BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #41235 przez miniaturka
czekoladka2904 ja już pełno ubranek dostałam w spadku i kupowałam :silly: dla chłopaka :S

Tylko gorzej jak dziewczyna się okarze :ohmy: :P :laugh:

Powodzenia na usg :laugh:

Ja też czekam :evil:

Mój maluch też juz szaleje najgorzej wieczorem :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41274 przez czekoladka2904
dzięki miniaturka, również powodzenia życzę :woohoo:
ja z kolei wstrzymuję się z kupnem czegokolwiek dla dzidziusia, bo jeszcze trochę czasu jest, a poza tym wyczekuję tego USG, na którym być może się dowiem o płci Maleństwa :woohoo: :woohoo: i wtedy to już konkretnie będę wiedziała co kupować :)a i jak się nie okaże to i tak coś zacznę kupować :) :)
a od nowego roku ceny ubranek i akcesoriów nie miały iść w górę..?? Słyszałyście coś może?

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41276 przez sylka
Nowy rok jest okazją do podwyżek tak jest co roku i w górę idzie wszystko bo sklepy muszą przecież wyjść na swoje po podwyższeniu wszelkich opłat więc i marża wzrasta, dodatkowo w 2011 r. wzrasta podatek vat na 23%.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41311 przez Gosia_Krupa
No właśnie te podwyżki na nowy rok dotyczące wzrostu cen za artykuły dziecięce wynikają z podwyższenia podatku vat do 23%. Teraz nakładają wyższy podatek,a jutro będą mówić o wspieraniu prokreacji... :/ Ale jestem wściekła jak pomyślę o tej obłudzie w rządzie :angry:

miniaturko,nie wiem jaka płeć Maluszka,bo ostatnie USG miałam w 11tyg.,a wtedy to jeszcze za wcześnie. Dlatego też nie mogę się doczekać :)

Dam znać jutro :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41312 przez baby_55
Dziewczynki właśnie wróciłam od gina, Adrianek się super rozwija, waży 407 g, lekarz powiedział, że dawno nie widział takiego ruchliwego maluszka :blush: Ułożył się póki co główką w dół więc dlatego ostatnio bardziej kopie u góry. Najważniejsze dla mnie jest to, że odstawiam luteinę i duphaston, szyjka sie jeszcze wydłużyła od ostatniej wizyty, a łożysko odsunęło od szyjki, więc wszystko układa sie wspaniale :):blush:
Co do cen to właśnie ze względu na to, że VAT pójdzie w górę kupiliśmy część rzeczy już teraz. Nie pamiętam, czy się Wam chwaliłam, ale przyszła nam właśnie mata edukacyjna, którą udało nam sie tanio wylicytoować na allegro, a ze było to w Krakowie to nie płaciliśmy za przesyłkę, byłam też znowu w second hand i kupiłam parę fajnych ciuszków dla małego, jeansowe ogrodniczki, kilka podkoszulków i bluz polarkowych za grosze :woohoo: uwielbiam te małe ubranka, są słodziutkie :blush:
Gosia, Czekoladka Trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizyty, jak tylko wrócicie to szybko piszcie co tam słychać u maluchów :silly: i czy znacie już płeć :side: buziaki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41326 przez Justka
baby_55 bardzo, bardzo gratuluję i cieszę się z Twojego szczęścia, sama słodycz czytać takie posty :) Mam nadzieję, że ja już za tydzień będę mogła napisać równie optymistyczne wieści. Już się nie mogę doczekać wizyty u lekarza w andrzejkowy wieczór. Zobaczymy co mi wywróży ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41337 przez baby_55
Justka na pewno będą to dobre wiadomosci bedę trzymała kciuki i czekamy na sprawozdanie z wizyty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41357 przez kasiunia89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #41417 przez miniaturka
Ja już nie mogę sobie poradzić żeby nie kupować tych malusich ubranek :S

Trzymam kciuki za was :kiss:

Jutro do gina :laugh:

Da mi skierowanie na usg pewnie :lol:

I za jakiś tydzień dopiero pewnie bd miała :dry:

Kupowała jakaś z was może ten dzienniczek dnia i nocy maluszka :unsure:

Nie wiem czy zakupić taki czy to pieniądze w błoto :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41435 przez baby_55
Ja osobiście nie kupowałam i raczej nie będę kupować, jakoś nie czuję takiej potrzeby. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41496 przez Gosia_Krupa
No i po wizycie :)
Od pierwszej wizyty w 6/7 tyg. przytyłam kilogram,więc się bardzo cieszę i mam nadzieję,że jakoś w tym rytmie będę nabierać ciałka.
Maluszek zdrowy,waży 291gram,prawidłowo się rozwija :D Na 90% to ONA,ale wiadomo jak to jest... Wstrzymam się z kupnem sukieneczek do następnego USG ;) chyba ,że nie wytrzymam.
Tylko niestety muszę leżeć 4-6 godzin w ciągu dnia,bo mam małe rozwarcie :( Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić przy energicznym dwulatku,ale zrobię wszystko żeby się udało:)
Może to od kaszlu?! Co prawda już jest ok,ale tydzień się męczyłam z porządnym przeziębieniem.

miniaturko,ja kupiłam dzienniczek ciąży i jestem nim wielce rozczarowana,więc podejrzewam,że dzienniczek dnia i nocy maluszka jest podobnie "napisany",także na pewno nie kupię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41514 przez Justka
Gosiu cieszę się, że z Malutką wszystko w porządku. Co do Twojej wagi-mnie się wydaje, że ja kilogram ale tygodniowo przybieram (nie mam w domu wagi-może to i lepiej ;)) Nie należę do małych osób a teraz to już w ogóle zaczynam się bać :huh: Ja póki co nie znam płci Malucha ale coś czuję, że jak dowiem się za tydzień choćby na 80% polecę do sklepu po pierwszy ciuszek w odpowiedniej tonacji :side:
Na pewno masz swoje sposoby aby poskromić swojego synka i spełnisz zalecenia lekarza. Trzymam kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41522 przez Gosia_Krupa
justka,ja też mam trochę ciałka,które zostało po synku,dlatego cieszę się,że tak mało przybrałam na wadze,ale wiem też,że najgorsze jeszcze przede mną. Jeżeli chodzi o synka to cieszę się teraz,że mieszkamy z rodzicami bo troszkę będzie lżej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41533 przez ulcia85
czesc dziewczyny:)
moj maluszek juz sie rusza,czasami jak kłade sie spac to czuje :laugh:
duzo nie przytyłam,ale martwi mnie cellulit:(taki straszny się zrobil na udach i posladkach,a nigdy nie mialam z tym problemu :( wiecie moze jakich kremów moge używać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41543 przez Gosia_Krupa
Ja też mam cellulit,miałam też przy pierwszej ciąży. Nie stosuję na to nic specjalnego,mnie akurat bardziej martwią rozstępy :( Na razie,odpukać,nowych brak,ale poprzednia ciąża nieźle mnie przeorała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl