewna terminu.Ja mam problemy z wysokim pulsem boję się rodzić sn,że serce mi wyskoczy ;) ale to nie jest wskazanie do cc i muszę jakoś podołać a na razie o tym nie myślę po co się stresować ;) Dzięki za opinie jednak kupię zwykły katarek skoro jest sprawdzony i najlepszy.
Ja przytyłam 11kg ale ja się cieszę bo zawsze byłam szczupła i ważyłam poniżej 50kg także teraz nie słyszę komentarzy -ale Ty chuda ;)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010031 przez paalinkaa
Balbina podobna kolorystyka tylko zdecydowalismy się na czarny spód z czarnym stelażem :) 839 s ekoskórka i coś sprzedawca mówił że możliwe iż będzie po 6 tygodniach :) zobaczymy

U Was tez tak snieg sypie od rana? Mam wrazenie że jest duzo później jeżeli chodzi o miesiące a nie dopiero 12 październik.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010046 przez MagdaM
Paalinkaa my mamy masę śniegu i bałwana nawet zrobilysmy :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010358 przez balbina
Bardzo ładny Paalinkaa, aż się zastanowiłam czy nie zmienić na taki sam:) ale już tam, miałam dla synka czarny cały, to teraz postanowiłam że córka będzie miała jaśniejszy.
Jak się macie? Coś mało piszecie? Też macie takie jakieś jesienne smutki? Ja aż się sobie dziwię bo dopadł mnie jakiś taki humor wisielczy, zmiany nastrojów. do tej pory mnie to omijało a teraz jakaś załamka. Nagle uświadomiłam sobie że zima w zaawansowanej ciąży to będzie bardzo trudny czas, nie ma co włożyć na grzbiet. Kurtki w które się mieszczę to jakieś wielkie wory w których wyglądam grubo i źle. Aż nie mam ochoty na spacery chodzić i zakopałabym się w domu tylko. Wszystko na mojej głowie a sił brak. Nie lubię być taka nieporadna, nie chcę synkowi odmawiać jakichś rzeczy i być taką nieporadną ciężarną, taka wizja tych dwóch miesięcy mnie przytłacza. Mąż więcej teraz w pracy, a jak jest to wolę z nim siedzieć niż mu zlecać co ma zrobić, sprzątnąć, itd. Waga ciągle więcej pokazuje, eh... Łudziłam się że jakoś zapanuję nad tym wszystkim, a tu nagle zero sił...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010368 przez paalinkaa
Balbina też podobnie mam... przy tej pogodzie to idzie oszaleć. Wyciągnęłam kurtke zimową, żeby iść do sklepu i ani sie zapiąć ani jakoś dobrze ubrać - do tego dres najwygodniejszy :D:D powrócił ból gardła, katar - może lepiej zajść w styczniu i urodzić w pazdzierniku :D o tak było by optymalnie :D:D

Musze jakiś koc do okrywania się skombinować i sprawdzić płaszczyk czy jakbym przesuneła guziki to jest cien szansy ze sie zapne :D

Poki co na poprawe humoru jezdzimy z meblami :D tzn maz jezdzi a ja nadzoruje - szukamy jakiegos lepszego ustawienia zanim łóżeczko wstawimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010376 przez Mastynka
Hej pogoda robi swoje,mi się znów nic nie chce oprócz jedzenia ;) Czytam gazetki o dzieciach dostałam od znajomej choć w nich jedno i to samo ale z nudów przeglądam.Akurat skupiłam uwagę na butelkach anty kolkowych czy macie jakieś sprawdzone?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010380 przez Nefri
Mastynka ja karmilam piersią, wiec dużej wiedzy o butelkach nie mam. Przed porodem kupiłam antykolkowe tommy tippy ale nie polecam i jak czasem karmilam odciaganym mlekiem z butelki, to zakupilam do tego butelkę aventu.
Balbina ja już jedna ciążę dokładnie w tym samym okresie przechodziła, bo młody urodził się 20 grudnia 2013, wiec mi ten okres nie straszny. Miałam taka kurtkę trochę na mnie za duża i świetnie się sprawdziła na dużym brzuchu, bo normalnie się w nią zapinam. Zresztą nie mam jakiegoś ogromnego brzucha teraz, szybko mi wywalilo ten brzuch na początku, ale teraz raczej nie jest wiekszy niż w poprzedniej ciazy. Nastroj też mam niezły mimo pogody, tylko staram się odpoczywać jak najwięcej z powodu tej mojej szyjki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl