BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 7 miesiąc temu #30822 przez bombel779
Jeśli mnie pamięć nie myli,kiedyś już poruszałyśmy ten temat w tym wątku...
Ja zamierzam kupić jeden wózek - wielofunkcyjny. Patrzyłam już na allegro,jest b.duży wybór i porównując ceny z tymi sklepowymi są na prawdę rewelacyjne.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30824 przez sylka
Zgadza się poruszałyśmy - teraz grono się powiększyło i może nowe mamy się wypowiedzą. Chciałąbym kupić 1 wózek a nie za jakiś czas z powodu wagi kupować parasolkę. Rzeczywiście ceny na allegro są rewelacyjne w porównaniu ze sklepowymi. Nie wiem jak Ciebie ale mnie przeraża waga ózgów wielofunkcyjnych, po protu nie wyobrażam sobie wnieść tyle na 2 piętro wraz z dzieciaczkiem. Mieszkając w domku masz o wiele lepiej :)Ceny łożeczek na allegro także są konkurencyjne. Upatrzyłam jedno drewniane z szufladą razem z pościelą (chyba z 10 el.) wypełnieniem i materacem za ok. 470 zł z przesyłką gdzie sama pościel z tylu el. kosztuje 150 - 160 zł i wzyż a do tego koszty łożeczka od 270 zł i materac 90 zł - ceny sklepowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30868 przez bombel779
A propos wózków :) Pokaże Wam o jakim zawsze marzyłam.Myślałam,że już takich nie produkują,ale o dziwo znaleźliśmy z mężem dzisiaj :) ..zmieniliśmy jednak zdanie co do kupna,gdy zobaczyliśmy cenę :ohmy:
1) www.bobowozki.com.pl/product_info.php?cP...11&products_id=1468&
( cena u góry,nad zdjęciem różowego wózka ;) )
2) dino.sklep.pl/nowy/wozek-balmoral-silver...a-gratis-p-2406.html
(cena u góry po prawej ;) )

I co dziewczynki o tym myślicie ?? :) :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30876 przez Madzia89862
no wozki tego typu w unowoczesnionej formie osobiscie mi sie baaardzo podobaja ale i ceny sa masakryczne zwlaszcza ze to tylko gondola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30877 przez sara125
tez taki misie podobal ale cana nizsza wygralaz wymarzonym wozkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30895 przez megi23
moja mama chciala mojemu brzdacowi taki kupic bo szukala takiego jaki ja mialam jak bylam mala i ten wlasnie rozowy jest taki jak mialam tylko mialam inny kolor ale jak zobaczyla cene to zrezygnowala hahahaha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30923 przez sylka
Dziewczyny śmiechem żartem, ale taki wózek po mnie mam jeszcze w piwnicy :) tylko że czerwony. Osobiście nie kupiłabym takiego. Ostatnio oglądałam allegro i wpałm mi w oko taki wózek allegro.pl/wozek-quatro-rally-przekl-rac...0zl-i1217510633.html głeboko-spacerowy. Plusem jest że spacerówka ma przekładaną rączkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30968 przez sylka
Dziewczyny poradzcie co jest skuteczna na zgagę. Od kilku dni wieczorem męczy mnie to ustroństwo :( Próbowałam ciepłego mleka i nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30972 przez megi23
a ja nie wiem co sie dzieje czy to cos powaznego bolalo mnie dolem to nie byly skurcze chyba moj maluch robil sobie zawody jakies albo biegi bo przez 3 godz spac nie moglam nawet lezac na lewym boku za to rano juz wszystko minelo i jest spokoj... mam nadzieje ze to nic powaznego ale zglosze lekarzowy w srode na wizycie.. tak na wszelki wypadek..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30977 przez bombel779
Sylka a próbowałaś coca-colę??Na zgagę całkiem niezła,wielu ludziom pomaga,w tym mi ;) :]


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30978 przez megi23
hm z tego co wiem coli nie wolno pic w ciazy ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30983 przez bombel779
Cola ogólnie nie jest najzdrowszym produktem,dla wszystkich ludzi,nie tylko dla kobiet w ciąży.A jednak większość ją pija (częściej lub rzadziej) i nikt jeszcze od coli nie umarł.To po 1-sze,po drugie-nie trzeba od razu wypijać 5l coli,wystarczy kilka łyków.
Po trzecie,w dzisiejszych czasach 90% produktów dostępnych w sklepach,restauracjach... są niezdrowe.Napakowane konserwantami,sztucznymi barwnikami,aromatami.. Miliony ludzi jedzą takie "śmieci",włącznie z kobietami w ciąży i co??Komuś coś złego się dzieje?Ktoś o tym mówi?Ktoś się tym przejmuje?Nie zauważyłam..
Poza tym,kobiety w ciąży według lekarzy powinny jeść "prawie tylko" warzywa i owoce.I nikt mi nie powie,że tak jest.Bo jak ciężarna ma ochotę,tudzież tzw. smaka to zjada to na co ma ochotę:frytki,hamburgery ociekające majonezem,tłuste mięsa,czipsy,słodycze..no całe mnóstwa różnorodnych "łakoci" powszechnie dostępnych - i czy ktoś wtedy mówi,że to nie zdrowe i że kobieta w ciąży nie powinna tego jeść????
Na koniec powiem tylko tyle-wszystko,w rozsądnych ilościach jest jadalne i dozwolone.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31026 przez magda d
Hej dziewczyny długo mnie tu nie było ale działo się w moim życiu tyle spraw

Po pierwsze kupiliśmy już wózek:P daliśmy zaliczkę a wózek odbierzemy kiedy chcemy bo oni go od razu w sklepie zapakowali i schowali do magazynu. Mój wózek ma pompowane duże koła odpinaną gondolę i spacerówkę to super rozwiązanie bo po co mi głęboki z spacerówka jak to jest strasznie ciężkie do 15 kg - mąż próbował taki podnieść w sklepie trudno było a jeszcze jak tam dziecko ma być a tak zapnę sobie gondole , w której jest funkcja podnoszenia główki:) a jak jak będzie gotów do zapnę spacerówkę albo krzesełko.

PO drugie to bardzo smutna wiadomość. Od moich znajomych umarł 3 tygodniowy synek wczoraj o 11.30. Całe życie spędził w szpitalu to straszne jest. daria nie potrafi się pozbierać zresztą Grzesiu tez nie. Nie maja na nic sił. We wtorek pogrzeb.:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31034 przez sylka
Współczuję Towim znajomym :( To straszne pochować swoje dziecko. Madzia a jaki wózek kupiliście jak możesz wklej linka albo podaj nazwę firmy? :)Ile waży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31063 przez magda d
Firma Saturn szukałam na allegro ale takiego typu wózka nie ma. Nie jest zbyt ciężki sama gondola to nie całe 2 kg a stolarz 3 wiec razem około 5 kg. Kolor to cappuccino z białymi i pomarańczowym kołami:) bardzo fajny. Zostało nam łóżeczko ale te też kupimy u nas w sklepie bo widziałam takie piękne z żyrafka albo kotkiem. Cudo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl