BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 7 miesiąc temu #29778 przez Doćka
Cześć dziewczyny, jakoś ostatnio mam tyle zajęć w pracy, że tylko czytałam wasze wypowiedzi:). U mnie też już brzuszek widać:)dziś jest sądny dzień bo muszę powiedzieć o ciąży mojemu pracodawcy i raczej do najszczęśliwszych należeć nie będzie. Mój maluch ma 8 cm, lekarz nie był pewien płci dzidzi i dowiem się dopiero 27 września na kolejnej wizycie. Sylka mi też się termin przesunął przez nieregularne miesiączki i mam na 8.03.2011, czyli w dzień kobiet a sama urodziłam się w dzień matki hehe... Magda d, porozmawiaj z lekarzem, że chcesz mieć usg co wizytę, bo chcesz widzieć jak rozwija się maleństwo. Przecież co mu szkodzi sprawić Tobie tą przyjemność:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29779 przez sylka
Doćka załóż suwaczek to będziemy wiedzieć w którym tyg jesteś. To Twój maluch jest dużo większy od mojego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29785 przez bombel779
Sylka dzisiaj zaczynamy 12 tydz. :D:D Jeszcze jeden i zakończymy 1-szy trymestr :D:D Ale fajniuchnie :)
Magda upomnij się o USG przy najbliższej wizycie!Twój lekarz za coś przecież bierze pieniądze.I to na pewno niemałe- ja za wizytę płacę 60zł,a z usg 80zł!
Zaopatrujecie się już w odzież dla ciężarnych???:)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #29787 przez sylka
Bombel zaczynamy 13 tydzień. 12 mamy skończony (to np. 11t 4d), czytałąm że tak powinno odczytywać się tygodnie ciąży. U lekarza i dla położnej podaje się dokładne tygodnie i dni. Naet jak byłam określić gr. krwii to jak powiedziałam 8t 3d, to pielęgniarka poprawiła mnie mówiąc że to 9t. Ja za wizytę płacę 90 zł w tym usg. Jeśli chodzi o odzież to po przebojach z pęcherzem cały czas noszę pas ciążowy by w nerki było ciepło, a mama zakupiła mi spodnie ciążowe jeansowe z takiego grubego jeansu - sam raz na zimę i z podwójnie ocieplanym pasem na brzuszko :) W następnym tyg. planuje poszukaćjakiś ładnych śpioszków, pajacyków. Szaleje to jej pierwszy wnuczek/wnuczka. Ja sama jeszcze nic nie kupowałam chcę poczekać do 20 tyg., choć ostatnio widziałam śliczny kocyk i zamierzam go kupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29791 przez Doćka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29793 przez Doćka
No to suwaczek już mam, to jednak nic trudnego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29806 przez sylka
Doćka suwaczek zapisz sobie w ustawieniach swojego profilu (zostanie na stałe) jako podpis. Szybko dowiecie się płci dzieciaczka, ja jeszcze nie pytałam czy coś widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29847 przez magda d
ja za wizytę płace 70 zł a USG jest darmowe ginekologa mam 17 września więc porozmawiam z nim to tym, że chce mieć badanie co wizytę.

Siostra mi kupiłam jeansy z gumką to cała moja odzież ciążowa jak na razie . Z bielizny kupiłam sobie biustonosze bo piersi urosły mi z C na D- mój mąż jest tym faktem zachwycony.Jak widziałam ceny ubrań to myślę na kupować w dobrych second hand'ch

Co do ubranek dla dzieci to co chwile coś dostaje od rodziny. Jak byłam w górach to mój Krzysiu wyszedł i przepadł potem pokazał mi co kupił - góralskie ubranko i kożuszek ;) aż się popłakałam bo mąż nie należy do osób które mocno wyrażają uczucia.

Jutro jedziemy na zakupy zobaczyć czy są jakieś wyprzedaże letnie w dziecięcym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29899 przez bombel779
Magda a przeglądałaś allegro?? Tam jest mnóstwo ciuchów dla kobiet w ciąży :) Ceny są różne,ale porównując do typowo sklepowych - bardzo przystępne ;) Ja co prawda na razie tylko przeglądałam co tam jest ciekawego,ale pomału chyba zacznę inwestować w nową odzież :) Brzuszek zaczyna rosnąć :) Pogoda się popsuła - jest totalnie zimno :( więc trzeba zaopatrzyć się w coś,co dobrze zakryje brzucholek i plecki :)
Acha!! Co do biustonoszy-obiło mi się o uszy,że są jakieś staniki dla ciężarnych,które "rosną" :P :) Słyszałyście o czymś takim?:) Jeśli nie,to pochwalcie się jaką bieliznę wybieracie ??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29904 przez sylka
Co do odzieży ciążowej uważam że lepiej coś upatrzyć i zmierzyć w sklepie i później kupić na allegro jeśli jest tańsze. Nie zawsze trafić można z rozmairem jak teraz ciągle rośniemy. Co do second hand'ów można w nich znaleść dużo, często nowych ciuszków lub prawie nie używanych zarówno dla siebie jaki i dziecka. Nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja zrobiłam sobie pierwsze zdjęcia brzuszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29909 przez bombel779
Sylka to pochwal się od razu!!!:)
My specjalnie z myślą o dziecku kupiliśmy aparat :) ..aczkolwiek zdjęcia jeszcze żadnego nie mam :( Chyba czas namówić męża na sesje :P :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #29927 przez sylka
Niestety nie udaje mi sięwstawić zdjęcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29945 przez bombel779
Sylka a masz dobry rozmiar ?? Nie wiem jaki dokładnie jest wymagany,ale ja zazwyczaj muszę fotkę najpierw zmniejszyć w paint`cie..


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29956 przez magda d
Ja jeszcze jakoś nie mogę zdobyć się na takie zdjęcia :P poczekam aż brzuszek będzie większy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29966 przez kasiora
bombel779 napisał:

Sylka a masz dobry rozmiar ?? Nie wiem jaki dokładnie jest wymagany,ale ja zazwyczaj muszę fotkę najpierw zmniejszyć w paint`cie..


dziewczyny mamy awarie
www.zapytajpolozna.pl/forum/forum-ciaza-...ty/Page-2.html#29742

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl