BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 5 miesiąc temu #41545 przez czekoladka2904
Hej dziewczyny! :)
Właśnie jestem po usg :) :) :) iiii... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) na 100% będziemy mieli synka :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
wprawdzie tak przeczuwałam, ale w środku chciałam dziewczynkę :silly: :silly:
Mimo wszystko ogromnie się cieszę :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Michaś waży 360g i jest naprawdę bardzo ruchliwy :woohoo: :woohoo:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41546 przez baby_55
Gosiu gratuluje prawie pewnej córeczki, uważaj na siebie maluszek w końcu jest bardzo ważny :blush:
Czekoladko gratuluję ruchliwego Michasia :blush:
Ulcia cieszę się, że poczułaś juz ruchy :blush: co do celllulitu to nie powinno się nic stosować w ciąży bo wszystkie żele i maści są niezdrowe dla maluszka B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41548 przez Justka
czekoladkagratuluję, gratuluję, gratuluję! Ja też-jeśli by można było wybierać-wybrałabym dziewuszkę :side: Ale podobnie jak Ty-przeczuwam, że to będzie chłopak :) Ale ostatnio koleżanka z takimi odczuciami jak my, tzn. że wolałaby dziewczynkę-a urodziła chłopca-powiedziała mi teraz (gdy mały ma rok): "on jest taki zajebisty, że na żadną dziewuchę bym nie zamieniła. W życiu! " :side: :side: :side:
Czyli jak to mawiają: "aby zdrowe było" :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41554 przez martela89
Ja też chciałam chłopca ale jak się dowiedziałam w 30 tyg że będzie córcia to oszalałam ze szczęścia i tak bardzo ją kocham,że nie zamieniła bym na żadnego chłopczyka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41596 przez miniaturka
Gosiu gratuluje i mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku :blink: :blush:

Czekoladko gratuluje chlopca :blush: tak jak przeczuwalas :blink:

Mam nadzieje ze u mnie tez sie sprawdzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41609 przez Gosia_Krupa
justko,tak to jest najczęściej z nami,że wolały byśmy dziewczynki,chociaż ja osobiście w pierwszej ciąży chciałam chłopca :woohoo: No,a teraz to mi było obojętne,chociaż przeczuwałam,że będzie dziewczynka :D no,ale zobaczymy :unsure:
czekoladko,duży ten Twój Michaś :) Ja też mam Michasia :D I też bym go nie zamieniła na żadnego innego Maluszka,mimo,że czasami daje się nieźle we znaki ;) Ale nogi się pode mną uginają,kiedy przychodzi i mówi:"przytulę mamusię" i śpiewa mi piosenkę:"kocham cię,a ty mnie..." Boże dla takich chwil warto żyć :D :D :D Wszystko to jeszcze przed nami dziewczyny :)
baby,powiedz jak się sprawdza kojec? Skoro muszę leżeć to może jednak warto zainwestować w ten sprzęcior?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41646 przez mala1234
Witam ja tez mam termin na kwietnia pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #41659 przez baby_55
Mała1234 witam cieplutko w ten mroźny dzień :) u nas dzisiaj opady śniegu z deszczem B) znasz już płec maluszka? :unsure: na kiedy masz termin? :unsure:
Gosiu kojec sie sprawdza jest rewelacyjny, :woohoo: bardzo dobrze sie z nim śpi, jest się łatwiej ułożyć z brzuszkiem :lol:

Co do płci to ja od ppoczątku chciałam mieć dziewczynkę ale czułam, ze raczej będzie chłopiec, a teraz cieszę się tak jakbym od początku chciała synka :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41666 przez Justka
baby możesz mi napisać jakie gondolka w Twoim wózku ma wymiary wewnętrzne? Na stronce napisane jest ale nie wiem czy to wymiar wew czy zew. Dzięki z góry :)
mala witaj w gronie kwietniówek, napisz coś o sobie i Mieszkańcu Twojego brzusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41667 przez sylwus136
Ja chciałam chłopca i to bardzo.I mam chłopca.Nawet jak nie wiedziałam jaka jeszcze bedzie płeć mówiłam do brzuszka "Kacperku" :)
Gdybym znów była w ciazy chciałabym dziewczynke zeby miec parke ale jak byłby chłopiec to tez bym sie cieszyła :)

A ja dziewczyny urodziłam w Kwietniu tego roku.Pamietam ze bałam sie ze urodze w tą straszną zimę jaka była tamtego roku.Na szczescie na poczatku marca sie skończyła :)

Kwiecień to fajny miesiąc i dzieci są przewaznie spod znaku Barana wiec uparciuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41671 przez Gosia_Krupa
baby,więc chyba kupię sobie ten kojec,mimo,że u mnie brzuszka tak na dobrą sprawę jeszcze nie widać :/ Poczatuję trochę na aukcjach z używanymi,może coś znajdę.

mała witamy Cię u nas :) Wiosna to super czas na rodzenie dzieci :D

sylwus ja mam w domu małego skorpiona,więc myślę,że baran jak każdy inny znak jest lepszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41712 przez ulcia85
czekoladka gratuluję :laugh: :laugh: :laugh:
ja mam usg 9 grudnia mam nadzieje,że też już się dowiem:)a przeczuwam oda samego początku,Ze będzie chlopak i pewnie jak kazda baba chciałabym dziewczynke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41715 przez sylwus136
ja nie chiałam dziewczynki :D
no jak by była to by była ale chciałam chłopca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #41728 przez baby_55
Justka napisał:

baby możesz mi napisać jakie gondolka w Twoim wózku ma wymiary wewnętrzne? Na stronce napisane jest ale nie wiem czy to wymiar wew czy zew. Dzięki z góry :)
mala witaj w gronie kwietniówek, napisz coś o sobie i Mieszkańcu Twojego brzusia :)

Justka wymiary wewnętrzne gondoli wynoszą ok. 80 cm długości, ok. 33 cm szerokości i niecałe 20 cm głębokości :)
Gosiu ja kupiłam sobie używany kojec za 60 zł i jestem bardzo zadowolona, te polskie są w podobnej cenie ale jakość jest znacznie gorsza, niektóre dziewczyny piszą, że te kuleczki które są w środku szeleszczą i mają wrażenie jakby miały korniki pod głową, wolalam nie ryzykować B) nie przepadam za kornikami :silly:
Apropos znaków zodiaku to siostra mojego męża jest z 8 kwietnia więc baran :) i wcale nie jest uparta, za to teść jest z 12 kwietnia i jest strasznie uparty, dużo zależy od wychowania, znak zodiaku to tylko takie początkowe predyspozycje :silly: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41763 przez Justka
Dzięki baby. Przymierzam się do oglądania wózków i robię sobie listę tych z dużymi gondolkami, żeby nie tracić energii na czcze szukanie już w sklepie. Niestety do Częstochowy nie wybiorę się żeby popatrzeć u źródła na ten konkretny model, a szkoda, ale gdzieś go zdybie w Szczecinie B)
Powiedzcie mi dziewczyny, czy którąś z was bolą okolice bioder? Bo ja ostatnio miewam takie nieprzyjemne bóle, że aż spać nie mogę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl