BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 7 miesiąc temu #31622 przez Doćka
Gratulacje Magdalena, niesamowite! Ty to jesteś szczęściara ;-)termin porodu mamy podobny na 08.03.2011, mój mąż chciał 2 ale nie udało się bliźniaków zmajstrować. Wiesz już jaka płeć dzidziusiów? ja dowiem się dopiero 27.09 tak mam wizyt i już się doczekać nie mogę. W dodatku mój lekarz jest na urlopie a ja ostatnią wizytę miałam 25.08 , taka przerwa nie jest wskazana dla takich nerwusów jak ja. Pozdrawiam mamuśki marcowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31632 przez sylka
Witam nowe marcowe mamusie, ciesze sięże jest nas coraz więcej :) jak zakładałam en wątek byłam sama jak paluszek :) a teraz :) Karotka i Magdalena świenie że znosicie stan błogosławiony dobrze. Doćka ja też niedługo mam wizytę i jak na każdą czekam z niecierpliwością :) Zaraz idę odebrać badania bo wczoraj robiłam, mam nadzieję że wszysko OK.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31639 przez magda d
Cześć Magdalena ale z Ciebie szczęściara !:) ja bardzo chciałam bliźniaki ale nie udało się:( Jak była reakcja na ta wiadomość?. Potrójne szczęście ale też potrójne obowiązki i wydatki. Jak sobie z tym radzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31676 przez sylka
Magdalena długo przyjmowałaś te hormony? Dziewczyny cieszmy sięże udało się nam 1 "zmajstrować" a nad rodzeństwem zawsze można popracować :) Ponoć możliwe jest będąc w ciązy zajść w kolejną, dlatego na badaniu połówkowym ginekolog sprawdza czy jeszcze jednego maleństwa nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31680 przez Madzia89862
no pierwsze trojaczki na forum gratuluje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31690 przez bombel779
Karotka a można wiedzieć czemu jesteś już na L4 ?? Piszesz,że czujesz się bardzo dobrze..ja również znoszę ciążę rewelacyjnie,ale do pracy stety/niestety chodzę :P Czy to lekarz kazał Ci profilaktycznie odpoczywać,czy może sama chciałaś ? Pytam tylko z czystej ciekawości ;)
Magdalena!! Gratuluję trojaczków!! :) Cudowna wiadomość!! :) Ale powiedz jak zareagowaliście na tę wiadomość?? Jak przygotowania do potrójnej roli rodzica ?:)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31691 przez karotka18
tak po prostu wyszło nie wiem może wrócę jaszcze do pracy narazie jestem na zwolnieniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31703 przez megi23
gratuluje trojaczkow :) hmm no bylo u meni prawdopodobienstwo ze beda blizniaki ale ciesze sie ze bedzie 1 potem najwyzej powiekszymy rodzinke jak mlody podrosnie :) i sylka ma racje trzeba sie cieszyc tym co mamy hehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31716 przez Magdalena
Przed ciaza bralam progesteron przez 4 miesiace. Pierwsze badanie usg mialam w 10tc, bliznieta jednojajowe jednoowodniowe plus pojedynczy plod w drugiej owodni. Zaraz po wizycie radosc byla niesamowita. Niestety po przyjsciu do domu, po poczytaniu w necie jakie jest ryzyko ciazy jednojajowej jednokosmowkowej ogarnal nas strach o zycie i zdrowie maluszkow.
Poniewaz o dziecko staralismy sie juz 3lata, przez ten czas zdazylismy odlozyc sporo pieniazkow, wiec kwestia finansowa to dla nas nie problem. Oby tylko malenstwa byly zdrowe, to najwazniejsze.
Plci jeszcze nie znamy, chyba poczekamy do porodu.
Jesli chodzi o wyprawke, to wszytko co niezbedne po wyjsciu ze szpitala juz mamy. Musimy jeszcze kupic monitory oddechu, odciagacz pokarmu, kombinezony zimowe. Z zakupem lozeczek i fotelikow poczekamy do 6 miesiaca ciazy. Wozek juz wybralismy, ale kupimy dopiero po porodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31722 przez Madzia89862
no no to super:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31724 przez _aga86_
Magdalena gratuluje:) Dbaj o siebie potrojnie :) POZDRAWIAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31733 przez sylka
Czy któraś z was dodatkowo musi przyjmować żelazo? Po moich wynikach widać że deko za mało mam czerwonych krwinek i hemoglobiny, zobaczymy co gin powie. My mamy wybrane już łożeczko i wstępnie wózek, fotelik zamierzamy kupić to z 2 mies przed porodem a w miedzy czasie kompletować pozostała część wyprawki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31737 przez bombel779
Ja muszę przyjmować dodatkowe żelazo. Wykupuję w aptece 2rodzaje tabletek. Ginekolog mówi,że w ciąży wyniki morfologii mogą być niższe,ale ja np. startowałam już z kiepskiej pozycji(jak to ujął gin). Więc nakazał przyjmować dodatkową porcję tabletek(biorę 2 razy dziennie) no i oprócz tego -porządne odżywianie :) Mnóstwo surowych owoców i warzyw! ;) Wiem,że dużo żelaza jest w szpinaku i burakach.Moja teściowa robi mi taki jakby zakwas z buraków i spijam go codziennie,po szklaneczce do obiadu :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31742 przez magda d
Sylwka ja mam też zaniżony poziom glukozy i lekarz powiedział, ze jak za miesiąc będą takie wyniki to przepisze mi dodatkowe żelazo. Mówił też, że na początku morfologia jest zaniżona.

Bombel w ciąży nie je się szpinaku bo to szkodzi dziecku nie powiedział ci tego ginekolog?


Wczoraj dostałam numer do kliniki żeby zapisać się na badania prenatalne. Trochę boje się tego zastrzyku do brzucha mój mąż też:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31744 przez bombel779
Pierwsze słyszę,że nie wolno jeść szpinaku w ciąży!! Możesz mi powiedzieć skąd masz taką informację ??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl