BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 2 tygodni temu #111708 przez Anja
Rika świetny pomysł!!! Super słodkie te świnki!
Daję głowę, że będą się podobać !!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #111723 przez AgaDolata89
Rika sprawa torta to ja robie sama, nie kupuje bo jestem wrazliwa na esencje i aromaty po ktorych koncze jak kot w wc. dla mnie sprawa zakonczona z 8 lat temu i nie tkne kupnego, zrobionego u kogos bedac w ciazy to pochlaniam, tak normalnie nie przepadam za tortami ale uwielbiam TORT BEZOWY domowej roboty oczywiscie + tort mojej kolezanki :woohoo: , nie dlugo sama planuje go zrobic. swinki fajne. ja mojemu na urodziny planuje zrobic torta i danie z krewetkami, tylko nie wiem jak to zrobie bo sie brzydze tego dotykac a on to uwielbia :blush:
agi-p my rozliczylismy przy pitach krwiodastwo(oboje jestesmy honorowymi dawcami krwi, wiadomo w ciazy oddawac nie moge; duzo osob cieszy sie ze oddaje pomimo ze sie boje :blush: ) i internet inaczej tez musielibysmy wykladac z kieszeni do zwrotu. masz dobrze z gory termin ustalony. :side:
hasia_86 tez sie boje :dry:
poza tym wczoraj bylismy na grillu i wrocilismy dopiero pare minut przed 24- supcio bylo :woohoo: , w domu wkurzylam sie na meza bo zaczal marudzic i poszlam spac do drugiego pokoju. :silly: nie odzywam sie do niego, wylaczylam nawet telef :silly:
od 3 dni pobolewa mnie brzuch, tak jak na miesiaczke.
mam dziwne wrazenie ze Kubus bedzie majowy, :P
nic mi sie nie chce, z kazdym dniem coraz bardziej, przedwczoraj sie wazylam waze 66kg a wiec 6na +. :blush:
wizyte u ginekologa mam 17 maj.
musze zrobic badanie na przeciwciala w czwartek, oby tylko nie zapomniec. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #111782 przez Rachela
Cześc Dziewczynki :)

Nareszcie dostałam się do kompa brata. Mój M już pojechał do wawy, a ja na południu zostałam u rodziców - jak się uda wpadnie ok. 20 maja. :)

Dziś byłam u nowego gin, i przyznam, że bardzo mi się spodobal. All u nas oki, szyjka prawidłowa, tętno dziecka też bardzo dobre i po prostu Chwała Panu :) wizyta za dwa tygodnie.

Agi trzymaj sie dzielnie, już niedługo. Potem zapomnisz, że tak się kłułaś.

Rika, twój aniołek jest przesłodki, i tak sobię myślę, że fajnie by bylo miec córeczkę :)
zmykam bo goście przyszli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #111854 przez Rika
Oj ja dzisiaj będę robić ten torcik na próbę :) jakoś w ciągu dnia zabiegana byłam. Mam zamiar kombinować z masą cukrową. Szkoda że nie mam barwników. Spróbuję zabarwić sokiem malinowym to będą biedroneczki na trawce bo kupiłam zielony lukier :) i na jutro w sam raz będzie. A barwniki i aromaty dopiero dzisiaj zamówiłam to na urodziny męża i Zuzy już będę gotowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #111973 przez agi-p
Witam Mamusie w ten paskudny deszczowy dzionek !!!
Wczoraj zaplanowaliśmy , że dziś urządzimy grilla :P To już pogrillowaliśmy :P Długi weekend a pogoda taka okropna.Nawet na spacer wybrać się nie można .

Hasia gdzie Ty chcesz do majówek uciekać ??? :P Nawet jak urodzisz w tym m-cu to i tak dla nas czerwcóweczką będziesz i nie opuszczaj nas :)
Jak dobrze pójdzie , a z tego co lekarz mówił to tak będzie , to za miesiąc o tej porze Ameleczka będzie już z Nami !!!! Rany jak się cieszę :):):):)
A daje popalić coraz bardziej ... wygina się tak mocno,zastanawiam sie skąd ona siły bierze tyle :) No i bedulka czkawki ma okropne.Dziś też mnie obudziła , bo tak się męczyła Malusia . Pewnie zbyt łapczywie połyka wody płodowe....żarłok z niej będzie...po Tatusiu oczywiście :P

Tak sie zastanawiam patrząc na dzieciaczki kwietniówek ile Moja Mała będzie ważyła i mierzyła. Nie wiem czy tych najmniejszych ubranek nie mam za mało.Paula ważyła 3650g , więc te na 56 miała dobre , ale Amelka chyba mniejsza bedzie .

No i nigdzie nie mogę dostać kosmetyków z firmy Penaten :( Chyba w necie musze poszukać . A jakie kosmetyki wybieracie dla Maluchów ???

Idę zrobić śniadanie dla moich głodomorków i przejrzeć co tam w tv leci dzisiaj .... Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112000 przez hasia_86
witajcie

u nas pochmurno i zimno ale nie pada, jeszcze,
mój poleciał do kościoła bo jutro ma być świadkiem na bierzmowaniu u mojego brata, a potem na 15 do pracy idzie na 10 godzin :angry: i sama będę siedzieć :dry:

agi-p ja nie uciekam będę zaglądać tu i tu jakby była taka potrzeba :lol: ale może Michałowi nie będzie się spieszyło, pożyjemy zobaczymy co los przyniesie :huh:

mały też dzisiaj od rana czkawkę miał, oj też się namęczył biedaczek a ja z nim :P

kosmetyki ... hmm ... do kąpieli kupiłam nivea baby + taką najbardziej znaną oliwkę, chociaż słyszałam opinię że najlepsza oliwka jest w żelu bo podczas kąpania nie rozlewa się :unsure: może następnym razem spróbuje :huh:
do tego krem bambino i muszę jeszcze kupić sudocrem na odparzenia, a chusteczki nawilżające to wzięłam na razie tescowe ;)
czyli wszystko z innej bajki :P

ale dzisiaj się nie wyspałam, 6:20 wstałam i chyba zaraz padnę :P
zajrzę później pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112416 przez Madzia8288
Hey ;-)

Kurde ile mnie tu nie bylo :x to przez ten weekend majowy , my troche pogrilowalismy po za tym bylismy ogladac ten dom i gosciu sie rozmyslil jednak nie sprzedaje :/ a my sie juz napalilismy no i dupa trzeba szukac od nowa jutro zaczynamy dzwonic i jezdzic ogladac... przyszedl nam juz naroznik ktory kupilismy 2 miesiace temu co za tym idzie musielismy wyrzuciac stare meble jeszcze po tesciu i teraz codziennie cos sie sprzata wyrzuca... zapowiada sie ze malutka bedzie jeszcze na tym mieszkaniu wiec szykujemy tez jeden z pokojow...
Po za tym to jutro zamierzamy pojechac juz na koncowe zakupy... ** wiece czym blizej porodu tym jakos bardziej spokojniejsza jestem tylko obawiam sie ze jednak bedzie moje malenstwo duzo szybciej niz 10 czerwiec ... czuje ja juz dosyc nisko a chwilami odczuwam dziwe uczucie w dole brzucha obawiam sie ze skraca mi sie ta szyjka - nie pisalam tez ze3 odrzucialam te leki ktore dal mi moj gin na przetrzymanie , a nie biore ich bo strasnzie zle na mnie dzialaja bylo mi nie dobrze i strasznie mi cisnienie po nim skakalo cala sie telepalam normalnie nie potrafilam sie normalnie wypowiedziec :/ :( ... w poniedzialek idziemy do gin wiec o wszytkim mu powiem... a i ja rowniez musze badania zrobic ale morfologie mocz i WR i CRP ...

A no i juz zaczelam prac ciuszki malej w piatek przyjezdza do nas przyjaciolka pomoze mi prasowac i ukladac , moj misiek teraz biedny w dzien w dzien wyrzuca meble przegalda papiery po tacie i wogole inne pierdoly po tacie wsumie wszystko do wyrzucenia ale mimo wszytko trzeba poprzegladac dlatego ta nieobecnosc moja :x

Powiedzcie mi kochane w czym bedziecie wybierac swoje maluszki ze szpitala ??

** no i coraz bardziej zastanowiamy sie nad imieniem ZUUZIIAA :) i pewnie juz tak zostanie :D ale to sie okaze ;)

pozdrawiammm :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112419 przez martela89
agi-p napisał:

No i nigdzie nie mogę dostać kosmetyków z firmy Penaten :( Chyba w necie musze poszukać . A jakie kosmetyki wybieracie dla Maluchów ???


W Polsce te kosmetyki są dostępne tylko w aptekach i jest mały wybór,chyba,że na necie.
Ja ich używam dla mojej córki ale mi mąż z Niemiec przywiózł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112455 przez kasiorek0310
Witam dziewczyny a my wreszcie skończyli malowanie i rozpakowywanie kartonów z rzeczami cały dzień z tym roboty :angry: ale na szczęście już za nami :laugh:

agi jak chyba postawie na kosmetyki skarb matki czy jakoś tak sie nazywają a jak nie to bambino jakos te inne mnie nie nieintresują. A pogoda niezła byla do niczego nie zachecała ale podobno w weekend ma być ładnie wiec i my sie przymierzamy do grilla w końcu oby sie udało :side:

hasia_86 a bambino samo w sobie nie jest na odparzenia w końcu tez tlenek cynku zawiera i przy wszystkich podrażnieniach zdaje egzamin. No to nie uciekaj a Michałowi tez sie nie będzie śpieszyło :silly:

Madzia8288 to nie fajnie jak gościu sie rozmyślił ;( szkoda bo juz sie nastawiliście i w ogóle atu lipa a z tymi lekami na podtrzymanie to odważna jestes żeby sama odstawiać być może to szyjka jak tak czujesz a po tych lekach podobno tak jest że ciśnienie skacze i ledwo sie kontaktuje z otoczeniem ale czego sie nie robi dla dobra naszych skarbów. A ja zaczne prać jak babcia poszyje pościele dla małego i potem ostatnie z ostatnich zakupy dla małego i dla mnie bo coraz bliżej a my stoimy w miejscu z zakupami :(

Ja małego tez czuje dośc wyraźnie a od 2 dni jakos bardziej mnie boli całe podbrzusze i ciągnie w dół tak jakby maly byl niżej bo czasem mnie coś tam zakłuje na dole oby to nie była szyjka, Nic zmykam spać dalam ze zmęczenia ale już za nami teraz łóżeczko wstawic i czekać na Nikosia :lol: i plecy zaczynaja coraz bardziej dokuczać :unsure:

Dobranoc :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112459 przez hasia_86
ja dzisiaj też padam na twarz :dry: od wczoraj goście i to tacy jak najbardziej lubię niezapowiedziani :dry: ciągle coś i jeszcze kurde na wkurzali mnie bo na podłodze spać musieli, a co kurde wiedzieli że ja mam jeden pokój i że ja nawet jak bym chciała to sama na podłodze spać nie będę bo bym z niej nie wstała, kurde wiedzą że ciężko to wszystko znoszę to jeszcze potrzebne mi imprezy i goście :angry: (no to się wygadałam :P )
jak pojechali to trochę odespałam, a po południu przyszła koleżanka i znowu mi przyniosła rzeczy po swoim małym, tu już nie byłam zła, ale zmęczenie daje się cholernie

kasiorek ja bambino do buźki kupiłam dla małego, do dupci chcę kupić sudocrem :unsure: coś namieszałam, jak coś to piszcie bo w tym wszystkim można się pogubić :blush: ;)

madzia to współczuje ponownego szukania chałupki bo to straszne jest, przynajmniej ja tak to odbierałam, ja ciągle czekam na decyzję z banku i już mam mega nerwa :angry: bo pewnie nie dostaniemy kredytu i będzie wielka d...

dobra chyba spadam bo rano muszę wstać a nie lubię :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #112556 przez agi-p
Hej Kochane :)
Madzia szkoda , ze ten dom wam nie wypalił.Najgorzej to sie nastawić , a potem rozczarowanie . Znam to . Ale moze z drugiej strony ten domek nie była Wam pisany i znajdziecie coś ciekawszego . Wiem , ze chciałabyś już , żeby zdążyć przed porodem i mieć spokój . Głowa do góry !!!
No i uważaj na siebie...bez tych leków to może sie wszystko szybciej potoczyć :) A Zuza to świetne imię :)

Zapowiada sie , z tego co tak sobie czytam , ze większość porodów może być przed wyznaczonym terminem . Rozmawiałam wczoraj z koleżanką .... miała termin na 26 maj , potem zmienili jej na 11 maj.Zaplanowali cesarkę . Miała mega kłopoty z ciśnieniem...cały czas bardzo wysokie , mimo brania tabletek . Ciśnienie jej tak wariowało , ze ostatecznie urodziła 30 kwietnia . Tak wiec Hasia bądź ostrożna , bo u ciebie też ciśnienie daje Ci w kość .

Ja właśnie piorę kolejną partię ciuszków :):):) Takie to malusie , ze pralkę zapełniłam , a nie będę miała chyba gdzie tego wieszać . No i Paulinka zobowiązała się do pomocy przy prasowaniu . Kochana moja , mówi , ze wszystko za mnie poprasuje . Nie wie na co sie pisze hihihi :):):):)

Co do kosmetyków to kupiłam oliwkę bambino , bo uwielbiam jej zapach , mydełko z tej samej firmy , żel do kąpieli Hipp'a. Resztę będę miała też z różnych firm . Tak jak Martela piszesz ciężko dostać kosmetyki penaten . W aptece kupię na bank krem z tej serii i zobaczę co tam jeszcze mają . Kupie też sudocrem , ale będę używała sporadycznie , żeby pupci nie przyzwyczaić . Przy Pauli stosowałam puder J&J , ale teraz widze , że odchodzi sie od używania tego typu zasypek . No i jeszcze musze jakiś balsamik do ciałka kupić :)

Kasiorek to fajnie , ze malowanko już za Wami :) Teraz już tylko spokojne oczekiwanie przed Wami :) A te dolegliwości to niestety tylko nasilać sie będą . Ale damy radę :):):)

Hasia ja też co chwilę jakiś gości mam . Normalnie niektórzy to wyczucia za grosz nie mają . Mam tego dość . A cały czas ktoś się zapowiada. Chyba zbyt gościnni jesteśmy !!!! Niby tylko wpadają na chwilę , a kończy sie to wiemy dobrze jak :( Za niedługo poród , a do nas już zapowiadają sie na każdy weekend inni ludzie . Musze chyba zebrać się w sobie i każdemu powiedzieć , ze już sobie nie zyczę , ze mozemy się spotkać gdzieś w terenie i tyle .

A i zauważyłam , ze robi mi sie na brzuchu ta kresa czarna . Co prawda taka jaśniutka , ale jest . Przy Paulince miałam duzo ciemniejszą . Miałam nadzieje , ze nie będę jej miała tym razem . Ale pocieszające jest to , ze nie mam wystającego pępka :):):) Pamiętam jakie to było uciążliwe i chwilami bolesne .

Idę powiesić ciuszki Amelki i zbierać sie do szpitala na kolejną wizytę u diabetologa , a wieczorem jeszcze endokrynolog .

:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #112821 przez Rika
Jestem i ja :D
Już po maturze :) spóźniłam się 10 minut ale mnie wpuścili. Oczywiście wszystko przez czerwone gacie z czarnym kotem :D

Co do kosmetyków to ja mam z Nivea. Używałam tylko puder (jak mała miała ok 4-5 miesięcy to pod paszkami źle ją wymyłam i zaczęło się czerwienić, posypałam pudrem i po dniu nie było śladu, a teraz jak miała biegunkę na ząbki i zaczerwienioną pupę to puder z Nivea też się przydał). Sudocremu mam pełno ale nie używam (teściowa przyniosła i w paczkach dostałam) podobno jest niedobry dla dziewczynek. W szpitalu miałam alantan i pomógł nam jak mała miała odparzenia po pieluszkach dada z biedronki (nie polecam) od tamtej pory używam tylko pampers (prócz sleep&play, porażka dla Pampersa nie polecam). Z nivea mam też płyn do kąpieli 2w1, krem na mróz i słońce z filtrem.

Agi-p może z tym prasowaniem poczekaj :) jak już pisałam po prasowaniu ubranek po południu na drugi dzień urodziłam :D

Haaa a my mieliśmy wczoraj grilla :D ja już przyzwyczaiłam się że jak robimy grilla u nas to pogoda nie dopisuje ale wczoraj to było przegięcie :D przenieśliśmy się do garażu bo lało, wiało i wszystko nam uciekało z talerzy :) a później zaczął sypać śnieg :D i taki to pierwszy majowy grill :D

Ja czekam na ostatnie matury i cały maj mi szybko zleci przez to :) a później to już z górki :)

I jeszcze zdjęcie tortu :)

I środeczek (miś już bez nogi bo mąż zjadł :)

Miała być śliczna panda a wyszedł śmieszny miś i śmiem stwierdzić że moje zdolności plastyczne gdzieś uciekły :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112980 przez kasiorek0310
Tyle sie napisałam i kicha net sie zwiesił ;(

Rika to miałaś szczęście że cie wpuścili :) Powodzenia na wszystkich egzaminach.

Hasia a ten bambino to nie za bardzo tłusty bedzie na buzie ja tam bardziej taki z filtrem na lato bede chciała. a z tymi gości to dziwni sa że sie tak wpraszają wiedzac że u was zbytnio miejsca nie ma zeby spac a w sumie dobrze im tak że na podłodze spali bo ja to nie wyobrażam sobie spac z brzuchem na podłodze

Agi to fajniutko jak masz małego pomocnika w domu pewno tez sie już doczekać nie może na siostrzyczkę no to ładnie ty masz tez z tymi gośćmi tez co chwile ktoś przychodzi.

My mamy spokój na szczęście nie mamy niezapowiedzianych gości, teraz tylko resztę zamówić z hurtowni i potem czekać na małego a to żes mnie nie pocieszyła Agi że będzie tak do końca bo ten ból okropny jest brzuch teraz dalej ciągnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #113333 przez Madzia8288
Witamm :)

Dziewczynki moje kochane ... dzis bylismy na zakupach i juz prawie wszytko mamy dla naszej niuni , ja z kosmetykow kupilam z firmy babydream nie wiem czy dobrze zrobilam namowila mnie kobita w sklepie odradzila mi JOHNSON'S Baby ze ponoc ta firma troche teraz spadla na rynku itp. no i skusilam sie tym bardziej ze produkty z tej firmy sa dosyc tanie - ponoc ona uzywa tego dla swojego dziecka i jest zadowolona zapewniala ze jeszcze wroce po te produkty - to sie okaze po za tym to kupilismy juz pampersy i husteczki nawilzajace z tym nie mialam problemow bo jednak firma pampers jest chyba najlepsza ;) ... kupilam tez pieluchy tetrowe i flanelowe :) wsumie to jeszcze tylko musze kupic biustonosze do karmienia , smoczki uspokajajace i jeszcze apteke zaliczyc musze alantan , spyrytus itp. ;) ...
*** Kurde moj dzis sie dowiedzial ze znow jest wyjazd z pracy :/ :( tymrazem na tydzien MASAKRA mam nadzieje ze mnie nie zlapie w tym czasie ... od dzis zaczynam brac te leki trudno bede sie przewracac , ale chyba musze zaczac sie naprawde oszczedzac bo nie chcialabym zeby zlapalo mnie bez mojego :( ... :x ...


kasiorek kurde ja mimo to ze jeszcze sie nie przeprowadzamy to mamy tyle roboty i konca nie widac :( dzis ogarnelismy w miare pokoj dla malej , jutro jeszcze tylko trzeba wyrzucic meble i dywan i odswierzyc umyc okna itp. kurde najgorsze w tym wszytkim jest to ze nie chcemy ladowac w to mieszkanie zadnej kasy bo szkoda nam , skoro i tak szukamy i wsumie w kazdej chwili mozemy cos znalezc :x ...

jejq musze jeszcze wam cos opowiedziec ... jaki ja mialam sen :x masakra... snilo mi sie ze szlam gdzies z moim i w jednej chwili poczulam jak mala mnie ak dosyc mocno kopnela podnioslam koszulke i zobaczylam tam malutka nozke :x ... i mowie do mojego popatrz to malej noga ... a on moowi przestan przeciez to przez twoja skore :D a ja do niego no cos ty zobacz dotknij ze to jej :D ... i ja tak nioslam jej nozke i trzymalam swoj brzuch i gdzies szlismy :D:D:D:D Moj to sie tak ze mnie smial rano jak mu opowiadalam :D

Znow sie rozpisalam ja albo nic nie pisze albo sie tak rozpisuje ze szok :D

Ide sie polozyc ;) :*:* DOBRANOC :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #113523 przez kasiorek0310
Witam mamusie chyba wszystkie coś zajęte że mi sie udało być pierwszej my wyspani tylko lenia mamy ale nic zaraz ide z psem na mały spacerek dotlenić sie a potem jakieś pranko i czekamy na miska aż sie obudzi biedaczek nocki ma za to ja mam całe łóżko dla siebie :laugh: :laugh: a wieczorkiem idziemy do poradni małżeńskiej na naukę kalendarzyka oj będzie śmiechu z tego pewno bo my tej metody nie chcemy nawet sie uczyć ale trzeba przejść to.

A poza tym ok juz coraz bliżej naszych pociech a jeszcze niedawno było jeszcze tyle czasu to chyba po ciąży widac jak czas szybko biegnie a jak tam u was dzień mija zimny ale słoneczny :) :)

Madzia myślę że to dobre kosmetyki my będziemy chcieli przetestować pieluchy te z biedronki dada albo te z rossmana ale nie wiem które z nich lepsze bo o pampersa to boje sie że jak skora małego sie przyzwyczai to już potem nie da rady zmienić firmy pieluch.
Co wy sadzicie o tych pieluchach z tych firm słyszałam rożne opinie i sie tak zastanawiam które spróbować bo jesli bedą podobne to po co przepłacać tyle kasy a że u nas tylko jedna pensja i wesele w zapasie to trzeba oszczędzić ale biore tez pieluchy happy i huggies tylko nie wiem ile tych 1 wziac czy mała paczka starczy i potem same 2 czy może dwie paczki 1 a potem jedna paczkę 2 to pytanie do doświadczonych mam ile wam zeszło paczek 1 o ile pamiętacie ???

Milego popołudnia odpoczywajcie puki jeszcze mamy na to czas ; )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl