BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 5 miesiąc temu #41838 przez Gosia_Krupa
No to witam w klubie justka,ja dzisiaj w nocy myślałam,że zejdę,tak mnie bolały biodra i wyjątkowo krzyż :( Chociaż muszę powiedzieć,że gorsze (poza dzisiejszą nocą) są bóle w pachwinach. Jak już się położę na lewym boku to dźwigiem mnie trzeba odwracać na drugi,taki ból. Mam wtedy wrażenie,że się rozłupię na pół. W pierwszej ciąży miałam to samo. Myślałam,że skoro te wiązadła już się trochę poluzowały to będzie spoko,a tu to samo ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41865 przez Justka
No i pewnie na to ratunku nie ma :( Wsadzałam sobie między nogi poduchę, cuda na kiju wyczyniałam i nic. Czytałam tylko że to normalne, nie każdy jednak musi przez to przechodzić, ale z moim szczęściem to normalne, no i wyczytałam, że tak już będzie do końca ciąży i chwile po... Mam nadzieję, że się mylą ci co to piszą :dry: We wtorek wypytam lekarki na ten temat, może coś poradzi. Tymczasem chodzę jak pingwin :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41871 przez sylka
Dziecko też może uciskać nerwy co powoduje ból pleców i bioder. Trzeba poczekać aż zmieni połozenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41952 przez mala1234
Witam wszystkie przyszłe mamusie u mnie wszystko dobrze czuje sie swietnie ja termin mam na 23 kwietnia pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42075 przez Gosia_Krupa
mala cieszymy się,że u Was wszystko dobrze :)
Maluszek już się bardziej uregulował :) Muszę zwrócić uwagę czy ma swoje ulubione pory,w każdym razie daje o sobie znać co dzień,nie ma już dłuższych przerw,więc jestem troszkę bardziej spokojna. Tylko muszę leżeć :( a to takie straszne :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42349 przez kasiunia89
Hej dziewczyny :) was bola biodra i plecy a mnie w nocy dopadl bol brzucha tak po lewej stronie katastrofa i nie wiem dlaczego... okolice trzustki :/ wiecie co to jest!! a tak jak u was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42403 przez Gosia_Krupa
Nie mam pojęcia co to może być. U mnie ból nie wychodzi poza pachwiny,za wyjątkiem bioder. Za to daje mi się we znaki co raz bardziej,najgorzej jak dłużej leżę,wtedy kaplica,wstać nie mogę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42495 przez PM
Cześć dziewczynki :)

Jestem już po usg, które lekarz zrobił jako połówkowe :).
Nasza drobinka mierzy sobie 19 cm i waży ok 250 g. Zdrowa, ruchliwa i na 100 % będzie Hania. Zaciskała i rozwijała piąstki jakby do ataku się szykowała. Czekam z niecierpliwością na pierwsze oznaki obecności w brzuszku. Ja czuje się tak dobrze, że mogłabym góry przenosić.
Zakupów nadal nie robię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42582 przez kasiunia89
PM widze ze jestesmy na tym samym etapie ciazy hehe :) Ja do lekarza ide 7 grudnia..juz doczekac sie nie moge :P :P
Co do ruchow malenstwa to czuje juz od 16tygodnia..moze to dlatego ze jestem bardzo szczupla hehe :):) Teraz sa coraz czestsze i silniejsze,normalnie super uczucie i uwielbiam kiedy fika fikofki heheh :):) Moze wlozycie jakies fotki z brzuszkami??nawet tymi malutkimi :P:P buziolki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42619 przez Gosia_Krupa
PM,super,że już wiesz :) My też się zastanawiamy nad Hanią,ale tak na dobrą sprawę nie wybraliśmy jeszcze imienia. Jeszcze mamy czas.

kasiunia89,szczuplutkie dziewczyny często czują wcześniej ruchy,więc możliwe,że u Ciebie tak było :) U mnie też ruchy są częstsze i silniejsze :) Ostatnio nawet pojawiła się czkawka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42652 przez czekoladka2904
Super dziewczyny, ze wszystko jest w porządku i powoli zmierza ku mecie :woohoo: :woohoo:
Ja też czuję czkawkę :lol: i te poranne i wieczorne harce :woohoo: :woohoo: :silly:

A nie wiecie co z Ninką?? bo jej już od bardzo długiego czasu nie ma tu u nas..

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42685 przez baby_55
Cześć dziewczynki nie pisałam przez kilka dni, bo zebrało mnie przeziębienie, B) :( lało mi się z nosa, bolało (i boli nadal) gardło i całe zatoki miałam zapchane, teraz już jest trochę lepiej, ale byłam tak słaba, że nie miałam siły siąść do komputera, :ohmy: na szczęście gorączki nie miałam, więc jakoś to przetrwałam. Dzisiaj juz czuję sie dużo lepiej, wyspałam sie i nawet gardło mi tak bardzo nie dokucza :)
PM cieszę się, że na wizycie wszystko ok i mała zdrowo się rozwija, Hania to śliczne imię :lol: :woohoo:
Kasiunia89 ja też dość wcześnie poczułam pierwsze ruchy maluszka, teraz są dużo silniejsze i częstsze, za to Adrianek nie miewa jeszcze czkawki, czuję tylko kopniaczki i wiercenie się, czasem jak siedzę i mówię do niego żeby kopnął mamusię to posłucha i daje o sobie znać super zabawa :blush: :woohoo: :blush: :woohoo:
Czekoladko2904 ja też się zastanawiałam co z Ninką bo bardzo dawno się nie odzywała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42702 przez Gosia_Krupa
baby,rozumiem... też byłam przeziębiona niedawno i myślałam,że już nie dam rady dłużej. Najgorsze jest to,że nic Ci nie wolno brać :/ Tylko u mnie był jeszcze kaszel,wizyta u gina we wtorek,a w czwartek myślałam,że wypluję płuca :( więc mąż kupił mi w aptece syrop prenalen (fuj :P )na przeziębienie dla kobiet w ciąży i karmiących. Nie wspomniałam o tym lekarzowi,jakoś mi wypadło z głowy,ale skoro w aptece polecili to chyba nic złego,że go brałam bez konsultacji?! Obawiam się,że to rozwarcie właśnie mam przez ten kaszel. Ale już jest ok,więc odetchnęłam :D no i staram się leżeć,tylko po dłuższym czasie wszystko mnie boli i jak mam iść do toalety to nie mogę zejść z łóżka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42710 przez baby_55
Gosiu wiem jak to jest ja na początku też miałam leżeć na szczęście się już wszystko uspokoiło i jest dobrze, najważniejsze jest maleństwo, dla niego można to jakoś przecierpieć :) wynagrodzi Ci to spotkanie z nim w kwietniu, ja byłam w aptece i dostałam tabletki na gardło Isla (wyciag z porostu islandzkiego) na ulotce jest napisane że można stosować w ciąży, nie kontaktowałam się z lekarzem bo właśnie jest na urlopie i nie chcę mu zawracać głowy, w poniedziałek idę do tego drugiego na NFZ to się go dopytam i poproszę żeby posłuchał mi oskrzeli czy wszystko jest OK.
Ja też po dłuższym leżeniu nie mogę się zwlec z łóżka, tymbardziej polecam Ci kojec z mothercare naprawdę dużo pomaga, ułatwia ułożenie się i tak bardzo kręgosłup wtedy nie boli.
Co do kaszlu to ja czasem mam wrażenie, że wypluję płuca no i musiałam zacząć stale nosić wkładki higieniczne bo przy bardzo intensywnym kaszlu zdarza mi sie popuścić parę kropelek moczu :( :ohmy: B) mam nadzieję, że to szybko minie
Duże masz to rozwarcie? Co mówił lekarz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42732 przez Gosia_Krupa
baby,lekarz powiedział,że rozwarcie jest nieduże (w karcie mam wpisane 0,5cm),no ale oszczędzać się muszę,no i zero seksu,a wiadomo,że jak nie można to się bardziej chce :silly: Mam nadzieję,że nie pójdzie bardziej póki co,bo do porodu jeszcze kupa czasu :( No,a z nudów to policzyłam nas tutaj i jesteśmy w liczbie 12 :) chciałam też się zorientować czy więcej będzie chłopców czy dziewczynek,ale sporo z nas jeszcze nie wie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl