BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 tygodni temu #109215 przez Rika
Nom niestety :) polski, angielski, matma, biologia, geografia, historia i WOS już czekają :)
Nadchodzę zatem!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #109244 przez agi-p
Dzień dobry Kochane :)
I minął 1 dzień mojej diety . Bez skutku niestety ... cukier dalej wysoki.A to kłucie się w palec....masakra.Nienawidzę tego...a tu 4 razy dziennie . Ale trudno..wytrzymam.Byle tej insuliny nie brać . No i dziękuje Wam za wsparcie :)

Widzę , ze Święta różnymi humorami zakończone . Pocieszeniem dla tych co ich Mężusiowie pracują zazwyczaj jest to , ze za rok już będziemy miały kolejnych członków rodzinki i święta będą po prostu wyjątkowe :)

Ja wczoraj popołudniu byłam słaba jak mucha.Nawet za bardzo nie posprzątałam . Dziś tylko obiadek zrobię , małe zakupy , pranie nastawię i odpoczywam :)

Rika jak tam po wizycie ???
Ja wczoraj w pracy byłam oddać L4 . Oj wywołałam niemałe poruszenie . Oglądali mnie jak jakiś eksponat w muzeum :P Niektórzy myśleli , że już urodziłam , czyli nie tylko mi się dłuży hihihi :) Ogólnie byli w szoku , ze mam taki duży brzuch , bo każdy obstawiał, ze będę miała małą piłeczkę . Ale mam juz dość pytań: kiedy rodzisz , jak się czujesz i stwierdzeń , ze mam duży brzuch jakbym już przenoszoną ciąże miała . Przecież jestem w ciaży , wiec trudno , zebym miała płaski brzuszek i czuła sie jak nastolatka .

Oj idę budzić Mężusia i wygonić go do pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #109251 przez hagne
hej :)
my też już po :) troszkę u jednej mamy, troszkę u drugiej, teraz już trzeba wracać do pracy. Tzn. mąż wraca :D bo ja sobie "wypoczywam". Czekam właśnie na pana cykliniarza, będziemy robić małemu pokoik. W sumie to naszą sypialnię + jego łóżeczko i mebelki. Na razie...
Agi-p współczuję Ci tego kłucia.. Mi cukier wyszedł wysoki w pierwszym badaniu, potem przez miesiąc miałam dietę bezcukrową zupełnie, potem drugie badanie (glukoza 75) i już wszystko wróciło do normy. Ale muszę też pilnować, żeby nie przesadzić ze słodkim. Moja babcia ma cukrzycę, wiem co to znaczy insulina i kłucie się po palcach.. Na szczęście to przechodzi :) w czerwcu już będzie po wszystkim :)
Infekcja jakby zelżała, wydaje mi się, że to od płynu do prania, będę jeszcze obserwować.
Pozdrawiam :)
smacznego śniadania :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #109358 przez Rika
Już po pobraniu krwi jestem :/ siuśków nie zaniosłam bo zapomniałam :D
Na 11.30 mam USG mam nadzieję że będzie OK.

Już jestem po wizycie. Mała waży ponad 1500 g nie zdążyłam zobaczyć ile dokładnie ale jest OK :) duża panna rośnie. Zuza na tym etapie ważyła 1189g. Jutro będę miała wypis z USG bo mam wizytę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #109446 przez AgaDolata89
rika to widzisz martwilas sie a twoja jest wieksza niz moj :P ja sie wogole nie przejmuje :kiss: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #109456 przez kasiorek0310
agi to nie za ciekawie z tym cukrem trzymamy kciuki zeby jednak sie poprawiło, ale czego sie nie robi dla naszych maluszków głowa do góry musi być dobrze :)
a tymi uwagami i ciągłymi pytaniami sie nie przejmuj. Mnie tez na uczelni sie ciągle pytają jak sie czuje to tylko odp ze to nie choroba przecież a każdy brzuch jest inny.

Rika to ładnie jak mała tyle waży i więcej niż przy pierwszej córci wiec moze tym razem będzie wszystko dobrze :)

a my nie długo spaliśmy bo do 9 :) poza tym mały sie wypina na całego i to wtedy kiedy ja spać ide a tak to nie moge sie doczekać weekendu i malowania naszego gniazdka :lol: :lol: a potem to juz z górki :kiss: :kiss: stolik nasz pierwszy wspólny mebel juz czeka a poza tym bez zmian. Trzeba sie za liste gosci na wesele zabrać a tu na sama mysl sie wszystkiego odechciewa :S

miłego popołudnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #109617 przez Rachela
Hejka :)

Agi trzymaj się mocno, oby cukier wkrótce się ustabilizował i abyś nie miała z nim więcej kłopotów. Do końca już coraz bliżej :)

Rika - nie masz się o co martwić, mała świetnie się u ciebie ma :)

hagne - oj jak fajnie się macie - a jaki kolor ścian?

Przez święta udało się załatwić parę spraw, i min. dostaliśmy od znajomych wiklinowy kosz, w którym nasze maleństwo będzie sobie smacznie spało. A najlepsze jest to, że ten koszyk mogę zabrać wszędzie - do kuchni, salonu, na taras, do ogrodu, a nie siedzieć z naszym małym w naszym pokoiku na piętrze.



Nie wiem jak was ale ja od paru dni mam koszmarny ból w lewej łopatce co wieczorem i w nocy przeradza się w ból kręgosłupa. Nie wiem już jak leżeć. Po prostu chce mi się płakać. A tu jeszcze z teściami na wycieczkę, a to upiec ciasto - ja chcę już do domu!

Zmykam się położyć. :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #109639 przez Rika
AgaDolata89 a Twoja Kruszynka ile waży?
Rachela ja mam "tylko" problemy z krzyżem, w nocy czasem muszę męża budzić żeby mnie przekręcił na bok bo sama nie jestem w stanie się ruszyć :( ale już niedługo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #109700 przez agi-p
Rika no to Twoja wagowo nawet od mojej większa :) Amelka w 32 tyg ważyła 1600g :) Widzisz nie ma sie co martwić :) Super , ze wszystko dobrze i że dzidzia rozwija sie zdrowo :)

Rachela ja mam już od dłuższego czasu to nieprzyjemne drętwienie lewej łopatki i kręgosłupa.Pisałam o tym niedawno.Lekarz mówi , ze Dzidzia naciska na kręgosłup i dlatego występuje dretwienie.Ja czasami już nie wiem co z tym robić.Jak jest Mężuś to mi to masuje :)
A kosz świetna sprawa :) Sama bym taki sobie sprawiła...wszędzie można sobie go zabrać :) Ja na dole w salonie będę miała leżaczek , więc Małej też będzie wygodnie , bo ma kilka pozycji :)

Hagne dobrze , że infekcja zażegnana :) Ja używam tylko płynów do prania i płukania . Żadnych proszków , bo też dostaje od tego uczulenia.Nie zawsze proszek dobrze sie rozpuści .

Kasiorek a na ile osób robicie wesele ??? Kurcze najgorsze te dylematy kogo zaprosić a kogo nie.No i jak ich rozmieścić :)
Fajnie Wam takie początki :) Pierwsze wspólne zakupy itp :)

Uciekam pod prysznic :)
Miłego wieczorku Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #109856 przez kasiorek0310
początki fajne tylko szkoda że od razu nie na swoim ale coz nikt wszystkiego od razu nie miał a wesele małe bo może z 60 osób sie uzbiera a pewno trochę tez odpadnie wiec nie będzie za duże a lista gości dalej w rozsypce bo ciężko sie zdecydować kogo brac a kogo nie a jak pomyśle o świadkach i chrzestnych dla małego to juz w ogóle będzie dylemat kogo wybrać ale cóz jakoś damy rade :silly: :silly:

na razie puki co przeszukuje czasem z nudów projekty domów i szukam jakiegoś odpowiedniego ale jakoś ciężko.

Słodkich senków mamusie mój mały sie okropnie wypina skóry nie oszczędza niestety bo boli strasznie :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #109941 przez agi-p
Dzień doberek :)
Ja już po śniadanku ( o ile można nazwać to jedzenie śniadaniem ) i drzemce :P Normalnie chodze przez tą dietę słaba jak mucha i na nic siły nie mam .

Miałam dziś prać rzeczy Amelki , ale chyba sie jeszcze wstrzymam . Stwierdziłam , ze jak to wypiorę teraz to do czerwca się zdąży zakurzyć i będzie potrzebne kolejne pranie , więc chyba sensu nie ma . Poczekam do połowy maja . Chociaż przeraża mnie troche wizja przedwczesnego porodu...boję się , ze nie zdążę poprać i poprasować .
A Wy macie już wszystko poprane i poprasowane ???

Kasiorek wesele na 60 os jest fajne . Kameralne :) My też mieliśmy małe , bo nie chciałam zapraszać ciotek i wujków tylko dlatego , ze wypada . Zaprosiliśmy tylko najbliższych i przyjaciół i znajomych na których obecności nam zależało.A nie spęd rodziny , którą widzi się sporadycznie i niektórych nawet nie poznaje :P
Spokojnie wszystko ułożycie :)
Zaproszenia już macie wybrane ??? Ja projektowałam sama , takie ze zdjęciem...wszystkim sie podobało , bo było oryginalne . I oczywiście ściągłam z netu wierszyki , ze tylko kasę chcemy i zamiast kwiatków kupony lotto :) Chciałam uniknąć dublowanych prezentów :P

Idę poczytać moje gazetki o macierzyństwie :) Już tyle prenumerat założyłam , a ostatnio mało co czytałam wiec mam zaległości :)

Miłego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #109958 przez Rika
Witam :) ja też po śniadaniu i jadę do lekarza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #110106 przez AgaDolata89
rika w 32tyd wazyl 1451g a twoja w 31tyg wazy ponad 1500g ;D nie wiele ale widzisz :side:
agi-p "A Wy macie już wszystko poprane i poprasowane ???" moja odpowiedz TAAAAAK :lol:
rachela fajny kosz mi podoba sie "kosz mojzesza" :blink:
hmm wiecie co wpadlam na pomysl troche zwariowany... :blush: ze 10tego maja jedziemy do mojej rodziny w OPOLSKIE na tydzien, podroz pociagiem w jedna strone 15godz :P ale to ostatnia szansa na jakakolwiek podroz, tej czesci rodziny np. mojego taty nie widzialam 4lata z hakiem :( moj mezus nie zna nawet go. szalenstwo bo od dzis 35tyd i do tego ta skracajaca sie szyjka ... :angry: hmm mam nadzieje ze plan sie zisci i wypali :lol: ps moj mezus nie wie :blush: , oczywiscie samej by nie pozwolil jechac :blush: wiec musze z soba go zabrac :kiss: :lol: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #110108 przez hasia_86
cześć :)

my to sobie słodko leniuchujemy, ale tak myślę że ubranka do szpitala dla Misia to już czas przygotować, nogi zaczęły mi puchnąć i boje się że 6 maja dostaniemy skierowanie do szpitala :pinch: bo ciśnienie znowu podwyższone :(

mi też dziewczyny ręka drętwieje, nie jest to przyjemne ale jakoś też bardzo nie przeszkadza, zmiana pozycji w zupełności wystarcza

Rika czekamy na relację z wizyty :lol: i widzisz mała ma całkiem dobrą wagę :) a i mnie też mąż przekręca w łóżku bo takiemu słoniowi jak ja to już ciężko :P ile razy bym nie zasypiała na lewym boku to i tak budzę się na wznak albo na prawym - widocznie tak wygodniej ale niestety po chwili mi nie dobrze i wcale nie mogę spać :dry:

Rachela ten koszyk fajowy, jakbym miała duży dom to pewnie bym taki sobie sprawiła, a tak w klitce no nie przyda się :P

Kasiorek my tez mieliśmy ok 60 osób na weselu i było fajnie tak akurat nie za mało i nie za dużo ;)

a co do kredytu dalej nie ma się czym chwalić, wczoraj facet dzwonił to mówił że mają dużo wniosków bo się kończy rodzina na swoim i dlatego tak długo to trwa :angry: oby tylko pozytywnie :huh:

no i tak patrzę to na lewo od pępka jakaś dupcia mi się wypięła :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #110111 przez hasia_86
AgaDolata89 napisał:

hmm wiecie co wpadlam na pomysl troche zwariowany... :blush: ze 10tego maja jedziemy do mojej rodziny w OPOLSKIE na tydzien, podroz pociagiem w jedna strone 15godz :P ale to ostatnia szansa na jakakolwiek podroz, tej czesci rodziny np. mojego taty nie widzialam 4lata z hakiem :( moj mezus nie zna nawet go. szalenstwo bo od dzis 35tyd i do tego ta skracajaca sie szyjka ... :angry: hmm mam nadzieje ze plan sie zisci i wypali :lol: ps moj mezus nie wie :blush: , oczywiscie samej by nie pozwolil jechac :blush: wiec musze z soba go zabrac :kiss: :lol: :blush:



no aga szalony pomysł :) też bym pojechała sobie na jakąś wycieczkę ale już nie mam siły jak Ci się uda to bedziesz pewnie mega zadowolona :lol: ja bym była :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl