BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 2 tygodni temu #108344 przez agi-p
Dzień dobry Kochane :)
Ja od rana zagoniona :( Sklep , spowiedź , a teraz gotowanie ...uffff .
No i od dziś mamy gości aż do poniedziałku.Tyle , ze w poniedziałek będzie totalne zamieszanie i dużo ludzi. W przyszłym roku juz postanowilismy , ze wyjeżdżamy na całe święta :):):):):)
Wynajmiemy domek i spędzimy sobie sami sobotę i niedzielę , dopiero w poniedziałek My sie do kogoś wbijemy :P
Hasia to superaśnie , ze Michałek zdrowo rośnie i , ze wszystko jest oki :) Szybko masz kolejną wizytę .Ja mam dopiero 19 maja .
Ja im bliżej porodu tym jestem spokojniejsza :) Mam juz prawie wszystko przygotowane , Amelka rozwija sie zdrowo i jestem szczęśliwa :) Dolegliwości jakby lekko ustąpiły , chociaż apogeum dopiero sie zacznie :P Oj jeszcze miesiac !!!!!

Kochane ja również życzę Wam wszystkich Spokojnych , zdrowych i bardzo rodzinnych świąt . Smacznego jajka i mokrego Dyngusa :):):):) Kolejne Świeta będą juz zupełnie inne i barzdoej wyjątkowe z Naszymi Maluszkami !!!!!

Do kolejnego spisania ... :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #108347 przez AgaDolata89
hasia_86 to daj znac jak bedziesz znala odpowiedz. :blink:
moj jutro i dzis w pracy- sama siedze :dry:
Agniecham serdecznie cie witam :blink:
Anja tez mam dosc kregoslupa :dry:
kasiorek0310 ja tez nie wiem czy zdazy sie odwrocic, niestety dowiem sie przed samym porodem, bo wiecej usg miec nie bede. napewno w 32tyg nie byl odwrocony jak trzeba ;] takie to ruchliwe ze moze nie zdazyc :blush:
JA TEZ CHCE POROD Z MEZEM :lol: :kiss:
Święta, święty czas już tuż
wcinajcie jajka ale już.
Kiedy zając Cię zaś wzruszy,
daj mu marchew, podrap uszy.
A gdy jajko będzie puste,
daj mu kopa wprost w kapustę.
Niech nie myśli, że jest cwany,
za to Ty miej rok udany.
wesolego jajka, suchego dyngusa: AgaDolata :kiss: :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108518 przez kasiorek0310
Jak tam świętowanie wam idzie my wczoraj w domku byliśmy pogoda nie dopisała na żaden wypad wiec szkoda było sie gdzieś ruszać a tak to bez zmian maly kopie jak szalony wypina co chwile to inna część ciała co mnie cieszy tylko mogłoby to tak nie boleć ale trochę z nim pogadam to mi odpowie kopniakami :lol:

A dzisiaj jedziemy do teściowej na kawusie na trochę może mały będzie spokojniejszy w brzuchu jak tam jestem bo wiele ich nie słyszy wiec sie skupia na słuchaniu :silly: i mniej wypina i będziemy słuchać wrażeń z wesela połączonego z chrzcinami kuzynka mojego Miska wczoraj ślub miała i nas ciekawi jak to połączyli bo my nadal rozważamy taka ewentualność.

No nic miłego Mokrego poniedziałku i rodzinnego a widziałyście u kwietniówek nawet zajączek był w postaci Julki :lol: ale niespodzianka z rana mieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108664 przez agi-p
Hejka Kochane :)
Święta , święta i po świętach !!! Na całe szczęście , bo jakby miały trwać jeszcze choćby jeden dzień to bym wykorkowała chyba :P Wczoraj popołudniu jak juz wszyscy sie rozjechali do domku to dopiero odetchnęliśmy z ulgą , a najbardziej oczywiście ja .Już miałam dosć gości i imprezki wiecznej. Wieczorem wyszło całe moje siedzenie do późna i cały czas coś do roboty . Kręgosłup i skurcze dały mi na maksa popalić . Ale dziś już wracamy do normalności...jupiii :):):):)
Zaraz idę do lekarza z tym moim cukrem . Przez świeta mierzyłam , bo tata ma glukometr i znowu miałam bardzo wysoki wynik . Tylko teraz to i tak nic prócz diety mi nie da .
Potem jadę na zakupy i do babci na chwilkę i odpoczywam.
Amelka przez świeta była bardzo aktywna . Wszystkim po kolei pokazywała , ze jest na 100% w brzuszku.Kopała , wyginała sie i falowała całym moim brzuchem :) Cudownie , ze na przyszłe świeta już będzie z nami :)

A jak tam u Was po świątecznych eskapadach ???
I oczywiście też podczytuje kwietnióweczki i tak bardzo im zazdroszczę :):):) oj jeszcze troszkę i MY :):):):
Pozdrowionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108700 przez Rachela
Cześć dziewczynki :)

Pozdrawiamy serdecznie z Czeskich Moraw. Wczoraj wieczorem zjechaliśmy do teściów i posiedzimy sobie tu do soboty :)

Wszystkim też życzę wesołych po świętach :) Ja również u rodziców spędy rodzinne zaliczyłam, do tego duuużo dobrego jedzonka, i cały czas coś mi na talerz wsuwali "no bo tak marnie wyglądam" :woohoo:


Agniecham witam serdecznie wśród nas :) najważniejsze to bądź spokojna :) a wszytko się ułoży i maluszek też doskoczy z wagą.


Jak mnie nie było pisałyście o porodówce, o tym czy będzie z wami M i czy robić zdjęcia. Przyznam, że wcześniej o tym nie myślałam. Obecnie ustalone jest że na porodówce będzie ze mną moja mama, bo mój M raczej nie dojedzie :( Ma urlop dopiero od 20 czerwca. A czy robić zdjęcia - no nie wiem...

4,5 maja powinnam mieć wizytę u gin, tylko jeszcze muszę znaleźć takowego bo zmieniam prowadzącego. Ale moja dawna gin jest zastępcą ordynatora w Cieszynie więc pewnie się do niej wybiorę.

Hasia daj znać co z tym kredytem. Myśmy czekali na decyzję około miesiąca.

Pozdrowionka i odpoczywajcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108703 przez kasiorek0310
u nas święta ok po wczorajszej wizycie u teściowej na słodkie patrzyć nie moge bo co chwile coś we mnie wciskała żebym jadła bo prawie nic nie jem ale gdzie to mam wszystko mieścić przez święta nawet za bardzo nie jadłam jakos apetytu brak może przez ten spadem hemoglobiny. A tak to luzik dzisiaj szybciutko wstaliśmy bo dzisiaj byliśmy na pobraniu wymazu w końcu dowiemy sie co tam we mnie siedzi. A kolejna wizyta dopiero 12 maja :( długo to zleci.

Agi no to ładnie sie wymęczyłaś chyba co ?? po takim rodzinnym świętowaniu ale dobrze że one już za nami a kolejne już w większym gronie :) :)

I w ten weekend odświeżamy nasz pokoik a jutro wybieramy sie po farbę tylko kolorku nie wiem jaki wybrać :silly:

Miłego dzionka wpadnę do was wieczorkiem zobaczyć czy coś naskrobałyście :woohoo: :woohoo: A jak tam reszcie święta minęły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108714 przez Madzia8288
Witamm :*:*

agi-p dokladnie swieta swieta i po swiatch !! no i na cale szczescie ;) ... my wczoraj wieczorkiem wrocilismy do domku i dopiero odpoczelismy ;) ... dzis ma przyjechac mama i jedziemy ogladac ten "nasz dom" damy swoja cene i moze gosciu sie zgodzi , trzymacie kciuki !! jak dobrze pojdzie to za niedlugo przeprowadzka ;) ...

**Tak po za tym to moja niunia rowniez non stop dawala o sobie znac ;) my wizyte mamy 9go maja i pewnie juz dostaniemy skierowanie do szpitala wracie czego ;) :x ... JUZ CORAZ BLIZEJ NIZ DALEJ ;) doczekac sie nie mozemy i non stop rozmyslalmy nad imieniem coraz bardziej podoba mi sie Amelka :D wiec kto wie moze moze .... ale bierzemy jeszcze pod uwage Zuzia , Emilka no i pewnie zdecydujemy dopiero jak ja zobaczymy :) ...

Dobra kochane ide sie ogarnac troszke i jeszcze tu zagladne dam znac co z tym domkiem :x 3MAJCIE KCIUKII :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108715 przez Madzia8288
Witamm :*:*

agi-p dokladnie swieta swieta i po swiatch !! no i na cale szczescie ;) ... my wczoraj wieczorkiem wrocilismy do domku i dopiero odpoczelismy ;) ... dzis ma przyjechac mama i jedziemy ogladac ten "nasz dom" damy swoja cene i moze gosciu sie zgodzi , trzymacie kciuki !! jak dobrze pojdzie to za niedlugo przeprowadzka ;) ...

**Tak po za tym to moja niunia rowniez non stop dawala o sobie znac ;) my wizyte mamy 9go maja i pewnie juz dostaniemy skierowanie do szpitala wracie czego ;) :x ... JUZ CORAZ BLIZEJ NIZ DALEJ ;) doczekac sie nie mozemy i non stop rozmyslalmy nad imieniem coraz bardziej podoba mi sie Amelka :D wiec kto wie moze moze .... ale bierzemy jeszcze pod uwage Zuzia , Emilka no i pewnie zdecydujemy dopiero jak ja zobaczymy :) ...

Dobra kochane ide sie ogarnac troszke i jeszcze tu zagladne dam znac co z tym domkiem :x 3MAJCIE KCIUKII :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108734 przez agniecham
teściowa podrzuciła mi pomysł na imię... co myślicie o Klaudii? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108855 przez agi-p
Madzia mi Amelka podoba sie bardzo bardzo :):):):) Dlatego wybraliśmy je dla naszej Niuni kochanej :) To jedyne imię , które podoba sie mi i Mężusiowi :P
Agniecham Klaudię też chciałam , ale przy pierwszej córci :) Ale też nie mogliśmy dojść do kompromisu i jak sie urodziła , mój M wziął Małą na ręce i powiedział , ze to jak nic Paulinka jest i tak zostało. Mi za nic na świecie to imię sie nie podobało , ale był taki dumy i szczęśliwy , że się zgodziłam :)

Ogólnie to właśnie wróciłam ze szpitala .Mój cukier tak zaniepokoił wszystkich lekarzy , ze jestem od teraz pod stałym nadzorem . Dostałam glukometr i mam 4 razy dziennie cukier mierzyć !!!!! nienawidze tego!!!!!!! Oczywiscie mam rygorystyczną dietę , przez którą chyba padnę :( i Już w piątek muszę stawić się znowu w szpitalu. Jak dieta nie pomoże to dostanę insulinę na te ostatnie tyg ciąży . Ale zrobię wszystko , zeby cukier sie obniżył , bo sama sobie insuliny nie wstrzyknę !!!!

Idę zjeść obiadek i odpocząć .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108888 przez Anja
Witajcie!

Też się cieszę, że już po świętach! Wszystko wraca do normy, zresztą dla mnie to nie były fajne święta, mój "D" i tak w pracy byl cały czas :angry: Tylko jeden dzień miał wolny...

Madzia8288 mi się podoba to imię, moja siostrzeniczka ma na imie Klaudia.

Agi-p strasznie współczuję, kurcze pocieszę Cię tym, że juz nieweile czasu nam zostało! :laugh: I nasze kochane kruszyneczki będą z nami!!! Juhuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Ojjj mój "mały" już tak dokazuje, wpycha mi te małe nóżki pod żebra a czasem jak się przewierci to brzusio faluje jak szalony! Nawet tata już wszystko widzi! Lubi obswerwować brzusio!!! :laugh: W końcu to synuś tatausia hihi :laugh:

Madzia8288 ja tez mam wizytę 9 maja, na rano, bo będą mi jeszcze krew pobierac dlatego, że mam 0 Rh- i muszą przebadać ostatni raz w 36 tygodniu. A ja z utęsknieniem czekam na piątek, na wypłatkę i jadę po łóżeczko!!! :laugh:

Już dziś powoli porządkuję, segreguję, układam, przekładam hihi!
Tak bardzo nie mogę się doczekaż, aż bączek będzie z nami!

No nic kochane, idę przekąsić jakiś owoc i uporządkować resztę rzeczy!


Do usłyszenia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #108914 przez hasia_86
hej hej :)

no po świętach a u mnie dzisiaj nalot gości, jedni właśnie poszli a teraz czekam na kolejną koleżankę :P

tak jak każda swoje w święta wycierpiałam teraz mały cichy i grzeczny jak nigdy, ale przy stole to szalony na wszystkie strony się dawał :D
a najlepsze było jak mojego siostra podeszła i trzymała rękę i trzymała a ten na złość w tedy nic, a ja do niej dzięki w końcu się uspokoił i miałam z godzinę spokoju :P

mimo ogromnej ilość jedzenia też nie bardzo pojadłam chyba mój żołądek już bardzo ściśnięty i szybko się najadam :) ogólnie ja zawsze za sałatkami przepadałam teraz nie mogłam na nie patrzeć a mięcho pochłaniałam jak jakiś potworek ;) wszyscy się śmieli ze mnie :blush:

agi-p jak mi Cię szkoda z tą dietą biedulko ty :( trzymaj się tam dobrze i nie daj się tej paskudnej chorobie, na pewno wszystko się ułoży :cheer:

u mnie miała być Klaudia :) ale będzie Michał no chyba że trzech lekarzy się pomyliło, sama zaproponowałam to imię i mojemu bardzo się spodobało, gorzej z moja mamą i resztą, nagadali mi że takie sobie i teraz mam mieszane uczucia, ale znając życie to mój i tak postawi na swoim i jak doczekamy się córci to da jej na imię Klaudia :lol:

a i zaraz dodamy naszą tabelkę, tylko przypomne sobie co tam u agniecham miało być i na kiedy :silly:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109029 przez Rika
Witam po świętach :)
My dopiero wróciliśmy jakieś 2 godziny temu. 2 godziny staliśmy w korku w Łomży :/ masakra, myślałam że wykituję.
Taki upał, mała w samych bodziakach, a i tak cała spocona była.
O świętach już nie pamiętam, zła jestem w ogóle...
Mąż umówił się z dwiema osobami na jutro że mają przyjechać i pomóc (specjalnie wziął urlop bo miało tak być) a dzisiaj okazało się że nie przyjadą bo coś tam coś... :( na szczęście jego koledzy (dzwonił dzisiaj) załatwili sobie wolne i mu pomogą :) ale tak to jest jak liczy się na "rodzinę".
Jutro jadę na badania i USG, zobaczymy co tam u małej słychać :)
Nie mogę się doczekać.
A w czwartek wizyta u gina. A i do szkoły muszę jechać zawieźć zdjęcia :)
Teraz tylko czekać na maturę i będzie z głowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109082 przez AgaDolata89
Anja tak jak moj jeden dzien tylko wolny mial :angry:
wczoraj i dzis super dzien spedzilam :side:
agi uwazaj na siebie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109195 przez agniecham
Rika to u ciebie też maturka w tym roku? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl