BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 6 miesiąc temu #38574 przez Gosia_Krupa
Samopoczucie...ok mimo pogody :) Zgaga nadal jest,migdałów w sklepach brak (przecież do Wigilii jeszcze dużo czasu-nie wiem o co chodzi),dzidzia się ożywia(chociaż to nie to samo co było przy synku),zrobiłam badania i hemoglobina spadła poniżej normy(mam tylko nadzieję,że nie będę musiała brać żelaza,o nie!),ostatnio dostałam stelaż do wanienki i bardzo mnie nosi żeby iść na duże zakupy dla Maluszka. Ale to jeszcze trochę czasu,poza tym nawet jeszcze nie wiemy z mężem co będzie,usg dopiero za dwa tygodnie. U mnie to mniej więcej tyle :) I od 2 tyg. nic mi nie przybyło w obwodzie brzuszka :( tylko biust mi rośnie,a ja już nie chcę ;( Gdzie ja potem stanik kupię?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38635 przez baby_55
U mnie też wszystko w porządku, lekarz powiedział, że z dzidzią wszystko ok :) maluszek sobie zdrowo rośnie :) Moje wyniki badań też są bardzo dobre więc na razie nie muszę brać dodatkowych leków :woohoo: pptwierdził też że raczej na pewno będzie chłopiec :) mamy nawet zdjęcie siusiaka :blush: postaram sie jutro wrzucić na forum :blink:
w sobotę przywieźliśmy wózek :lol: stoi sobie w pokoju i się wietrzy :silly: W niedzielę pojechaliśmy do ikei po komode bo zaczęło nam brakować miejsca na ciuszki dla maleństwa i nie tylko, a za chwile bedzie tego znacznie więcej :) trochę się wymęczyłam przez weekend ale ku mojemu zdziwieniu oprócz bolących stóp i kregosłupa nic mi się nie działo, nie bolał mnie brzuch i nie byłam jakoś bardzo zmęczona więc jest coraz lepiej :) w sobotę tylko czułam lekkie kłucie w klatce piersiowej ale potem mi przeszło więc chyba jest ok :lol: ze złych wieści to dwie biust mi coraz bardziej rośnia jak u ciebie gosiu, wiec mam coraz ciaśniej w biustonoszach i niestety w ciągu miesiąca przybyło mi ponad dwa kg. Buziaki dla mamusiek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38649 przez baby_55
Obiecana fotka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38654 przez Gosia_Krupa
Siusiak jak się patrzy ;) Zdjęcie niemal identyczne jak z albumu mojego synka,kiedy dowiedziałam się,że będzie Michał :) Ciekawa jestem co będzie teraz. Nie mam specjalnych predyspozycji,wiadomo pragnie się tylko żeby dzidzia była zdrowa,ale czasami są jeszcze pragnienia co do płci. U mnie to jest zmiennie,raz chciałabym synka,raz córeczkę,ale w tej chwili jest mi to obojętne :) Też mnie korci żeby przemeblować pokój i zorganizować trochę miejsca dla Maluszka,ale póki co ubranka po synku są u rodziców,a z nowych jeszcze nie kupiłam nic. Zaczekamy do końca roku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38659 przez ulcia85
cześć dziewczyny:)dzisiaj jade na usg,na ostatnim doktor mi powiedział,że jeśli dziecko dobrze się ustawi to poznamy pleć :laugh: nie moge się doczekać :woohoo: pewnie dopier się zacznie szał na niebiesski lub rożowy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38664 przez baby_55
Ja nie lubię rzeczy typowo różowych lub typowo niebieskich, staram się kupować kolory neutralne zielone, beżowe itp, ale znając płeć wiem, że trzeba kupować spodenki a nie spódniczki :)
Ulcia85 jak poznasz płeć to daj szybko znać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38669 przez Gosia_Krupa
Ja też jestem zwolenniczką różnorodności. Nosiło mnie jak przyjaciółka ubierała synka tylko na niebiesko,a jemu było tak ślicznie w czerwieni :) Do tego stopnia to na mnie zadziałało,że synek miał na prawdę mało niebieskich rzeczy. Później jakoś mi przeszło i miał trochę niebieskiego poza tą całą resztą. I masz rację baby,wiesz czy możesz sobie pozwolić na koszulkę wykończoną falbanką lub body z rękawkami a'la bombka czy na ogrodniczki z traktorem. Bo wiadomo,że i u chłopca znajdzie się troszkę odcieni różu. Synek póki był malutki i zakładałam mu śpiochy,to miał parę z takimi elementami,później wiadomo,że już były to ubranka bardziej chłopięce,koszule,spodnie bojówki i takie tam. Ale faktem jest żeby nie narzucać dziecku od początku koloru...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38670 przez baby_55
Najbardziej irytuje mnie tylko bieranie dziecku trzech różnych rzeczy z kótrych każda ma inny wzorek i inne kolory. Ostatnio załamałam się jak kuzynka przyszła na imieniny z córeczką dwuletnia dziewczynka miała na sobie różową bluzeczkę w różyczki, na wierzch turkusową sukieneczkę w paseczki i fioletowe rajstowpy w serduszka, ohyda :huh: o czym ona myslała ubierając to biedne dziecko, że zbliżają się święta? trzeba jakoś ubrać choinkę? wylosuję cokolwiek z szafy bo brak mi pomysłu? :unsure: dramat :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38683 przez kasiunia89
Super siusiaczek i gratuluje synusia :) Co do plci dzidzi to nie chcemy wiedziec co bedzie,to jest nasze pierwsze malenstwo i chcemy miec tak zwana niespodzianke przy porodzie,mysle ze to tak fajnie wyjdzie :):) Ciuszki kupuje takie neutralne tez zeby pasowaly do chlopca i dziewczynki ;);) No nie wiem a moze mi sie zmieni cos hmm :):) Ale dam znac jak co :):) Pozdrawiam buziolki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38686 przez baby_55
My bardzo chcieliśmy wiedzieć :) fajnie jest tak sobie pogadać z brzuszkiem i używać konkretnego imienia :)codziennie rano jak wstaję to mówię Adriankowi dzieńdobry a wieczorem dobranoc, mój mąż też rozmawia z synusiem :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38700 przez Gosia_Krupa
My też chcieliśmy wiedzieć przy pierwszym dziecku :) Ale jakby to miała być niespodzianka to też by było fajnie. Przy drugim Maluchu wydaje mi się,że niespodzianka nie wchodzi w grę,jakoś tak to jest. Chciałabym choćby ze względu na synka,przygotować go bardziej konkretnie,że będzie miał brata czy siostrę. No chyba,że Dzidzia nie będzie chciała się zdradzić ;) no to wtedy jakoś będzie trzeba z tym się pogodzić,ale wolałabym wiedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38704 przez acronka
Witajcie!
U mnie bez zmian, przybył mi 1kg więc teraz wynik 64kg. Kiedyś w liceum tyle ważyłam :cheer: Aż nie mogę w to uwierzyć.
baby - gratuluję 100% pewności :)

Teraz coraz bardziej mi się wydaje, że będzie córcia. Jak nie wierzyłam w te opowieści o smakach - słony i kwaśny na chłopca, a słodki na dziewczynkę, to niestety muszę powiedzieć, że coś w tym jest. W poprzedniej ciąży słodycze mogły dla mnie nie istnieć. Czasem kawałek ciasta, lub ciastko. A teraz na okrągło albo budyń, albo kawałek ciasta, a to cukierki. Ostatnio hitem są rurki czekoladowe z Biedronki. A dziś znowu wróciłam ze sklepu z 2 kremówkami. Po prostu się nie mogę powstrzymać.

Jak pamiętam dla Synka starałam się kupować ubranka w rożnej kolorystyce, choć od znajomych dostawaliśmy najczęściej niebieskie rzeczy właśnie. A teraz będę korzystać z tego co gdzieś tam mam pochowane,od siostry dostanę mnóstwo rzeczy po jej córce - różowych i nie tylko, więc będzie kolorowo :)
Płeć zawsze chcieliśmy znać. Jakoś tak łatwiej i mówić do dziecka i o dziecku. Ma się też czas na wybranie imienia -to dla niezdecydowanych jak ja w tym przypadku.

[*] 24.07.2009 Julianek. Na zawsze w naszych sercach [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38784 przez czekoladka2904
Baby gratuluję synka! :)
My też czekamy na usg 3D, a to już we wtorek :laugh: I może dzidziuś ujawni nam swoją płeć - o ile będzie chciał ;)
A o ubrankach myślałam, ale to chyba trochę za wcześnie i może też trochę z obawy, żeby maleństwo było zdrowe.. bo znów po 3 dniach w pracy wylądowałam na L4, więc muszę poszukać jakiegoś zajęcia, żeby zabić czas.. :blink:
Brzuszek już niczego sobie i czuję jak się mój smyk wierci :woohoo: Niesamowite uczucie :woohoo:
Acronka ciekawa jestem czy w moim przypadku sprawdzi się ten ogromny apetyt na słodycze :)
Kremówkę mogłabym jeść non stop :lol: :lol:
A co się dzieje z Ninką, bo jej tu już dawno nie było z nami.. :unsure:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38805 przez baby_55
W moim przypadku apetyt na słodkie się nie sprawdził :) ale może u Was...
Ulcia jak USG? poznalaś płeć maluszka? Jestem strasznie ciekawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #38813 przez PM
:) U mnie też się chyba nie sprawdzą preferencje kulinarne z płcią dzidziusia. Podobno mamy mieć dziewczynkę na 80 % a ja jem jak głupia cytryny i kapustę kiszoną :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl