BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 5 miesiąc temu #39681 przez Gosia_Krupa
kasiunia,super brzusio,mój jest mniej więcej takiej samej wielkości. Wrzucę jakąś fotkę jak wrócę od rodziców,czyli... za tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39786 przez czekoladka2904
My też czekamy na usg, a to już za tydzień :) i może się dowiemy kto tam w brzuszku sobie mieszka ;)
Kasiunia brzuszek fantastyczny :) mój jest troszkę większy, taka piłeczka mi się zrobiła :laugh: :laugh: A ciążę rozpoznałam po obserwacji śluzu, w 2 tc byłam 100% pewna, że rośnie sobie we mnie dzidziuś :laugh: a test zrobiłam w 4tc tak tylko dla potwierdzenia i na pamiątkę :) bo takie dwie czerwone kreseczki będą pięknym wspomnieniem :) no i piersi już nie bolą, tylko tak jak piszecie sutki są strasznie wrażliwe

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #39788 przez czekoladka2904
Czy któraś z Was kupiła może ten kojec z Motherhood? Chcemy kupić, ale najpierw potrzebuje opinii o tym produkcie, także jeśli coś wiecie to piszcie proszę :) :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39792 przez Gosia_Krupa
czekoladka,ja też się nad nim zastanawiam. Koleżanka miała i dla niej po cesarce było wielkim udogodnieniem,inna chwaliła go po normalnym porodzie,nawet tak się do niego przyzwyczaili z rodzinką,że maluch ma teraz 5 lat a oni jeszcze go mają :) Ja dałam sobie rade bez niego przy synku,chociaż były momenty,że wydawał mi się niemal niezbędny,no ale jakoś przeżyliśmy. No i teraz się zastanawiam bardzo poważnie nad jego kupnem i znowu sobie myślę czy aby nie poradzimy sobie bez niego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39882 przez baby_55
Ja sobie zamówiłam używany na allegro i właśnie czekam na przesyłkę, kolezanka (też w ciąży) go ma i jest bardzo zadowolona, nawet jej mąż czasem korzysta jak ona nie potrzebuje, bo fajnie się z nim śpi :) jak dostanę i przetestuję to napiszę wam czy jest fajny :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39915 przez acronka
Ja chcę sobie kupic taki kojec, tylko czekam na przypływ pieniędzy, bo na razie dołujemy.
Ja się decyduję na nowy, wiem, że używany to był prany i ja wypiorę, ale i ile kupuję używane ciuchy to pościelowego jakoś nie mogę się przełamać.

[*] 24.07.2009 Julianek. Na zawsze w naszych sercach [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39920 przez baby_55
Ja zapłaciłam za poduszke 60 zł więc prawie połowę taniej, wypiore ją dokładnie i bedzie dobrze. Jednak kasa ma znaczenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39931 przez Gosia_Krupa
Przy takiej ilości rzeczy do kupienia,kasa ma na prawdę wielkie znaczenie :/ Ale o ile mi się wydaje kojec wypełniony jest wsadem styropianowym,więc raczej po praniu jak nowy,a poszewkę to można zawsze dokupić czy nawet uszyć samej.

baby,wiesz,że za nami niemal półmetek?! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39935 przez acronka
baby - Nie powiedziałam, że kasa nie ma znaczenia. Ma, ale dla mnie opór higieniczny jest nie do złamania.
Gosiu - kojec Motherhooda, nie jest wypełniony styropianem. Niektóre polskie podróby owszem. Ale czytałam juz o uroczych wrażeniach ze spania na tym piszczącym granulacie.
Ja mam niewiele rzeczy do kupienia, więc nie muszę specjalnie oszczędzać.

[*] 24.07.2009 Julianek. Na zawsze w naszych sercach [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39940 przez baby_55
Acronko miałam na myśli to, że dla mnie ma duże znaczenie, bo wiele rzeczy muszę kupić, względy higieniczne nie są dla mnie tak straszną barierą, wystarczy mi pranie i będzie ok.
co do polskich podróbek poduszek to też słyszałam, że strasznie się na tym śpi, ponoć dzwięk jakby tam siedziały korniki :silly:

Gosiu też zauważyłam, że to już połowa, nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał, dopiero co robiłam test :blush: a tu już taki duży brzuszek :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39946 przez Gosia_Krupa
No to mnie wyprowadziłyście z błędu :) dobrze wiedzieć :) ale ten kojec co miała koleżanka był wypełniony granulatem i nic nie mówiła,chwaliła go sobie w ciąży i później... Muszę podpytać jakiej to był firmy,o ile jeszcze pamięta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39952 przez acronka
wiem, że z tą higienicznością to może trochę przesadzam, ale w kwestii pościelowej mam mega upór. Bo przecież z ubraniami pranie mi wystarcza?

Ale a propos poduch - znalazłam jedną, rewelacyjną jak mi się wydaje robioną przez Mothercare www.mothercare.com/Dream-Genii-Pregnancy...&n=79267031&mcb=core jest profilowana, ale w PL raczej niedostępna. Szukałam w sklepach, które przedstawiciel Mothercare ma u nas, ale nigdzie nie mają. No i cena tez by pewnie była zabojcza, ok.250PLN.
Więc klasyczny kojec Motherhood będzie musiał wystarczyć.

[*] 24.07.2009 Julianek. Na zawsze w naszych sercach [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39954 przez baby_55
szkoda, że wcześniej tego nie znalazłam, moze siostra by mi przywiozła coś podobnego z dublina, no cóż wystarczy mi w takim razie motherhood :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40198 przez kasiunia89
Dziewczyny a jak u was z kopniaczkami??? moje malenstwo tak juz kopie ze.... :):) super uczucie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40244 przez baby_55
My byliśmy wczoraj w kinie i chyba młodemu nie podobały się głośne dźwięki bo nieźle mnie skopał, a potem brzuch mi stwardniał trochę ale już jest ok :) A tak przy okazji to wczoraj w kinie przyszła parka z maluszkiem, miało jakieś 2-3 miesiące, i wyobraźcie sobie, że poza leciutkim kwileniem od czasu do czasu, to dzidzia wytrwała do końca filmu, mam tylko czasem dawała butlę z jedzonkiem albo piciem i smoczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl