BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 4 miesiąc temu #46255 przez Anja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46260 przez magdallena155
Hej Mamusie:)

Jak tam samopoczucie? u Mnie tak sredniawo też jakaś leniwa się zrobiłam i bez przerwy na mała drzemkę sie nie obejdzie a tak pozatym jutro ide do nowego lekarza i mam nadzieje że okaże się już normalny..mam do was pytanie ostatnio zaczeły mnie strasznie swedziec plecy i nogi i zastanawiam się z kad to się bierze bo codziennie smaruje sie balsamami i oliwką macie tez moze cos podobnego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46276 przez agi-p
Ja tam przesądna nie jestem :) będę kupowała ciuszki i inne rzeczy.Kupiłam już kocyk(na Mikołajki)i zabawkę (pod choinkę).Ubranka będę kupowała w neutralnych kolorkach :) Chyba , że 30.12 dowiem się konkretnie jaka płeć :)

Widzę , że lenistwo bierze górę :silly: Ja dziś dużo sobie posprzątałam i porobiłam , ale teraz za to jestem padnięta i plecy mnie bolą.Do południa też godzinkę pospałam...ale teraz kocyk i herbatka.

Kurcze Magda , nie mam pojęcia co może być przyczyną tego swędzenia :dry: mnie pobolewają plecy i łydki , ale nie swędzą.Spróbuję poszperać w necie moze coś znajdę.Ale jutro podpytaj lekarza...swoją drogą super , ze zdecydowałaś sie na zmianę.

Anja to prawda ...zobaczyć Maleństwo jak sie rusza i macha rączkami to niesamowite uczucie.Nie sądziłam , że Dzidziulki są aż tak ruchliwe :laugh:

Kasiorek nic sie nie przejmuj , ze nie przytyłaś...Dzidzuś i tak pobiera sobie wszystko co mu potrzebne...a zapewne jeszcze swoje przytyjesz :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46340 przez kasiorek0310
Tym ze nie przytyłam się nie przejmuje wręcz cieszę ze tak mało mi przybrało tylko boje się ze potem to już o wiele więcej tego będzie skoro na początku tak niewiele przybrałam

No tak pomachanie to cała radość jak się zobaczy szkraba co do was macha sama radość a jeszcze większa jak się dowiadujemy że wszystko jest w porządku.


magdallena155 - mnie tez swędziały ale jak samo przeszło wiec spoko a skoro jutro idziesz do nowego lekarza to zapytaj może ci coś podpowie dlaczego tak jest.

Mi już faza drzemki popołudniowej minęła ale poleżeć sobie lubię pod kocykiem.

agi- ja tez bym już chciała coś kupić ale jeszcze tyle to wytrzymam żeby się dowiedzieć jaka płeć będzie bo wtedy łatwiej o wyprawkę dla malucha jak już się wie to kolory można dopasować bo wózek i łóżeczko to mój będzie kupował jak się "mały urodzi" :D oczywiście będę mieć w tym swój udział bo przed porodem dostanie wytyczne jaki ma być i w ogóle.

Miłej nocy wszystkim mamusiom czerwcowym do zobaczenia po weekendzie niestety mój cały na uczelni ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46492 przez Anja
A nam czas drzemek powoli przechodzi.. ;)
Już dziś nie chciało nam się spać. Mamy też w sobie więcej siły i energii!!!!! Wreszcie...
Już nie pamiętam kiedy sobie porządnie ułożyłam włosy i zrobilam makijaż ;-)
A teraz proszę-aż mi się chce!

Co do swędzienia-mnie swędzi brzuch-pewnie dlatego, że skóra się rozciąga,ale ostatnio też mnie nogi i biodra swędziały, ale nie wiem czym to jest spowodowane... ;/

Miłego wieczora dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46498 przez AgaDolata89
a ja jestem senna, przemeczona i marudna a i placzliwa, maz musi mi pomagac w sprzataniu, bo nie mam sil tego sama robic. malo jem, potrafie na samych sokach wytrzymac ponad 20 godz, brak apetytu. marudze mu ze w zyciu na drugie dziecko sie nie zdecyduje :angry: bo tak mam dosc :blush: draznia mnie zapachy- gotowanie to katorga;/ ale gotuje. biodra mnie tez bola ale to wiem przez to ze kosci sie rozszerzaja. do tego boli kregoslup, chcialabym zeby to sie juz skonczylo :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46541 przez sara125
to moj maluszek 12 tyg:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46543 przez sara125
dlaczego nie moge dodac zdjecia??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46544 przez sara125
pozazdroscic wam tylko moge tego leniuchowania. moj roczny synek dba o to bym sie nie nudzila

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46593 przez magdallena155
Hej:))

Anja co do swędzenia to byłam u doktorka i pytałam czym to może byc spowodowane to powiedziała że może to byc uczulnie od proszku badz jakiegos kosmetyku ale ze ogolnie to nic poważnego;) wiec mnie uspokoił..

A co do humorków i róznych takich to chyba normalne ja też takie miewam raz sie ciesze że jestem w ciaży a za chwile jestem przerażona a ostatnio nawet popłakałam się na odcinku tancerzy;) także hormonki buzują;)

A no i musze wam sie pochwalic bo jak byłam na wizycie u doktora i na 99 % powiedził mi że to dziewczynka:) co prawda nastawiłam sie na chłopaka ale i tak sie bardzo ciesze:)

Trzymajcie się cieplutko w te zimowe dni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46595 przez agi-p
Hej Mamusie :)
Magdallena ale Ci dobrze,że już wiesz :) Kurcze u mnie nawet na tych szczegółowych nie powiedzieli mi nic,że podobno łatwo o pomyłkę i ,że jeszcze nie można rozpoznać . Liczę na to,że dowiem się 30.12 :laugh:

Oj i week już prawie za nami.Ale milusio go spędziłam.Dziś nawet udało nam się kupić choinkę...żywą i pachnącą :) Ludzi wszędzie takie tłumy,że szok.Ja jutro jadę na świąteczne zakupy,ale do południa,żeby uniknąć takiego natłoku ludzi.

Sara to Ty masz wesoło w domku :) To Twój synek będzie miał niedługo kompana do zabawy...a Ty będziesz potrzebowała sporo siły :laugh: Mi zawsze marzyła się taka max 2 letnia różnica między dzieciaczkami.Jedno przy drugim superowo się rozwija.Czyli teraz fajnie byłoby mieć w Twoim przypadku dziewczynkę :) Ja może będę miała teraz synka i też będzie parka :laugh:

Buziaki Dziewczynki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46601 przez sara125
no wesolo agi wywnioskowalam ze masz corcie... ile ma coreczka??

no ja urodze w czerwcu a moj synbek w sierpniu 2 latka skonczy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46637 przez agi-p
Sara u mnie różnica będzie bardzo duża :dry: Moja córa ma 10 lat,jak już pisałam szybciutko się o nią postarałam ;) Ale taka różnica jak u Ciebie jest boska.Mi było się ciężko zdecydować na drugie dziecko.Najpierw chciałam odczekać , bo byłam za młoda(szkoła , dorabialiśmy się...łatwo nie było)potem jakoś już nie chcieliśmy,bo zaczęło nam odpowiadać,że już mamy taką samodzielną córcię,że możemy wszędzie z nią jeździć itp..
Ale w tym roku wszystko się zmieniło...życie obróciło mi się o 360 stopni :laugh:
A o Maleństwo trochę musieliśmy się postarać :silly: Ale udało się i teraz czekamy z niecierpliwością na Nasz Skarb :kiss:
Wyczekuje na pierwsze ruchy...ale jak na razie nic z tego :( Ale myślę , ze niedługo to sie zmieni,w końcu przy 2 ciąży ponoć można wyczuć ruchy wcześniej :lol:
Pozdrowionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46638 przez kasiorek0310
magdallena155 napisał:
A no i musze wam sie pochwalic bo jak byłam na wizycie u doktora i na 99 % powiedził mi że to dziewczynka:) co prawda nastawiłam sie na chłopaka ale i tak sie bardzo ciesze:)

Mam pytanie jakim cudem w 13 tygdoniu wiesz ze to dziewczynka jak to niewiele co widac nawet na tym usg jak bym tak do końca nie byla pewna ze tak bedzie bo przy takim tygodniu to bardzo trudno swtierdzic jaka bedzie płeć.
a z tego co czytała o wiele pózniej okreslaja płec uwazaja zeby sie nie pomyslic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46643 przez kasiorek0310
Witam wszystkie mamusie
u nas juz po weekendzie pracowicie na uczelni ale żyjemy jakos :) na razie nic nie czuje poza tym ze cos mnie tam w brzuchu łaskocze ale watpie zeby to były jakies ruchy bo to dopiero 12 tydzien sie zaczał a tak to spania malo w ciagu dnia nic nie spimy i jedzonko wraca do normy za to juz czuje ze spodnie robia sie coraz ciasniejsze i po swietach bedzie trzeba pomyslec o ciażówkach :D wreszcie a moj juz sie cieszy na zakupy a poza tym w porzadku

tez mnie swdzi ale brzuch i na krzyzu troche poza tym w porzadku puki co odpukać

pozdrowionka dla wszystkich mam a jutro na małe zakupy :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl